Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • This Week's Star Buys ⭐
    This Week's Star Buys ⭐
  • Trick or Treats 🎃🍬
    Trick or Treats 🎃🍬
  • Halloween Party Food & Drink 🎃🥤
    Halloween Party Food & Drink 🎃🥤
  • Spooky Season Ready 👻🎃
    Spooky Season Ready 👻🎃
  • Dinner Sorted🍴
    Dinner Sorted🍴
  • Essentials For Less 💙
    Essentials For Less 💙
  • In-store Price Match 🪙✅
    In-store Price Match 🪙✅
  • Quality You Know And Trust 🍓🥑
    Quality You Know And Trust 🍓🥑
  • New & Exciting🎉
    New & Exciting🎉
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Cadbury Puds 5 pack

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Maltesers Mini Reindeers Gingerbread 59g

    59g · £33.90/kg
    £2.00
  • Cadbury Dairy Milk Smash Bauble Freddo 90g

    1pk · £2.70 each
    £2.70
  • Cadbury Mini Snow Balls 74g

    24pk · £0.09 each
    £2.20
  • Lees' Mini Snowballs 12's

    12pk · £0.13 each
    £1.50
  • Cadbury Dairy Milk Coins 70g

    70g · £30.00/kg
    £2.10
  • M&M's Crispy Santa 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • Cadbury Puds 35g

    35g · £28.57/kg
    £1.00
  • Maltesers Reindeer 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • Maltesers Mini Reindeer 59g

    59g · £33.90/kg
    £2.00
  • Terry's Chocolate Orange White 145g

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Cadbury Dairy Milk Coins 70g

    70g · £30.00/kg
    £2.10
  • Toffifee 125g

    125g · £14.80/kg
    £0.30 off
    £1.85£2.15
  • Cadbury Roses Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Terry's Chocolate Orange Milk 145g

    145g · £15.17/kg
    £2.20
  • Ferrero Rocher 3 pack

    3pk · £0.70 each
    £2.10
  • Ferrero Rocher 16's

    16pk · £0.56 each
    £9.00
  • Dairy Box 160g

    160g · £30.00/kg
    £4.80
  • Quality Street Tub 550g

    550g · £10.91/kg
    £6.00
  • Cadbury Milk Tray 312g

    6pk · £1.30 each
    £7.80
  • Cadbury Roses 290g

    290g · £20.69/kg
    £6.00
  • Celebrations 300g

    300g · £22.00/kg
    £6.60
  • Maltesers Box 110g

    110g · £32.73/kg
    £3.60
  • Kinder Surprise 3 pack

    20g · £220.00/kg
    £4.40
  • Cadbury Puds Minis 73g

    73g · £30.14/kg
    £2.20
  • Kinder Joy 3 pack

    3pk · £1.48 each
    £4.45
  • Kinder Surprise 20g

    20g · £87.50/kg
    £1.75

Chocolate Bars

  • Milka Oreo 100g

    100g · £19.00/kg
    £1.90
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
  • Galaxy Smooth Milk 100g

    100g · £27.50/kg
    £2.75
  • Cadbury & More Biscoff 195g

    195g · £21.54/kg
    £4.20
  • Terry's Chocolate Orange Bar 90g

    90g · £17.78/kg
    £1.60
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Aero Peppermint 90g

    90g · £17.78/kg
    £0.40 off
    £1.60£2.00
  • Milkybar 90g

    90g · £20.56/kg
    £0.30 off
    £1.85£2.15
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff 105g

    105g · £18.57/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Galaxy Smooth Milk 180g

    180g · £17.22/kg
    £0.50 off
    £3.10£3.60
  • Aero Milkybar 90g

    1pk · £1.60 each
    £0.55 off
    £1.60£2.15
  • Cadbury Dairy Milk Salted Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Mars 40g

    1pk · £0.95 each
    £0.35 off
    £0.95£1.30
  • Snickers Bar Single 40g

    40g · £23.75/kg
    £0.35 off
    £0.95£1.30
  • Cadbury Wispa 36g

    36g · £36.11/kg
    £1.30
  • Cadbury Starbar 49g

    49g · £26.53/kg
    £1.30
  • Cadbury Wispa Gold 48g

    48g · £27.08/kg
    £1.30
  • Fry's Turkish Delight 51g

    51g · £25.49/kg
    £1.30
  • Cadbury Picnic 48.4g

    48g · £27.08/kg
    £1.30
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 45g

    45g · £28.89/kg
    £1.30
  • Dairy Milk Marvellous Creations Popping Candy 47g

    47g · £27.66/kg
    £1.30
  • Cadbury Twirl 43g

    43g · £30.23/kg
    £1.30
  • Cadbury Dairy Milk 45g

    45g · £28.89/kg
    £1.30
  • Cadbury Boost 48.5g

    48g · £27.08/kg
    £1.30
  • Cadbury Crunchie 40g

    40g · £32.50/kg
    £1.30
  • Cadbury Wispa Duo 47.4g

    47g · £39.36/kg
    £1.85
  • Bounty Milk 57g

    57g · £22.81/kg
    £1.30
  • Lindt Lindor Milk Chocolate 38g

    38g · £42.11/kg
    £1.60
  • Cadbury Dairy Milk 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
  • Cadbury Bournville 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
  • Aero Peppermint 36g

    36g · £33.33/kg
    £1.20
  • Cadbury Dairy Milk & More Caramel Nut Crunch 200g

    200g · £13.50/kg
    £2.70
  • Cadbury Dairy Milk Duo 54.4g

    54g · £22.22/kg
    £1.20
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
  • Cadbury Starbar Duo 74g

    74g · £25.00/kg
    £1.85
  • Milkybar 25g

    25g · £40.00/kg
    £1.00
  • Lindt Excellence 70% Coca Dark 100g

    100g · £45.00/kg
    £4.50
  • Cadbury Fudge 22g

    22g · £22.73/kg
    £0.50
  • Aero Peppermint 295g

    295g · £16.27/kg
    £4.80
  • Galaxy Smooth Caramel 135g

    135g · £20.37/kg
    £2.75
  • Milka Happy Cow 90g

    90g · £21.11/kg
    £1.90
  • Milka Alpine Milk 90g

    90g · £21.11/kg
    £1.90
  • Aero Choco Caramel 295g

    295g · £16.27/kg
    £4.80
  • Terry's Chocolate Orange Toffee Crunch 145g

    145g · £15.17/kg
    £2.20
  • View all (122)

Chocolate Pouches & Bags

  • Flipz Milk Chocolate 90g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Reeses Peanut Butter Cups Minis 90g

    90g · £21.67/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Flipz Salted Caramel 90g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Snacking Essentials Dark Choc Cranberries 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Snacking Essentials Milk Chocolate Raisins 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Snacking Essentials Milk Chocolate Peanuts 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Snacking Essentials Dark Chocolate Almonds 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Reese's Popped Snack Mix 113g

    1pk · £3.60 each
    £3.60
  • Reese's 3 Peanut Butter Cups 63g

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Reese's Big Cup Caramel 79g

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • M&M's Peanut Pouch 200g

    200g · £17.00/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Twisted 100g

    100g · £18.00/kg
    £1.80
  • Galaxy Minstrels Pouch 118g

    118g · £22.03/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Twirl Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Oreo Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Orange Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Crunchie Rocks 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Aero Bubbles Peppermint Pouch 92g

    92g · £26.09/kg
    £2.40
  • Milkybar Giant Buttons Pouch 94g

    94g · £25.53/kg
    £2.40
  • Munchies Pouch 104g

    104g · £23.08/kg
    £2.40
  • Smarties Pouch 105g

    105g · £22.86/kg
    £2.40
  • Terry's Chocolate Orange Minis 104g

    104g · £16.35/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Aero Bubbles Milkybar Pouch 92g

    1pk · £1.60 each
    £0.60 off
    £1.60£2.20
  • Galaxy Minstrels Pouch 195g

    195g · £17.44/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Revels Pouch 185g

    185g · £18.38/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Maltesers Pouch 158g

    158g · £21.52/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Maltesers White Pouch 126g

    126g · £26.98/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • M&M's Crispy Pouch 187g

    187g · £18.18/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons 175g

    175g · £18.00/kg
    £0.75 off
    £3.15£3.90
  • M&M's Peanut Pouch 112g

    112g · £23.21/kg
    £2.60
  • M&M's Chocolate Pouch 112g

    112g · £23.21/kg
    £2.60
  • M&M's Crispy Pouch 107g

    107g · £24.30/kg
    £2.60
  • Maltesers Pouch 93g

    93g · £27.96/kg
    £2.60
  • Revels Pouch 101g

    101g · £25.74/kg
    £2.60
  • Milky Way Magic Stars Pouch 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Maltesers 37g

    37g · £35.14/kg
    £1.30
  • Milky Way Magic Stars 33g

    33g · £36.36/kg
    £1.20
  • Smarties tube

    38g · £31.58/kg
    £1.20
  • Smarties 3 pack

    34g · £80.88/kg
    £2.75
  • Rolo 4 pack

    166g · £14.46/kg
    £2.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 175g

    175g · £22.29/kg
    £3.90
  • Aero Bubbles Orange Pouch 92g

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • M&M's Minis Chocolate Pouch 176g

    176g · £22.44/kg
    £3.95
  • Cadbury Puds Minis 73g

    73g · £30.14/kg
    £2.20
  • Smarties Hexatube 120g

    120g · £15.00/kg
    £1.80
  • View all (55)

Sweets

  • Maoam Pinballs 140g

    140g · £11.43/kg
    £1.60
  • Chupa Chups Mixed Sour Belts 90g

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • Haribo Supermix 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Haribo Starmix 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Bebeto Watermelon 70g

    70g · £9.29/kg
    £0.65
  • Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Haribo Tub 600g

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Haribo Starmix Tube 120g

    1pk · £1.50 each
    £1.50
  • Barratt Mini Flumps 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Starburst Fruit Chews Original 138g

    138g · £10.14/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g

    650g · £9.23/kg
    £6.00
  • Mentos Mints 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Mentos Fruits 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Fruit-tella Berries & Cherry 135g

    135g · £12.59/kg
    £0.25 off
    £1.70£1.95
  • Fruit-tella Juicy Chews 135g

    135g · £12.59/kg
    £0.25 off
    £1.70£1.95
  • Bazooka Juicy Drop Blasts 140g

    140g · £11.79/kg
    £1.65
  • Bebeto Blue Raspberry Laces 70g

    70g · £9.29/kg
    £0.65
  • Candy Kittens The Blueberry Edit 130g

    1pk · £1.70 each
    £1.70
  • Candy Kittens The Sour Edit 130g

    1pk · £1.55 each
    £1.55
  • Candy Realms Candy Watches & Necklaces 102g

    102g · £15.20/kg
    £1.55
  • Chupa Chups Strawberry Laces 90g

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • Haribo Giant Strawbs 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Haribo Goldbears Sour 175g

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Haribo Nostalgix 160g

    160g · £9.06/kg
    £1.45
  • Haribo Soda Twist Zing 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Haribo Starmix 176g

    176g · £11.08/kg
    £1.95
  • Haribo Tangfastics 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Juicy Drop Chews 67g

    67g · £25.37/kg
    £1.70
  • Juicy Drop Gummy Dipperz Strawberry 96g

    96g · £27.08/kg
    £2.60
  • Swizzels Drumstick Squashies Straw & Cream 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Swizzels Drumstick Squashies Strawbry&Cream 120g

    120g · £12.50/kg
    £1.50
  • Maoam Joystixx 140g

    140g · £12.50/kg
    £1.75
  • Maoam Stripes 140g

    140g · £11.43/kg
    £1.60
  • Nerds Gummy Cluster Berries 113g

    113g · £26.55/kg
    £3.00
  • Swizzles Bag 2025

    1pk · £0.75 each
    £0.75
  • Nerds Gummy Clusters Fruits 113g

    113g · £26.11/kg
    £2.95
  • Maoam Bloxx 4 pack

    4pk · £0.26 each
    £1.05
  • Swizzels Drumstick Squashies Raspberry & Milk 60g

    60g · £18.33/kg
    £1.10
  • Swizzels Drumstick Squashies Rhubarb & Cust 120g

    120g · £12.50/kg
    £1.50
  • Swizzels Drumstick Squashies Raspbry & Milk 120g

    120g · £12.92/kg
    £1.55
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £13.64/kg
    £1.95
  • View all (85)

Chewing Gum & Mints

  • Wrigley's Extra Refreshers Bubblemint 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Tic Tac Fruit Fusion 49g

    1pk · £1.70 each
    £1.70
  • Polo 34g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
  • Tic Tac Berry Bliss 49g

    49g · £34.69/kg
    £1.70
  • Tic Tac Exotic Escape 49g

    1pk · £1.70 each
    £1.70
  • Trebor Extra Strong Mints 41.3g

    41g · £24.39/kg
    £1.00
  • Wrigley's Extra Peppermint 3 pack

    9pk · £0.23 each
    £2.10
  • Wrigley's Extra Spearmint 3 pack

    9pk · £0.23 each
    £2.10
  • Wrigley's Airwaves Cherry Menthol 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Blueberry 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Refreshers Strawberry Lemon 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Refreshers Tropical 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Strawberry 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Dubble Bubble Gumball Machine 40g

    40g · £53.75/kg
    £2.15
  • Tic Tac Cherry Cola 49g

    49g · £34.69/kg
    £1.70

Offers

  • Toffifee 125g

    125g · £14.80/kg
    £0.30 off
    £1.85£2.15
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Aero Peppermint 90g

    90g · £17.78/kg
    £0.40 off
    £1.60£2.00
  • Milkybar 90g

    90g · £20.56/kg
    £0.30 off
    £1.85£2.15
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff 105g

    105g · £18.57/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Galaxy Smooth Milk 180g

    180g · £17.22/kg
    £0.50 off
    £3.10£3.60
  • Aero Milkybar 90g

    1pk · £1.60 each
    £0.55 off
    £1.60£2.15
  • Cadbury Dairy Milk Salted Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Mars 40g

    1pk · £0.95 each
    £0.35 off
    £0.95£1.30
  • Snickers Bar Single 40g

    40g · £23.75/kg
    £0.35 off
    £0.95£1.30
  • Nutella B-ready 6 pack

    6pk · £0.57 each
    £0.40 off
    £3.40£3.80
  • Cadbury Dairy Milk Freddo 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Caramel 4 pack

    4pk · £0.35 each
    £0.55 off
    £1.40£1.95
  • Cadbury Fudge 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Curly Wurly 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Snickers 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £0.50 off
    £2.15£2.65
  • Mars 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £0.50 off
    £2.15£2.65
  • Cadbury Crunchie 12 pack

    313g · £15.50/kg
    £0.55 off
    £4.85£5.40
  • Reeses Peanut Butter Cups Minis 90g

    90g · £21.67/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • M&M's Peanut Pouch 200g

    200g · £17.00/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Twirl Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Oreo Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Orange Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Crunchie Rocks 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Terry's Chocolate Orange Minis 104g

    104g · £16.35/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Aero Bubbles Milkybar Pouch 92g

    1pk · £1.60 each
    £0.60 off
    £1.60£2.20
  • Galaxy Minstrels Pouch 195g

    195g · £17.44/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Revels Pouch 185g

    185g · £18.38/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Maltesers Pouch 158g

    158g · £21.52/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Maltesers White Pouch 126g

    126g · £26.98/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • M&M's Crispy Pouch 187g

    187g · £18.18/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons 175g

    175g · £18.00/kg
    £0.75 off
    £3.15£3.90
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Starburst Fruit Chews Original 138g

    138g · £10.14/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Fruit-tella Berries & Cherry 135g

    135g · £12.59/kg
    £0.25 off
    £1.70£1.95
  • Fruit-tella Juicy Chews 135g

    135g · £12.59/kg
    £0.25 off
    £1.70£1.95
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo