- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (386)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g
454g · £10.24/kg2 for £6.50£4.65Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op British 12 Large Free Range Eggs
12pk · £0.32 each£3.80Co-op Beef Lasagne 400g
400g · £6.88/kg£2.75Kerrygold Spreadable 400g
400g · £12.13/kg£4.85Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Shazans Chicken Breast Fillets 450g
450g · £12.56/kg£5.65St Pierre Brioche Burger Buns 4PACK
4pk · £0.66 each£2.65Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Co-op Extra Mature Cheddar 400g
400g · £9.63/kg£3.85Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Balls
124g · £9.27/kg£1.15FAGE Total 0% Greek Recipe Yoghurt 450G
450g · £9.33/kg£4.20Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00Warburtons Sliced Sandwich Rolls 6S
6pk · £0.25 each£1.50Co-op British Chicken Breast Fillets 300g
300g · £10.00/kg£3.00£2.29 loyalty card (£7.63/kg)Co-op Seedless Red Grapes 500g
500g · £5.50/kg£2.75£1.89 loyalty card (£3.78/kg)Royal Chicken Tikka Masala with Saffron Rice 400g
400g · £10.88/kg£4.35Co-op Root Mash with Butter & Seasoning 400g
400g · £4.88/kg£1.95Co-op Sweet Peppers
3pk · £0.82 each£2.45Co-op Medium Free Range Eggs 12S
12pk · £0.27 each£3.20Co-op British Sliced Mild Cheddar Cheese 10 Slices 200g
200g · £16.50/kg£3.30Co-op Soft Cheese 200g
200g · £9.50/kg£1.90Co-op Baby Button Mushrooms 200g
200g · £7.50/kg£1.50BOL Protein Power Soup Garden Pea & Spinach
600g · £4.67/kg£1 off£2.80£3.80Co-op 2 Scotch Eggs 227g
226g · £7.52/kg£1.70Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55£0.97 loyalty card (£0.49 each)Warburtons Wholemeal Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.35 loyalty card (£1.69/kg)Co-op British Beef Rump Steak 227g
227g · £22.47/kg£5.10£3.96 loyalty card (£17.44/kg)Co-op Corned Beef 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Utterly Butterly Spread 500g
500g · £3.90/kg£1.95Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80Warburtons 6 Sliced Hotdog Rolls
6pk · £0.26 each£1.55Warburtons 6 Crumpets
6pk · £0.18 each£1.05Co-op British Chicken Poppers 170g
170g · £17.65/kg£3.00Co-op Cucumber
1pk · £1.10 each£1.10£0.99 loyalty card (£0.99 each)Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95Co-op High Protein Cottage Cheese 300g
300g · £7.00/kg£2.10Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Strawberries Large Punnet
400g · £10.13/kg£4.05Co-op British Mature White Cheddar 400g
400g · £9.63/kg£3.85£2.45 loyalty card (£6.13/kg)Bury Black Pudding Slices 230g
230g · £7.17/kg£1.65Co-op 6 Sausage Rolls 360g
330g · £6.67/kg£0.35 off£2.20£2.55Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op White Parisian 360g
1kg · £1.50/kg£1.50Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90
Co-op Member Prices
Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55£0.97 loyalty card (£0.49 each)Co-op Basmati Rice 1kg
1kg · £2.00/kg£2.00£1.20 loyalty card (£1.20/kg)Co-op Pure Canadian Maple Syrup 250g
250g · £21.40/kg£5.35£3.21 loyalty card (£12.84/kg)Co-op 6 White Finger Rolls
6pk · £0.21 each£1.25£0.79 loyalty card (£0.13 each)Co-op Tagliatelle Pasta 300g
300g · £6.33/kg£1.90£1.14 loyalty card (£3.80/kg)Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85£2.31 loyalty card (£11.55/kg)Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 80 Tea Bags 250g
250g · £7.00/kg£1.75£1.05 loyalty card (£4.20/kg)Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Pineapple & Mango
110g · £14.55/kg£1.60£0.96 loyalty card (£8.73/kg)Co-op Cherry Tomatoes 300g
300g · £4.67/kg£1.40£0.84 loyalty card (£2.80/kg)Co-op Egg Noodles 275g
275g · £4.73/kg£1.30£0.82 loyalty card (£2.98/kg)Co-op Frozen Stonebaked Four Cheese 330g
330g · £6.36/kg£2.10£1.26 loyalty card (£3.82/kg)Co-op Custard 400g
400g · £3.00/kg£1.20£0.72 loyalty card (£1.80/kg)Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10£0.66 loyalty card (£3.67/kg)Co-op Apple Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.69 loyalty card (£1.69/L)Co-op Bacon Rasher Crisps 150g
150g · £8.67/kg£1.30£0.80 loyalty card (£5.33/kg)Co-op British Fresh Chicken Thighs 600G
600g · £6.00/kg£3.60£2.16 loyalty card (£3.60/kg)The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.53 each£3.15£1.95 loyalty card (£0.33 each)Co-op Carrot Broccoli & Cauliflower 250G
250g · £6.00/kg£1.50£0.90 loyalty card (£3.60/kg)Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10£1.86 loyalty card (£8.09/kg)
Meal deals
Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Member Thursdays 🥦🍝🍅
Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55£0.97 loyalty card (£0.49 each)Co-op Basmati Rice 1kg
1kg · £2.00/kg£2.00£1.20 loyalty card (£1.20/kg)Co-op Pure Canadian Maple Syrup 250g
250g · £21.40/kg£5.35£3.21 loyalty card (£12.84/kg)Co-op 6 White Finger Rolls
6pk · £0.21 each£1.25£0.79 loyalty card (£0.13 each)Co-op Tagliatelle Pasta 300g
300g · £6.33/kg£1.90£1.14 loyalty card (£3.80/kg)Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85£2.31 loyalty card (£11.55/kg)Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 80 Tea Bags 250g
250g · £7.00/kg£1.75£1.05 loyalty card (£4.20/kg)Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Pineapple & Mango
110g · £14.55/kg£1.60£0.96 loyalty card (£8.73/kg)Co-op Cherry Tomatoes 300g
300g · £4.67/kg£1.40£0.84 loyalty card (£2.80/kg)Co-op Egg Noodles 275g
275g · £4.73/kg£1.30£0.82 loyalty card (£2.98/kg)Co-op Frozen Stonebaked Four Cheese 330g
330g · £6.36/kg£2.10£1.26 loyalty card (£3.82/kg)Co-op Custard 400g
400g · £3.00/kg£1.20£0.72 loyalty card (£1.80/kg)Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10£0.66 loyalty card (£3.67/kg)Co-op Apple Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.69 loyalty card (£1.69/L)Co-op Bacon Rasher Crisps 150g
150g · £8.67/kg£1.30£0.80 loyalty card (£5.33/kg)Co-op British Fresh Chicken Thighs 600G
600g · £6.00/kg£3.60£2.16 loyalty card (£3.60/kg)The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.53 each£3.15£1.95 loyalty card (£0.33 each)Co-op Carrot Broccoli & Cauliflower 250G
250g · £6.00/kg£1.50£0.90 loyalty card (£3.60/kg)Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £17.14/kg£2.40
Top Picks 🌟
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Curry in a hurry
£0.007UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.35/L£2.70
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars
5pk · £0.22 each£1.10Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20McVitie's Jaffa Original Cake Bar Multipack 5 x 26.2g, 131g
5pk · £0.22 each£1.10Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £12.00/kg£3.30Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £7.81/kg£2.75HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20MAOAM Limited Edition Broom Stixx Sour 350g
350g · £7.86/kg£2.75
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Co-op Cheesy Monster Jaws 100g
100g · £14.00/kg£1.40Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl
75cl · £17.60/L£13.20BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml · £26.50/L£5.30Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g
150g · £9.00/kg£1.35Casillero del Diablo Merlot 75cl
75cl · £12.33/L£9.25Casillero del Diablo Chardonnay 75cl
75cl · £12.33/L£9.25Pepsi 2 litres
2L · £1.55/L£3.10San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk · £4.40/L£10.0019 Crimes Red Wine 750ml
750ml · £18.93/L£14.20J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml
4pk · £4.65/L£4.65Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g
25g · £28.00/kg£0.70Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml
4pk · £6.50/L£7.80
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op From Our Bakery 4 Mini Yum Yum Bites
4pk · £0.28 each£1.10Co-op Limited Edition Stonebaked American Hot 354g
444g · £9.68/kg£4.30Co-op Irresistible Chicken Jalfrezi with Pilau Rice 380g
380g · £15.53/kg£5.90Co-op Salted Caramel Pretzel Mini Bites 220g (10 x 22g)
10pk · £15.40/L£3.85Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g
460ml · £9.35/L£4.30Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Co-op Treat Chocolate Mini Rolls
1pk · £4.10 each£4.10Co-op 4 Chocolate Brownies
4pk · £0.41 each£1.65Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Co-op Caramel Fudge Brownies
20pk · £0.21 each£4.10
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £4.35/L£7.65Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £7.80/L£10.30Corona Extra Bottles 10 x 330ml
10pk · £5.64/L£18.60Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml
10pk · £3.63/L£15.95Cruzcampo Sevilla Beer Cans 10 x 440ml
10pk · £3.33/L£14.65Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml
4pk · £4.80/L£8.45Carling Original Lager Beer Cans 10 x 440ml
10pk · £2.80/L£12.30Madrí Excepcional Cans 10 x 440ml
10pk · £4.09/L£18.00Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £5.11/L£9.00Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml
4pk · £6.59/L£8.70Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.90/kg£0.95Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags
500g · £6.00/kg£3.00Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Fairtrade Latte Sachets 7 x 17g (119g)
7pk · £13.03/kg£1.55Co-op Gift Bouquet
1pk · £6.60 each£6.60Co-op Florist Bright & Blissful Bouquet
1pk · £8.80 each£8.80Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Unknown Chenin Blanc 1.5 Litre
1.5L · £10.37/L£15.55Stormhoek Shiraz 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Unknown Sauvignon Blanc 750ml
75cl · £12.60/L£9.45Stormhoek Sauvignon Blanc 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Stormhoek Moscato Rosé 75cl
75cl · £10.60/L£7.95Tilimuqui Alcohol Free Zero Sparkling 75cl
75cl · £9.00/L£6.75Co-op Fairtrade Shiraz 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Treat Blondie
1pk · £1.40 each£1.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op All Butter Curved Croissants 194G
194g · £8.51/kg£1.65Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55£0.97 loyalty card (£0.49 each)Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Heinz Nature Creamed Porridge 120G
120g · £9.58/kg£1.15Heinz Nature Cheesy Tomato Pasta 120G
120g · £9.58/kg£1.15Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g
400g · £3.50/kg£1.40Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Aptamil Growing Up Milk Drink 200ML
200ml · £7.75/L£1.55Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Roast Chicken Salad Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Coop Salmon & Tuna Sushi Pack
115g · £32.17/kg£3.70Co-op Cajun Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g
195g · £18.97/kg£3.70Co-op Prawn Mayo Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Cheese & Red Onion Sandwich
1pk · £1.90 each£1.90Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op All Day Breakfast Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Ham & Cheese Wrap Each
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Cheese Ploughman's Sub Roll
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Tuna Mayo Sandwich
1pk · £1.95 each£1.95Co-op Carrot & Coriander Soup 600G
600g · £4.00/kg£2.40Co-op Chunky Vegetable Soup 600G
600g · £4.00/kg£2.40