Chocolate Boxes & Gifts
Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £47.97/kg£8.25After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.50/kg£4.65Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Flaked Truffles 160g
160g · £30.94/kg£4.95Co-op Irresistible Orange Crisp Cocoa Dusted Truffles 160g
160g · £30.63/kg£4.90Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Celebrations Milk Chocolate Box 300g
300g · £20.67/kg£6.20Ferrero Rocher Chocolate Pralines Treat Pack 3 Pieces (37.5G)
37.5g · £40.00/kg£1.50Cadbury Roses Pralines 240 g
240g · £27.50/kg£6.60Guylian Sea Shells 250G
250g · £33.60/kg£8.40Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 312g
312g · £24.68/kg£7.70Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Quality Street Matchmakers Cool Mint 110g
110g · £22.27/kg£2.45Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £42.17/kg£12.65Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £41.25/kg£8.25Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Thorntons Classic Milk, Dark, White Chocolates 262g
262g · £41.98/kg£11.00Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £22.30/kg£1.65Reese's Peanut Butter Filled Santas Treat Bag 55g Clipstrip
55g · £30.00/kg£1.65Kinder Surprise 20G
20g · £75.00/kg£1.50Kinder Joy Funko 20g
20g · £65.00/kg£1.30
Chocolate Bars
Tunnock's Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack 8 x 30g
8pk · £14.17/kg£3.40KitKat Finger Original Bars 8 x 20.7g (165.6g)
8pk · £16.91/kg£2.80Milky Way Milk Chocolate Crispy Rolls Snack Bar Multipack 5 x 22.5g Bars
112.5g · £21.78/kg£2.45McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bars Multipack 9 x 20g
9pk · £0.35 each£3.15Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 39g
39g · £24.36/kg£0.95Twix White Multipack Chocolate Bar 9 x 20g
180g · £16.39/kg£2.95McVitie's Club Mint Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.26 each£1.85McVitie's Club Orange Chocolate Biscuit Bars 7pk
7pk · £0.26 each£1.85McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35Knoppers 3 x 25g (75g)
75g · £25.33/kg£1.90Twix Xtra White Chocolate Bar 75g
75g · £24.00/kg£1.80McVitie's Signature Chocolate Truffle Bar 35g
35g · £31.43/kg£1.10Kinder Bueno Milk Chocolate and Hazelnuts Single Bar 2 Finger x 21.5g (43g)
43g · £22.09/kg£0.95Twix Xtra Biscuit & Milk Chocolate Bars 75g
75g · £24.00/kg£1.80Kinder Happy Hippo Hazelnut Biscuit 20.7g
20g · £47.50/kg£0.95Cadbury Timeout Roundie Milk Chocolate Wafer Biscuit 5 Pack Muiltipack 150g (5 x 30g)
150g · £18.67/kg£2.80Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bar 50g
50g · £28.00/kg£1.40Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar 41.5g
41.5g · £22.89/kg£0.95Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bar 40G
40g · £23.75/kg£0.95Co-op Delightfully Dunkable Chocky Bars 6 x 19g (114g)
114g · £11.84/kg£1.35Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95KitKat 2 Finger Dark Bars 8 x 20.7g (165.6g)
8pk · £16.91/kg£2.80Blue Riband 6 x 18g (108g)
108g · £10.19/kg£0.30 off£1.10£1.40Blue Riband Hazelnut 6 x 18g (108g)
108g · £10.19/kg£0.25 off£1.10£1.35KitKat® 4 Finger Cookie Dough Flavour Chocolate Bar 41.5g
41.5g · £26.51/kg£1.10KitKat Chunky Cookie Dough Flavour Chocolate Bar 42g
42g · £22.62/kg£0.95KitKat Double Chocolate 99g
99g · £25.25/kg£2.50KitKat Salted Caramel 99g
99g · £25.25/kg£2.50Kit Kat Chunky Peanut Butter Milk Chocolate Bar 42G
42g · £26.19/kg£1.10Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.83/kg£3.75NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Co-op Chunky Salted Caramel & Pretzel Chocolate Bar 150g
150g · £22.00/kg£3.30Co-op White Chocolate Lollipop with Milk & Coloured Chocolate Decoration 30g
30g · £48.33/kg£1.45Bounty Milk 57G
57g · £24.56/kg£1.40Mars Caramel & Milk Chocolate Bar 40g
40g · £23.75/kg£0.95Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Snickers Peanut & Caramel Chocolate Bar 40g
40g · £23.75/kg£0.95Snickers Duo Peanut & Caramel Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Galaxy Ripple Milk Chocolate Bar 30g
30g · £46.67/kg£1.40Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100g
100g · £29.50/kg£2.95Cadbury Crunchie Chocolate Bar 40g
40g · £30.00/kg£1.20Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £27.91/kg£1.20Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 42g
42g · £33.33/kg£1.40Fry's Turkish Delight Chocolate Bar 51g
51g · £23.53/kg£1.20Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 85% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Orange Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Cadbury Flake Chocolate Bar 32g
32g · £37.50/kg£1.20View all (141)
Chocolate Pouches & Bags
Flipz Salted Caramel Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Reese's Dipped Pretzels 120g
24pk · £1.15/kg£3.30Reese's Milk Chocolate and Peanut Butter Cups, 2 Pack, 42g
42g · £30.95/kg£1.30Flipz Limited Edition Cinnamon Bun Flavour Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Co-op Chocolate Coated Raisins with Milk Chocolate 150g
150g · £14.67/kg£2.20Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40g
40g · £46.25/kg£1.85Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
358g · £11.45/kg£4.10Cadbury Heroes Pralines 240 g
240g · £27.50/kg£6.60Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Cadbury Fudge Minis Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £17.41/kg£0.45 off£1.95£2.40Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £16.53/kg£0.45 off£1.95£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Cadbury Dairy Milk Chocolate Chunk Pouch 244 g
1pk · £3.85 each£3.85M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £15.89/kg£0.70 off£1.70£2.40M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Maltesers Milk Chocolate Box 310g
310g · £24.84/kg£7.70Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £28.95/kg£1.10Maltesers Milk Chocolate Bag 37g
37g · £37.84/kg£1.40M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £14.78/kg£0.70 off£1.70£2.40M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £25.98/kg£2.65Little Rolo Milk Chocolate Caramel Sharing Pouch 103g
103g · £23.30/kg£2.40Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £22.60/kg£0.35 off£1.65£2.00Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £19.50/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 40g
40g · £30.00/kg£1.20Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Caramel Nibbles Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Orange Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury White Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Curly Wurly Squirlies Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 175g
175g · £15.71/kg£2.75Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Aero Orange Bubbles 92g
92g · £26.09/kg£2.40Forest Feast Valencia Orange Milk Chocolate Almonds 40g
40pk · £0.05 each£1.85View all (58)
Sweets
Haribo Maoam Minis 4PK
4pk · £0.21 each£0.85HARIBO Nostalgix 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Haribo Twin Snakes 175G
175g · £6.86/kg£1.20Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g · £7.62/kg£4.95Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £7.81/kg£2.75MAOAM Limited Edition Broom Stixx Sour 350g
350g · £7.86/kg£2.75Shades by Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £12.33/kg£1.85Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35Ritter Sport Limited Edition Haribo Balla Bites 100g
100g · £18.50/kg£1.85Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20Co-op Marshmallows 160g
160g · £7.81/kg£1.25Co-op Milk Chocolate Eclairs 175g
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Fizzy Rainbow Belts 65g
65g · £11.54/kg£0.75Haribo Goldbears 175g
175g · £8.57/kg£1.50HARIBO Balla Bites Zing 140g
140g · £8.93/kg£0.25 off£1.25£1.50HARIBO Happy Cherries Z!NG Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Happy Cola Z!NG Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Heart Throbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50Co-op Blackcurrant And Liquorice 175G
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Buttermintoes 175G
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Fizzy Cola Bottles 65G
65g · £11.54/kg£0.75Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g
120g · £9.17/kg£1.10Co-op Fruit Pastilles 175G
175g · £7.14/kg£1.25Co-op Jelly Cherries 65G
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Jelly Mix 65G
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Marshmallows 150g
150g · £13.33/kg£2.00Co-op Teeth And Lips 65G
65g · £11.54/kg£0.75Swizzels Squashie Orange & Cherry Flavour Double Dip 120g
120g · £8.33/kg£1.00Co-op Watermelon Slices 65G
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Wine Gums 175G
175g · £7.71/kg£1.35Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Haribo Supermix Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Maoam Pinballs 140g
140g · £10.71/kg£1.50Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Co-op Build A Burger 65G
65g · £11.54/kg£0.75Swizzels Squashies Drumstick Bag 60G
60g · £15.83/kg£0.95Swizzels Scrumptious Sweets 173G
173g · £6.07/kg£0.45 off£1.05£1.50Co-op Sweet Cup 160G
160g · £12.81/kg£2.05Juicy Drop Gummy Dipperz Strawberry 96g
96g · £22.92/kg£2.20Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g
113g · £22.12/kg£2.50SweetZone Party Mix 200g
180g · £9.17/kg£1.65Candy Kittens Soul Pop Gourmet Sweets 140g
140g · £21.07/kg£2.95View all (96)
Chewing Gum & Mints
Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Co-op Mint Imperials 175G
175g · £7.14/kg£1.25Mentos Mint Chewy Dragees 38G
38g · £31.58/kg£1.20Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Bubblemint Sugarfree Chewing Gum x10 pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigley's Extra Watermelon Flavour 14g
14g · £67.86/kg£0.95Trebor Softmints Spearmint Mints Roll 44.9g
45g · £18.89/kg£0.85Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Wrigleys Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Wrigleys Extra Peppermint Sugarfree Mints Roll PACK
1pk · £0.95 each£0.95Wrigleys Extra Strawberry Chewing Gum 10PCE
14g · £67.86/kg£0.95Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Polo Original Mint Tube 34g
34g · £35.29/kg£1.20Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41.3g · £20.58/kg£0.85Trebor Extra Strong Peppermint Mints Rolls 4 Pack 145g (4 x 36.4g)
146g · £13.36/kg£1.95Tic Tac Limited Edition Fruit Fusion Mixed Fruit Flavour 49g
49g · £37.76/kg£1.85Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g
21g · £71.43/kg£1.50Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Tic Tac Fruit Adventure 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Hubba Bubba Snappy Strawberry Bubblegum Mega Long Tape 56G
56g · £39.29/kg£2.20Extra Peppermint Sugarfree Mints Bottle 70 Pieces
70pk · £0.05 each£3.30Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
15.6g · £60.90/kg£0.95Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc
64g · £51.56/kg£3.30Tic Tac Lime & Orange 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Wrigley's Extra Peppermint 3 x 12.6g (37.8g)
42g · £45.24/kg£1.90Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3 x 9 Pieces
42g · £45.24/kg£1.90Extra Refreshers Tropical Flavour Sugar Free Chewing Gum Handy Box 7pcs
15.6g · £60.90/kg£0.95Wrigleys Extra White Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Piece
64g · £51.56/kg£3.30Wrigleys Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 piece
64g · £51.56/kg£3.30Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Strawberry XXL 36 Mints 25g
20g · £75.00/kg£1.50Smint Sweet Mint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95