- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Tesco 12 Frozen Hot & Spicy Prawns 132G
132g · £18.94/kg£2.503 for 2 ClubcardTesco Closed Cup Mushrooms 400G
400g · £3.38/kg£1.35£1.10 Clubcard (£2.75/kg)Bertolli Original Spread 450G
450g · £9.00/kg£4.05£3.60 Clubcard (£8.00/kg)Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)NIVEA MEN Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml
£2.75£2.20 ClubcardTesco Green & Black Olives with Feta Herby & Tangy 160g
160g · £24.06/kg£3.852 for £6.50 ClubcardWarburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Deli Kitchen Greek Style Plain Flatbreads 4 Pack 320g
320g · £7.97/kg£2.55£2.35 Clubcard (£7.34/kg)Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g
140g · £18.93/kg£2.653 for 2 ClubcardNIVEA MEN Cool Kick Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml
£2.75£2.20 ClubcardTesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G
170g · £16.18/kg£2.753 for 2 ClubcardTesco 24 Chinese Inspired Selection 392g
392g · £8.93/kg£3.503 for 2 ClubcardTesco Katsu Chicken Bites 200g
200g · £17.50/kg£3.503 for 2 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardQuaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22x27g
594g · £11.28/kg£6.70£4.25 Clubcard (£7.15/kg)Tesco 12 Pigs in Blankets 240g
240g · £12.50/kg£3.003 for 2 ClubcardTesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.80 Clubcard (£0.90 each)Tesco Frozen Mini Vegetable Spring Rolls 12 Pack 216g
£1.753 for 2 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Finest Coffee & Amaretto Tiramisu 2x85g
2pk · £54.71/kg£4.65Tesco Finest Sticky Toffee Pudding Meal Deal 230g
230g · £20.00/kg£4.60Tesco Asparagus 180G
180g · £11.67/kg£2.10Stork Original Baking Spread 500G
500g · £6.50/kg£3.25Tesco Finest Steak Ragu 400G
400g · £15.00/kg£6.00La Famiglia Rana Prosciutto & Mozzarella Tortelloni 250G
250g · £13.80/kg£3.45Tesco Leeks 500G
500g · £3.40/kg£1.70Bertolli Original Spread 450G
450g · £9.00/kg£4.05£3.60 Clubcard (£8.00/kg)Tesco Shredded Iceberg 130G
130g · £5.00/kg£0.65Tesco Plant Chef All Day Breakfast Sandwich
1pk · £3.00 each£3.00Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75Tesco Continental Meat & Cheese Selection 200g
200g · £28.75/kg£5.75Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Tesco Plain Baking Camembert 245g
245g · £19.18/kg£4.70GLO Miso Salmon salad 245g
245g · £20.00/kg£4.90Tesco Finest Blueberries 150G
150g · £24.00/kg£3.60Mission Deli Wheat & White Wraps 6 Pack 367G
6pk · £38.52/kg£2.35Tesco Wild Rocket 60G
60g · £20.00/kg£1.20Tesco Finest Italian Meats Wood Fired Pizza 405g
405g · £13.83/kg£5.60Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Tesco 4 Onion Bhajis 200g
200g · £13.25/kg£2.65Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco All Rounder Potatoes 1.25kg
1kg · £1.45/kg£1.45Tesco Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.83/kg£1.15Tesco Finest Dine In Roasted Mushrooms in Creamy Garlic Sauce 300g
300g · £12.50/kg£3.75Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Cheestrings Twisted Cheese Snacks 4 Pk, 80 G
4pk · £112.50/kg£2.25Herta Classic Frankfurter Hot Dogs 10 Pack 350G
350g · £10.14/kg£3.55Tesco Finest Cauliflower Cheese 350g
350g · £10.71/kg£3.75Tesco Broccoli 375G
375g · £2.53/kg£0.95Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.80 Clubcard (£0.90 each)Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g
800g · £1.00/kg£0.80Tesco Classic Round Tomatoes 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00Tesco Baking Potatoes 4 Pack
4pk · £0.23 each£0.90Tesco Green & Black Olives with Feta Herby & Tangy 160g
160g · £24.06/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Finest 4 Sourdough Crumpets
4pk · £0.48 each£1.90Tesco Raspberries 150G (C)
150g · £17.00/kg£2.55Tesco Finest 6 Pork & Caramelised Red Onion Sausages 400G
400g · £9.38/kg£3.75Tesco Paneer Cheese 200G
200g · £11.75/kg£2.35Deli Kitchen Greek Style Plain Flatbreads 4 Pack 320g
320g · £7.97/kg£2.55£2.35 Clubcard (£7.34/kg)Tesco Finest 12 Macaron Selection 144g
144g · £30.21/kg£4.35Tesco British Unsalted Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £5.00/kg£2.90Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack
300g · £6.00/kg£1.80Tesco Sweet Peppers 500G
500g · £4.60/kg£2.30Ms Molly's Jumbo Chocolate & Vanilla Swiss Roll
1pk · £2.35 each£2.35Tesco Closed Cup Mushrooms 400G
400g · £3.38/kg£1.35£1.10 Clubcard (£2.75/kg)Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Tesco Maris Piper Potatoes 1.25Kg (c)
1kg · £1.75/kg£1.75Tesco British Cumberland Sausages 8 Pack 454G
454g · £4.41/kg£2.00Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Smoked Back Bacon Rashers 300G
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Cauliflower Each
1pk · £1.40 each£1.40
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 Clubcard