Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Fruit

  • Iceland 6 Pack Gala Apples

    £2.27
  • Pink Lady 4 Apples

    4pk · £0.71 each
    £2.82
  • Iceland 420g Fun Sized Apples

    420g · £3.69/kg
    £1.55
  • Iceland Luxury 4 Pack Easy Peelers

    2 for £4.80
    £2.70
  • Fyffes 5 Handpicked Bananas

    5pk · £0.24 each
    £1.20
  • Iceland 400g Seedless Mixed Grapes

    400g · £7.50/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 3 Pack Lemons

    £1.20
  • Iceland 4 Pack Oranges

    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 400g Seedless Red Grapes

    400g · £6.75/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 227g Strawberries

    227g · £14.54/kg
    2 for £4.80
    £3.30

Salad

  • Iceland 3 Pack Sweet Peppers

    £2.52
  • Iceland 1u Whole Cucumber

    £1.20
  • Iceland 6 Pack Salad Tomatoes

    £1.20

Vegetables

  • Iceland 1kg Onions

    1kg · £1.50/kg
    £1.50
  • Iceland 3 Pack Red Onions

    £1.20
  • Iceland 3 Pack Onions

    £1.20
  • Iceland Luxury 400g Carrot & Swede Mash

    400g · £6.75/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland Luxury 400g Mashed Potato

    400g · £6.75/kg
    £2.70
  • Iceland 1u Broccoli

    £1.20
  • Iceland 1u Savoy Green Cabbage

    £1.20
  • Iceland 3 Pack Garlic

    £1.20
  • Iceland 300g Closed Cup Mushrooms

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Iceland 1.6kg White Potatoes

    1.6kg · £1.50/kg
    £2.40

Offers

  • Iceland Luxury 4 Pack Easy Peelers

    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 400g Seedless Mixed Grapes

    400g · £7.50/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 4 Pack Oranges

    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland Luxury 400g Carrot & Swede Mash

    400g · £6.75/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 400g Seedless Red Grapes

    400g · £6.75/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 227g Strawberries

    227g · £14.54/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • View Frozen Chips & Potato Products

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo