Cat Food
Asda Tiger Adult Cat Jelly Selection with Fish 40 x 100g (4.0kg)
4kg · £2.54/kg£10.15Encore Natural Wet Cat Food Fish Selection Broth 8 x 70g Tins
560g · £11.14/kg22% off£6.24£8.00Felix AGAiL Kitten Mixed Selection Pouches 12x100g
1.02kg · £6.03/kg£6.15Sheba Select Slices Cat Food Pouches Poultry in Gravy Mega Pack 40 x 85g
3.4kg · £6.40/kg£21.75FELIX AS GOOD AS IT LOOKS OCEAN FEASTS Fish selection in Jelly Wet Cat Food 40x100g
3.4kg · £5.41/kg£18.40GOURMET Nature's Creations Gravy Heart Wet Cat Food 8x85g
680g · £10.07/kg£6.85Whiskas Kitten Poultry Feasts in Jelly 12 x 85g (1.02kg)
1.02kg · £5.74/kg2 for £10£5.85Gourmet Gold Succulent Delights 8 x 85g (680g)
680g · £5.90/kg13% off£4.01£4.61Gourmet Gold Savoury Cake Meat 8 x 85g (680g)
680g · £5.90/kg13% off£4.01£4.61WHISKAS Senior 11+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
1.02kg · £5.74/kg£5.85Tiger by Asda Meat & Fish Selection in Jelly 1+ Years 12 x 100g (1.2kg)
1.2kg · £2.67/kg£3.20Sheba Classics Soup Adult Wet Cat Food Pouches with Tuna Fillets 4 x 40g
160g · £18.75/kg£3.00Tiger by Asda Variety Selection in Jelly 1+ Years 12 x 400g (4.8kg)
4.8kg · £2.17/kg£10.40Gourmet Gold Chunks in Gravy with Chicken and Liver 85g
85g · £9.53/kg£0.81Felix Deliciously Sliced Fish Selection in Jelly 12 x 80g (960g)
960g · £6.41/kg£6.15Gourmet Gold Cat Food Paté with Ocean Fish 85g
85g · £9.53/kg£0.81WHISKAS 1+ DUO MEATY Combos Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
1.02kg · £5.74/kg£5.85WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Gravy 12 x 85g
1.02kg · £5.74/kg£5.85FELIX AS GOOD AS IT LOOKS Senior Meat Selection in Jelly Wet Cat Food 12 x 100g
1.02kg · £6.03/kg£6.15FELIX AS GOOD AS IT LOOKS Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x100g
3.4kg · £5.41/kg£18.40WHISKAS Kitten 2-12 mnths POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g
3.4kg · £4.04/kg7% off£13.72£14.75Sheba Classics Wet Cat Food Tray Salmon in Terrine 85g
85g · £10.24/kg8% off£0.87£0.95Gourmet Perle Ocean Collection Mini Fillets in Gravy 40 x 85g (3400g)
3.4kg · £4.93/kg12% off£16.76£19.05Whiskas Kitten Fish Favourites in Jelly 2-12 Months 12 x 85g (1.02kg)
1.02kg · £5.74/kg£5.85Gourmet Gold Savoury Cake with Chicken 85g
85g · £9.53/kg£0.81Tiger by Asda Variety Selection in Gravy 1+ Years 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg · £2.29/kg£5.50Gourmet Perle Cat Food Seaside Duo Mini Fillets in Gravy 12 x 85g (1020g)
1.02kg · £6.01/kg£6.13GOURMET Nature's Creations Fish Wet Cat Food 8x85g
680g · £10.07/kg£6.85SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken &Turkey Gravy 6x50g Pouches
300g · £9.17/kg£2.75Tiger by Asda Meat, Fish & Poultry Selection in Jelly 1+ Years 40 x 100g (4kg)
4kg · £2.54/kg£10.15Encore Treat Whole Tuna Loin 30g
30g · £54.33/kg12% off£1.63£1.85Felix Original Fish Selection in Jelly 40 x 85g (3.4kg)
3.4kg · £4.34/kg£14.75SHEBA® Nature's Collection Adult Cat Food Mixed Selection Gravy 8x85g Tray
680g · £6.03/kg11% off£4.10£4.61SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Fish Selection in Gravy 12 x 85g Pouch
1.02kg · £6.34/kg12% off£6.47£7.35SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Tuna & Salmon in Jelly 6x50g Pouches
300g · £9.17/kg£2.75Sheba Fine Flakes In Jelly with Salmon 85g
85g · £10.24/kg8% off£0.87£0.95Gourmet Gold Savoury Cake with Tuna 85g
85g · £9.53/kg£0.81Sheba Select Slices in Gravy Succulent Collection Pouch 12 x 85g (1.02kg)
1.02kg · £6.34/kg12% off£6.47£7.35WHISKAS 1+ DUO OCEAN Delight Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
1.02kg · £5.74/kg£5.85Whiskas Duo Surf & Turf in Jelly 12 x 85g (1.02kg)
1.02kg · £5.74/kg£5.85Purina One Selective Palate 8x85g
680g · £8.46/kg£5.75Gourmet Gold Pâté 8 x 85g (680g)
680g · £5.90/kg13% off£4.01£4.61Whiskas 1+ Meaty Meals in Gravy 12 x 85g (1.02kg)
1.02kg · £5.74/kg£5.85Whiskas 1+ Poultry Feasts in Gravy 12 x 85g (1.02kg)
1.02kg · £5.74/kg£5.85Gourmet Gold Pâté 7+ Years 8 x 85g (680g)
680g · £5.90/kg13% off£4.01£4.61Gourmet Perle Ocean Delicacies in Gravy 12x85g
1.02kg · £6.01/kg£6.13Felix Soup Cat Food Farm Selection Tender Strips 6x48g
288g · £8.02/kg4% off£2.31£2.41FELIX Original Senior 7+ Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.34/kg£14.75Tiger by Asda Variety Selection in Jelly 1+ Years 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg · £2.29/kg£5.50Sheba Fillets Adult Cat Food Tray with Chicken and Tuna in Gravy 60g
60g · £20.83/kg£1.25View all (246)
Cat Litter
Asda Tiger Non-Clumping Antibacterial Cat Litter 10 Litres
10L · £0.60/L£6.00Catsan Hygiene Smart Pack 2x Inlays Cat Litter Dust-Free Litter Tray Liner
5L · £2.58/L£12.90Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
10L · £0.93/L£9.25Litter Tray
1pk · £5.50 each£5.50Smart Litter Wood Pellet Litter 10 Litres
10L · £0.72/L£7.20TidyZ 12 Drawstring Cat Litter Liners
12pk · £0.20 each£2.45Pet Scoop Silver
1pk · £2.30 each£2.30
Dog Food
Lily's Kitchen Classic Dinners Multipack Adult Wet Dog Food 6 x 150g
900g · £9.57/kg£8.61Winalot Adult Dog Food Pouch Mixed in Jelly 40 x 100g
4kg · £4.30/kg£17.20Hero by Asda Adult with Turkey & Chicken Pâte 300g
300g · £2.53/kg£0.76Hero by Asda Adult with Beef Pâté 300g
300g · £2.53/kg£0.76Winalot Perfect Portions Adult Dog Selection in Gravy Chicken & Carrots, Beef & Potatoes 12 x 100g
1.2kg · £3.39/kg17% off£4.07£4.90Pedigree Adult Wet Dog Food Pouches in Gravy 12 pack
1.2kg · £5.08/kg2 for £10£6.10Butcher's Grain Free Traditional Recipes Nourishing Food for Dogs 12 x 150g
1.8kg · £4.19/kg5% off£7.55£7.95Hero by Asda Adult Variety Selection in Jelly 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg · £1.77/kg£4.25WINALOT Meaty Chunks Senior Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g
1.2kg · £4.08/kg£4.90Naturo Natural Pet Food Variety Pack Adult Dog 1 to 7 Years 6 x 390g
2.34kg · £3.31/kg10% off£7.74£8.60WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 40x100g
4kg · £4.30/kg£17.20Hero by Asda Adult Meat & Poultry Selection in Gravy 12 x 100g (1.2kg)
1.2kg · £3.17/kg£3.80Cesar Creations Wet Dog Food Pouch Poultry, Beef, Lamb in Sauce 40 x 100g
4kg · £5.53/kg£22.10Winalot Sunday Dinner Dog Food Pouches 40 x 100g
4kg · £4.30/kg£17.20Cesar Garden Terrine Wet Dog Food Tray Beef,Lamb,Poultry,Game Loaf 8 x 150g
1.2kg · £5.63/kg16% off£6.76£8.05Butcher's Lean & Tasty Nourishing Food for Dogs 6 x 390g
2.34kg · £3.57/kg£8.35Webbox Chub Roll Chicken Flavour 1-7 Years 720g
720g · £1.67/kg£1.20Chappie Adult Wet Dog Food Tin Original in Loaf 412g
412g · £5.61/kg£2.31Lily's Kitchen Chicken & Turkey Casserole Adult Wet Dog Food 150g
150g · £10.73/kg8% off£1.61£1.75Hero by Asda Adult Dog Food Meaty & Poultry Selection in Gravy 40 x 100g (4.0kg)
4kg · £2.99/kg£11.95Hero by Asda Adult Dog Food Meaty & Poultry Selection in Jelly 40 x 100g (4.0kg)
4kg · £2.99/kg£11.95Cesar Senior Wet Dog Food Trays Meat in Delicate Jelly 8 x 150g
1.2kg · £5.63/kg16% off£6.76£8.05Naturo Grain Free Chicken & Potato with Vegetables Adult Dog Food Tray 400g
400g · £5.00/kg£2.00Cesar Deliciously Fresh Dog Food Pouches Mixed Selection in Sauce 12 x 100g
12pk · £0.47 each16% off£5.67£6.75Harringtons Adult Poultry Grain Free 6 x 400g
2.4kg · £3.98/kg£9.55Lily's Kitchen Grain Free Multipack Adult Wet Dog Food 6 x 400g
2.4kg · £9.56/kg£22.95Butcher's Simply Gentle Nourishing Food for Dogs 6 x 390g
2.34kg · £3.57/kg£8.35WINALOT Friday Suppers Mixed in Gravy Wet Dog Food 40x100g
4kg · £4.30/kg£17.20Butcher's Nourishing Food for Dogs Tripe Loaf Recipes 24 x 400g
9.6kg · £2.74/kg£26.30WINALOT Classics Mixed in Jelly Lamb & Turkey Wet Dog Food 12x400g
4.8kg · £2.56/kg£12.30Butcher's Puppy Perfect Wet Dog Food Tins 6 x 400g
2.4kg · £3.21/kg£7.70Hero by ASDA Adult Dog Food Chicken in Jelly 400g
400g · £1.88/kg£0.75Winalot Sunday Dinners Dog Food Pouches Mixed in Gravy 12x100g
1.2kg · £3.39/kg17% off£4.07£4.90Cesar Classic Terrine Wet Dog Food tray Chicken & Turkey in Loaf 150g
150g · £10.33/kg£1.55Cesar Creations Wet Dog Food Pouch Poultry,Beef,Lamb in Jelly 12 x 100g
12pk · £0.47 each16% off£5.67£6.75Pedigree Adult Wet Dog Food Pouches Farmers Selection in Gravy 40 x 100g
4kg · £4.23/kg£16.90Butcher's Healthy Heart Nourishing Food for Dogs 6 x 390g
2.34kg · £3.57/kg£8.35Cesar Senior Wet Dog Food Pouches Mixed Selection in Jelly 12 x 100g
12pk · £0.47 each16% off£5.67£6.75WINALOT Meaty Chunks Puppy Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g
1.2kg · £4.08/kg£4.90Butcher's Joints & Coat Nourishing Food for Dogs 6 x 390g
2.34kg · £3.57/kg£8.35PEDIGREE Adult Wet Dog Food Mixed Selection Jelly 40 x 100g Mega Pack Pouch
4kg · £4.23/kg£16.90Butcher's Nourishing Food for Dogs Succulent Recipes 12 x 150g
1.8kg · £4.19/kg5% off£7.55£7.95Lily's Kitchen Sunday Lunch with Chicken Adult Wet Dog Food 150g
150g · £10.73/kg8% off£1.61£1.75Naturo Natural Dog Food Meaty Selection in Herb Jelly Adult Dog 1-7 Years 6 x 390g
2.34kg · £3.31/kg10% off£7.74£8.60Butcher's Recipes in Jelly Wet Dog Food Tins 6 x 400g
2.4kg · £3.21/kg£7.70WINALOT Meaty Chunks Small Dog Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x85g
1.2kg · £3.39/kg17% off£4.07£4.90PEDIGREE® Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Jelly 12 x 100g Pouch
1.2kg · £5.08/kg2 for £10£6.10Butcher's Nourishing Food for Dogs Simply Gentle 12 x 150g
1.8kg · £3.93/kg11% off£7.08£7.95WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g
1.2kg · £3.39/kg17% off£4.07£4.90Butcher's Healthy Heart Nourishing Food for Dogs 12 x 150g
1.8kg · £3.93/kg11% off£7.08£7.95View all (223)
Grooming, Healthcare & Accessories
TidyZ 50 Doggy Bags Tie Handles
50pk · £0.05 each£2.45Good Boy 30 Ultra Absorbent Training Pads
30pk · £0.21 each£6.15Good Boy 150 Dog Poo Bags
150pk · £0.01 each£1.85Pampered Paws 30 Training Pads
30pk · £0.22 each£6.45
Other Pet Needs
Bugalugs Baby Fresh Cologne 200ml
200ml · £38.50/L£7.70Good Boy 20 Antibacterial Dog & Puppy Wipes 20pk
20pk · £0.08 each8% off£1.61£1.75Bob Martin Wormer Spot-On Solution for Cats & Kittens Praziquantel 20mg 2 x 0.5ml
2pk · £2.53 each9% off£5.06£5.56Bob Martin Clear Plus 67mg / 60.3mg Spot-On Solution for Small Dogs Treatment 1 Pipette
1pk · £8.55 each£8.55Bob Martin Clear Plus 134mg / 120.6mg Spot-On Solution for Medium Dogs Treatment 1 Pipette
1pk · £10.10 each£10.10Bob Martin Clear Plus 50mg / 60mg Spot-On Solution for Cats and Ferrets 2 Pipettes
2pk · £6.08 each£12.15Bob Martin Clear Collar Flea & Tick Repellent
1pk · £5.40 each£5.40Tiny Friends Farm Gerty Guinea Pig Scrummies 120g
120g · £15.00/kg20% off£1.80£2.25Wild Bird Dried Mealworms 150g
150g · £24.33/kg£3.65Wild Harvest Small Animal Treats with Honey Pack of 3 Sticks 95g
95g · £14.00/kg9% off£1.33£1.46Wild Bird Peanuts 750g
750g · £4.87/kg£3.65Tiny Friends Farm Russel Rabbit Crunchers With Carrot 120g
120g · £15.00/kg20% off£1.80£2.25Burgess Excel Guinea Pig Nuggets with Mint 1.5kg
1.5kg · £3.47/kg£5.20Wild Bird No Mess Seed Mix 1.2kg
1.2kg · £3.04/kg£3.65Peckish 12 Extra Goodness Balls
12pk · £0.33 each£3.95Wild Bird High Energy Seed Mix 1.2kg
1.2kg · £3.04/kg£3.65Burgess Excel Adult Rabbit Nuggets with Mint 1.5kg
1.5kg · £4.10/kg£6.15Wild Bird Seed Mix 2kg
2kg · £1.83/kg£3.65Wild Bird Hanging Coconut Fat Feast Twin Pack
2pk · £1.83 each£3.65Tetra Pond Sticks 100g
100g · £56.00/kg£5.60Burgess Excel Feeding Hay with Meadow Flowers 500g
500g · £9.30/kg£4.65Trill Nutrivit Complete Budgerigar Food 500g
500g · £5.98/kg8% off£2.99£3.25Wild Bird Suet Pellets Flavoured with Mealworms 1.2kg
1.2kg · £3.04/kg£3.65Wild Bird Sunflower Hearts 625g
625g · £5.84/kg£3.65Peckish Complete Seed Mix 1.7kg
1.7kg · £3.03/kg£5.15Wild Bird 18 Fat Balls 1.4kg
18pk · £0.20 each£3.65Country Values Soft & Snuggly Bedding Hay for Small Animals 1kg
1kg · £2.91/kg9% off£2.91£3.20Smart Pet Small Wood Shavings Bale
1pk · £1.65 each£1.65