Custard, Cream & Jelly Desserts
Ambrosia Deluxe Custard 750g
750g · £5.40/kg£4.05Tesco Ready To Serve Custard 400G
400g · £3.75/kg£1.50Ambrosia Devon Custard 150G
150g · £8.33/kg£1.25Ambrosia Devon Custard Chocolate 150G
150g · £8.33/kg£1.25Ambrosia Devon Custard 500G
500g · £5.60/kg£2.80£1.95 Clubcard (£3.90/kg)Ambrosia Light 30% Less Sugar & Fat Custard 500G
500g · £5.60/kg£2.80£1.95 Clubcard (£3.90/kg)Ambrosia Light Devon Custard 150G
150g · £8.33/kg£1.25Tesco Ready To Serve Custard 1Kg
1kg · £1.60/kg£1.60Ambrosia Deluxe Custard - Madagascan Vanilla 2 x 120g
2pk · £20.00/kg£2.40£2.05 Clubcard (£17.08/kg)Tesco Finest Vanilla Custard 500g
500g · £8.00/kg£4.00Ambrosia Devon Custard 1Kg
1kg · £4.05/kg£4.05Tesco Reduced Fat Custard 1Kg
1kg · £1.60/kg£1.60Ambrosia Devon Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Chocolate Devon Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Low Fat Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Tesco Reduced Fat Custard 500G
500g · £1.70/kg£0.85Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70£3.20 Clubcard (£26.67/kg)Ambrosia Ready To Eat Light Devon Custard 4 X 120G
120g · £30.83/kg£3.70£3.20 Clubcard (£26.67/kg)Tesco Fresh Custard 500G
500g · £5.90/kg£2.95Ambrosia Devon Custard Banana 150G
150g · £8.33/kg£1.25The Delicious Dessert Company Sticky Toffee Eclairs 2 Pack
2pk · £1.85 each£3.70Angel Delight Strawberry Jelly & Strawberry Bobba Bubble 4x130g
4pk · £25.38/kg£3.30Angel Delight Lemonade Jelly & Strawberry Bobba Bubble 4x130g
4pk · £25.38/kg£3.30Hartley's Raspberry Jelly 6x125g
6pk · £28.80/kg£3.60£3.05 Clubcard (£24.40/kg)Hartley's Sugar Free Strawberry Jelly 6x115g
6pk · £33.04/kg£3.80£3.05 Clubcard (£26.52/kg)The Delicious Dessert Company 2 Millionaire Eclairs
2pk · £1.85 each£3.70Gu Toffee Apple Hot Dessert 2x72g
2pk · £66.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£52.78/kg)Ms Molly's Belgian Chocolate Eclairs 2 Pack
2pk · £0.55 each£1.10Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Finest Dine In Salted Caramel Profiteroles 6pk
124g · £37.50/kg£4.65Tesco Belgian Chocolate Eclairs 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.80 Clubcard (£0.90 each)Tesco Double Chocolate Sundae Dessert 200G
200g · £12.75/kg£2.55Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Tesco Chocolate Sundae 125g
125g · £14.80/kg£1.85Nestle Milkybar Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Tiramisu Dessert 500g
500g · £9.30/kg£4.65Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Strawberry Trifles 3 x 135g (405g)
405g · £5.06/kg£2.05Tesco Finest Coffee & Amaretto Tiramisu 2x85g
2pk · £54.71/kg£4.65Tesco Tiramisu 2 x 85g
170g · £16.47/kg£2.80Gü Chocolate & Honeycomb Dessert 2x86.5g
2pk · £56.98/kg£4.90£3.45 Clubcard (£40.12/kg)Dole Fruit In Orange Flavour Jelly - Mandarins 4 x 123g
4pk · £23.98/kg£2.95Bonne Maman Creme Brulee Dessert 2x100g
2pk · £20.75/kg£4.15Nestle Quality Street Toffee Penny Dessert 2x65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Ms Mollys Toffee Layered Dessert 100G
100g · £14.00/kg£1.40Ms Mollys Chocolate Layered Dessert 100G
100g · £14.00/kg£1.40Tesco Gooseberry Fool 114g
114g · £11.40/kg£1.30Tesco Creme Caramel 4x100g
400g · £4.88/kg£1.95Cadbury Dairy Milk Pots Of Joy 350G
350g · £10.71/kg£3.75View all (77)
Sponge Puddings
Auntys Golden Syrup Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £20.53/kg£1.95Tesco Hot Chocolate Fudge Pudding 500g
500g · £9.90/kg£4.95Auntys caramelised biscuit Steamed Puds 2x95g
2pk · £20.53/kg£1.95Tesco 2 Syrup Sponge Puddings 210g
2pk · £31.43/kg£3.30Gu Double Chocolate Brownie Dessert 2X79g
2pk · £62.03/kg£4.90Cadbury Milk Chocolate Puddings 2X95g
2pk · £33.16/kg£3.15Tesco 2 Sticky Toffee Puddings 220g
2pk · £30.00/kg£3.30Mr Kipling Lemon Sponge Pudding Cake Dessert 2x95g
2pk · £26.84/kg£2.55Mr Kipling Sticky Toffee Sponge Pudding Cake Dessert 2x95g
2pk · £26.84/kg£2.55Gü Victoria Sponge Cake Pots Dessert 2x 74g
2pk · £70.27/kg£5.20£3.75 Clubcard (£50.68/kg)Gü Chocolate Melt in the Middle Pudding 2 x 90g
2pk · £54.44/kg£4.90Tesco Chocolate Sponge Puddings 2 Pack 210g
2pk · £31.43/kg£3.30Auntys Spotted Dick Steamed Puddings 2 Pack 190G
95g · £20.53/kg£1.95Auntys Sticky Toffee Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £20.53/kg£1.95Tesco Finest Sticky Toffee Pudding Meal Deal 230g
230g · £20.00/kg£4.60
Cheesecakes
Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g
2pk · £58.33/kg£4.90£3.45 Clubcard (£41.07/kg)English Cheesecake Company Pistachio Creamy Cheesecake Slice 180g
180g · £26.94/kg£4.85Gu Salted Caramel Cheesecake Dessert (2x82g)
2pk · £59.76/kg£4.90Gu New York Cheesecake Dessert (2x70g)
2pk · £60.00/kg£4.20Gu Key Lime Pie Cheesecake Dessert (2x70g)
2pk · £70.00/kg£4.90£3.45 Clubcard (£49.29/kg)Tesco Lemon Cheesecake 500g
500g · £12.00/kg£6.00£5.70 Clubcard (£11.40/kg)Gü Caramelised Biscuit Cheesecake Dessert 2x82g
2pk · £59.76/kg£4.90Tesco Finest Dark Chocolate Mirror Glaze Cheesecake Slices 180g
2pk · £51.67/kg£4.65Gü Plant Zillionaire Vegan Cheesecake Dessert 2 x 91.5g
2pk · £56.59/kg£5.15£4.15 Clubcard (£45.60/kg)Tesco Strawberry Cheesecake 3 X 100G
3pk · £32.50/kg£3.25Gu Salted Pistachio Cheesecake Dessert (2x74.5g)
2pk · £66.22/kg£4.90£3.45 Clubcard (£46.62/kg)Tesco 2 Lemon Cheesecake Slices 180g
2pk · £41.11/kg£3.70Gu White Chocolate & Raspberry Cheesecake Dessert (2x80.5g)
2pk · £61.25/kg£4.90£3.45 Clubcard (£43.13/kg)Tesco 2 Raspberry Cheesecake Slices 180g
2pk · £41.11/kg£3.70Tesco Lemon Cheesecakes 3 x 100g
3pk · £32.50/kg£3.25English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
180g · £27.22/kg£4.90English Cheesecake Company 2 Lemon & Mascarpone Cheesecake Slices 180g
180g · £27.22/kg£4.90
Chilled Desserts
Cadbury Dairy Milk Dessert with Freddo 75g
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)The Pizza Company Cookie Dough Dessert 150G
150g · £32.00/kg£4.80Nestle Nesquik Milk Slice - Chocolate 4x26g
4pk · £69.23/kg£1.80Milkybar Milk Slices 4X26g
4pk · £69.23/kg£1.80Kinder Milk Slice Milk And Honey 3 X 28G
3pk · £57.14/kg£1.60Ski Strawberry Mousse 4 X60g
4pk · £31.67/kg£1.90Bonne Maman Strawberry Mousse 2 x 70g
2pk · £35.00/kg£2.45Nestle After Eight Mousse 4X57g
4pk · £58.77/kg£3.35Gü Milk Chocolate Mousse Dessert 2 x 52g
2pk · £80.77/kg£4.20Tesco Finest Salted Caramel Mousse 100G
100g · £14.50/kg£1.45Tesco Chocolate Mousse 6 x 55g
6pk · £22.73/kg£1.25Nestle Aero Peppermint Chocolate Mousse 4x58g
4pk · £42.24/kg£2.45Tesco Strawberry Mousse 6 x 55g
6pk · £22.73/kg£1.25CADBURY DAIRY MILK MOUSSE 4x45g
4pk · £0.61 each£2.45Aero Chocolate Mousse 4 X59g
4pk · £41.53/kg£2.45Bonne Maman Mango Yoghurt Mousse 2 x 70g
2pk · £36.43/kg£2.55£1.85 Clubcard (£26.43/kg)Aero Pistachio & Chocolate Mousse 4 x 58g
4pk · £41.38/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Pots Of Joy Chocolate Dessert 4X60g
4pk · £49.17/kg£2.95Bonne Maman Milk Chocolate Mousse 4x70g
4pk · £63.57/kg£4.45Tesco Finest Coffee Mousse 100G
100g · £14.50/kg£1.45Ambrosia Rice Pudding 150G
150g · £8.33/kg£1.25Ambrosia Light Rice Pudding 150G
150g · £8.33/kg£1.25Ambrosia Deluxe Rice Pudding - Madagascan Vanilla 2 x 110g
2pk · £21.82/kg£2.40£2.05 Clubcard (£18.64/kg)Muller Rice Low Fat Dessert - Apple & Raspberry 6 x 170g
6pk · £28.53/kg£4.85£4.00 Clubcard (£23.53/kg)Muller Rice Low Fat Dessert - Original & Strawberry 6 x 170g
6pk · £28.53/kg£4.85£4.00 Clubcard (£23.53/kg)Stockwell & Co. Rice Pudding 400G
400g · £1.13/kg£0.45Rachel's Organic Divine Rice 2 X150g
2pk · £18.33/kg£2.75Muller Rice Strawberry Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15Muller Rice Original Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15Ambrosia Ready To Eat Creamed Rice Pudding 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70£3.20 Clubcard (£26.67/kg)Tesco Finest 12 Macaron Selection 144g
144g · £30.21/kg£4.35
Cakes
Tesco Lemon Loaf Cake Baked in the Tray
1pk · £2.50 each£2.50McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
1pk · £2.15 each£2.15Tesco Genoa Fruit Cake
1pk · £3.30 each£3.30Tesco Strawberry Jam Victoria Sponge Cake 360g
360g · £13.75/kg£4.95Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Ms Molly's Jumbo Chocolate & Vanilla Swiss Roll
1pk · £2.35 each£2.35Ms Molly's Raspberry Swiss Roll
1pk · £1.60 each£1.60Tesco Finest Free From Carrot Cake
1pk · £6.65 each£6.65Tesco Half & Half Cake
1pk · £21.00 each£21.00Mr Kipling Manor House Sultanas Sponge Cake
390g · £10.90/kg£4.25Mr Kipling Exceedingly Good Battenberg Cake
230g · £10.65/kg£2.45Tesco Double Chocolate Swiss Roll
1pk · £2.95 each£2.95Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Fuzzy Caterpillar Cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Cherry Madeira Cake
1pk · £2.65 each£2.65Tesco Classic Madeira Cake
1pk · £2.65 each£2.65Tesco Toasty Walnut Cake
1pk · £2.65 each£2.65Tesco Iced Madeira Cake
1pk · £2.65 each£2.65Tesco Finest Red Velvet Cake 405g
405g · £12.96/kg£5.25Ms Molly's Madeira Celebration Cake
1pk · £6.00 each£6.00Tesco Finest Carrot Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Ms Molly's Chocolate Celebration Cake
1pk · £6.00 each£6.00Simply Delicious Football Cake
1pk · £14.00 each£14.00Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Coffee and Walnut Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Lemon Drizzle Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Vanilla Tray Bake
1pk · £12.00 each£12.00£10.60 Clubcard (£10.60 each)Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00
Crumbles, Pies & Tarts
Tesco 2 Apple Crumbles 270g
2pk · £24.44/kg£3.30Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Free From Bramley Apple Pies 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Tesco Finest Plum & Morello Cherry Crumble
1pk · £6.85 each£6.85£5.35 Clubcard (£5.35 each)Tesco 2 Rhubarb Crumbles 270g
2pk · £24.44/kg£3.30Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant, Bramley Apple and Cherry Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Apple Crumble 500g
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Millionaire 4 Pack Tarts
4pk · £0.58 each£2.30Tesco 4 Chocolate Orange Tarts
4pk · £0.58 each£2.30Tesco Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Mr Kipling Jam Tarts Cakes 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Free From Cherry Bakewell Tarts 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Free From Assorted Jam Tarts 6 Pack
6pk · £0.53 each£3.15Tesco Lemon Curd Tarts 6 Pack
6pk · £0.20 each£1.20Tesco Cherry Bakewell Tarts - Almond, Plum, Raspberry 6 Pack
6pk · £0.28 each£1.70Mr Kipling Strawberries & Cream Cake Tarts 4 pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Mr Kipling Caramel Tarts Cake 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Finest Zingy Raspberry, Passion Fruit and Pistachio Tarts 160g
2pk · £66.25/kg£5.30Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Blackcurrant Sundae Tarts 4 Pack
4pk · £0.70 each£2.80The Flan Co. Large Sponge Flan Case 200g
200g · £14.50/kg£2.90Tesco Egg Custard Tarts 4 Pack
4pk · £0.34 each£1.35Mr Kipling Toffee Apple Halloween Pies 6 Pac
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)
Canned Desserts
Ambrosia Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Low Fat Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Creamed Semolina 400G Tin
400g · £6.88/kg£2.75Tesco Rice Pudding 400G
400g · £3.25/kg£1.30Ambrosia Deluxe Rice Pudding Dessert 400G
400g · £7.00/kg£2.80Ambrosia Tapioca Pudding 400g
400g · £6.38/kg£2.55Tesco Reduced Fat Rice Pudding 400G
400g · £3.25/kg£1.30Auntys Strawberry Steamed Puddings 2X95g
95g · £20.53/kg£1.95