Custard, Cream & Jelly Desserts
Ambrosia Devon Custard 400g
400g ¡ £5.13/kg£2.05Hartley's Jelly Strawberry Flavour 125g
125g ¡ £8.40/kg£1.05
Chilled Desserts
Muller Rice Strawberry 170g
170g ¡ £6.47/kg£1.10
Cakes
Asda The Bakery Letty the Caterpillar Cake
1pk ¡ £11.20 each£11.20Asda The Bakery Strawberry & Clotted Cream Flavour Swiss Roll
1pk ¡ £2.60 each£2.60Asda Exceptional Chocolate Fudge Cake
1pk ¡ £4.60 each£4.60
Crumbles, Pies & Tarts
Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk ¡ £0.62 each£3.70Mr Kipling 6 Cherry Bakewell Tarts
6pk ¡ £0.62 each£3.70