Chips, Fries & Potatoes
McCain Home Chips Crinkle Cut 1.6kg
1kg · £5.40/kg£5.40McCain Skin on Fries 800G
800g · £6.13/kg£4.90Tesco Hash Browns 750G
750g · £2.60/kg£1.95Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G
170g · £16.18/kg£2.753 for 2 ClubcardTesco Potato Wedges with Ranch Seasoning & Smoky BBQ Dip 400g
400g · £7.50/kg£3.003 for 2 ClubcardMcCain Lightly Spiced Potato Wedges 650G
650g · £5.85/kg£3.80£3.05 Clubcard (£4.69/kg)Strong Roots Crispy Skinny Fries 750G
750g · £5.73/kg£4.30£3.05 Clubcard (£4.07/kg)McCain Gastro Triple Cooked Chips 1.2kg
1.2kg · £5.38/kg£6.45McCain Air Fryer Deep Ridge Crinkle Cut Fries 750g
750g · £5.60/kg£4.20£2.55 Clubcard (£3.40/kg)McCain Quick Chips 4 x 100G
4pk · £1.01 each£4.05McCain Home Chips Extra Chunky 1kg
1kg · £4.30/kg£4.30Tesco Potato Waffles 12 Pack 680g
£1.95McCain Vibes Salt & Vinegar Hot Potato Snack 356g
356g · £10.39/kg£3.70£2.75 Clubcard (£7.72/kg)McCain Triple Cooked Gastro Chips 600g
600g · £6.25/kg£3.75£3.25 Clubcard (£5.42/kg)Tesco Steak Cut Chips 1.5kg
1kg · £2.85/kg£2.85MCCAIN NAKED OVEN CHIPS CRINKLE CUT 1.7KG
1kg · £4.85/kg£4.85McCain 4 Baked Jacket Potatoes 800G
800g · £6.06/kg£4.85£4.10 Clubcard (£5.13/kg)Tesco Mini Hash Brown Bites 700g
700g · £4.29/kg£3.00Tesco Potato Croquettes 700g
700g · £3.86/kg£2.70Tesco Finest British Chunky Oven Chips 1.2kg
1kg · £4.60/kg£4.60McCain Home Chips Straight Cut 1.6kg
1kg · £5.75/kg£5.75£5.15 Clubcard (£5.15/kg)Strong Roots Sweet Potato Hash Brown 350G
350g · £12.14/kg£4.25£3.15 Clubcard (£9.00/kg)McCain Home Chips Lighter Straight Cut 1kg
1kg · £4.30/kg£4.30McCain Home Chips Crinkle Cut 1kg
1kg · £4.30/kg£4.30£3.55 Clubcard (£3.55/kg)TESCO CRINKLE CUT CHIPS 1.5KG
1kg · £2.85/kg£2.85McCain Potato Smiles 454G
454g · £7.82/kg£3.55Tesco Curly Fries 700G
700g · £4.21/kg£2.95Tesco Spicy Potato Wedges 750G
£2.30Birds Eye 10 Potato Waffles 567G
567g · £5.11/kg£2.90Birds Eye 18 Potato Waffles 1.02Kg
1kg · £5.00/kg£5.00£4.20 Clubcard (£4.20/kg)Aunt Bessie's Mini Roast Potatoes 700g
£4.70Aunt Bessie's Roast Potatoes 600g
600g · £5.42/kg£3.25£2.85 Clubcard (£4.75/kg)Aunt Bessie's Duck Fat Roast Potatoes 700G
700g · £8.29/kg£5.80Tesco French Fries 1.5Kg
1kg · £2.85/kg£2.85Tesco Super Crispy French Fries 900g
900g · £3.00/kg£2.70Tesco Finest 4 Potato Dauphinoise 480g
480g · £9.48/kg£4.55McCain Home Chips Straight Cut 1kg
1kg · £4.30/kg£4.30McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg£3.75McCain Crispy French Fries 1.4kg
1kg · £5.35/kg£5.35£4.80 Clubcard (£4.80/kg)McCain Potato Hash Browns 625G
625g · £5.84/kg£3.65Tesco Vegetarian Cauliflower Cheese Croquettes 240g
240g · £10.21/kg£2.45Tesco Finest Dine In Triple Cook Chips 400g
400g · £9.38/kg£3.75Tesco Skin On Fries 900g
900g · £3.94/kg£3.55Tesco Seasoned Zig Zag Fries 750g
750g · £4.93/kg£3.70Aunt Bessie's Honey Glazed Parsnips 500g
500g · £8.20/kg£4.10Tesco Mashed Potato 900G
900g · £2.94/kg£2.65Hearty Food Co Straight Cut Chips 1.5Kg
1kg · £2.10/kg£2.10Strong Roots Cauliflower Hash Brown 375g
375g · £11.33/kg£4.25£3.15 Clubcard (£8.40/kg)
Side Dishes
Tesco 24 Indian Inspired Selection 464g
464g · £7.54/kg£3.503 for 2 ClubcardTesco 24 Chinese Inspired Selection 392g
392g · £8.93/kg£3.503 for 2 Clubcarditsu 6 chicken soup dumplings 168g
168g · £20.83/kg£3.50itsu 12 chicken gyoza dinner dumplings 240g
240g · £20.42/kg£4.90Tesco Frozen Mini Vegetable Spring Rolls 12 Pack 216g
£1.753 for 2 ClubcardMr Chen's Pork & Chive Dumplings 240g
240g · £25.21/kg£6.05£4.30 Clubcard (£17.92/kg)Mr Chen's BBQ Pork Buns 5 pieces 250g
250g · £24.20/kg£6.05£4.30 Clubcard (£17.20/kg)Tesco 10 Crispy Spiced Curry Puffs 250g
250g · £12.00/kg£3.003 for 2 ClubcardTESCO 8 THAI SPICED SWEETCORN FRITTERS 200G
200g · £17.25/kg£3.453 for 2 Clubcarditsu 4 coconut chicken jumbo spring rolls 300g
300g · £15.17/kg£4.55itsu 4 hoisin duck jumbo spring roll 300g
300g · £15.17/kg£4.55Tesco Camembert Bites 12 Pack 200g
204g · £14.71/kg£3.003 for 2 ClubcardTesco Onion Bhajis 10 Pack 200g
200g · £8.75/kg£1.753 for 2 Clubcarditsu 12 king prawn gyoza dinner dumplings 234g
234g · £20.94/kg£4.90Tesco Cheese & Onion Rolls 25 Pack 375g
375g · £4.67/kg£1.753 for 2 ClubcardTESCO CAULIFLOWER CHEESE BAKE 680G
680g · £4.56/kg£3.10Aunt Bessie’s 10 Sage and Onion Stuffing Balls 260g
260g · £14.23/kg£3.70itsu 20 vegetable fusion gyoza dinner dumplings 270g
270g · £18.15/kg£4.90Tesco Mozzarella Sticks 12 Pack 180g
180g · £10.28/kg£1.853 for 2 ClubcardTesco Frozen 12 Vegetable Samosas 216G
216g · £8.10/kg£1.753 for 2 ClubcardHumza Chicken Samosa 20 Pieces 650G
650g · £10.23/kg£6.65£4.95 Clubcard (£7.62/kg)Cofresh Vegetarian Punjabi Samosas 10S 500G
500g · £8.90/kg£4.45£3.50 Clubcard (£7.00/kg)Tesco Free From 12 Mozzarella Sticks 180g
180g · £22.50/kg£4.05itsu 12 sizzling pork gyoza dinner dumplings 240g
240g · £20.42/kg£4.90Tesco Duck Spring Rolls 14 Pack 252g
£3.003 for 2 ClubcardTesco 8 Green Jalapeno Peppers Bites 160G
160g · £10.94/kg£1.753 for 2 Clubcard
Frozen Vegetables
Tesco Broccoli & Cauliflower Floret Mix 900G
900g · £2.33/kg£2.10Tesco Frozen Broccoli Florets 900G
900g · £1.72/kg£1.55Growers Harvest Mixed Vegetables 1Kg
1kg · £1.25/kg£1.25Tesco Frozen Sliced Red Onions 500G
500g · £2.40/kg£1.20Tesco Sliced Mixed Frozen Peppers 500G
£1.20Tesco Frozen Diced Onions 500G
£1.20Tesco Mixed Vegetables 1Kg
1kg · £2.20/kg£2.20Birds Eye Steamfresh 4 Super Sunshine Mixed Vegetables Steam Bags 540g
540g · £6.30/kg£3.40Birds Eye Garden Peas 800G
800g · £4.06/kg£3.25Birds Eye Garden Peas 1.2Kg
1kg · £5.30/kg£5.30Birds Eye Petits Pois 960G
960g · £5.47/kg£5.25Birds Eye Country Mixed Vegetables 640G
640g · £6.41/kg£4.10Surya Crushed Garlic 400g
400g · £4.63/kg£1.85£1.55 Clubcard (£3.88/kg)Grower's Harvest Garden Peas 900G
900g · £1.78/kg£1.60Grower's Harvest Sweetcorn 907G
907g · £1.82/kg£1.65Tesco Cauliflower Rice 4 Pack 600G
600g · £5.75/kg£3.45Tesco Frozen Sliced Mushrooms 500G
500g · £2.20/kg£1.10Tesco Mini Corn On The Cob 875G
875g · £2.11/kg£1.85Birds Eye Steamfresh 4 Family Favourites Mixed Vegetables Steam Bags 540g
540g · £6.30/kg£3.40Tesco Petits Pois 1Kg
1kg · £2.80/kg£2.80Tesco Baby Broad Beans 650G
650g · £4.00/kg£2.60Tesco Cauliflower Florets 900G
900g · £2.44/kg£2.20Tesco Leaf Spinach 900G
900g · £2.56/kg£2.30Tesco Very Fine Whole Green Beans 900G
900g · £1.72/kg£1.55Tesco Mediterranean Style Roasting Vegetables 700G
700g · £6.93/kg£4.85Tesco Farmhouse Mixed Vegetables 1Kg
1kg · £2.20/kg£2.20Tesco Finest British Petits Pois 750G
750g · £4.53/kg£3.40Tesco Frozen Button Brussels Sprouts 1Kg
1kg · £1.90/kg£1.90
Pizza
Chicago Town Deep Dish Four Cheese Pizzas 2 X 148G
2pk · £11.15/kg£1.65Hearty Food Thin Pepperoni Pizza 314G
314g · £4.30/kg£1.35Chicago Town Deep Dish Pepperoni Pizzas 2 X 155G
2pk · £10.65/kg£1.65Tesco Takeaway BBQ Meat Feast Bash Stuffed Crust 485g
485g · £10.21/kg£4.95£3.75 Clubcard (£7.73/kg)Tesco Stonebaked Ham and Pineapple Pizza 355g
355g · £12.68/kg£4.50Tesco Stonebaked Meat Feast Pizza 344g
344g · £13.08/kg£4.50Tesco Stonebaked BBQ Chicken Pizza 360g
360g · £12.50/kg£4.50Crosta & Mollica Margherita Pizzetta 2 x 218g
2pk · £33.26/kg£7.25White Rabbit Chicken & Chorizo Gluten Free Sourdough Romana Pizza 380g
380g · £16.71/kg£6.35£4.85 Clubcard (£12.76/kg)Crosta & Mollica Stromboli Pizzetta 2 x 217g
2pk · £33.41/kg£7.25Chicago Town Vegan Stuffed Crust Garlic Mushroom Pizza 528g
528g · £9.85/kg£5.20TESCO STONEBAKED DOUBLE PEPPERONI PIZZA 330g
330g · £6.97/kg£2.30TESCO STONEBAKED BBQ MEAT FEAST PIZZA 340G
340g · £6.76/kg£2.30Tesco Deep Pan Cheese Pizza 386G
386g · £6.09/kg£2.35Hearty Food Co. 4 Mini Cheese And Tomato Pizzas 356g
356g · £7.87/kg£2.80Crosta & Mollica Pizzeria Margherita Pizza 403G
403g · £18.98/kg£7.65Chicago Town Large Takeaway Cheese Pizza 630G
630g · £10.56/kg£6.65£4.65 Clubcard (£7.38/kg)Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G
645g · £10.31/kg£6.65£4.65 Clubcard (£7.21/kg)Chicago Town Tiger Crust Pizza - Double Pepperoni 320g
320g · £16.56/kg£5.30£3.45 Clubcard (£10.78/kg)Chicago Town Tiger Crust Pizza - Cheese Medley 305g
305g · £17.38/kg£5.30£3.45 Clubcard (£11.31/kg)Tesco Stonebaked Sweet Chilli Chicken Pizza 330g
330g · £6.97/kg£2.30Dr. Oetker Ristorante Pizza - Funghi 365g
365g · £11.51/kg£4.20The Pizza Company Meat Metropolis Pizza 520g
520g · £14.13/kg£7.35Dr. Oetker Ristorante Pizza Hawaii 355G
355g · £11.83/kg£4.20Tesco Finest Margherita Pizza 420g
420g · £12.38/kg£5.20Tesco Takeaway Pepperoni Party Stuffed Crust Pizza 472g
472g · £9.75/kg£4.60£3.75 Clubcard (£7.94/kg)Tesco 12 Mini Cheese & Tomato Pizzas 360G
360g · £8.33/kg£3.003 for 2 ClubcardTesco Stonebaked BBQ Chicken and Bacon Pizza 335g
335g · £6.87/kg£2.30Tesco Four Cheese Stonebaked Pizza 330g
330g · £6.97/kg£2.30Tesco Stuffed Crust Cheese Pizza 431G
431g · £9.98/kg£4.30£3.75 Clubcard (£8.70/kg)Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni Pesto 360g
360g · £11.67/kg£4.20Hearty Food Thin Cheese & Tomato Pizza 314G
314g · £4.30/kg£1.35Dr. Oetker Ristorante Gluten Free Mozzarella Pizza 370g
370g · £12.03/kg£4.45Tesco Deep Pan Pepperoni Pizza 379g
379g · £6.20/kg£2.35Tesco Stonebaked Vegetable Pizza 380g
380g · £6.05/kg£2.30Crosta Mollica Siciliana Sourdough Pizza 405g
405g · £16.79/kg£6.80Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335G
335g · £12.54/kg£4.20Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni-Salame 320g
320g · £13.13/kg£4.20TESCO FREE FROM MARGHERITA PIZZA 320g
320g · £11.72/kg£3.75Goodfella's Gluten Free Margherita Pizza 328G
328g · £16.16/kg£5.30Tesco Takeaway Absolute Banger Stuffed Crust Pizza 471g
471g · £9.77/kg£4.60£3.75 Clubcard (£7.96/kg)TESCO FREE FROM PEPPERONI PIZZA 340g
340g · £11.03/kg£3.75Goodfella's Gluten Free Pepperoni Pizza 317g
317g · £16.72/kg£5.30Tesco Finest Wood Fired Pizza - Ham, Mushroom & Mascarpone 430g
430g · £12.09/kg£5.20Dr Oetker Ristorante Vegan Margherita Pomodori Pizza 340g
340g · £13.53/kg£4.60£3.60 Clubcard (£10.59/kg)Goodfella's Stonebaked Thin Chicken Pizza 365G
365g · £10.27/kg£3.75£2.55 Clubcard (£6.99/kg)Chicago Town Takeaway Cheesy Stuffed Crust 630G
630g · £10.56/kg£6.65Goodfella's Stonebaked Thin Pepperoni Pizza 332g
332g · £11.30/kg£3.75£2.55 Clubcard (£7.68/kg)Goodfellas Stonebaked Thin Margherita Three Cheese Pizza 334g
334g · £11.23/kg£3.75£2.55 Clubcard (£7.63/kg)Dr. Oetker Ristorante Vegan Pepperoni Salame Pizza 295g
295g · £15.59/kg£4.60£3.60 Clubcard (£12.20/kg)View all (51)
Ready Meals
Tesco Beef Lasagne 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Classic Chicken Dinner 400G
400g · £8.75/kg£3.50Tesco Chilli Con Carne Rice 400G
400g · £7.00/kg£2.80Hearty Food Co Mac 'N' Cheese 400G
400g · £3.13/kg£1.25Mr Chen's Prawn & Chive Wontons 240g
240g · £25.21/kg£6.05£4.30 Clubcard (£17.92/kg)Blue Dragon Chinese Sweet & Sour Chicken with Egg Rice Ready Meal 400g
400g · £7.25/kg£2.90£2.40 Clubcard (£6.00/kg)Mr Chen's Shanghai Pork Soup Dumplings 240g
240g · £25.21/kg£6.05£4.30 Clubcard (£17.92/kg)Blue Dragon Thai Green Chicken Curry with Coriander Rice Ready Meal 400g
400g · £7.25/kg£2.90£2.40 Clubcard (£6.00/kg)Blue Dragon Chinese Chicken Chow Mein Noodles Ready Meal 400g
400g · £7.25/kg£2.90£2.40 Clubcard (£6.00/kg)Tesco Italian Style Pork & Beef Meatballs 700g
700g · £10.57/kg£7.40£6.40 Clubcard (£9.14/kg)Tesco King Prawns & Scallops In Prosecco Sauce 200G
£7.10Tesco Spicy Fajita Chicken with Spicy Rice 400g
400g · £5.75/kg£2.30Zizzi Chorizo Spaghetti Carbonara 400g
400g · £10.00/kg£4.00TESCO Minced Beef & Onion 600g
600g · £8.67/kg£5.20Tesco BBQ Pulled Pork Mac & Cheese 400g
400g · £5.75/kg£2.30Tesco Finest Beef Brisket Ragu 400g
400g · £10.13/kg£4.05The Gym Kitchen Salt & Pepper Chicken 550g
550g · £7.73/kg£4.25£3.75 Clubcard (£6.82/kg)Tesco Chicken in black bean sauce & egg rice 400g
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Cottage Pie 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Roast Beef Dinner 400G
400g · £8.75/kg£3.50itsu hoisin duck 8 bao buns 256g
256g · £17.77/kg£4.55itsu teriyaki chicken 8 bao buns 256g
256g · £17.77/kg£4.55Tesco Beef Lasagne 400G
400g · £11.00/kg£4.40Kitchen Joy Thai Green Chicken Lemongrass & Coconut Curry with Jasmine Rice 350g
350g · £9.71/kg£3.40£2.65 Clubcard (£7.57/kg)Tesco All Day Breakfast 350G
350g · £10.00/kg£3.50Acre Lane 2 Lamb Shanks In Mint Gravy 800G
800g · £14.38/kg£11.50Tesco Sweet & Sour Chicken with Egg Rice 400g
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Finest Lamb Moussaka 400g
400g · £10.75/kg£4.30Kitchen Joy Chicken Panang Rich Coconut & Lime Curry with Jasmine Rice 350g
350g · £9.71/kg£3.40£2.65 Clubcard (£7.57/kg)Kitchen Joy Spicy Sesame Chicken Aromatic Chilli with Noodles 320g
320g · £10.63/kg£3.40£2.65 Clubcard (£8.28/kg)TESCO FREE FROM BEEF LASAGNE 350g
350g · £14.00/kg£4.90Kitchen Joy Tom Yum Chicken in a Coconut & Lemongrass Sauce with Noodles 320g
320g · £10.63/kg£3.40£2.65 Clubcard (£8.28/kg)Youngs Admirals Pie 300G
300g · £12.17/kg£3.65Youngs Fishermans Pie 300G
300g · £12.17/kg£3.65Tesco Spaghetti Carbonara 400g
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Butter Chicken with Pilau Rice 400g
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Finest Chicken Tikka Masala with Spiced Basmati Rice 400g
400g · £10.75/kg£4.30Tesco Macaroni Cheese 400g
400g · £7.00/kg£2.80Hearty Food Co Cheese & Tomato Pasta 400G
400g · £3.13/kg£1.25Tesco Butter Chicken With Pilau Rice 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Finest Beef Bourguignon 400g
400g · £10.75/kg£4.30Tesco Mushroom Stroganoff 400g
400g · £7.00/kg£2.80Aunt Bessie's Toad In The Hole Ready Meal 190g
£2.20Aunt Bessie's Vegetarian Toad in the Hole Ready Meal 190g
£2.90Tesco Chicken Tikka Masala Pilau Rice 400G
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Chicken Chow Mein 375G
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Youngs 4 Fish Steaks And Butter Sauce 560G
560g · £12.95/kg£7.25Hearty Food Co. Chicken Curry With Rice 400G
400g · £3.13/kg£1.25Mr. Brain's 6 Pork Faggots 656G
656g · £2.59/kg£1.70Hearty Food Co. Spaghetti Bolognese 400G
400g · £3.13/kg£1.25View all (67)
Garlic Bread
Tesco 10 Garlic Bread Slices 260G
260g · £5.00/kg£1.30White Rabbit Gluten Free Sourdough Doughballs with Roasted Garlic Butter 8 Pack 140g
140g · £26.43/kg£3.70Hearty Food Co. 2 Garlic Baguettes 338G
338g · £3.70/kg£1.25
Meat & Poultry
Tesco Katsu Chicken Bites 200g
200g · £17.50/kg£3.503 for 2 ClubcardTesco Breaded 4 Garlic Chicken Kievs 500g
£3.90Hearty Food Co 4 Garlic Chicken Kievs 500G
500g · £6.20/kg£3.10Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
£4.20Tesco 4 Hot & Spicy Chicken Steaks 380G
380g · £6.58/kg£2.50Tesco Battered Chicken Dippers 20 Pack 450g
£2.35Tesco 10 Satay Chicken Skewers 180g
180g · £14.72/kg£2.653 for 2 ClubcardTesco Zingy Chicken Strips 400g
400g · £13.50/kg£5.40Tesco 25 Boneless Chicken Selection 560G
560g · £6.25/kg£3.503 for 2 ClubcardThe Gym Kitchen High Protein Chicken Nuggets 400g
400g · £15.88/kg£6.35£5.70 Clubcard (£14.25/kg)Birds Eye Crispy Chicken in Tempura Batter 510g
510g · £15.29/kg£7.80£5.80 Clubcard (£11.37/kg)Birds Eye 6 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 540g
540g · £14.44/kg£7.80£5.80 Clubcard (£10.74/kg)Birds Eye Chicken Shop 2 Ultimate Breaded Chicken Fillet Burgers 227g
227g · £25.55/kg£5.80Birds Eye Chicken Shop Sizzler Fillet Burgers 227g
227g · £25.55/kg£5.80Tesco 4 Quarter Pounder Chicken Burger 454G
454g · £11.56/kg£5.25£4.70 Clubcard (£10.35/kg)Birds Eye 4 Chicken Quarter Pounders Burgers 454g
454g · £15.64/kg£7.10Birds Eye 22 Crispy Chicken Dippers 403g
403g · £14.39/kg£5.80Tesco Southern Fried Chicken Bites 500G
500g · £11.40/kg£5.70Birds Eye Chicken Dippers 38 Pack 697g
697g · £10.69/kg£7.45£5.20 Clubcard (£7.46/kg)Tesco Southern Fried Chicken Wings 650g
650g · £7.92/kg£5.15£4.40 Clubcard (£6.77/kg)Tesco Hot & Spicy Chicken Wings 650G
650g · £7.92/kg£5.15£4.40 Clubcard (£6.77/kg)Hearty Food Co. Breaded Chicken Nuggets 320g
320g · £4.69/kg£1.50Tesco Breaded Chicken Nuggets 72 Pack 1kg
1kg · £5.15/kg£5.15Birds Eye 44 Breaded Chicken Nuggets 695g
695g · £12.95/kg£9.00Bernard Matthews 7 Chicken Dinosaurs 350g
350g · £10.14/kg£3.55Tesco Free From Chicken Nuggets 20 Pack 400g
400g · £13.25/kg£5.30Tesco Southern Fried Chicken Breast Chunks 400g
400g · £10.88/kg£4.35£3.90 Clubcard (£9.75/kg)Birds Eye Chicken Shop Salt & Pepper Breaded Chicken Goujons 325g
325g · £18.62/kg£6.05Tesco Buttermilk Chicken Strips 400g
400g · £13.50/kg£5.40Tesco Breaded Chicken Steaks 4 Pack 380g
380g · £6.58/kg£2.50Tesco Southern Fried Chicken Steaks 4 Pack 380g
380g · £6.58/kg£2.50Birds Eye 2 Gluten Free Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 180g
180g · £21.39/kg£3.85Tesco Southern Fried Chicken Breast Strips 400G
400g · £13.50/kg£5.40£4.85 Clubcard (£12.13/kg)Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken Breast Steaks 170g
170g · £20.88/kg£3.55Birds Eye 2 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 180g
180g · £19.72/kg£3.55Tesco Southern Fried Chicken Thighs 700G
700g · £7.00/kg£4.90Little Dish Superstars Chicken Nuggets with Hidden Veg 300g
300g · £17.67/kg£5.30Birds Eye Chicken Shop Buttermilk Chicken Tenders 300G
300g · £20.17/kg£6.05Birds Eye Chicken Shop Hickory BBQ Chicken Wings 375g
375g · £14.67/kg£5.50Isla Delice Halal Chick'n Hut 'Proper' Chicken Nuggets 400g
400g · £15.88/kg£6.35Isla Delice Halal Chick'n Hut 'Proper' Chicken Dippers 400g
400g · £15.88/kg£6.35Isla Delice Halal Chick'n Hut Firecracker Chicken Steaks 400g
400g · £15.88/kg£6.35Isla Delice Halal Chick'n Hut Katsu Style Chicken Steaks 400g
400g · £15.88/kg£6.35Isla Delice Halal Chick'n Hut Salt 'n Pepper Chicken Fillets 400g
400g · £15.88/kg£6.35Isla Delice Halal Chick'n Hut Peri Peri Chicken Fillets 400g
400g · £15.88/kg£6.35Isla Delice Halal Chick'n Hut Hot & Spicy Chicken Strips 400g
400g · £15.88/kg£6.35Isla Delice Halal Chick'n Hut Southern Fried Chicken Strips 400g
400g · £15.88/kg£6.35Isla Delice Halal Chick'n Hut Hot & Spicy Chicken Chunks 400g
400g · £15.88/kg£6.35Birds Eye Chicken Shop Korean Style Chicken Tenders 300g
300g · £20.17/kg£6.05Birds Eye Chicken Shop Sweet Chilli Chicken Tenders 300g
300g · £20.17/kg£6.05View all (110)
Seafood
Tesco Smoked Haddock Fillets 360G
360g · £22.78/kg£8.20Mr Prawn Cooked & Peeled Prawns 100/150 350G
350g · £18.00/kg£6.30Tesco Wild Salmon Fillets 500G
500g · £17.70/kg£8.85Tesco Finest Jumbo Raw King Prawns 240g
240g · £28.13/kg£6.75Tesco Cooked & Peeled Prawns 300G
300g · £20.83/kg£6.25Tesco 16 Prawn Selection Pack 180g
180g · £19.44/kg£3.503 for 2 ClubcardTesco 4 Wild Salmon Fillets 330G
330g · £16.82/kg£5.55Tesco Cooked King Prawns 170G
170g · £23.53/kg£4.00Tesco Raw Seafood Selection 350G
350g · £20.43/kg£7.15Tesco Raw King Prawns 170G
170g · £23.53/kg£4.00Tesco Cooked Mussels 400G
400g · £13.50/kg£5.40Tesco Basa Fillets 500G
£4.80Crown Farms Black Tiger Prawns 200g
200g · £30.25/kg£6.05Tesco Finest North Atlantic Cooked Prawns 225G
225g · £32.89/kg£7.40Tesco Haddock Fillets 360G
360g · £22.78/kg£8.20Tesco Cod Fillets 360G
360g · £22.78/kg£8.20Bay Fishmongers White Fish Fillets 520G
520g · £6.35/kg£3.30Tesco Finest Jumbo Cooked King Prawns 225G
225g · £28.22/kg£6.35Mr Chen's Prawn Hargow 10 Pieces 258g
258g · £23.45/kg£6.05£4.30 Clubcard (£16.67/kg)TESCO 4 SMOKED BASA FILLETS 400G
400kg · £0.02/kg£6.35TESCO SOUTHERN FRIED FISH BITES 250G
250g · £11.40/kg£2.85Tesco 8 Masala Fish Goujons with a Mango and Chilli Dip 240G
240g · £16.88/kg£4.053 for 2 ClubcardYoung's 4 Fish Steaks In A Parsley Sce 560g
560g · £13.93/kg£7.80Tesco Finest 2 Whole Raw Lobster Tails 220G
220g · £87.27/kg£19.20Birds Eye 20 Omega 3 Breaded Fish Fingers 560g
560g · £10.00/kg£5.60£4.85 Clubcard (£8.66/kg)Tesco 4 Breaded Cod Fillets 500G
£5.10Tesco Cod Fish Fingers 10 Pack 300G
300g · £8.17/kg£2.45Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g
140g · £18.93/kg£2.653 for 2 ClubcardYoung's Omega 3 Fish Cakes 4 Pack 200g
200g · £10.25/kg£2.05Birds Eye 8 Breaded Haddock Fish Fingers 240g
240g · £22.08/kg£5.30£4.55 Clubcard (£18.96/kg)Birds Eye 26 Breaded Cod Fish Fingers 780g
780g · £14.10/kg£11.00Tesco 12 Frozen Hot & Spicy Prawns 132G
132g · £18.94/kg£2.503 for 2 ClubcardBirds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g
240g · £22.92/kg£5.50£4.50 Clubcard (£18.75/kg)Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Cakes 198g
£2.40Tesco Omega 3 Fish Fingers 10 Pack 300g
300g · £5.17/kg£1.55Youngs Flipper Dippers 10 Pack 250G
£2.60£1.85 ClubcardTesco Wholetail Breaded Scampi 280G
280g · £16.96/kg£4.75Youngs Chip Shop Cod Fillets 400g
400g · £24.63/kg£9.85£6.95 Clubcard (£17.38/kg)Young's Gastro Signature Breaded Smoked Alaska Pollock, Mozzarella & Cheddar 4 Fish Cakes 400g
400g · £17.00/kg£6.80Young's Chip Shop 4 Haddock Fillets 400g
400g · £24.63/kg£9.85Youngs Chip Shop 4 Omega 3 Fish Fillets
400g · £17.25/kg£6.90£4.15 Clubcard (£10.38/kg)Youngs Calamari 250G
250g · £21.60/kg£5.40Youngs Scampi 220G
220g · £25.91/kg£5.70£4.55 Clubcard (£20.68/kg)Birds Eye 6 Chunky Battered Fish Fingers 360g
360g · £14.72/kg£5.30£4.55 Clubcard (£12.64/kg)Tesco Omega 3 Fish Fingers 30 Pack 900g
900g · £4.83/kg£4.35Tesco 2 Breaded Plaice Fillets 250g
250g · £17.40/kg£4.35Birds Eye 8 Crispy Battered Fish Finger 224g
224g · £10.94/kg£2.45Tesco Finest 6 Chunky Cod Fillets Fish Fingers 400G
400g · £16.88/kg£6.75Whitby Seafoods Scampi 370G
370g · £15.00/kg£5.55£3.50 Clubcard (£9.46/kg)Birds Eye 2 Breaded Fish Fillets 200G
£3.60View all (78)
Frozen Fruit
Tesco Frozen Mango Chunks 500G
£3.60Tesco Frozen Cranberries 400G
400g · £9.00/kg£3.60Tesco Perfectly Imperfect Frozen Mixed Berries 1kg
1kg · £4.25/kg£4.25Tesco Strawberries & Blueberries 400G
400g · £9.00/kg£3.60TESCO SUMMER FRUITS MIX 500g
500g · £7.80/kg£3.90Tesco Raspberries 300G
300g · £12.00/kg£3.60Tesco Exotic Fruit Mix 450G
450g · £8.00/kg£3.60FRUIT RIOT SOUR GRAPES Mix Candy 200G
200g · £40.50/kg£8.10Tesco Frozen Pineapple Chunks 450G
450g · £8.00/kg£3.60Tesco Breakfast Fruit Topper 350g
350g · £10.29/kg£3.60Tesco Blackberries 350G
350g · £10.29/kg£3.60Tesco Blueberries 350G
350g · £10.29/kg£3.60Tesco Frozen Whole Strawberries 350G
350g · £10.29/kg£3.60
Meat Alternatives
Tesco 4 Vegetarian Cauliflower Cheese Grills 397G
£2.60Tesco Plant Chef 2 Meat-Free No-Ckn Garlic Kievs 280G
280g · £9.11/kg£2.55Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G
300g · £11.33/kg£3.403 for 2 ClubcardTesco Plant Chef 4 Vegetable Burgers 454G
454g · £3.63/kg£1.65Quorn Takeaway Salt & Pepper Tenders 240g
240g · £15.42/kg£3.703 for 2 ClubcardTesco Plant Chef 16 Vegetable Fingers 448g
448g · £3.68/kg£1.65Tesco 2 Vegetarian Cheese & Onion Crisp Bakes 240G
240g · £11.25/kg£2.70Quorn Crispy Fillets 2 200g
£3.753 for 2 ClubcardQuorn Southern Fried Bites 300G
300g · £11.67/kg£3.503 for 2 ClubcardBirds Eye 10 Green Cuisine Vegan Veggie Fingers 284g
284g · £8.63/kg£2.45Birds Eye 12 Green Cuisine Vegan Fishless Fingers 336g
336g · £12.05/kg£4.05The Tofoo Co. Tempura Crispy Tofu 300g
300g · £14.33/kg£4.30Quorn Cheese & Broccoli Escalopes 2 Pack 240g
£3.453 for 2 ClubcardThis Isn't Chicken Lightly Seasoned Pieces 250G
250g · £15.40/kg£3.85Tesco Plant Chef 4 Spicy Bean Burgers 454G
454g · £3.63/kg£1.65Quorn 4 Southern Fried Burgers 252g
252g · £14.88/kg£3.753 for 2 ClubcardQuorn 2 Garlic And Mushroom Escalopes 240G
240g · £15.83/kg£3.803 for 2 ClubcardQuorn Cumberland Sausages 336g
336g · £8.93/kg£3.003 for 2 ClubcardTHIS Crispy Chicken Goujons 216G
216g · £17.36/kg£3.75£3.00 Clubcard (£13.89/kg)Quorn 2 Lemon & Pepper Schnitzels 220g
220g · £16.36/kg£3.603 for 2 ClubcardQuorn Takeaway 2 Crunchy Fillet Burgers 190g
190g · £21.84/kg£4.153 for 2 ClubcardQuorn Takeaway Hot & Spicy Bites 245g
245g · £16.94/kg£4.153 for 2 ClubcardQuorn 2 Steak Style And Gravy Pies 400G
400g · £10.38/kg£4.153 for 2 ClubcardTesco Plant Chef Meat Free Mince 454G
454g · £4.30/kg£1.95Linda McCartney 6 Vegan Sausages 270g
270g · £10.93/kg£2.95Linda McCartney 6 Vegan Red Onion & Rosemary Sausages 270g
270g · £10.93/kg£2.95Quorn Takeaway Quarter Pounder Burgers 227g
227g · £15.86/kg£3.603 for 2 ClubcardTesco Vegetarian 2 Pesto, Vegetable & Mozzarella Melts 280G
280g · £9.64/kg£2.70Richmond 12 Meat Free Vegan Sausages 456g
456g · £7.24/kg£3.30Tesco Plant Chef No-Beef Meatballs 380g
380g · £4.87/kg£1.85Linda McCartney Shredded Hoisin Duck Vegan 260g'
260g · £13.65/kg£3.55£2.90 Clubcard (£11.15/kg)Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G
£3.20Linda McCartney's 2 Vegetarian 1/4 lb Burgers 227g
227g · £14.10/kg£3.20Quorn Mince 300G
300g · £11.33/kg£3.40£2.05 Clubcard (£6.83/kg)Strong Roots The Pumpkin & Spinach Burger 300G
300g · £14.17/kg£4.25£3.35 Clubcard (£11.17/kg)Quorn Swedish Style Balls 300G
£3.503 for 2 ClubcardQuorn Chicken & Bacon Lattice 2 Pack 300G
300g · £12.50/kg£3.753 for 2 ClubcardRichmond Vegan No Chicken Pieces Roast Flavoured 220G
220g · £16.82/kg£3.70Tesco Plant Chef 6 Herby Bangers 300G
300g · £8.67/kg£2.60Richmond 8 Meat Free Vegan Sausages 304G
304g · £8.55/kg£2.60THIS Isn't Beef Plant-Based Mince 280g
280g · £15.54/kg£4.35RICHMOND MEAT FREE FROZEN 12 VEGGIE TASTY SAUSAGES 456G
456g · £7.24/kg£3.30Quorn Fillets 312G
£2.40Quorn Vegan Pieces 280G
280g · £8.57/kg£2.40Quorn Mince 630g
630g · £6.75/kg£4.25Quorn Pieces 630g
630g · £6.75/kg£4.25Quorn 30 Crispy Nuggets 594g
594g · £7.15/kg£4.25Quorn 15 Sausages 630g
630g · £8.33/kg£5.25Quorn Vegetarian Roast 400g
400g · £11.38/kg£4.55Linda McCartney 2 Feta, pea & Mint Crispbakes 200g
200g · £15.75/kg£3.15View all (52)
Savoury Pastries
Greggs 2 Cheese & Onion Bakes 288g
288g · £16.32/kg£4.70Hearty Food Co. 4 Chicken & Veg Pies 568g
568g · £5.02/kg£2.85TESCO 6 SPICED BOMBAY MINI POTATO SLIDERS WITH MANGO CHUTNEY DIP 340g
340g · £10.15/kg£3.453 for 2 ClubcardGreggs 16 Mini Sausage Rolls 433g
433g · £8.08/kg£3.50Greggs 12 Mini Steak Rolls 360g
360g · £9.72/kg£3.50GREGGS 16 Mini Cheese & Onion Rolls 480g
480g · £7.29/kg£3.50Tesco 10 Meat Free Mini Pasties 280g
280g · £8.93/kg£2.503 for 2 ClubcardTesco 10 Mini Beef Pasties 280g
280g · £8.93/kg£2.503 for 2 ClubcardGenius Gluten Free Steak Pies 2 Pack 320G
320g · £14.06/kg£4.50£4.00 Clubcard (£12.50/kg)Birds Eye 4 Shortcrust Chicken Pies 620G
£5.55£4.75 ClubcardGreggs 4 Sausage Rolls 427g
427g · £10.42/kg£4.45Greggs 2 Steak Bakes 280g
280g · £16.79/kg£4.70Greggs 2 Sausage Bean & Cheese Melts 308g
308g · £15.26/kg£4.70£3.75 Clubcard (£12.18/kg)Greggs 4 Vegan Sausage Rolls 420g
420g · £10.24/kg£4.30Tesco Plant Chef Meat Free Sausage Rolls 600G
600g · £6.50/kg£3.90Linda McCartney's 2 Vegetarian Country Pies 380g
380g · £9.08/kg£3.45Tesco 2 Steak Bakes 280g
280g · £6.25/kg£1.75Tesco Hearty Foods 2 Sausage & Bean Bake 308g
308g · £5.19/kg£1.60Tesco Sausage Rolls 50 Pack 750g
750g · £2.33/kg£1.753 for 2 Clubcard
Desserts & Sweet Pastries
trüfrü Strawberry White & Milk Chocolate 200g
200g · £34.50/kg£6.90Tesco Double Chocolate Gateau 600G
£3.75Tesco 4 Cinnamon Swirls 345G
345g · £10.14/kg£3.50Gü Cinnamon Bun Hot Dessert 2x81g
2pk · £59.26/kg£4.80£3.80 Clubcard (£46.91/kg)Gu Double Sea Salted Caramel Frozen Dessert 2x85g
2pk · £50.59/kg£4.30£3.30 Clubcard (£38.82/kg)Tesco Banoffee Pie 500G
£3.70Tesco Strawberry Gateau Bar 400G
400g · £8.25/kg£3.30Tesco Confetti Trifle Cake 420g
420g · £9.40/kg£3.95Pret A Manger 6 Chocolate Filled Croissants 420G
420g · £13.45/kg£5.65£5.00 Clubcard (£11.90/kg)Pret 6 All Butter Croissants 330g
330g · £16.06/kg£5.30£4.35 Clubcard (£13.18/kg)Magnum Bonbon Cherry & Milk Chocolate Ice Cream Frozen Snack 204ml
£5.95English Cheesecake Company Mint Chocolate Chip Cheesecake Bites 6 x 35g
6pk · £128.57/kg£4.50Tesco Apple Strudel 600G
600g · £4.08/kg£2.45Tesco Finest 2 Apple Tarts 240g
240g · £20.63/kg£4.95trüfrü Raspberries In White & Milk Chocolate 200g
200g · £34.50/kg£6.90Tesco Strawberry Cheesecake 500G
£3.30Tesco Hot Chocolate Fudge Cake 450G
£3.00FRUIT RIOT SOUR MANGO MIX CANDY 200G
200g · £40.50/kg£8.10Tesco Black Forest Gateau 630G
630g · £5.95/kg£3.75Tesco Millionaires Cheesecake 450g
450g · £7.33/kg£3.30Solero Bonbon Exotic Ice Cream Frozen Snack 192ml
£5.55£3.80 ClubcardTesco New York Cheesecake 450G
£3.30Tesco Free From 4 Chocolate Eclairs 100g
100g · £31.50/kg£3.15Tesco Lemon Meringue Pie 475G
£3.70Tesco Raspberry & White Chocolate Cheesecake 455g
455g · £7.25/kg£3.30Magnum Bonbon White Chocolate & Cookies Ice Cream Frozen Snack 204ml
£5.95
Bread & Pastry Sheets
Tesco Savoury & Crumbly Shortcrust Pastry 320g
320g · £4.22/kg£1.35Spring Home Tyj Spring Roll Pastry 550G
550g · £6.55/kg£3.60
Ice
The Ice Co. Ice Cubes 2Kg
2kg · £0.80/kg£1.60