Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Co-op - Farmhouse Way

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (576)

  • 0

    The Ned Sauvignon Blanc Wine 750ml

    75cl · £17.00/L

    £3.50 off

    £12.75

    £16.25

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Campo Viejo Tempranillo 187ml

    187ml · £24.60/L

    3 for £7

    £4.60

  • 0

    Trivento Reserve Malbec 18.7cl

    187ml · £23.53/L

    3 for £7

    £4.40

  • 0

    Andrew Peace Shiraz 187ml

    18.7cl · £23.53/L

    3 for £7

    £4.40

  • 0

    Diet Coke 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Fanta Orange Zero 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Purdey's Natural Energy Apple & Grape 330ml

    330ml · £8.18/L

    2 for £3.60

    £2.70

  • 0

    7UP Zero Sugar 500ml

    500ml · £5.70/L

    2 for £3.60

    £2.85

  • 0

    Oasis Summer Fruits Juice Drink 500ml

    500ml · £4.50/L

    2 for £3.60

    £2.25

  • 0

    Robert Oatley Semaphore Series Chardonnay 750cl

    750ml · £19.47/L

    £3 off

    £14.60

    £17.60

  • 0

    Co-op Chilean Merlot 187ml

    187ml · £21.66/L

    3 for £7

    £4.05

  • 0

    Co-op Most Wanted Malbec 187ml

    187ml · £21.66/L

    3 for £7

    £4.05

  • 0

    Fleurs de Prairie Lubéron 187ml

    18.7cl · £23.53/L

    3 for £7

    £4.40

  • 0

    Dr Pepper 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Fanta Orange 2L

    2L · £1.43/L

    2 for £3.60

    £2.85

  • 0

    Fanta Lemon 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml

    500ml · £5.10/L

    2 for £3.60

    £2.55

  • 0

    Diet Coke 500ml

    500ml · £5.00/L

    2 for £3.60

    £2.50

  • View all (576)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Co-op Nectarines

    3pk · £0.63 each
    £1.90
  • Co-op British Lighter Grated Mature Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
  • Co-op Granny Smith Apples

    4pk · £0.50 each
    £2.00
  • Co-op Corned Beef 120g

    120g · £25.83/kg
    2 for £4.50
    £3.10
  • Co-op Red Pepper

    1pk · £0.80 each
    £0.80
  • Co-op Pomegranate Seeds 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
  • Co-op Hoisin Duck Wrap

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op BBQ Chicken Pasta Bowl 300g

    270g · £13.70/kg
    £3.70
  • Co-op British Smoked Ham 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £4.50
    £2.90
  • Kohinoor Dal Tarka 300g

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Co-op British 4 Baking Potatoes

    4pk · £0.21 each
    £0.85
  • Shazans Chicken Thigh Fillets 600g

    600g · £9.42/kg
    £5.65
  • Bury Black Pudding Slices 230g

    230g · £7.17/kg
    £1.65
  • Co-op Carrot Batons 300G

    300g · £4.50/kg
    £1.35
  • Flora Original 450g

    450g · £4.78/kg
    £0.55 off
    £2.15£2.70
  • Co-op Berry Medley 230g

    230g · £12.61/kg
    £2.90
  • Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls

    £1.80
  • Co-op Thick Natural Skyr 450g

    450g · £4.89/kg
    £2.20
  • The Collective Great Dairy Suckies Banana 90g

    90g · £12.78/kg
    £1.15
  • Co-op Limited Edition British Chicken Coronation Chicken with Spinach on White Bread

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Co-op 4 Unwaxed Lemons

    4pk · £0.50 each
    £2.00
  • Roberts Tiger Soft White 800g

    800g · £2.75/kg
    £2.20
  • Richmond Ready Baked 6 Pork Sausages 264g

    264g · £11.36/kg
    £3.00
  • Hartleys Ready To Eat Jelly Pots Strawberry 125G

    125g · £8.00/kg
    £1.00
  • Co-op Irresistible Hand Finished 4 White Sourdough Rolls

    4pk · £0.43 each
    £1.70
  • Hartley's 10 Cal Raspberry Flavour Jelly 175G

    175g · £6.29/kg
    £1.10

Co-op Member Prices

View all (69)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op Fusilli 500g

    500g · £1.80/kg
    £0.90
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Co-op Irresistible Sumatran Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op British Fresh Whole Milk 1.13L (2 Pints)

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op Vivacity Extra 10 Individually Wrapped

    10pk · £0.17 each
    £1.70
    £1.09 loyalty card (£0.11 each)
  • Co-op 6 Medium Free Range Eggs

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.49 loyalty card (£0.25 each)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)

Meal deals

  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50

Top Picks 🌟

  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes

    26pk · £0.24 each
    £1.50 off
    £6.20£7.70
  • 7UP Zero Sugar 2 Litres

    2L · £1.03/L
    £0.65 off
    £2.05£2.70

Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻

View all (5)
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £12.10/kg
    £6.05
  • Starburst Fruits Sweets Bag 138g

    138g · £7.61/kg
    £0.15 off
    £1.05£1.20
  • Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g

    120g · £9.17/kg
    £1.10
  • Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Haribo Twin Snakes 175G

    175g · £6.86/kg
    £1.20

Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩

View all (24)
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Irresistible Chianti

    75cl · £19.87/L
    £14.90
  • Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl

    75cl · £17.60/L
    £13.20
  • Co-op Irresistible Pinot Grigio Ramato 75cl

    75cl · £15.80/L
    £11.85
  • Casillero del Diablo Merlot 75cl

    75cl · £12.33/L
    £9.25
  • Casillero del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £12.33/L
    £9.25
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.55/L
    £3.10
  • San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml

    4pk · £4.40/L
    £10.00
  • 19 Crimes Red Wine 750ml

    750ml · £18.93/L
    £14.20
  • J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml

    4pk · £3.50/L
    £1.15 off
    £3.50£4.65
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g

    25g · £28.00/kg
    £0.70
  • Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml

    4pk · £6.50/L
    £7.80
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Smirnoff Red Label Vodka 70CL

    70cl · £41.00/L
    £28.70
  • Co-op Battered Onion Rings 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Gordons Special Dry London Gin 70CL

    70cl · £38.14/L
    £26.70
  • Doritos Chilli Heatwave 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Pringles Sour Cream & Onion 165g

    165g · £13.64/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75

Cosy Nights In 🍿🍕🍫

View all (32)
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g

    327g · £13.15/kg
    £4.30
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g

    500g · £4.00/kg
    £2.00
  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Co-op From Our Bakery 4 Mini Yum Yum Bites

    4pk · £0.28 each
    £1.10
  • Co-op Takeaway Chicken Saag Masala 350g

    350g · £14.14/kg
    £4.95
  • Co-op Irresistible Bronze Die Pasta Golden Tomato & Mozzarella Tonnarelli 400g

    400g · £14.63/kg
    £5.85
  • Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites

    1pk · £4.10 each
    £4.10
  • Co-op 6 Merry Mince Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.65
  • Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies

    6pk · £0.59 each
    £3.55
  • Co-op Custard 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Co-op Limited Edition Chipotle Mayo & Sweetcorn Flavour Tortilla Chips 180g

    180g · £9.17/kg
    £1.65
  • McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 140g

    140g · £19.64/kg
    £2.75
  • Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g

    180g · £6.11/kg
    £1.10
  • Co-op Chunky Salted Caramel & Pretzel Chocolate Bar 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £20.83/kg
    £3.75

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (41)
  • Co-op White Toastie Bread Loaf 800G

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans

    4pk · £3.78/L
    £1 off
    £6.65£7.65
  • Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml

    4pk · £6.48/L
    £1.75 off
    £8.55£10.30
  • Spaten Premium Helles Craft Lager Beer Bottle 500ml

    500ml · £8.00/L
    £4.00
  • Paulaner Münchner Hell Munich Lager 0.5L

    500ml · £8.60/L
    £4.30
  • Corona Extra Bottles 10 x 330ml

    10pk · £5.64/L
    £18.60
  • Peroni Nastro Azzurro 10 x 330ml

    10pk · £6.26/L
    £20.65
  • Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml

    10pk · £3.63/L
    £15.95
  • Cruzcampo Sevilla Beer Cans 10 x 440ml

    10pk · £3.33/L
    £14.65
  • Estrella Damm Barcelona 10 x 44cl

    10pk · £4.85/L
    £21.35
  • Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml

    4pk · £4.80/L
    £8.45
  • Thatchers Gold Somerset Cider Cans 10 x 440ml

    10pk · £3.64/L
    £16.00
  • Carling Original Lager Beer Cans 10 x 440ml

    10pk · £2.80/L
    £12.30
  • Madrí Excepcional Cans 10 x 440ml

    10pk · £4.09/L
    £18.00
  • Corona Extra 4 x 440ml

    4pk · £4.40/L
    £1.25 off
    £7.75£9.00
  • Guinness Draught In Can 4x440ml

    4pk · £4.94/L
    £8.70
  • Inch's Medium Apple Cider 440ml

    4pk · £3.78/L
    £6.65
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £9.57/kg
    £4.40
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

View all (29)
  • Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68g

    68g · £26.47/kg
    £1.80
  • Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g

    74g · £26.35/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Premium Roses

    1pk · £11.00 each
    £11.00
  • Co-op Fairtrade Roses

    1pk · £6.05 each
    £6.05
  • Co-op Gift Bouquet

    1pk · £6.60 each
    £6.60
  • Co-op Florist Bright & Blissful Bouquet

    1pk · £8.80 each
    £8.80
  • Co-op Fairtrade Elegance Bouquet

    1pk · £11.00 each
    £11.00
  • Pacha Del Fuego Merlot 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Stormhoek Shiraz 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Unknown Sauvignon Blanc 750ml

    75cl · £12.60/L
    £9.45
  • Stormhoek Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Stormhoek Moscato Rosé 75cl

    75cl · £10.60/L
    £7.95
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Co-op Fairtrade Shiraz 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Treat Blondie

    1pk · £1.40 each
    £1.40

Freezer Faves 🍨🍟

View all (21)
  • Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g

    270g · £11.11/kg
    3 for £7
    £3.00
  • Birds Eye Petits Pois 545g

    545g · £6.42/kg
    3 for £7
    £3.50
  • Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g

    170g · £20.29/kg
    3 for £7
    £3.45
  • Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g

    600g · £5.25/kg
    3 for £7
    £3.15
  • McCain Gastro Triple Cooked Chips 600g

    600g · £6.25/kg
    3 for £7
    £3.75
  • McCain Smiles 454g

    454g · £7.05/kg
    3 for £7
    £3.20
  • Goodfella's Margherita Stonebaked Thin 334g

    334g · £10.93/kg
    3 for £7
    £3.65
  • Birds Eye 2 Chicken Quarter Pounders 227g

    227g · £14.98/kg
    3 for £7
    £3.40
  • Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200g

    200g · £14.50/kg
    3 for £7
    £2.90
  • Birds Eye 2 Southern Fried Chicken in Breadcrumbs 180g

    180g · £19.17/kg
    £3.45
  • Birds Eye 6 Chunky Fish Fingers 360G

    360g · £12.36/kg
    3 for £7
    £4.45
  • McCain Hash Browns 625G

    625g · £5.12/kg
    £3.20
  • McCain Home Chips Crinkle 1kg

    1kg · £3.75/kg
    3 for £7
    £3.75
  • McCain Home Chips Straight 1kg

    1kg · £3.75/kg
    3 for £7
    £3.75
  • McCain Lightly Spiced Wedges 650g

    650g · £4.92/kg
    3 for £7
    £3.20
  • Birds Eye Garden Peas 800g

    800g · £3.94/kg
    3 for £7
    £3.15
  • Young's Admiral's Fish Pie 300g

    300g · £11.00/kg
    3 for £7
    £3.30
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.17/kg
    3 for £7
    £3.75
  • Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g

    220g · £14.32/kg
    3 for £7
    £3.15
  • Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml

    270ml · £13.15/L
    3 for £7
    £3.55

Store Price Match 🥦

View all (45)
  • Co-op All Butter Curved Croissants 194G

    194g · £8.51/kg
    £1.65
  • Co-op Soave Wine 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre

    2L · £0.43/L
    £0.85
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g

    800g · £2.75/kg
    £2.20
  • Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G

    65g · £10.00/kg
    £0.65
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g

    20g · £37.50/kg
    £0.75
  • Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.25/kg
    £1.95
  • Aptamil 3 Toddler Milk 1-2 Years 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Warburtons White Bakers Bloomer 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
  • Co-op Bakery 4 Large White Baps

    4pk · £0.28 each
    £1.10
  • Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g

    800g · £14.06/kg
    £11.25
  • Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g

    800g · £14.06/kg
    £11.25

Sandwiches, Wraps & Soups 🥪

View all (20)
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Co-op Mexican Style Bean & Cheese Wrap

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Roast Chicken Salad Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Ham & Cheese Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Coop Salmon & Tuna Sushi Pack

    115g · £32.17/kg
    £3.70
  • Co-op Cajun Chicken Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Irresistible Italian Mortadella & Mascarpone Focaccia

    1pk · £4.60 each
    £4.60
  • Co-op Southern Fried Chicken & Gherkin Sub

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Yo! Rainbow Salmon Poke 289g

    289g · £20.76/kg
    £6.00
  • Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g

    195g · £18.97/kg
    £3.70
  • Co-op Prawn Mayo Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Cheese & Red Onion Sandwich

    1pk · £1.90 each
    £1.90
  • Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Chicken & Bacon Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Southern Fried Chicken Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH

    1pk · £4.95 each
    £4.95
  • Co-op All Day Breakfast Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Chicken Mayo Sandwich

    1pk · £2.75 each
    £2.75
  • Co-op BBQ Chicken Pasta Bowl 300g

    270g · £13.70/kg
    £3.70

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Co-op - Farmhouse Way

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo