Natural Yoghurts
Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Lancashire Farm Greek Style Fat Free Yogurt 1kg
1kg · £3.75/kg£3.75£3.05 Clubcard (£3.05/kg)Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Lancashire Farm Whole Milk Yogurt 1Kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Henna Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.55/kg£2.55£2.15 Clubcard (£2.15/kg)Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)
Flavoured Yoghurts
Activia Vanilla Yoghurt & Honey Granola Breakfast Topper with Spoon 165g
165g · £13.94/kg£2.30Nomadic Low Fat Yogurt & Oat Clusters - Strawberry 169g
169g · £14.20/kg£2.40Nomadic Yogurt & Oat Clusters - Double Choc 169g
169g · £14.20/kg£2.40Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
4pk · £26.82/kg£2.95Muller Corner Strawberry Yogurt 136G
136g · £8.09/kg£1.10Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Onken Naked Strawberry Yogurt Pouch 110G
110g · £16.36/kg£1.80Yeo Valley Strawberry Yogurt 450G
450g · £6.00/kg£2.70Yeo Valley Honey Greek Style Yogurt 4 X100g
4pk · £35.00/kg£3.50Muller Light Toffee Yogurt 160G
160g · £7.19/kg£1.15Muller Corner Vanilla Chocolate Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10Arla Protein on the go Strawberry yogurt 200g
200g · £7.50/kg£1.50Graham's The Family Dairy Protein 25G Strawberry Pack 200G
200g · £8.00/kg£1.60graham's THE family DAIRY Protein 25g Mango Passionfruit & Papaya Pouch 200G
200g · £8.75/kg£1.75Lindahls Kvarg - Raspberry 150g
150g · £11.00/kg£1.65
Kids Yoghurts
Yoplait Frubes Yoghurt Tubes - Strawberry, Red Berry & Peach 9x37g
9pk · £82.43/kg£3.05The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Small Pots 6 x 47g
47g · £50.00/kg£2.35Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £25.88/kg£2.20
Yoghurt Drinks
Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml
£2.90Actimel Strawberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
8pk · £0.54 each£4.35Nomadic Exotic Yogurt Drink - Mango Lassi 500ml
£2.30Nomadic Ayran Natural Yogurt Drink 1L
£2.85Activia Kefir Mango Gut Health Yoghurt Drink 280g
280g · £7.14/kg£2.00£1.40 Clubcard (£5.00/kg)Yop Strawberry Yoghurt Drink 500g
500g · £3.40/kg£1.70Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 Clubcard