Custard, Cream & Jelly Desserts
Ambrosia Devon Custard 1kg
1kg · £2.88/kg20% off£2.88£3.60Morrisons Ready To Serve Combi Custard 500g
500g · £2.20/kg£1.10Ambrosia Devon Custard 400g
400g · £4.80/kg20% off£1.92£2.40Morrisons Ready to Serve Custard 1kg
1kg · £2.05/kg£2.05Morrisons Ready To Serve Custard 400g
400g · £3.25/kg£1.30Ambrosia Light Devon Custard 1kg
1kg · £3.60/kg£3.60Ambrosia Low Fat Custard 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Profiteroles 2x90g
180g · £13.89/kg£2.50Morrisons 16 Gluten Free Profiteroles With Chocolate Sauce 292g
292g · £13.36/kg£3.90Morrisons Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.03 each£2.05Morrisons Chocolate Large Eclairs 2 pack
2pk · £1.03 each£2.05Morrisons Chocolate Eclairs 4 pack
4pk · £0.51 each£2.05Ehrmann Robby Strawberry Jelly 12x50g
600g · £2.25/kg10% off£1.35£1.50Morrisons Strawberry Trifle Desserts 3x135g
405g · £6.67/kg£2.70Morrisons Chocolate Trifles 3pk
3pk · £0.90 each£2.70Cadbury Flake Chocolate Dessert 75g
75g · £20.00/kg£1.50Morrisons Vanilla Creme Caramel 6x100g
600g · £4.50/kg£2.70Cadbury Dairy Milk Pots Of Joy Chocolate Dessert 2 x 60g
120g · £14.00/kg20% off£1.68£2.10Rolo Desserts 4 X 65g
260g · £12.69/kg£3.30Hartleys Rasberry Jelly 135g
135g · £10.37/kg£1.40Cadbury Layers Of Joy Chocolate Trifles 2x90g
180g · £10.67/kg20% off£1.92£2.40Cadbury Pots Of Joy Limited Edition 2 x 60g
120g · £15.75/kg10% off£1.89£2.10Cadbury Pots Of Joy Caramel Dessert 2 x 60g
120g · £15.75/kg10% off£1.89£2.10Hartleys Juicy Jelly Pouches Strawberry 4 x 90g
360g · £9.00/kg10% off£3.24£3.60Cocon Assorted Fruit Jelly Pudding 6 x 80g
480g · £4.90/kg£2.35Morrisons 2 Creme Caramel
240g · £10.42/kg£2.50Hartleys Low Sugar Strawberry Jelly 115g
115g · £7.83/kg£0.90Hartleys Strawberry Jelly Pot 125g
125g · £7.60/kg£0.95Dole Peaches in Strawberry Flavour Jelly 492g
492g · £5.59/kg£2.75Morrisons Eat Smart Ready to Serve UHT Custard 500g
500g · £2.20/kg£1.10Ambrosia Devon Custard 6x120g
720g · £7.08/kg£5.10Morrisons Limoncello Desserts 180g (2 x 90g)
180g · £13.89/kg£2.50Hartleys Strawberry Jelly 135g
135g · £10.37/kg£1.40Milkybar Desserts 4 X 65g
260g · £12.50/kg£3.25Morrisons Raspberry Trifle Desserts 3x135g
405g · £6.67/kg£2.70Morrisons Savers Custard 385g
385g · £1.56/kg£0.60
Sponge Puddings
Auntys Sticky Toffee Steamed Puddings 190g
190g · £9.47/kg£1.80Morrisons Sticky Toffee Puddings 2pk 220g
220g · £14.09/kg£3.10Morrisons Syrup Sponge Puddings 2pk 210g
210g · £14.76/kg£3.10Aunt Bessies Jam Roly Poly 300g
300g · £8.00/kg£2.40Morrisons Butterscotch Sponge Pudding 100g
100g · £14.50/kg£1.45Morrisons Chocolate Sponge Puddings 2pk 210g
210g · £10.33/kg30% off£2.17£3.10Cadbury Milk Chocolate Sticky Puds 2x95g
190g · £12.63/kg£2.40Mr Kipling Golden Syrup Sponge Puddings 2x95g
190g · £12.63/kg£2.40
Cheesecakes
Morrisons Lemon Cheesecakes 3x100g
300g · £10.00/kg£3.00Gu Salted Caramel Cheesecake 2 x 82g
164g · £28.96/kg£4.75Gu Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g
169g · £25.33/kg10% off£4.28£4.75Morrisons 2 Raspberry Cheesecake Wedges
2pk · £1.65 each£3.30Morrisons Lemon Cheesecake 475g
475g · £11.47/kg£5.45Morrisons 2 Vanilla Cheesecake Wedges
2pk · £1.65 each£3.30Gu Lemon Cheesecakes 2 x 85g
170g · £25.18/kg10% off£4.28£4.75Morrisons Strawberry Cheesecake Desserts 3x100g
300g · £8.50/kg£2.55English Cheesecake Company Biscoff Cheesecake Slices 2 x 90g
180g · £26.39/kg£4.75
Chilled Desserts
Muller Rice Strawberry Low Fat Pudding Dessert 170g
170g · £6.12/kg10% off£1.04£1.15Muller Rice Apple Low Fat 170g
170g · £6.12/kg10% off£1.04£1.15Morrisons Clotted Cream Rice Pudding 2x145g
290g · £10.69/kg£3.10Morrisons Chocolate Supremes 540g (6 x 90g)
540g · £3.70/kg£2.00Ehrmann High Protein Chocolate Mousse
200g · £11.75/kg£2.35Morrisons The Best Madagascan Vanilla Custard 500g
500g · £6.10/kg£3.05Nesquik Sandwich Snack 4x26g
104g · £14.90/kg£1.55Morrisons Tiramisu Desserts 200g (2 x 100g)
200g · £10.75/kg£2.15Morrisons The Best Bramley Apple Sauce with Kentish Cider 210g
210g · £10.95/kg£2.30Morrisons The Best Macaron Selection 12pk 144g
144g · £28.13/kg£4.05Mrs Crimbles Gluten Free 6 Big Choc Macaroons
6pk · £0.36 each£2.15Aero Milk Chocolate Mousse 4x59g
236g · £9.75/kg£2.30Toffee Penny Crame Dessert 416g
260g · £13.85/kg£3.60
Cakes
Morrisons Chocolate & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40McVities Golden Syrup Cake
10% off£1.89£2.10Morrisons Sultana & Cherry Slab Cake
£2.40Morrisons Walnut Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Coffee & Walnut Cake
420g · £11.43/kg£4.80Morrisons Strawberry & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Mr Kipling Manor House Cake
£3.60Morrisons Cherry Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Chocolate Cake 406g
406g · £9.98/kg£4.05£2.84 loyalty card (£7.00/kg)McVities Jamaica Ginger Cake
£2.10Morrisons Angel Layer Cake
£2.40Soreen Banana Loaf
£1.80Morrisons Gooey Chocolate Traybake Serves 15
£10.80Yorkshire Baking Company Cherry Mega Loaf
£3.40Yorkshire Baking Company Madeira Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake 409g
409g · £9.90/kg£4.05Morrisons The Best Carrot Cake 415g
£4.05Morrisons The Best Hand Decorated Victoria Sponge Cake Serves 6
£4.05Mr Kipling Standard Battenberg Cake
£2.55Morrisons Small Chocolate Celebration Cake
£10.80Morrisons Football Celebration Cake 1008g
1.01kg · £12.86/kg10% off£12.96£14.40Disney Princess Celebration Cake
£16.80Minecraft Creeper Chocolate Celebration Cake 1096g
1.1kg · £15.33/kg£16.80Morrisons Half And Half Celebration Cake
£19.20Bluey Celebration Cake
£17.40Morrisons Maisie The Caterpillar Cake 626g
626g · £17.25/kg£10.80Morrisons The Best Billionaire Cake
10% off£18.36£20.40Morrisons Caterpillar Celebration Cake
£10.80Morrisons Small Balloon Celebration Cake 541g
541g · £19.96/kg£10.80Morrisons Chocolate Celebration Cake
£6.30Morrisons Madeira Celebration Cake
£6.30Morrisons Madeira Slab Cake
£2.40
Crumbles, Pies & Tarts
Morrisons Cherry Bakewells
6pk · £0.28 each£1.65Morrisons Egg Custards 4pk
4pk · £0.41 each£1.65Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60Morrisons Lemon Curd Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Mr Kipling 4 Strawberries And Cream Tarts
4pk · £0.60 each£2.40Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Morrisons Assorted Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.18 each£1.05Morrisons Strawberry Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Egg Custard Tart 2 pack
2pk · £0.45 each£0.90Mr Kipling Apple Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Fruit Pie Selection 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Apple & Blackcurrant Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Caramel Tarts 4pk
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Morrisons Apple Crumble 500g
500g · £6.10/kg£3.05
Canned Desserts
Ambrosia Creamed Rice Pudding 400g
400g · £6.00/kg£2.40Foresight Pease Pudding 410g
410g · £2.93/kg£1.20Ambrosia Rice Pudding 6 pack
720g · £7.08/kg£5.10Mr Kipling Raspberry Sponge Puddings 2x95g
190g · £11.37/kg10% off£2.16£2.40Ambrosia Light Rice Pudding 400g
400g · £5.40/kg10% off£2.16£2.40Morrisons Creamed Rice Pudding 400g
400g · £3.00/kg£1.20