Side Dishes
itsu 12 chicken gyoza dinner dumplings 240g
240g · £20.42/kg£4.90
Frozen Vegetables
Tesco Diced Swede Express 400g (C)
400g · £2.75/kg£1.10
Pizza
Chicago Town Rapid Slice Ham & Cheese Pizza 140g
140g · £20.71/kg£2.90Chicago Town Rapid Slice Beef Kebab Pizza 140g
140g · £20.71/kg£2.90
Meat & Poultry
Tesco 12 Pigs in Blankets 240g
240g · £12.50/kg£3.003 for 2 ClubcardBirds Eye 2 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 180g
180g · £19.72/kg£3.55
Seafood
Tesco Raw King Prawns 170G
170g · £23.53/kg£4.00
Bread & Pastry Sheets
Humza Paratha Original 1.6Kg
1.6kg · £3.19/kg£5.10£3.70 Clubcard (£2.31/kg)