Natural Yoghurts
Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500g
500g ¡ £3.00/kg£1.50Tesco Greek Style Yogurt 500g
500g ¡ £3.00/kg£1.50
Flavoured Yoghurts
Nomadic Yogurt & Oat Clusters Chocolate 169g
169g ¡ £13.31/kg£2.25Nomadic Yogurt & Oat Clusters Strawberry 169g
169g ¡ £13.31/kg£2.25Nomadic Power Pot Chocolate Brownie 190g
190g ¡ £11.84/kg£2.25Onken Mango Papaya Passion Fruit 450g
450g ¡ £5.78/kg£2.60GetPRO Chocolate Hazelnut Flavour Pudding 180g
180g ¡ £12.78/kg£2.30