Custard, Cream & Jelly Desserts
Cadbury Dairy Milk with Flake 75g
75g · £20.67/kg£1.55Cadbury Dairy Milk Pots of Joy 350g
350g · £12.00/kg£4.20Hartley's Jelly Strawberry Flavour 125g
125g · £8.40/kg£1.05Asda Strawberry Trifles 2 x 145g (290g)
290g · £7.41/kg£2.15Ambrosia Devon Custard 400g
400g · £5.13/kg£2.05Asda Bistro Belgian Chocolate & Caramel Profiteroles
6pk · £0.70 each£4.20Hartley's 10 Cal Raspberry Flavour Jelly 175g
175g · £8.00/kg£1.40
Sponge Puddings
Asda Bistro Melt in the Middle Belgian Chocolate Puddings 2 x 155g (310g)
310g · £12.90/kg£4.00
Cheesecakes
Asda Strawberry Cheesecakes 2 x 100g (200g)
200g · £9.50/kg£1.90Asda Lemon Cheesecakes 2 x 100g (200g)
200g · £9.50/kg£1.90GU Banoffee Cheesecake 2 x 86g (172g)
172g · £24.71/kg£4.25GU Salted Caramel Cheesecake 2 x 82g (164g)
164g · £28.66/kg£4.70Asda Bistro 2 Sicilian Lemon Baked Cheese Cakes 232g
232g · £17.24/kg£4.00GU Spanish Lemon Cheesecake 2 x 85g (170g)
170g · £27.65/kg£4.70GU Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)
170g · £20.71/kg£1.18 off£3.52£4.70
Chilled Desserts
Aero Milk Chocolate Bubbly Mousse 4 x 59g (236g)
240g · £11.25/kg£2.70Cadbury Dairy Milk with Chunks 75g
75g · £18.67/kg£1.40Muller Rice Original 170g
170g · £6.47/kg£1.10Muller Rice Strawberry 170g
170g · £6.47/kg£1.10Muller Rice Vanilla Custard 170g
170g · £6.47/kg£1.10
Cakes
Asda Exceptional Chocolate Fudge Cake
1pk · £4.60 each£4.60Asda The Bakery Strawberry & Clotted Cream Flavour Swiss Roll
1pk · £2.60 each£2.60Asda Exceptional Victoria Sponge Cake
1pk · £4.70 each£4.70
Crumbles, Pies & Tarts
Asda The Bakery 6 Assorted Jam Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Mr Kipling 6 Cherry Bakewell Tarts
6pk · £0.46 each£0.93 off£2.77£3.70The BAKERY at ASDA 6 TOFFEE BAKEWELL TARTS
6pk · £0.38 each£2.25ASDA The Bakery 6 Apple & Blackcurrant Pies
6pk · £0.33 each£1.95Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk · £0.46 each£0.93 off£2.77£3.70
Canned Desserts
Ambrosia Rice Pudding 400g
400g · £5.13/kg£2.05