Bread
Warburtons Wholegrain & Rye With Sourdough 400g
400g · £4.95/kg10% off£1.98£2.20Warburtons Gluten Free Super Seeded Bread 360g
360g · £8.75/kg10% off£3.15£3.50Morrisons Savers White Loaf 800g
800g · £0.81/kg£0.65Morrisons The Best Seeded Sourdough 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons The Best White Sourdough 400g
400g · £6.00/kg£2.40Warburtons White With Sourdough 400g
400g · £5.50/kg£2.20Jasons Sourdough Wholemeal Ciabattin 580g
580g · £4.57/kg£2.65Promise Soft White Loaf 480g
480g · £9.79/kg£4.70Promise Multigrain Loaf 480g
480g · £8.81/kg10% off£4.23£4.70Schar Ciabatta White Rolls 200g
200g · £14.50/kg£2.90Hovis Farmhouse Batch
400g · £3.75/kg£1.50Hovis Nimble Wholemeal Bread
400g · £3.75/kg£1.50Morrisons Lightly Seeded Loaf
800g · £1.19/kg£0.95Morrisons Medium White Loaf 800g
800g · £1.00/kg£0.80Morrisons Wholemeal Medium 800g
800g · £1.19/kg£0.95Jasons Grains And Seeds Ciabattin Sourdough 580g
580g · £4.66/kg£2.70Warburtons Gluten Free Multiseed Loaf 300g
300g · £7.83/kg£2.35Schar Gluten Free Wholesome Seeded Loaf 300g
300g · £11.83/kg£3.55Schar Gluten Free Wholesome White Loaf 300g
300g · £11.83/kg£3.55Hovis Original Sliced Wheatgerm 400g
400g · £3.00/kg£1.20Hovis Granary 400g
400g · £3.50/kg£1.40Hovis Seeded Batch Loaf 800g
800g · £2.25/kg£1.80Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Bloomer 400g
400g · £10.50/kg£4.20Warburtons Soft Tiger Bloomer White 600g
600g · £3.50/kg£2.10Hovis Best Of Both Medium 800g
800g · £1.81/kg£1.45Morrisons Medium White Loaf 400g
400g · £1.88/kg£0.75Hovis Best Of Both Thick 800g
800g · £1.88/kg£1.50Morrisons White Super Toastie 800g
800g · £1.19/kg£0.95Hovis Bread Soft White Medium Bread Loaf 800g
800g · £2.13/kg£1.70Warburtons Bread White Toastie 800g
800g · £2.19/kg£1.75Morrison Tiger Bread Thick Sliced Bloomer 800g
800g · £2.56/kg£2.05Warburtons Bread White Toastie Loaf 400g
400g · £3.13/kg£1.25Morrisons Part Baked Baguettes 2 pack
2pk · £0.73 each£1.45Warburtons Bread Original Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.56/kg£2.05Warburtons Bread White Medium Loaf
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Bread Gluten Free White Loaf 300g
300g · £7.83/kg£2.35Jasons Sourdough Bread The Great White Straight Up Sourdough 450g
450g · £5.33/kg£2.40Hovis Bread Seed Sensations 400g
400g · £3.63/kg£1.45Warburtons Bread Danish White 400g
400g · £3.88/kg£1.55Hovis Soft White Farmhouse Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Warburtons Bread Wholemeal Medium Loaf 400g
400g · £3.13/kg£1.25Hovis Bread Soft White Thick Bread Loaf 800g
800g · £2.06/kg£1.65Morrisons The Best Sunflower & Pumpkin Bread 800g
800g · £2.63/kg£2.10Morrisons Soya & Linseed Loaf 800g
800g · £2.36/kg10% off£1.89£2.10Hovis Bread 7 Seeds Original 800g
800g · £2.70/kg10% off£2.16£2.40Warburtons Bread Seeded Batch Loaf 800g
800g · £2.94/kg£2.35Hovis Tasty Wholemeal Bread Thick 800g
800g · £2.25/kg£1.80Hovis Bread Tasty Wholemeal Medium 800g
800g · £2.25/kg£1.80Morrisons White Toastie Bread 800g
800g · £1.13/kg£0.90Baker Street Seeded Rye Bread
500g · £4.80/kg£2.40View all (52)
Croissants & Breakfast
Morrisons Pistachio Croissant 2pk
2pk · £1.18 each£2.35Morrisons Scotch Pancakes 6pk
6pk · £0.11 each£0.65Morrisons The Best Blueberry Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10Morrisons Filled Waffles 272g
272g · £8.82/kg£2.40Morrisons The Best Sicilian Lemon Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10Warburtons Pearl Sugar Waffles 4pk
4pk · £0.75 each£3.00St Pierre 6 Choc Filled Crepes
192g · £13.80/kg£2.65Morrisons Butter Brioche Rolls
8pk · £0.26 each£2.05Morrisons Chocolate & Hazelnut Crepes
6pk · £0.42 each£2.50Morrisons Apple Turnover 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40McVities Toasting Waffles 8 pack
8pk · £0.29 each£2.30Morrisons Jam & Cream Horn 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Morrisons Chocolate Eclairs 185g
185g · £9.19/kg£1.70Morrisons 6 Crumpets
6pk · £0.10 each£0.60Warburtons Traditional Crumpets 6 pack
6pk · £0.19 each£1.15Morrisons All Butter Croissant 8 pack
8pk · £0.34 each£2.75£1.93 loyalty card (£0.24 each)Warburtons Crumpets 9 pack
9pk · £0.16 each£1.45Morrisons Croissants 6 pack
6pk · £0.26 each30% off£1.54£2.20Morrisons Pains Au Chocolat 6 pack
6pk · £0.33 each£1.95Genius Gluten Free Crumpets 4 pack 220g
220g · £12.73/kg£2.80Morrisons 6 Sweet Pancakes
6pk · £0.35 each30% off£2.07£2.95Morrisons The Best 4 All Butter Croissants
4pk · £0.76 each£3.05Morrisons All Butter Muffins 4 pack
4pk · £0.29 each£1.15Morrisons Chocolate Chip Brioche Rolls 8 pack
8pk · £0.26 each£2.10
Buns & Rolls
Warburtons 4 Protein Bagels
4pk · £0.64 each£2.55Warburtons 4 Our Dough Bagels
4pk · £0.64 each£2.55Morrisons Wholemeal Rolls
6pk · £0.10 each£0.60Morrisons Finger Rolls
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons Free From White Rolls 280g
280g · £7.68/kg£2.15Morrisons Soft White Rolls 6 Pack
6pk · £0.11 each£0.65Warburtons Gluten Free 4 Super Soft Sliced Square Rolls
4pk · £0.89 each£3.55St. Pierre 4 Seeded Brioche Burger Buns
4pk · £0.88 each£3.50Morrisons Part Baked White Rolls 6 pack
6pk · £0.23 each£1.40Warburtons Seeded Protein Thin Bagels 4 pack
4pk · £0.40 each30% off£1.58£2.25Morrisons 6 Sliced White Rolls
6pk · £0.12 each30% off£0.70£1.00Morrisons The Best White Bread Rolls 4 pack
4pk · £0.26 each30% off£1.02£1.45Genius 2 Brioche Burger Buns
2pk · £1.08 each10% off£2.16£2.40Warburtons 6 Sliced Soft White Rolls
6pk · £0.18 each30% off£1.09£1.55New York Bakery Co Plain Bagels 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95Morrisons The Best 4 Sliced Brioche Buns
4pk · £0.39 each£1.55Warburtons Glutenfree 4 Soft Sliced Brioche Square Rolls
4pk · £0.88 each£3.50New York Bagels Sliced Cinnamon & Raisin 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95
Wraps, Pittas & Naans
Al Fez Kebab Flatbread 200g
200g · £13.25/kg£2.65Warburtons 4 Soft Flatbreads
4pk · £0.56 each£2.25Morrisons The Best Plain Flatbreads 2pk
2pk · £1.10 each£2.20Warburtons Gluten Free White Wraps 4 pack
4pk · £0.79 each10% off£3.15£3.50Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223g
223g · £14.57/kg£3.25Morrisons Corn Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Old El Paso 10 Street Market White Corn Tortillas 208g
208g · £12.74/kg£2.65Morrisons Chapatti 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20£0.96 loyalty card (£0.16 each)Warburtons Gluten Free 4 Soft White Pittas
240g · £15.00/kg£3.60Sharwoods Peshwari Naan 2 pack
2pk · £1.25 each£2.50Deli Kitchen Plain Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Deli Kitchen Chargrilled Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Morrisons 8 Mini Plain Tortillas
8pk · £0.17 each£1.35Mission Deli Chargrilled Tortilla Wraps
6pk · £0.34 each£2.05Warburtons Protein Sliced Flatbreads
4pk · £0.53 each£2.10Morrisons Wheat & White Tortillas
8pk · £0.21 each£1.70Morrisons Plain Tortilla Wraps
4pk · £0.38 each£1.50Deli Kitchen 2 Persian Flatbreads 90g
90g · £19.44/kg£1.75Old El Paso Stand n Stuff Soft Tortillas 193g
193g · £15.54/kg£3.00Morrisons Plain Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.21 each£1.70Morrisons Garlic & Coriander Naan
2pk · £0.70 each£1.40Old El Paso Gluten Free Tortilla Wraps 216g
216g · £16.67/kg£3.60Morrisons Garlic & Corainder Naan Bread 2 x 130g
260g · £6.92/kg£1.80Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads
4pk · £0.41 each30% off£1.65£2.35Morrisons Plain Naan Bread 2 pack
2pk · £0.80 each£1.60Old El Paso Flour Tortillas 326g
326g · £5.83/kg£1.90Morrisons Stonebaked Wholemeal Pittas 6 pack
6pk · £0.11 each£0.65Morrisons Stonebaked White Pittas 6 pack
6pk · £0.09 each£0.55Sharwoods Garlic & Coriander Naan 2 pack
2pk · £1.25 each£2.50The Clay Oven Bakery Garlic & Coriander Naan Bread 2 pack
2pk · £1.35 each£2.70Sharwoods Plain Naan Bread 2 pack
2pk · £1.10 each£2.20Warburtons 4 Naan Flatbreads
4pk · £0.56 each£2.25Old El Paso 8 Super Soft Whole Wheat Tortillas 326g
326g · £7.82/kg£2.55
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Morrisons Egg Custards 4pk
4pk · £0.41 each£1.65Mr Kipling 4 Strawberries And Cream Tarts
4pk · £0.60 each£2.40Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Morrisons Cherry Bakewells
6pk · £0.28 each£1.65Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60Mr Kipling Fruit Pie Selection 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Morrisons Apple Crumble 500g
500g · £6.10/kg£3.05Mr Kipling Apple Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Apple & Blackcurrant Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Morrisons Assorted Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.18 each£1.05Morrisons Strawberry Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Egg Custard Tart 2 pack
2pk · £0.45 each£0.90Mr Kipling Caramel Tarts 4pk
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Morrisons Lemon Curd Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons Free From Bakewell Tart 205g
205g · £14.15/kg£2.90
Small Cakes & Treats
Morrisons The Best Chocolate Covered Bourbons 162g
162g · £17.90/kg£2.90Morrisons The Best Fruit Slices 5pk
5pk · £1.04 each£5.20Cadbury Mini Rolls Raspberry Family Size 10 pack
10pk · £0.46 each£4.55Mr Kipling Lemon & Raspberry Whirls
4pk · £0.49 each10% off£1.94£2.15Morrisons Iced Fairy Cakes 256g
256g · £8.20/kg£2.10Morrisons Plain Fairy Cakes 234g
234g · £6.41/kg£1.50Morrisons Cream Cake Selection 6pk
6pk · £1.00 each£6.00Mr Kipling Choc Chip Breakfast Bakes 4pk
4pk · £0.68 each10% off£2.70£3.00Lazy Day Foods Vic The Vegan Caterpillar Cakes Bars 160g
160g · £25.88/kg10% off£4.14£4.60Blueberry Muffins 4 pack
£1.75Cadbury Caramel Mini Roll 10pk
10pk · £0.43 each10% off£4.28£4.75Morrisons Cornflake Cluster 15pk
15pk · £0.24 each£3.60We Love Cake Rip Roaring 4 Raspberry Ripple Slices
4pk · £0.67 each10% off£2.66£2.95Morrisons The Best Free From Sticky Toffee Muffins 200g
200g · £16.50/kg£3.30Soreen Malt Lunchbox Loaves
10pk · £0.27 each10% off£2.70£3.00Morrisons 6 Angel Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Morrisons Apple Pies
6pk · £0.25 each£1.50Morrisons 6 Country Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Morrisons 6 Carrot Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55English Cheesecake Company Lotus Biscoff Cheesecake Bites 210g
210g · £16.71/kg10% off£3.51£3.90Morrisons 12 Party Cupcakes
12pk · £0.59 each£7.05Morrisons Savers Raspberry Mini Rolls
6pk · £0.15 each£0.90Morrisons Savers 6 Chocolate Mini Rolls
6pk · £0.12 each30% off£0.74£1.05Morrisons Sponge Fingers 175g
175g · £8.57/kg£1.50Morrisons Vanilla Slice 2 Pack
2pk · £1.23 each£2.45Morrisons Jam & Cream Doughnut 2 Pack
2pk · £1.03 each£2.05Morrisons The Best Meringue Nests 8 pack
8pk · £0.30 each£2.40Cadburys Caramel Cake Bars 5 pack
5pk · £0.60 each£3.00Mr Kipling French Fancies 8 pack
8pk · £0.45 each£3.60Cadbury Raspberry Mini Rolls 5 pack
5pk · £0.54 each10% off£2.70£3.00Mr Kipling Angel Slices 6 pack
6pk · £0.50 each10% off£2.97£3.30McVities Digestives Caramel Slices 5 pack
5pk · £0.36 each£1.80Cadbury Cake Bars Crunchie X5
5pk · £0.54 each£2.70Mr Kipling Almond Slices 6 pack
6pk · £0.55 each£3.30Mr Kipling Viennese Whirls 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00McVities Hobnobs Flapjacks Topped With Milk Chocolate 5 pack
5pk · £0.32 each10% off£1.62£1.80Morrisons Butterfly Cakes 6 pack
6pk · £0.36 each£2.15Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 pack
5pk · £0.43 each£2.15Cadbury Chocolate Mini Rolls 5 pack
5pk · £0.60 each£3.00Mr Kipling Lemon Slices 6 pack
6pk · £0.50 each10% off£2.97£3.30Mr Kipling Country Slices 6 pack
6pk · £0.50 each10% off£2.97£3.30Mr Kipling Bakewell Slices 6 pack
6pk · £0.50 each10% off£2.97£3.30Morrisons Rocky Road Mini Bites 195g
195g · £18.46/kg£3.60Morrisons Caramel Crispy Bites 18pk
18pk · £0.20 each£3.60Morrisons Caramel Shortcake Bites 20 Pack
20pk · £0.18 each£3.60Morrisons Market Street Mini Snowballs 14 pack
14pk · £0.22 each£3.05Morrisons Savers 5 Chocolate Chip Cake Bars
5pk · £0.19 each£0.95Morrisons Flapjack Cake Bars 5 pack
5pk · £0.29 each£1.45Morrisons Mini Chocolate Rolls 10pk
10pk · £0.20 each£1.95Soreen 5 Apple Lunchbox Loaves
5pk · £0.43 each£2.15View all (63)
Scones & Teacakes
Morrisons The Best All Butter Scones
4pk · £0.63 each£2.50Morrisons Jam & Cream Fruited Scones 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.75 each£3.00Soreen Sliced Loaf 290g
290g · £6.52/kg10% off£1.89£2.10Soreen Malt Loaf Large
260g · £7.31/kg£1.90Soreen Malt Family Pack 390g
390g · £4.85/kg10% off£1.89£2.10Tunnocks Milk Chocolate Teacakes 6x24g
144g · £10.42/kg£1.50Warburtons Fruited Teacakes 4 pack
4pk · £0.44 each£1.75Morrisons The Best Sultana Scones 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50Morrisons Fruited Loaf 400g
400g · £5.38/kg£2.15
Whole Cakes
Morrisons Football Celebration Cake 1008g
1.01kg · £12.86/kg10% off£12.96£14.40Morrisons The Best Coffee & Walnut Cake
420g · £11.43/kg£4.80Disney Princess Celebration Cake
£16.80Minecraft Creeper Chocolate Celebration Cake 1096g
1.1kg · £15.33/kg£16.80Morrisons Half And Half Celebration Cake
£19.20Bluey Celebration Cake
£17.40Morrisons Gooey Chocolate Traybake Serves 15
£10.80Morrisons Maisie The Caterpillar Cake 626g
626g · £17.25/kg£10.80Soreen Banana Loaf
£1.80Morrisons The Best Billionaire Cake
10% off£18.36£20.40McVities Golden Syrup Cake
10% off£1.89£2.10Morrisons Madeira Slab Cake
£2.40Yorkshire Baking Company Cherry Mega Loaf
£3.40Morrisons Cherry Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Strawberry & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Yorkshire Baking Company Madeira Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Mr Kipling Manor House Cake
£3.60Morrisons Caterpillar Celebration Cake
£10.80McVities Jamaica Ginger Cake
£2.10Morrisons Sultana & Cherry Slab Cake
£2.40Morrisons Walnut Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake 409g
409g · £9.90/kg£4.05Morrisons Small Chocolate Celebration Cake
£10.80Morrisons Small Balloon Celebration Cake 541g
541g · £19.96/kg£10.80Morrisons Chocolate & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Morrisons Angel Layer Cake
£2.40Morrisons The Best Carrot Cake 415g
£4.05Morrisons Chocolate Celebration Cake
£6.30Morrisons Madeira Celebration Cake
£6.30Morrisons The Best Hand Decorated Victoria Sponge Cake Serves 6
£4.05Morrisons The Best Chocolate Cake 406g
406g · £9.98/kg£4.05£2.84 loyalty card (£7.00/kg)Mr Kipling Standard Battenberg Cake
£2.55
Savoury Pies
Morrisons Mini Pork Pies 2pk
2pk · £0.75 each£1.50Pukka The Big One Chicken & Mushroom Pie 500g
500g · £9.00/kg10% off£4.50£5.00Morrisons Steak & Ale Pie 500g
500g · £9.28/kg10% off£4.64£5.15Morrisons Mini Melton Mowbray Pork Pies 6x50g
300g · £11.17/kg£3.35Morrisons Savers 4 Snack Pork Pie 260g
260g · £5.77/kg£1.50Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425g
425g · £8.71/kg£3.70Morrisons Steak Pie 150g
150g · £10.00/kg£1.50Morrisons Melton Mowbray Snack Pork Pies 2x75g
150g · £14.40/kg10% off£2.16£2.40Morrisons Puff Pastry Steak & Ale Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Mini Pork Pies 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Pukka All Steak Pie 209g
209g · £12.92/kg£2.70Pukka Steak & Kidney Pie 219g
219g · £12.33/kg£2.70Pukka Chicken & Mushroom Pie 212g
212g · £12.74/kg£2.70Schwartz Chicken Bacon & Potato Pie 35g
35g · £32.86/kg£1.15Pukka Creamy Peppered Steak Pie 205g
205g · £13.17/kg£2.70Morrisons Dumpling Topped Chicken Pie 550g
550g · £8.73/kg£4.80Cathedral City Cottage Pie 400g
400g · £12.75/kg£5.10Pukka Chicken Ham & Leek Pie 210g
210g · £11.43/kg£2.40Pukka The Big One Steak Pie 500g
500g · £10.80/kg£5.40Morrisons Dumpling Top Minced Beef Pie 550g
550g · £10.91/kg£6.00Morrisons The Best Steak Pie 500g
500g · £13.20/kg£6.60Pukka Veggie Leek & Potato In Cheddar Sauce 213g
213g · £12.68/kg£2.70Pork Farms Mini Branston Pork Pies 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50
Seasonal Bakery
Hallo Stollen Loaf With Marzipan & Fruits 500g
500g · £8.70/kg£4.35Morrisons The Best Mince Pies 6pk
6pk · £0.58 each£3.45Morrisons Best Mini Mince Pies 9pk
9pk · £0.45 each£4.05Morrisons Christmas Top Iced Fruit Cake
£8.00Morrisons The Best Stollen Slices 222g
222g · £19.59/kg£4.35Morrisons The Best Christmas Rich Fruit Cake
£9.80Morrisons The Best Boxed Stollen
£8.65Morrisons The Best Iced Fruit Bar Slab 400g
400g · £13.75/kg£5.50Morrisons Iced Fruit Bar Slab 400g
400g · £10.88/kg£4.35Morrisons Christmas Rich Fruit Cake
£7.50Morrisons Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.29 each£1.75Morrisons 6 Iced Mince Pies
6pk · £0.38 each£2.30Morrisons The Best Christmas Star Fruit Cake
£3.45Morrisons The Best Christmas Pudding 800g
800g · £12.94/kg£10.35Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 100g
100g · £11.50/kg£1.15Morrisons The Best Christmas Pudding 100g
100g · £23.00/kg£2.30Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 800g
800g · £6.50/kg£5.20Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 400g
400g · £7.25/kg£2.90Morrisons The Best Cranberry And Clementine Stollen Slices 220g
220g · £19.77/kg£4.35Gingerbread Person
30% off£1.05£1.50
Gluten Free
Morrisons Free From Seeded Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From Brown Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From White Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From Jammy Wheels 142g
142g · £14.44/kg£2.05Morrisons Free From Custard Creams 125g
125g · £14.40/kg£1.80