Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Meal Deals & Bundles
    Meal Deals & Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Natural Yoghurts

  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
  • Fage Total 0% Fat Greek Recipe Strained Yoghurt 450g

    450g · £10.78/kg
    £4.85
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 1kg

    1kg · £4.05/kg
    £4.05
  • Sainsbury's Greek Style Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.90/kg
    £2.90
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.11/kg
    £2.75
  • Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
  • Yeo Valley Organic Greek Recipe 0% Strained Natural Yogurt 850g

    850g · £7.24/kg
    £6.15
  • Sainsbury's Greek Style Natural Yogurt 200g

    200g · £5.50/kg
    £1.10
  • Yeo Valley Organic Natural Live Smooth & Creamy Yogurt 950g

    950g · £5.05/kg
    £4.80
  • Yeo Valley Organic Natural Live Smooth & Creamy Yogurt 450g

    450g · £5.89/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £3.50/kg
    £1.75
  • St Helen's Farm Natural Goats Milk Yogurt 450g

    450g · £7.67/kg
    £3.45
  • Sainsbury's Greek Style Fat Free Natural Yogurt 500g

    500g · £2.10/kg
    £1.05
  • Rachel's Organic Greek Style Coconut Yogurt 450g

    450g · £6.67/kg
    £3.00
  • Yeo Valley Organic Greek Style Natural 4 x 110g (440g)

    4pk · £7.39/kg
    £3.25
  • Onken Natural Set Yogurt 450g

    450g · £6.22/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Taste the Difference Authentic Greek Yogurt 500g

    500g · £4.58/kg
    25% off
    £2.29£3.05
  • Sainsbury's Fat Free Greek Style Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.75/kg
    £2.75
  • Sainsbury's Taste the Difference Authentic Greek Yogurt 1kg

    1kg · £4.25/kg
    £4.25
  • Sainsbury's Natural Yogurt 500g

    500g · £3.40/kg
    £1.70
  • Sainsbury's Taste the Difference Fat Free Authentic Greek Yogurt 500g

    500g · £4.36/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Yeo Valley Organic Greek Style Natural 150g

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Yeo Valley Organic Natural Live Smooth & Light Yogurt 150g

    150g · £7.67/kg
    £1.15
  • Tims Natural Kefir 450g

    450g · £6.11/kg
    £2.75
  • Siggi's Skyr 0% Fat Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £7.22/kg
    £3.25
  • Siggi's Skyr 5% Fat Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £7.22/kg
    £3.25
  • Fage Total 0% Fat Natural Fat Free Greek Recipe Strained Yoghurt 950g

    950g · £7.68/kg
    £7.30
  • Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 950g

    950g · £8.21/kg
    £7.80
  • Fage Total Lactose Free Recipe Strained Yoghurt 450g

    450g · £10.00/kg
    £4.50
  • Sainsbury's Low Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £3.40/kg
    £1.70
  • Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Original 1kg

    1kg · £4.75/kg
    £4.75
  • Yeo Valley Organic Greek Recipe 0% Strained Natural Yogurt 450g

    450g · £8.67/kg
    £3.90
  • Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 850g

    850g · £7.76/kg
    £6.60
  • Bio&Me Original Kefir Live Yoghurt 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
  • Arla Skyr Coconut Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.78/kg
    £3.05
  • Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Original 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural 950g

    950g · £6.84/kg
    £6.50
  • Rachel's Organic Greek Style Set Natural 450g

    450g · £5.78/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Lactose Free Greek Style Natural Yogurt 450g

    450g · £5.22/kg
    £2.35
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
  • Fage Total 0% Fat Natural Fat Free Greek Recipe Strained Yoghurt 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Yeo Valley Organic Greek Style Natural 450g

    450g · £6.78/kg
    £3.05
  • Sainsbury's Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.90/kg
    £2.90
  • Yeo Valley Organic Greek Style Natural 950g

    950g · £5.68/kg
    £5.40
  • Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
  • Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
  • Lancashire Farm Natural Bio Yogurt 1kg

    1kg · £2.90/kg
    £2.90
  • Lancashire Farm Greek Style Yogurt 1kg

    1kg · £3.75/kg
    £3.75
  • Lancashire Farm Greek Style Fat Free Yogurt

    1kg · £3.75/kg
    £3.75
  • View all (55)

Flavoured Yoghurts

  • Yeo Valley Organic Greek Style Honey 4 x 100g (400g)

    4pk · £8.75/kg
    £3.50
  • Rachel's Organic Luscious Fruits 4 x 110g

    4pk · £8.41/kg
    £3.70
  • Sainsbury's Raspberry Yogurt, Taste the Difference 150g

    150g · £7.67/kg
    £1.15
  • Onken Mango, Papaya, Passion Fruit 450g

    450g · £3.89/kg
    £0.75 off
    £1.75£2.50
  • Sainsbury's Fruit Fool Gooseberry 114g

    114g · £11.40/kg
    £1.30
  • Onken Cherry 450g

    450g · £3.89/kg
    £0.75 off
    £1.75£2.50
  • Activia Raspberry Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack, 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
  • Oykos Blueberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g

    440g · £6.82/kg
    £3.00
  • Activia Peach Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
  • Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g

    4pk · £6.82/kg
    £3.00
  • Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
  • Müller Corner Delicious, Creamy Yogurt Family Pack 6 x 136g (816g)

    6pk · £6.62/kg
    £5.40
  • Müller Corner Red Cherry 136g

    136g · £7.72/kg
    £1.05
  • Oykos Peach Luxury Greek Style Yoghurt Dessert Multipack 4x110g

    440g · £6.82/kg
    £3.00
  • Müller Corner Delicious, Creamy Yogurt Family Pack 6 x 136g (816g)

    6pk · £6.62/kg
    £5.40
  • Onken Strawberry 450g

    450g · £3.89/kg
    £0.75 off
    £1.75£2.50
  • Sainsbury's Low Fat Red Fruit Yogurts 750g (6 x 125g)

    6pk · £2.80/kg
    £2.10
  • Sainsbury's Taste the Difference Rhubarb & Custard Yogurt 150g

    150g · £8.67/kg
    £1.30
  • Sainsbury's West Country Black Cherry Yogurt, Taste the Difference 150g

    150g · £5.73/kg
    25% off
    £0.86£1.15
  • Müller Corner Strawberry 136g

    136g · £8.46/kg
    £1.15
  • Yeo Valley Organic Raspberry Live Whole Milk Yogurt 450g

    450g · £6.00/kg
    £2.70
  • Appeteasers Provence Mix 100g

    100g · £28.50/kg
    £2.85
  • Activia Vanilla, Strawberry, Peach Passion and Berries Gut Health Multipack Yoghurt 8 x 115g

    115g · £48.70/kg
    £5.60
  • Activia Strawberry & Mixed Fruit Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack, 8x115g

    920g · £6.09/kg
    £5.60
  • Activia Rhubarb, Prune & Berries Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 8x115g

    920g · £6.09/kg
    £5.60
  • Little Yeos Organic Whole Milk Yogurts 6 x 45g (270g)

    6pk · £8.33/kg
    £2.25
  • Müller Light 6 x 140g (840g)

    6pk · £6.37/kg
    £5.35
  • Yeo Valley Organic Strawberry Live Whole Milk Yogurt 440g (4 x 110g)

    4pk · £7.61/kg
    £3.35
  • Bonne Maman Apricot Yoghurt (4 x 115g) 460g

    4pk · £8.37/kg
    £3.85
  • Activia Fusions Prune Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x120g

    4pk · £8.44/kg
    £4.05
  • Müller Light Cherry 160g

    160g · £8.13/kg
    £1.30
  • Müller Light Greek Style Strawberry 4 x 115g (460g)

    4pk · £6.63/kg
    £3.05
  • Fage Total 0% Fat Free Greek Recipe Strained Yoghurt with Raspberry Pomegranate 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Arla Skyr Strawberry Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.78/kg
    £3.05
  • Light & Free Raspberry Greek Style Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £7.28/kg
    £3.35
  • Yeo Valley Organic Raspberry Kefir 4 x 100g (400g)

    4pk · £8.50/kg
    £3.40
  • Yeo Valley Organic Kefir Mango & Passion Fruit 4 x 100g (400g)

    4pk · £9.00/kg
    £3.60
  • Benecol Strawberry 460g (4 x 115g)

    4pk · £11.63/kg
    £5.35
  • Benecol Peach 460g (4 x 115g)

    4pk · £11.63/kg
    £5.35
  • Müller Bliss Mascarpone Style Cherry 4 x 110g (440g)

    4pk · £8.75/kg
    £3.85
  • Fage Fruits Mango & Passion Fruit Thick & Smooth Strained Yoghurt 380g

    380g · £9.61/kg
    £3.65
  • Rachel's Organic Greek Style Rhubarb Naturally Bio-Live Yogurt 450g

    450g · £7.56/kg
    £3.40
  • Bio&Me Kefir Live Yoghurt Mango 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
  • Activia Cherry Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
  • Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £8.04/kg
    £3.70
  • Müllerlight® Strawberry Fat Free Yogurt 175g

    175g · £7.43/kg
    £1.30
  • Yeo Valley Organic Strawberry Live Whole Milk Yogurt 450g

    450g · £6.00/kg
    £2.70
  • Bonne Maman Rhubarb Yoghurt (4 x 115g) 460g

    4pk · £7.72/kg
    £3.55
  • Activia Strawberry & Mixed Fruit Low Fat Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g

    8pk · £6.09/kg
    £5.60
  • Ski Smooth 4 x 120g (480g)

    4pk · £4.38/kg
    £2.10
  • View all (155)

Kids Yoghurts

  • Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 45g

    45g · £30.00/kg
    £1.35
  • Petits Filous Kids Strawberry Yoghurt Drink 4 x 100g

    4pk · £7.63/kg
    £3.05
  • Yoplait Wildlife Fromage Frais Pots 810g 3 x (6 x 45g)

    810g · £3.70/kg
    £3.00
  • Petits Filous Kids Strawberry & Apricot Yoghurt Pots 4 x 85g

    85g · £24.71/kg
    £2.10
  • Munch Bunch Squashums Yogurt Strawberry 5 x 60g (300g)

    5pk · £10.83/kg
    £3.25
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Pots 6 x 47g

    47g · £45.74/kg
    £2.15
  • Strings & Things Yollies Yogurt Lollies Strawberry Flavour 100g (4 x 25g)

    4pk · £20.00/kg
    £2.00
  • Yoplait Petits Filous Family Pack 18 x 50g

    18pk · £0.23/kg
    £3.65
  • Actimel Kids Strawberry Banana Yoghurt Drink Lunchbox Snack 4x100g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Strawberry & Apricot Yogurts 6 x 45g (270g)

    6pk · £4.44/kg
    £1.20
  • Sainsbury's Strawberry Yogurts Fridge Pack 4 x 80g (320g)

    4pk · £8.28/kg
    £2.65
  • Frubes Strawberry Banana Flavour Yoghurt Tubes 9 x 37g (333g)

    9pk · £8.86/kg
    £2.95
  • The Collective Great Dairy Peach & Apricot Suckies 90g

    90g · £6.67/kg
    £0.60 off
    £0.60£1.20
  • Little Yeos Organic Fruity Favourites Whole Milk Yogurts 4 x 85g (340g)

    4pk · £7.06/kg
    £2.40
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)

    4pk · £6.47/kg
    £2.20
  • Yoplait Petits Filous Raspberry & Strawberry Fromage Frais Big Pots 4 x 100g

    4pk · £1.38/kg
    £2.20
  • The Collective Great Dairy Suckies Banana 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • Paw Patrol Kids Strawberry Yoghurt Pots 6 x 45g

    6pk · £5.00/kg
    £1.35
  • Wildlife Variety Choobs Strawberry, Raspberry and Apricot Flavour 6 x 37g

    6pk · £7.21/kg
    £1.60
  • Yoplait Petits Filous Greek Style Vanilla Flavour 340g (4 x 85g)

    4pk · £9.56/kg
    £3.25
  • The Collective Great Dairy Strawberry Suckies 90g

    90g · £6.67/kg
    £0.60 off
    £0.60£1.20
  • The Collective Great Dairy Suckies Blueberry & Oats 90g

    90g · £12.78/kg
    £1.15
  • The Collective Great Dairy Suckie's Berries & Cherries 90g

    90g · £12.78/kg
    £1.15
  • Alpro Kids Apricot Soya Dairy Free Yoghurt Alternative, 4x115g

    460g · £5.43/kg
    £2.50
  • Frubes Kids Strawberry Flavour Yoghurt Tubes 9 x 37g (333g)

    9pk · £8.56/kg
    £2.85
  • Petits Filous Kids Dairy Free Raspberry Yoghurt Pots 4 x 95g

    4pk · £8.95/kg
    £3.40
  • Yoplait Wildlife Strawberry Flavour Choobs Yoghurt 222g (6 x 37g)

    6pk · £7.21/kg
    £1.60
  • Petits Filous Kids Strawberry & Apricot Yoghurt Pots 6 x 47g

    6pk · £7.45/kg
    £2.10
  • Onken Kids Raspberry & Banana Yogurt 360g (4 x 90g)

    4pk · £6.94/kg
    £2.50

Yoghurt Drinks

  • Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    8pk · £6.63/kg
    £5.30
  • Actimel Triple Action 100% Vitamin D Strawberry & Pomegranate Live Yogurt Drink Multipack 8x100g

    8pk · £7.06/kg
    £5.65
  • Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    800g · £6.63/kg
    £5.30
  • Actimel Blueberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    8pk · £6.63/kg
    £5.30
  • Yakult Balance 8 x 65ml (520ml)

    8pk · £9.90/L
    £5.15
  • Biotiful Gut Health Kefir Drink Original 1 Litre

    1L · £4.45/L
    £4.45
  • Sainsbury's Cholesterol Lowering Drink Strawberry 6x100g

    600g · £6.75/kg
    £4.05
  • Sainsbury's Cholesterol Lowering Drink Original 6x100g

    600g · £6.33/kg
    £3.80
  • Yeo Valley Organic Kefir Mango & Passion Fruit 500ml

    500ml · £7.30/L
    £3.65
  • Biotiful Gut Health Kefir Drink Strawberry 1 litre

    1L · £4.40/L
    £4.40
  • Biotiful Gut Health Chocolate Kefir Protein Shake 330ml

    330ml · £7.73/L
    £2.55
  • Actimel Strawberry Fat Free Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    8pk · £6.63/kg
    £5.30
  • Biotiful Gut Health Kefir Drink Cherry 500ml

    500ml · £6.70/L
    £3.35
  • Biotiful Gut Health Kefir Drink Original 500ml

    500ml · £6.70/L
    £3.35
  • Little Yeos Greek Style Natural Yogurt 85g

    85g · £14.12/kg
    £1.20
  • Agua De Madre Naturally Invigorating Water Kefir Blood Orange 33cl

    33cl · £9.55/L
    £3.15
  • Actimel Raspberry Immune Support Yoghurt Drink, 8x100g

    800g · £5.19/kg
    £4.15
  • Activia Kefir Strawberry & Raspberry Gut Health Fruit Yoghurts, 380g

    380g · £6.58/kg
    £2.50
  • Activia Kefir Blueberry Gut Health Fruit Yoghurt Drink, 280g

    280g · £7.14/kg
    £2.00
  • Biotiful Gut Health Kefir Drink Mango 500ml

    500ml · £6.70/L
    £3.35
  • Biotiful Gut Health Kefir Drink Mango 1 Litre

    1L · £3.60/L
    £3.60
  • Sainsbury's Gut Health Plain Kefir Drink 500ml

    500ml · £4.80/L
    £2.40
  • Yeo Valley Organic Kefir Mango & Passion Fruit 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
  • Biotiful Gut Health Kefir Drink Raspberry 500ml

    500ml · £6.00/L
    £3.00
  • Biotiful Gut Health Original Organic Kefir Drink 500ml

    500ml · £6.70/L
    £3.35
  • Sainsbury's Fresh Buttermilk 300ml

    300ml · £4.33/L
    £1.30
  • Yeo Valley Organic Natural Kefir 500ml

    500ml · £7.30/L
    £3.65
  • Biotiful Gut Health Kefir Drink Vanilla 1 litre

    1L · £4.40/L
    £4.40
  • Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g

    1.2kg · £4.92/kg
    £5.90
  • Biotiful Gut Health Strawberry Kefir Protein Drink 330ml

    330ml · £6.97/L
    £2.30
  • Yakult Original 8 x 65ml (520ml)

    8pk · £9.90/L
    £5.15
  • Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g

    12pk · £4.92/kg
    £5.90
  • Benecol Raspberry 405g (6 x 67.5g)

    6pk · £14.32/kg
    £5.80
  • Actimel Strawberry Blueberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g

    12pk · £4.92/kg
    £5.90
  • Benecol Original 405g (6 x 67.5g)

    6pk · £14.32/kg
    £5.80
  • Benecol Blueberry 6 x 67.5g (405g)

    6pk · £14.32/kg
    £5.80
  • Benecol Peach & Apricot 405g (6 x 67.5g)

    6pk · £14.32/kg
    £5.80
  • Benecol Strawberry 405g (6 x 67.5g)

    6pk · £14.32/kg
    £5.80
  • Actimel Original Fat Free Immunity Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    8pk · £6.63/kg
    £5.30
  • Actimel Original Fat Free Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g

    1.2kg · £4.92/kg
    £5.90
  • Actimel Strawberry Fat Free Immune Support Yoghurt Drink Multipack 12X100g

    12pk · £4.92/kg
    £5.90
  • Fix8 Water Kefir Peach & Mango 750ml

    750ml · £7.27/L
    £5.45
  • Fix8 Water Kefir Raspberry Lemonade 750ml

    750ml · £7.27/L
    £5.45
  • Pakeeza Exotic Mango Lassi Thick Yogurt Drink 330g

    330g · £5.15/kg
    £1.70
  • Pakeeza Exotic Mango Lassi Thick Yogurt Drink 1kg

    1kg · £4.70/kg
    £4.70
  • Biomel Natural Coconut 510ml

    510ml · £6.76/L
    £3.45

Offers

  • Sainsbury's Taste the Difference Authentic Greek Yogurt 500g

    500g · £4.58/kg
    25% off
    £2.29£3.05
  • Sainsbury's Taste the Difference Fat Free Authentic Greek Yogurt 500g

    500g · £4.36/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Onken Mango, Papaya, Passion Fruit 450g

    450g · £3.89/kg
    £0.75 off
    £1.75£2.50
  • Onken Cherry 450g

    450g · £3.89/kg
    £0.75 off
    £1.75£2.50
  • Onken Strawberry 450g

    450g · £3.89/kg
    £0.75 off
    £1.75£2.50
  • Sainsbury's West Country Black Cherry Yogurt, Taste the Difference 150g

    150g · £5.73/kg
    25% off
    £0.86£1.15
  • Sainsbury's Taste the Difference Fudge Yogurt 150g

    150g · £5.53/kg
    25% off
    £0.83£1.10
  • Sainsbury's Taste the Difference Lemon Curd Yogurt 150g

    150g · £5.73/kg
    25% off
    £0.86£1.15
  • Onken Vanilla 450g

    450g · £3.89/kg
    £0.75 off
    £1.75£2.50
  • The Collective Great Dairy Peach & Apricot Suckies 90g

    90g · £6.67/kg
    £0.60 off
    £0.60£1.20
  • The Collective Great Dairy Strawberry Suckies 90g

    90g · £6.67/kg
    £0.60 off
    £0.60£1.20
  • View Meat, Poultry, Fish

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo