Skip to:ContentFooter
Deliveroo

One Stop - Walmley

Allergens and info

1.30 mi

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (258)

  • 0

    Diet Coke 330ml 18 pack

    330ml · £30.76/L

    £3 off

    £10.15

    £13.15

  • 0

    Red Bull 473ml 4 pack

    473ml · £21.14/L

    £1.50 off

    £10.00

    £11.50

  • 0

    Tesco Chocolate Brownie Bites 20's

    20pk · £0.12 each

    £1.45 off

    £2.35

    £3.80

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Buttons 100g

    100g · £19.50/kg

    £0.65 off

    £1.95

    £2.60

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg

    £0.65 off

    £1.95

    £2.60

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Freddo 4 pack

    4pk · £0.33 each

    £0.55 off

    £1.30

    £1.85

  • 0

    Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg

    £0.50 off

    £1.45

    £1.95

  • 0

    Cravendale Whole Milk 2 litre

    2L · £1.58/L

    2 for £4.50

    £3.15

  • 0

    Cravendale Semi Skimmed Milk 2 litre

    2L · £1.58/L

    2 for £4.50

    £3.15

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 330ml 18 pack

    330ml · £30.76/L

    £3 off

    £10.15

    £13.15

  • 0

    Monster Energy Pipeline Punch 500ml 4 pack

    500ml · £13.60/L

    £1.25 off

    £6.80

    £8.05

  • 0

    Fruit Shoot Orange 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L

    £1.35 off

    £2.05

    £3.40

  • 0

    Cadbury Crunchie Rocks 100g

    100g · £19.50/kg

    £0.65 off

    £1.95

    £2.60

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg

    £0.65 off

    £1.95

    £2.60

  • 0

    Walkers Squares Variety 6 pack

    22g · £90.91/kg

    £0.75 off

    £2.00

    £2.75

  • 0

    Fox's Party Rings 125g

    125g · £8.40/kg

    £0.65 off

    £1.05

    £1.70

  • 0

    Walkers Monster Munch Giants Pickled Onion 85g

    85g · £21.76/kg

    £0.75 off

    £1.85

    £2.60

  • 0

    Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg

    £0.50 off

    £1.45

    £1.95

  • 0

    Coca-Cola 330ml 12 pack

    12pk · £0.83 each

    £2 off

    £9.90

    £11.90

  • 0

    Monster Energy 500ml 4 pack

    500ml · £13.60/L

    £1.25 off

    £6.80

    £8.05

  • View all (258)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Rustlers Quarter Pounder 190g

    190g · £15.79/kg
    £3.00
  • Rustlers Spicy Chicken Fillet Burger 159g

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • Cadbury Milk Chocolate Sticky Puds 2's

    2pk · £1.28 each
    £2.55
  • Tesco Selection of Seedless Grapes 500g

    500g · £5.10/kg
    £2.55
  • Tesco Free Range Eggs Medium 6's

    6pk · £0.37 each
    £2.20
  • Tesco Beef Rump Steak 255g

    255g · £20.78/kg
    £5.30
  • Activia Strawberry 115g 4 pack

    115g · £29.57/kg
    £3.40
  • Tesco Chicken Breast Fillets 320g

    320g · £10.78/kg
    £3.45
  • Warburtons White Medium 400g

    400g · £3.25/kg
    £1.30
  • Les Brioches Pains au Chocolat 6's

    6pk · £0.43 each
    £2.55
  • Strings & Things Cheestrings 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Clover Light 500g

    500g · £6.90/kg
    £3.45
  • Cathedral City Mature Cheddar 350g

    350g · £10.86/kg
    £1 off
    £3.80£4.80
  • Tesco Belgian Buns 2's

    2pk · £1.20 each
    £2.40
  • Pukka All Steak Pie

    209g · £10.29/kg
    £0.60 off
    £2.15£2.75
  • Tesco Strawberry Jam & Cream Scones 2's

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Warburtons White Toastie 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Tesco Bramley Apple Turnovers 2's

    2pk · £1.15 each
    £2.30
  • Tesco Watermelon Fingers 80g

    80g · £11.88/kg
    £0.95
  • Warburtons Seeded Batch 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Tesco Mild Cheddar 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Ripe Bananas 5 pack

    5pk · £0.28 each
    £1.40
  • Hartley's 10 Cal Raspberry Jelly 175g

    175g · £4.86/kg
    £0.25 off
    £0.85£1.10
  • Simply Doughnuts Mini Ring Bites 8's

    8pk · £0.17 each
    £0.30 off
    £1.35£1.65
  • Les Brioches Croissants 6's

    6pk · £0.43 each
    £2.55
  • Les Brioches Brioche Rolls Chocolate Chips 6's

    6pk · £0.40 each
    £2.40
  • Tesco Green Seedless Grapes 500g

    500g · £5.10/kg
    £2.55
  • Tesco Ripen At Home Conference Pears

    610g · £4.18/kg
    £2.55
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Tesco Iceberg Lettuce

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • McVitie's Toasting Waffles 8's

    8pk · £0.21 each
    £0.80 off
    £1.65£2.45
  • Warburtons Crumpets 6's

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • Warburtons Crumpet Thins 8's

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Tesco Broccoli 375g

    375g · £3.07/kg
    £1.15
  • The Pizza Company Chicken Pops 128g

    128g · £33.59/kg
    £4.30
  • Pork Farms Mini Pork Pies 4's

    4pk · £0.66 each
    £2.65
  • Rolo Dessert 2 pack

    65g · £20.00/kg
    £1 off
    £1.30£2.30
  • Tesco Fat Free Cottage Cheese 300g

    300g · £7.33/kg
    £2.20
  • Actimel Strawberry 100g 4 pack

    4pk · £0.50 each
    £1.99

Meal deals

View all (12)
  • Treat Bundle (Drink + 2 Snacks + Ice Cream)

    £12.00
  • Tesco Cheese Multibuy

    Selected Lines Only.
    £5.50
  • Monster Cans Multibuy

    £4.00
  • Tesco British Sliced Meat Multibuy

    Tesco brand
    £5.00
  • Pizza Night Bundle (2 Pizzas + Side + Drink)

    £10.00
  • Coca-Cola 2L Multibuy

    £5.00
  • Cravendale Milk Multibuy

    £4.50
  • Frozen Meal Bundle (1 Main + 2 Sides)

    £7.00
  • Tesco Bacon Multibuy

    £5.00
  • Fresh Pasta Bundle

    £3.50
  • Sausage Multibuy

    £7.50
  • Tesco Wings & Tenders Multibuy

    £10.00

This Week's Star Buys ⭐

View all (39)
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £8.40/kg
    £0.65 off
    £1.05£1.70
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Oreo Original 154g

    154g · £8.12/kg
    £0.75 off
    £1.25£2.00
  • Fruit Shoot Orange 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Yorkshire Tea Bags 160's

    160pk · £0.04 each
    £1.75 off
    £5.70£7.45
  • Kenco Millicano 100g

    100g · £59.50/kg
    £3.25 off
    £5.95£9.20
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers 114g

    114g · £17.54/kg
    £1 off
    £2.00£3.00
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Dettol Cleansing Surface Wipes 72's

    72pk · £0.05 each
    £1.25 off
    £3.40£4.65
  • Oreo Double Creme 157g

    157g · £7.96/kg
    £0.75 off
    £1.25£2.00
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Surf Liquid Tropical Lily 24 wash

    648ml · £7.56/L
    £1.45 off
    £4.90£6.35

Trick or Treats 🎃🍬

View all (10)
  • Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g

    650g · £9.23/kg
    £6.00
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Kellogg's Squares Marshmallow 4 pack

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Kellogg's Squares Totally Chocolately 4 pack

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Cadbury Roses Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Haribo Tub 600g

    1pk · £6.00 each
    £6.00

Halloween Party Food & Drink 🎃🥤

View all (20)
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Birds Eye Chicken Burgers 4's 200g

    200g · £17.25/kg
    £3.45
  • Doritos Mild Salsa Dip 300g

    300g · £10.50/kg
    £3.15
  • Pepsi Max Cherry 2 litre

    2L · £1.18/L
    £2.35
  • Old El Paso Fajita Seasoning Mix 35g

    35g · £48.57/kg
    £1.70
  • Old El Paso Fajita Kit 500g

    500g · £8.80/kg
    £4.40
  • Strings & Things Cheestrings 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Old El Paso Chunky Salsa 238g

    238g · £13.03/kg
    £3.10
  • Tesco Houmous 200g

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie 465ml

    465ml · £13.87/L
    £6.45
  • Pepsi Max 330ml 8 pack

    330ml · £17.42/L
    £5.75
  • Pringles Paprika 165g

    165g · £17.58/kg
    £2.90
  • Pringles Prawn Cocktail 165g

    165g · £17.58/kg
    £2.90
  • Tesco Soured Cream & Chive Dip 200g

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Tesco Onion & Garlic Dip 200g

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml

    465ml · £13.87/L
    £6.45
  • Pepsi 2 litre

    2L · £1.45/L
    £2.90
  • Warburtons Brioche Burger Buns 4's

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • Pringles Texas BBQ Sauce 165g

    165g · £17.58/kg
    £2.90
  • Pringles Sour Cream & Onion 165g

    165g · £17.58/kg
    £2.90

Spooky Season Ready 👻🎃

View all (17)
  • Halloween Make Up Kit

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Jumbo Spiders Web

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Pumpkin Carving Set

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Fake Blood

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Horror Teeth

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Squishy Horror Pumpkins

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Clown Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Candy Bucket

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Fright Tape

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Colour Your Own Bag

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Snap Cards

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Boo Crew Doll

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Halloween Devil Zombie Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Gel Stickers

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Monster Glow Wands Bracelets

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Pirate Skull Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Soft Toy

    1pk · £4.20 each
    £4.20

Dinner Sorted🍴

View all (27)
  • Ristorante Hawaii Pizza 355g

    355g · £11.69/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Tesco Chicken Chow Mein 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • One Stop Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • One Stop Beef Dinner 400g

    400g · £8.88/kg
    2 for £6
    £3.55
  • One Stop Chicken Dinner 400g

    400g · £8.88/kg
    2 for £6
    £3.55
  • One Stop Cottage Pie 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • Young's Admiral's Pie 300g

    300g · £10.00/kg
    2 for £5
    £3.00
  • One Stop Sweet&Sour Chicken & EggFried Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    £3.30
  • Tesco Spaghetti Bolognese 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Macaroni Cheese 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Chicken & Bacon Pasta Bake 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Beef Lasagne 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Chicken Korma with Pilau Rice 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Ristorante Pepperoni Salame Pizza 320g

    320g · £12.97/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Ristorante Mozzarella Pizza 335g

    335g · £12.39/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Tesco Spicy Beef Chilli & Rice 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Cottage Pie 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Spaghetti Carbonara 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Ristorante Funghi Pizza 365g

    365g · £11.37/kg
    2 for £6
    £4.15

Essentials For Less 💙

View all (27)
  • Cravendale Whole Milk 2 litre

    2L · £1.58/L
    2 for £4.50
    £3.15
  • Cravendale Semi Skimmed Milk 2 litre

    2L · £1.58/L
    2 for £4.50
    £3.15
  • Leerdammer Original Cheese Slices 8's

    160g · £20.00/kg
    2 for £5.50
    £3.20
  • Tesco Prime Cuts 6 Crumbed Ham Slices120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Prime Cuts 6 Roast Chicken Slices 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Prime Cuts 4 Roast Beef Slices 90g

    90g · £32.22/kg
    2 for £5
    £2.90
  • 12 Pork Chipolatas 400g

    400g · £10.63/kg
    2 for £7.50
    £4.25
  • 6 Pork Sausages 400g

    400g · £10.63/kg
    2 for £7.50
    £4.25
  • Tesco Grated Mozzarella 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Tesco Red Leicester 220g

    220g · £15.91/kg
    2 for £5.50
    £3.50
  • Tesco Mature Cheddar Cheese 220g

    220g · £15.00/kg
    2 for £5.50
    £3.30
  • Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Tesco Mature Cheddar Cheese Slices 250g

    250g · £16.00/kg
    2 for £5.50
    £4.00
  • Tesco Buttermilk Chicken Tenders 305g

    305g · £18.03/kg
    2 for £10
    £5.50
  • Tesco Hot & Spicy Chicken Tenders 305g

    305g · £18.03/kg
    2 for £10
    £5.50
  • Tesco Unsmoked Streaky Bacon 300g

    300g · £10.50/kg
    2 for £5
    £3.15
  • Tesco Grated Mild Cheddar 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Tesco 6 Smoked Back Bacon Rashers Thick Cut 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco 6 Unsmoked Back Bacon Rashers Thick Cut 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55

In-store Price Match 🪙✅

View all (21)
  • DFE Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • DFE Chicken Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • DFE Frankfurters 12's

    12pk · £0.08 each
    £1.00
  • Mentos Mints 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Mentos Fruits 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • DFE Tikka Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Winalot Chicken in Jelly 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • McVitie's Hobnobs Chocolate Oaty Flapjacks 5's

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49
  • Tropicana Orange Smooth 850ml

    850ml · £3.47/L
    £2.95
  • Takis Blue Heat 55g

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Takis Fuego 55g

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Regina Gentle Soft 9 roll

    9pk · £0.44 each
    £3.95
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Doritos Tangy Cheese 70g

    70g · £19.29/kg
    £1.35
  • Doritos Chilli Heatwave 70g

    70g · £19.29/kg
    £1.35
  • Walkers Quavers Cheese 54g

    54g · £25.00/kg
    £1.35
  • Nik Naks Rib 'N' Saucy 75g

    75g · £18.00/kg
    £1.35
  • Skips Prawn Cocktail 45g

    45g · £30.00/kg
    £1.35

Quality You Know And Trust 🍓🥑

View all (34)
  • Tesco Iceberg Lettuce

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Tesco Gala Apples 6 pack

    6pk · £0.40 each
    £2.40
  • Tesco 4 Beef Quarter Pounders 454g

    454g · £11.12/kg
    £5.05
  • Tesco 36 Wafer Thin Roast Chicken Slices 400g

    400g · £7.25/kg
    £2.90
  • Tesco 8 Cumberland Pork Sausages 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Tesco 10 Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g

    125g · £13.60/kg
    £1.70
  • Tesco 36 Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Tesco 8 Honey Roast Ham Slices 125g

    125g · £8.80/kg
    £1.10
  • Tesco Sweet Easy Peelers 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Tesco Chicken Thighs 600g

    600g · £5.58/kg
    £3.35
  • Tesco 8 Pork Sausages 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Tesco Beef Rump Steak 255g

    255g · £20.78/kg
    £5.30
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco 5% Fat Lean Beef Steak Mince 500g

    500g · £12.20/kg
    £6.10
  • Tesco Broccoli 375g

    375g · £3.07/kg
    £1.15
  • Tesco Wholemeal Medium 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco White Toastie Thick 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco Blueberries 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Tesco Chicken Breast Mini Fillets 400g

    400g · £13.13/kg
    £5.25

New & Exciting🎉

View all (9)
  • Walkers Monster Munch Giants Roast Beef 85g

    85g · £20.00/kg
    £1.70
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Walkers Wotsits Bag of Bones 120g

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Walkers Salt & Pepper Chicken 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15

New

  • 2L Soft Drinks Multibuy

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Tesco Microwave Meals Multibuy

    1pk · £7.00 each
    £7.00
  • Lunch Meal Deal

    1pk · £4.50 each
    £4.50

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • One Stop - Walmley

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo