Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Kinder Surprise Natoons Chocolate Egg 20g

    20g · £85.00/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£72.50/kg)
  • Kinder Joy 20g 3 Pack 60g Multipack

    3pk · £230.00/kg
    £4.60
    £3.50 Clubcard (£175.00/kg)
  • Kinder Surprise Egg 20G

    20g · £85.00/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£72.50/kg)
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • Tesco Finest Belgium Dark Chocolate Cherries 130g

    130g · £31.15/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£27.31/kg)
  • Tesco Finest Belgium Milk Chocolate Pistachios 130g

    130g · £26.54/kg
    £3.45
    £2.95 Clubcard (£22.69/kg)
  • Ferrero Rocher 3 Pack 37.5G

    37g · £52.70/kg
    £1.95
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Cadbury Heroes Chocolate Box 240g

    240g · £20.83/kg
    £5.00
  • Cadbury Roses Chocolate Box 240g

    240g · £20.83/kg
    £5.00
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Thorntons Classic Collection Of Milk, Dark & White Chocolate 449G

    449g · £30.62/kg
    £13.75
  • TOBLERONE TRUFFLES GOLDEN CARAMEL 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Cadbury Heroes Chocolate Box 290g

    290g · £17.24/kg
    £5.00
  • Quality Street Chocolate Carton 220g

    220g · £18.18/kg
    £4.00
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles - 70% Cacao 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Wedel Vanilla Marshmallow in Dark Chocolate 340g

    340g · £19.41/kg
    £6.60
  • Thorntons Continental Collection Boxed Chocolate 264G

    264g · £43.56/kg
    £11.50
  • Solidarnosc Golden Cherry Chocolates In Liqueur 190G

    190g · £30.00/kg
    £5.70
  • Ferrero Rocher Original Milk Chocolate Bar 90G

    90g · £37.78/kg
    £3.40
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Celebrations Milk Chocolates Sharing Gift Tub 500g

    500g · £14.00/kg
    £7.00
  • Ferrero Rocher Santa Milk Chocolate with Crunchy Hazelnut Pieces 70g

    70g · £65.71/kg
    £4.60
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • M&M's Mini Milk Chocolate Crispy Santa Bag 55g

    4pk · £41.82/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£35.45/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 33.5g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
    £0.75 Clubcard (£22.06/kg)
  • Lindt Teddy Perforated 5 Pack 50G

    50g · £70.00/kg
    £3.50
    £3.00 Clubcard (£60.00/kg)
  • Maltesers Mini Reindeer 59G

    59g · £33.90/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£27.97/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Pudding 35G

    £0.85
    £0.75 Clubcard
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    475g · £14.74/kg
    £7.00
  • Cadbury Roses Tub 475g

    475g · £14.74/kg
    £7.00
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • CADBURY MINI CHOCOLATE XMAS PUDS 73G CLIP STRIP

    73g · £31.51/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Santa 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • Lindt Teddy with Gift Tag 100g

    100g · £45.00/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 5x33.5g

    168g · £27.38/kg
    £4.60
    £3.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Reindeer 29G

    29g · £29.31/kg
    £0.85
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G CLIPSTRIP

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Mini Puds Bag 73g

    73g · £27.40/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • Kinder Bueno Chocolate Eggs 80G

    80g · £41.25/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£34.38/kg)
  • CADBURY COINS CLIPSTRIP 70G

    70g · £32.86/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£21.43/kg)
  • Tesco Finest Maple & Dark Chocolate Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Almond Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • View all (75)

Chocolate Bars

  • Lindt Excellence Extra Creamy Milk Chocolate Bar 100G

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Milka Bubbly Milk&White 95G

    95g · £21.05/kg
    £2.00
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar Gift 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • Cadbury Dairy Milk &More Lotus Biscoff Chocolate Bar 195g

    195g · £23.08/kg
    £4.50
  • Milka Oreo Chocolate Bar 100G

    100g · £20.00/kg
    £2.00
  • Milkybar White Chocolate Sharing Bar 90g

    90g · £27.78/kg
    £2.50
  • Green & Black's Organic 70% Dark Chocolate Bar 90g

    90g · £51.67/kg
    £4.65
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180G

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Lindt Lindor Chocolate Treat Bar 38G

    38g · £42.11/kg
    £1.60
  • Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Bar 38G

    38g · £42.11/kg
    £1.60
  • Lindt Excellence Dark Chocolate - A Touch of Sea Salt 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120G

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Lindt Excellence Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100G

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Cadbury Wispa Gold Chocolate & Caramel Bar Single 48g

    48g · £22.92/kg
    £1.10
  • Cadbury Marvellous Creations Jelly Pop Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £21.25/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£15.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Aero Peppermint Mint Chocolate Sharing Bar 90g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Lindt Milk Chocolate Hazelnut Bar 35g

    35g · £45.71/kg
    £1.60
  • Cadbury Boost Duo Chocolate Bar 63g

    63g · £24.60/kg
    £1.55
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180G

    180g · £20.00/kg
    £3.60
  • Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g

    90g · £51.67/kg
    £4.65
  • Tesco Free From Chocolate Bar 35G

    35g · £22.86/kg
    £0.80
  • Cadbury Starbar Duo Milk Chocolate Bar 74g

    74g · £20.95/kg
    £1.55
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Yorkie Raisin & Biscuit Duo Chocolate Bar 66g

    66g · £25.00/kg
    £1.65
  • Cadbury Wispa Bar 36G

    36g · £30.56/kg
    £1.10
  • Tony's Chocolonely Milk chocolate caramel pretzel almond nougat sea salt 90g

    90g · £32.22/kg
    £2.90
  • Cadbury Twirl Chocolate Bar Single 43g

    43g · £25.58/kg
    £1.10
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fruit & Nut Bar 110G

    110g · £19.09/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£15.91/kg)
  • Nomo Vegan & Free From Caramel Chocolate Bar 38g

    38g · £47.37/kg
    £1.80
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar Single 45g

    45g · £24.44/kg
    £1.10
  • Aero Milk Chocolate Sharing Bar 90g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar Single 40g

    40g · £27.50/kg
    £1.10
  • Cadbury Dairy Milk Salted Caramel Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Tonys Chocolonely Milk Chocolate Bar 50G

    50g · £34.00/kg
    £1.70
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Tony's Chocolonely Milk Caramel Seasalt47g

    47g · £36.17/kg
    £1.70
  • Tesco Finest Peru Dark Chocolate 85% 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Mallow & Marsh Vanilla & Milk Chocolate Marshmallow Bar 35g

    35g · £54.29/kg
    £1.90
  • Bounty Milk Chocolate Trio 85g

    85g · £23.53/kg
    £2.00
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Freddo Chocolate Kids Multipack 4 x 18g

    78g · £24.36/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Buttermilk Plant-Based Choccy Bar - Caramel Nougat 50g

    50g · £38.00/kg
    £1.90
    £1.40 Clubcard (£28.00/kg)
  • Cadbury Twirl Orange Chocolate Bar 43g

    43g · £25.58/kg
    £1.10
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100G

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.45 Clubcard (£24.50/kg)
  • Tesco Finest Ecuador Dark Chocolate 75% 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Cadbury Dairy Milk OREO Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Cadbury Wispa Duo Chocolate Bar 47.4g

    47g · £32.98/kg
    £1.55
  • Lindt Excellence Dark Chocolate Bar - 70% Cocoa 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • View all (164)

Chocolate Pouches & Bags

  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 93g

    93g · £24.73/kg
    £2.30
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 158g

    158g · £24.68/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£19.62/kg)
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Pouch Bag 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Sharing Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68G

    68g · £34.56/kg
    £2.35
  • Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £24.46/kg
    £2.25
    £1.95 Clubcard (£21.20/kg)
  • POPPETS TOFFEE POUCH 100G

    100g · £15.50/kg
    £1.55
  • Smarties Milk Chocolate Tube Multipack 34g 4 Pack

    4pk · £76.47/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£58.82/kg)
  • Cadburys Dairy Milk Buttons XL Share Bag 290g

    290g · £19.66/kg
    £5.70
    £4.65 Clubcard (£16.03/kg)
  • CADBURY HEROES POUCH 270G

    270g · £16.67/kg
    £4.50
  • Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Tesco Milk Chocolate Buttons 70G

    70g · £12.86/kg
    £0.90
  • Tesco White Chocolate Buttons 70G

    70g · £12.86/kg
    £0.90
  • Terry's Chocolate Orange Minis 95g

    95g · £18.95/kg
    £1.80
    £1.20 Clubcard (£12.63/kg)
  • Milkybar White Chocolate Pieces 80G

    80g · £21.88/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£15.63/kg)
  • Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Galaxy Milk Chocolate Counters 112g Pouch Bag

    112g · £20.98/kg
    £2.35
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Bag Pouch 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £25.25/kg
    £2.55
  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Bag 118g

    118g · £19.92/kg
    £2.35
  • TERRYS MINIS CHOCOLATE ORANGE MILK 104G

    104g · £17.31/kg
    £1.80
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g

    200g · £21.00/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£15.50/kg)
  • Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g

    45g · £21.11/kg
    £0.95
  • Tesco Free From White Choc Buttons 25g

    25g · £34.00/kg
    £0.85
  • Tesco Free From Choc Buttons 25g

    25g · £34.00/kg
    £0.85
  • Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 58.5g

    58g · £25.86/kg
    £1.50
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g

    107g · £27.10/kg
    £2.90
  • Smarties Mini Cartons Chocolate 15 Pack Multipack 216g

    15pk · £417.86/kg
    £5.85
    £3.00 Clubcard (£214.29/kg)
  • Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Bag 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 82G

    82g · £28.66/kg
    £2.35
  • Aero Peppermint Milk Chocolate Bubbles 80g

    80g · £27.50/kg
    £2.20
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box Chocolates 110g

    110g · £30.00/kg
    £3.30
  • Milkybar White Chocolate Pieces 80g

    80g · £27.50/kg
    £2.20
  • Tesco Free From Giant Choc Buttons 119g

    119g · £26.47/kg
    £3.15
  • Maltesers Milk Chocolate Fun Size Bags Multipack 214.5g

    214g · £30.14/kg
    £6.45
    £4.05 Clubcard (£18.93/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Coins Bag 70g

    70g · £28.57/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£21.43/kg)
  • Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120G

    120g · £14.58/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£10.42/kg)
  • Mars, Snickers, Milky Way, Maltesers, Twix Family Favourites Funsize 20 Bags/Bars 358g

    20pk · £352.94/kg
    £6.00
    £4.55 Clubcard (£267.65/kg)
  • Cadbury Family Treatsize Chocolate Bars Multipack 223G

    223g · £26.23/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£17.49/kg)
  • M&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g

    220g · £28.64/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£19.77/kg)
  • Milky Way 14 Fun Size Milk Chocolate Bars 227g

    227g · £28.41/kg
    £6.45
    £4.50 Clubcard (£19.82/kg)
  • Cadbury Fudge Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 202g

    202g · £28.96/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£19.31/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 191g

    191g · £30.63/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£20.42/kg)
  • Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)

    275g · £22.91/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£15.82/kg)
  • Tesco Milk Chocolate Peanuts 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • View all (76)

Sweets

  • Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g

    9pk · £109.38/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£81.25/kg)
  • HARIBO Cola Floats 150g

    150g · £9.67/kg
    £1.45
  • Haribo Supermix Fruit Milk & Sweet Foam Gums 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • HARIBO Happy Cola Z!ng Sweets Share Bag 160g

    160g · £10.63/kg
    £1.70
  • ROWNTREES Bottle Pops Sweets Sharing Bag 115g

    10pk · £186.36/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£131.82/kg)
  • Rowntree's Berry Hearts Sweets Sharing Bag 115g

    10pk · £186.36/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£131.82/kg)
  • Tesco Mint Imperials 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Haribo Vegetarian Tropi-Slices Sweets Share Bag 150g

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Mentos Fruit Che Wy Sweets 5 X 38 G

    5pk · £65.79/kg
    £2.50
    £2.20 Clubcard (£57.89/kg)
  • Rowntree's Jelly Tots Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Tesco Jelly Beans Sweets 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Sour Patch Kids Original Gums 120G

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Pink & White Mini Marshmallows 100G

    100g · £13.00/kg
    £1.30
  • HARIBO Starmix 400g bags

    400g · £9.25/kg
    £3.70
  • HARIBO Tangfastic 400g bags

    400g · £9.25/kg
    £3.70
  • Barratt Mini Flumps 150G

    150g · £13.67/kg
    £2.05
  • HARIBO Sour Goldbears 175g

    175g · £9.71/kg
    £1.70
  • Haribo Goldbears 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
  • Tesco Fizzy Strawberry Flavour Lances 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Tesco Fizzy Cola Lances 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Tesco Strawberry Laces 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Haribo Giant Strawbs Fruit Gums 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Haribo Fruitilicious Fruit Gums 150G

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Tesco Strawberry Pencils 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Tesco Fizzy Multicoloured Belts 75g

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets 130G

    130g · £12.31/kg
    £1.60
  • Maynards Bassetts Fruit Flavoured Jelly Babies 130G

    130g · £12.31/kg
    £1.60
  • HARIBO Tangfastics Frizzy Fruit Flavour Gums 65g

    65g · £13.08/kg
    £0.85
  • Shades By Niko Straight Up Strawberry Flavour Sweets 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Shades By Niko Sour Ultimate Vibes 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Shades by Niko It's Cherry Cola 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Rowntrees Sour Watermelon Flavour Lollies 130g

    9pk · £121.43/kg
    £1.70
    £1.15 Clubcard (£82.14/kg)
  • Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.24/kg
    £1.75
    £1.20 Clubcard (£8.39/kg)
  • HARIBO Balla Bites Z!ng 140g

    140g · £9.64/kg
    £1.35
  • HARIBO Pixels Zing 140g

    140g · £10.36/kg
    £1.45
  • Nerds Fruit Flavour Candy 141.7g

    141g · £20.57/kg
    £2.90
    £2.35 Clubcard (£16.67/kg)
  • Haribo Zingfest Fizzy Fruit Flavour 150G

    150g · £10.67/kg
    £1.60
  • Rowntree's Fruit Pastilles Strawberry & Blackcurrant Sweets Sharing Bag 143g

    10pk · £125.00/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£92.86/kg)
  • HARIBO Nostalgix Big Share Bag Fruit & Cola Flavour Gums 400g

    400g · £9.25/kg
    £3.70
  • HARIBO Goldbears Fruit Flavour Gums 400g

    400g · £9.25/kg
    £3.70
  • Nerds Gummy Clusters Cherry Lemonade 113g

    113g · £23.45/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£19.47/kg)
  • Bonds of London Soft Sherbety Lemons 120g

    120g · £17.08/kg
    £2.05
  • The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Fruit Flavoured Gums 110g

    110g · £11.82/kg
    £1.30
  • Sour Patch Kids Fruit Mix Flavour Sweets 120G

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Cadbury Eclairs Caramels with Milk Chocolate Centres 110G

    110g · £12.73/kg
    £1.40
  • Tesco Toffee 175G

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • Tesco Chocolate Limes 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Rowntree's Fruit Gums Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Tesco Jelly Babies Sweets 250G

    250g · £6.40/kg
    £1.60
  • Tesco Mini Jelly Beans 85G

    85g · £10.59/kg
    £0.90
  • View all (140)

Chewing Gum & Mints

  • Smint Single 8G

    8g · £175.00/kg
    £1.40
  • Tic Tac Lime & Orange 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Tesco Mint Assortment 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    30pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Polo Sugar Free Mints Roll 33.4G

    33g · £36.36/kg
    £1.20
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Wrigley's Extra Cool Breeze Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Wrigley's Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 46 Pieces 64g

    64g · £46.09/kg
    £2.95
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    64g · £46.09/kg
    £2.95
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Tic Tac Mint 4 X 18G

    4pk · £144.44/kg
    £2.60
  • Extra Refreshers Tropical Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 pieces

    7pk · £450.00/kg
    £0.90
  • Extra Watermelon Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces 14G

    14g · £64.29/kg
    £0.90
  • Polo Original Mint Tube Multipack 34g 4 Pack

    4pk · £61.76/kg
    £2.10
  • Tic Tac Two Spearmint Fresh & Mild 38.5g

    38g · £60.53/kg
    £2.30
  • Airwaves Blackcurrant Gum 10 Pieces

    10pk · £900.00/kg
    £0.90
  • Polo Sugar Free Mint Tube Multipack 33.4g 4 Pack

    33pk · £525.00/kg
    £2.10
  • Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Trebor Soft Mint Peppermint Multipack 4 pack 38g

    152g · £13.82/kg
    £2.10
  • Polo Original Mint Tube 34g

    34g · £35.29/kg
    £1.20
  • Trebor Extra Strong Peppermint Multipack 4 pack 36.4g

    146g · £14.38/kg
    £2.10
  • Trebor Softmints Spearmint Multipack 4 pack 38g

    152g · £13.82/kg
    £2.10
  • Life Loop Energy 100mg Caffeine Menthol Boost Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Life Loop Wellness Magnesium Raspberry Lemon Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Wrigley's Extra Refreshers Watermelon Raspberry Sugar Free Chewing Gum 30 pieces 67g

    30pk · £0.11 each
    £3.15
  • Milliways Super Natural Gum Peppermint 19g

    10pk · £81.58/kg
    £1.55
  • Milliways Super Natural Gum Mighty Mint 19g

    19g · £81.58/kg
    £1.55
  • Milliways Super Natural Gum Watermelon 19g

    19g · £81.58/kg
    £1.55
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    41g · £21.95/kg
    £0.90
  • Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Mentos Pure Fresh Strawberry 35 piece 70g

    70g · £39.29/kg
    £2.75
  • Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    73g · £48.63/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£40.41/kg)
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces

    7pk · £550.00/kg
    £1.10
  • Tic Tac Berry Bliss 18g

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Tic Tac Fresh Mint 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £900.00/kg
    £0.90
  • Tic Tac Mixers Cherry/Cola 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Mentos Mint Roll 38G

    38g · £30.26/kg
    £1.15
  • Extra Refreshers Strawberry Lemon Flavoured Chewing Gum 7 Pieces 15.6G

    15g · £60.00/kg
    £0.90
  • Wrigley's Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    5pk · £235.71/kg
    £3.30
  • View all (58)

  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo