Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Iceland - Wolverhampton

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Exclusive Brands
  • Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
  • Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
  • Bakery
  • Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
  • World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
  • Toiletries
  • Baby & Infant
  • Household
  • Pet

Offers (750)

  • 0

    Activia Cherry Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg

    £1.71 off

    £1.71

    £3.42

  • 0

    Activia Fibre Berries & Cereals Gut Health Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.91/kg

    £1.80 off

    £1.80

    £3.60

  • 0

    Activia Fibre Walnut & Oat Gut Health Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.91/kg

    £1.80 off

    £1.80

    £3.60

  • 0

    Activia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg

    £1.71 off

    £1.71

    £3.42

  • 0

    Activia Peach Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg

    £1.71 off

    £1.71

    £3.42

  • 0

    Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £3.72/kg

    £1.71 off

    £1.71

    £3.42

  • 0

    Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg

    £1.71 off

    £1.71

    £3.42

  • 0

    Aunt Bessie's 2 Golden Giant Yorkshires 230g

    230g · £6.52/kg

    £1.50 off

    £1.50

    £3.00

  • 0

    Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.30 each

    £1.50 off

    £1.50

    £3.00

  • 0

    Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.28 each

    £1.65 off

    £1.65

    £3.30

  • 0

    Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each

    £1.65 off

    £1.65

    £3.30

  • 0

    Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.30 each

    £1.80 off

    £1.80

    £3.60

  • 0

    Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each

    £1.80 off

    £1.80

    £3.60

  • 0

    Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each

    £1.80 off

    £1.80

    £3.60

  • 0

    Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.28 each

    £1.65 off

    £1.65

    £3.30

  • 0

    Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each

    £1.65 off

    £1.65

    £3.30

  • 0

    Müller Corner Strawberry 136g

    136g · £8.38/kg

    8 for £4.80

    £1.14

  • 0

    Mcilhenny 57ml Tabasco Pepper Sauce

    57ml · £31.58/L

    £1.32 off

    £1.80

    £3.12

  • 0

    Clover 1kg

    1kg · £5.10/kg

    2 for £6

    £5.10

  • 0

    Heinz Vegetable Soup 400g

    400g · £5.10/kg

    5 for £6

    £2.04

  • View all (750)

Month End Madness!

View all (44)
  • Clover 1kg

    1kg · £5.10/kg
    2 for £6
    £5.10
  • Dairylea 6pk Jumbo Dunkers

    246g · £16.10/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snacks 6 x 43g

    6pk · £15.35/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Activia Peach Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Cherry Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Fibre Walnut & Oat Gut Health Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.91/kg
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Activia Fibre Berries & Cereals Gut Health Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.91/kg
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Heinz Baked Beans 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • HP Brown Sauce 600g

    600g · £5.00/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g

    775g · £3.87/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Barbecue Sauce 570ml

    570ml · £5.26/L
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz 700g Tomato Ketchup

    700g · £4.29/kg
    £1.38 off
    £3.00£4.38
  • Heinz Light Mayonnaise 815g

    815g · £3.68/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Salad Cream Light 30% Less Fat 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Kellogg's Frosties 470g

    470g · £6.38/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Kellogg's Corn Flakes 670g

    670g · £4.48/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g

    20pk · £13.64/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10

Deal Of The Week!

  • Vita Coco 1ltr Natural Coconut Watr

    1L · £2.40/L
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Vita Coco 1ltr Pressed Coconut Water

    1L · £2.40/L
    £1.20 off
    £2.40£3.60

Back To School!

View all (146)
  • Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.30 each
    £1.50 off
    £1.50£3.00
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • ROBINSONS Summer Fruits 1 Litre

    1L · £2.40/L
    2 for £3.60
    £2.40
  • ROBINSONS Peach 1 Litre

    1L · £2.40/L
    2 for £3.60
    £2.40
  • Yazoo Strawberry Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Yazoo Chocolate Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Happy Monkey Orange & Mango Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Happy Monkey Strawberry & Banana Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Yazoo Banana Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Happy Monkey Apple & Blackcurrant Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 2 Pack Scotch Eggs

    226g · £9.29/kg
    3 for £6
    £2.10
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Bernard Matthews 4 Roast Turkey Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44

Viral Picks & Customer Favourites!

View all (4)
  • Myprotein 350g Mango & Habanero Chicken With Rice

    350g · £14.57/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • Myprotein 375g Chicken Korma

    375g · £15.20/kg
    2 for £10.80
    £5.70
  • Myprotein 375g Char Siu Honey Chicken

    375g · £15.20/kg
    2 for £10.80
    £5.70
  • Iceland 20 Pack Breaded Chicken Goujons (Non Flashed)

    320g · £9.38/kg
    3 for £6
    £3.00

Traitors - Who Can You Trust?

View all (68)
  • Bernard Matthews 8 Chicken Unicorns 336g

    336g · £8.04/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 200g Red Pepper Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 2 Pack Scotch Eggs

    226g · £9.29/kg
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Cooked Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 6 Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Finely Sliced Honey Roast Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Tuna & Sweetcorn Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 225g Seafood Cocktail Deli Filler

    225g · £10.67/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Pastry Pantry 6 Pack Ploughman's Snack Rolls

    180g · £16.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 130g BBQ Chicken Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland Cooked Chicken Breast Slices 190g

    190g · £15.16/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 210g Wafer Thin Honey Roast Ham

    210g · £11.43/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 6 Slices Corned Beef 156g

    156g · £17.31/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Reduced Fat Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70

Protein Picks!

View all (74)
  • Iceland 270g Chinese Chicken Wings

    270g · £11.56/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 130g Cooked Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 5sl Roast Turkey

    80g · £33.75/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 160g Tikka Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 160g Cooked Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland Cooked Chicken Breast Slices 190g

    190g · £15.16/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Müller Myprotein Chocolate Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Pots 4 x 85g

    4pk · £5.29/kg
    £0.42 off
    £1.80£2.22
  • Müller Myprotein Banana Split Flavour Mixers 140g

    140g · £12.86/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Müller Myprotein Crunch Strawberry Yogurt 180g

    180g · £11.67/kg
    £0.30 off
    £2.10£2.40
  • Whey Hey Blueberry Yogurt 200g

    200g · £7.50/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Arla Protein Blueberry 200g

    200g · £8.70/kg
    5 for £6
    £1.74
  • Arla Protein Strawberry 200g

    200g · £8.70/kg
    5 for £6
    £1.74
  • Müller Myprotein Salted Caramel Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Müller Myprotein Crunch Vanilla Yogurt 180g

    180g · £11.67/kg
    £0.30 off
    £2.10£2.40
  • Müller Myprotein Cookies & Cream Flavour Mixers 140g

    140g · £12.86/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Müller Myprotein Strawberries & Cream Flavour Mixers 140g

    140g · £12.86/kg
    5 for £6
    £1.80

Trending Now!

View all (4)
  • Shloer White Grape Sparkling Juice Drink 750 ml

    750ml · £3.60/L
    2 for £3.60
    £2.70
  • Iceland 120g Mango Chunks

    2 for £3.60
    £2.03
  • Iceland 170g Sirloin Steak

    170g · £35.29/kg
    3 for £14.40
    £6.00
  • Iceland 240g Thin Cut Beef Sizzle Steaks

    240g · £22.50/kg
    3 for £14.40
    £5.40

Food Hall Chicken Shack

View all (4)
  • Iceland 475g Southern Fried Chicken Chunks

    475g · £10.11/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Pepsi Max Cherry 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    2 for £3
    £1.98
  • Pepsi Max 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    2 for £3
    £1.98
  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70

Food Hall Steak Night

  • Iceland Luxury 400g Carrot & Swede Mash

    400g · £6.75/kg
    2 for £4.80
    £2.70

Food Hall Burger Night

View all (7)
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £0.24 off
    £1.44£1.68
  • Warburtons 4 Large Rolls

    4pk · £0.50 each
    £0.24 off
    £1.98£2.22
  • Iceland 4 Pack Cajun Chicken Burgers

    400g · £10.50/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland 4 Minted Lamb Quarter Pounder 454g

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 10 Pack Mature Cheddar 10 Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 10 Pack Mild Cheddar Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 4 Quarterpounder Burgers

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40

Food Hall China Town

View all (5)
  • Iceland Chinese Style Chicken Curry 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 375g Chicken Curry Noodles

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Sweet & Sour Chicken 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 229g Sweet & Sour Battered Chicken

    229g · £13.10/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 375g Sweet Chilli Chicken Noodles

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00

Food Hall Curry Classics

View all (5)
  • Iceland Takeaway 200g Punjabi Samosas

    200g · £15.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Creamy Butter Chicken 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Madras 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Extra Hot Chicken Tikka Masala 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 375g Chicken Vindaloo

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00

Chilled 2 For £4.80

View all (45)
  • Happy Monkey Orange & Mango Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 100% Pressed Apple Juice 1 Litre

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Don Simon Mango Passionfruit Smoothie 1L

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Happy Monkey Strawberry & Banana Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Happy Monkey Apple & Blackcurrant Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Don Simon Mixed Berries Smoothie 1L

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 100% Pure Squeezed Orange Juice 1 Litre

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Rustlers The Champion Southern Fried Chicken Sub 158g

    158g · £18.99/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Rustlers The Ultimate Chicken Sandwich 150g

    150g · £20.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Elmlea Double 500ml

    500ml · £6.00/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 10 Pack Mixed Weight Eggs

    2 for £4.80
    £2.52
  • Cravendale Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Whole 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Semi Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Arla BOB Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L

    2L · £1.59/L
    2 for £4.80
    £3.18
  • Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    8pk · £5.63/kg
    2 for £4.80
    £4.50
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.64/L
    2 for £4.80
    £2.64
  • Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    800g · £5.63/kg
    2 for £4.80
    £4.50
  • Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52

Grocery 2 For £4.80

View all (21)
  • Tetley 50 Earl Grey Tea Bags 125g

    125g · £26.40/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Tetley Pure Green 50 Tea Bags 100g

    100g · £33.00/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Tetley Green Tea Lemon Tea Bags x50

    100g · £33.00/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Tetley Camomile Tea Bags x40

    40pk · £55.00/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Tetley Peppermint Tea Bags x40

    40pk · £51.56/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Furocity 60g Chocolate Orange Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Caramel Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Brownie Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Heinz Tomato Ketchup Zero Added Sugar & Salt 400ml

    400ml · £9.00/L
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Brown Sauce 450g

    450g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz Salad Cream Original 425g

    425g · £8.47/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g

    315g · £11.43/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Fruity 470g

    470g · £7.66/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz 460g Top Down Tom Ketchup

    460g · £8.61/kg
    2 for £4.80
    £3.96
  • HP Honey BBQ Sauce 465g

    465g · £7.74/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g

    285g · £10.53/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Hellmann's Light Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Hellmann's Real Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Fanta Orange 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90
  • Diet Coke Cola 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90

Frozen 3 For £12

View all (21)
  • Iceland 400g Chip Shop Curry Fish Fillet Strips

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Breaded Jumbo Cod & Parsley Fishcakes 480g

    480g · £10.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 300g Cooked & Peeled King Prawns

    300g · £18.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Birds Eye 2 Wonderful Cod Breaded Fish Fillets 200g

    200g · £27.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Birds Eye 8 Delightful Haddock Breaded Fish Fingers 240g

    240g · £20.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Made with 100% Fish Fillet Strips Salt & Vinegar 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Sweet Chilli Chicken Thighs 800g

    800g · £6.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 600g Chicken Mini Breast Fillets 20% Extra Free

    600g · £8.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 500g 5% Fat Chicken Mince

    500g · £9.60/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 24 Pack Thick Pork Sausages

    1.2kg · £4.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 8 Pack Jumbo Pork Sausages

    800g · £6.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Chinese Pork Ribsteaks 472g

    472g · £8.90/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Grill House 350g Doner Kebab Meat

    350g · £13.71/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 8 Pack Ultimate Chunky Pigs In Blankets

    336g · £14.29/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack BBQ Pork Ribsteaks

    472g · £8.90/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland Luxury 10 Pack Caramelised Onion & Pork Sausages

    600g · £8.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Grill House 5 Pack Tandoori Chicken Kofta Kebab

    250g · £19.20/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Oumph! Beef Style Strips 360g

    360g · £11.67/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Oumph! Spiced Kebab Pieces 360g

    360g · £11.67/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Oumph! Garlic & Herb Pieces 360g

    360g · £11.67/kg
    3 for £12
    £4.20

Slimming World 3 For £12

  • Slimming World 2 Pack Apple Blackberry Cinnamon Crumbles

    230g · £20.87/kg
    3 for £12
    £4.80

Summer BBQ Skewers!

View all (5)
  • Iceland 4 Pack Glazed Skewer Sweet & Sour

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4pk Glazed Skewer Teriyaki

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack BBQ Chicken Skewer With Pepper & Onions

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Flamegrilled Shawarma Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Ready Cooked Sweet Chilli Chicken Skewers 340g

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80

Shop by category

  • Exclusive Brands
  • Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
  • Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
  • Bakery
  • Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
  • World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
  • Toiletries
  • Baby & Infant
  • Household
  • Pet
  • Iceland - Wolverhampton

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo