Sweets
Millions Strawberry 45g
45g · £13.33/kg£0.60Jelly Beans 80g
80g · £15.00/kg£1.20Vanilla Flavour Marshmallows 40g
40g · £30.00/kg£1.20Juicy Drop Pop 26g
26g · £62.31/kg£1.62Millions Bubblegum Flavour 45g
45g · £13.33/kg£0.60Fruit-tella Strawberry 3 x 41g
3pk · £12.20/kg£1.50HARIBO Starmix Multipack Bag 176g
176g · £10.23/kg£1.80Sour Patch Kids 350g
350g · £9.43/kg£3.30HARIBO 10 Trick or Treat Mini Bags 160g
160g · £11.25/kg£1.80Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g
225g · £10.67/kg£2.40Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g
136g · £8.82/kg£1.20Rowntree's Fruit Pastilles 143g
143g · £12.59/kg£1.80HARIBO Chamallows Pink & White 140g
140g · £10.71/kg£1.50MAOAM Stripes 140g
140g · £10.71/kg£1.50Werther's Original Butter Candies 135g
135g · £11.11/kg£1.50Barratt Sweet Shop Flumps Originals 150g
150g · £8.00/kg£0.42 off£1.20£1.62Skittles Giants Fruit Flavoured Sweets Bag 132g
132g · £9.09/kg£1.20HARIBO Jelly Babies with Super Juicy Flavours 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Goldbears 175g
175g · £8.57/kg£1.50HARIBO Supermix Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Tangfastics Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Limited Bear-Edition Starmix 160g
160g · £7.50/kg£0.30 off£1.20£1.50Swizzels Scrumptious Sweets
173g · £6.94/kg£1.20Sour Patch Kids Original Candy 105g
105g · £14.29/kg£1.50Rowntrees Fruit Gums Other Soft Sugar 150g
10pk · £12.00/kg£1.80Maynards Bassetts Mini Gems Candy 110g
110g · £10.91/kg£1.20Candy Realms Sour Dummies 190g
190g · £6.32/kg£1.20Taveners Mint Humbugs 165g
165g · £7.27/kg£1.20Taveners Jelly Babies 165g
165g · £7.27/kg£1.20Taveners Liquorice Allsorts 165g
165g · £7.27/kg£1.20Taveners Wine Gums 165g
165g · £7.27/kg£1.20Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 120g
120g · £10.00/kg£1.20Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 318g
318g · £7.55/kg£2.40Starburst Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Sharing Pouch Bag 322g
322g · £7.45/kg£2.40Candy Realms Candy Watches & Necklaces 102g
102g · £11.76/kg£1.20Candy Realms Meerkat Mayhem 135g
135g · £8.89/kg£1.20Candy Realms Fizzy Strawberry Bites 170g
170g · £7.06/kg£1.20Juicy Drop Gummy Dipperz
96g · £25.00/kg£2.40HARIBO Strawberry Softies 140g
140g · £8.57/kg£0.30 off£1.20£1.50Sour Patch Kids Blue Raspberry Candy 105g
105g · £14.29/kg£1.50Strawberry Flavour Gummy Body Parts 100g
100g · £12.00/kg£1.20Gummy Eyeballs Strawberry Flavour 100g
100g · £12.00/kg£1.20Sour Patch Kids Tropical Candy 105g
105g · £14.29/kg£1.50Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 110g
110g · £10.91/kg£1.20Maynards Bassetts Wine Gums Candy 110g
110g · £10.91/kg£1.20Taveners Strawberry Bon Bons 165g
165g · £7.27/kg£1.20Kato Mito Karlek Swedish Style Candy 120g
120g · £10.00/kg£1.20Bebeto Fruity Twists Fruit Mix Soft Sweets 180g
180g · £6.67/kg£1.20HARIBO Share the Happy Multipack Bag 176g
176g · £10.23/kg£1.80Skittles Fruits Sweets Funsize 324g
324g · £10.19/kg£3.30View all (100)
Chocolate
Terry's Chocolate Orange 147g
147g · £15.10/kg£2.22Terry's Chocolate Orange 330g
330g · £14.55/kg£4.80Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 3 x 39g (117g)
3pk · £22.05/kg£2.58Galaxy Milk Chocolate Bar 100g
100g · £23.40/kg£2.34Galaxy Caramel Milk Chocolate Bar 135g
135g · £17.33/kg£2.34Cadbury Dairy Milk Chocolate Gift Bar 345 g
345g · £19.13/kg£6.60Cadbury 100g Bournville
100g · £21.00/kg£2.10Galaxy Gift Milk Chocolate Bar 360g
360g · £18.33/kg£6.60Aero Milk Chocolate 90g
90g · £18.67/kg£0.30 off£1.68£1.98Ferrero Rocher Milk Hazelnut 90g
90g · £30.00/kg£2.70Ferrero Rocher White Hazelnut 90g
90g · £30.00/kg£2.70Cadbury 180g Caramel
180g · £13.33/kg£2.40Cadbury 180g Fruit & Nut
180g · £13.33/kg£2.40Aero Peppermint Chocolate 90g
90g · £18.67/kg£0.30 off£1.68£1.98Cadbury & More Nutty Praline Crisp 180g
180g · £16.67/kg£0.60 off£3.00£3.60Nelino Dubai Style Chocolate Milk Chocolate with Pistachio and Kadayif 62g
62g · £38.71/kg£2.40Cadbury D Milk 95g Biscoff
95g · £22.11/kg£2.10Cadbury 180g Dairy Milk Wholenut
180g · £13.33/kg£2.40Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £30.00/kg£2.22Cocoa Flavoured Hollow Figurines 180g
180g · £13.33/kg£2.40Net of Chocolate Flavour Coins
202.5g · £11.85/kg£2.40Santas and Snowballs Milk Chocolate 80g
80g · £15.00/kg£1.20Candy Realms 5pk Festive Lollies
50g · £24.00/kg£1.20McVitie's Penguin 29g
29g · £31.03/kg£0.90Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.31/kg£2.22Cadbury 125g
125g · £24.00/kg£3.00Terry's Chocolate Mint Milk 145g
145g · £15.31/kg£2.22Cadbury Dairy Milk Coins 70g
70g · £31.71/kg£2.22Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g
59g · £30.51/kg£1.80Cadbury Dairy Milk Buttons Smash Bauble 90 g
90g · £26.67/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Freddo Faces Smash Bauble 90 g
90g · £26.67/kg£2.40Smarties Reindeer Drops 120g
120g · £15.00/kg£0.30 off£1.80£2.10M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g
4pk · £8.18/kg£1.80M&M's Christmas Chocolate Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.31/kg£2.22McVitie's Jaffá Elf Tangy Orangey Flavour 29g
29g · £31.03/kg£0.90Cadbury 33.5g Biscoff Filled Centres
33.5g · £30.45/kg£1.02Kinder Cards Biscuits 8 x 12.8g (102.4g)
8pk · £20.51/kg£2.10Treat Stop Minis Creamy & Crunchy Cookies & Cream 93g
93g · £12.90/kg£1.20Candy Canes 144g
144g · £8.33/kg£1.20Candy Realms 170g Jelly Candy Canes
170g · £7.06/kg£1.20Bassetts Liquorice Allsorts Candy 300g
300g · £12.00/kg£1.20 off£3.60£4.80Maynards Wine Gums Candy 300g
300g · £12.00/kg£1.20 off£3.60£4.80Rowntree's Fruit Pastilles 115g
115g · £15.65/kg£0.30 off£1.80£2.10Rowntree's Jelly Tots 115g
115g · £15.65/kg£0.30 off£1.80£2.10Cadbury Eclairs Candy 300g
300g · £12.00/kg£1.20 off£3.60£4.80Rownfree's Fruit Pastilles 320g
320g · £11.25/kg£1.20 off£3.60£4.80Nerds Berries Fruit-Flavour Candy Gummy Clusters 113g
113g · £21.24/kg£2.40Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g
113g · £21.24/kg£2.40Kinder Happy Hippo Chocolate Cream Biscuits Multipack 5 x 20.7g (103g)
5pk · £21.45/kg£2.22View all (184)