Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Baby Event
    Baby Event
  • Off to Uni
    Off to Uni
  • Autumn Comforts
    Autumn Comforts
  • Indulge In Something Exceptional
    Indulge In Something Exceptional
  • Easy Midweek Meals
    Easy Midweek Meals
  • Tickled Pink
    Tickled Pink
  • Too Early for Christmas? Never!
    Too Early for Christmas? Never!
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cat Food

  • WHISKAS 1+ TASTY MIX Chefs Choice Wet Cat Food Pouches in Gravy 40 x 85g

    3.4kg · £4.68/kg
    £15.90
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.03/kg
    £6.15
  • Felix Soup Farm Selection Wet Cat Food 6 x 48g

    288g · £8.68/kg
    £2.50
  • WHISKAS 1+ MIXED Menu Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g

    3.4kg · £4.68/kg
    £15.90
  • Sheba Fine Flakes Cat Pouches Poultry Collection in Jelly 12x85g pack

    1.02kg · £7.21/kg
    £7.35
  • Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Fish in Jelly 12 x 85g

    1.02kg · £7.21/kg
    £7.35
  • Gourmet Mon Petit Adult Cat Food with Duck, Chicken & Turkey 6 x 50g (300g)

    300g · £7.40/kg
    26% off
    £2.22£3.00
  • Sheba Classics Soup Adult Wet Cat Food Pouches with Tuna Fillets 4 x 40g

    160g · £18.75/kg
    £3.00
  • Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Tray with Chicken in Jelly 85g

    85g · £11.76/kg
    £1.00
  • WHISKAS Senior 11+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • Tiger by Asda Meat & Fish Selection in Jelly 1+ Years 12 x 100g (1.2kg)

    1.2kg · £2.67/kg
    £3.20
  • Gourmet Gold Cat Food Paté with Ocean Fish 85g

    85g · £9.53/kg
    £0.81
  • Gourmet Gold Savoury Cake with Chicken 85g

    85g · £9.53/kg
    £0.81
  • Tiger by Asda Variety Selection in Jelly 1+ Years 12 x 400g (4.8kg)

    4.8kg · £2.17/kg
    £10.40
  • WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Gravy 12 x 85g

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • FELIX AS GOOD AS IT LOOKS Senior Meat Selection in Jelly Wet Cat Food 12 x 100g

    1.02kg · £6.03/kg
    £6.15
  • Tiger by Asda Kitten Meat, Poultry & Fish Selection in Jelly Up to 12 Months 12 x 100g (1.2kg)

    1.2kg · £2.67/kg
    £3.20
  • FELIX Original Fish Selection in Jelly Wet Cat Food 40x85g

    3.4kg · £4.34/kg
    £14.75
  • Gourmet Gold Chunks in Gravy with Chicken and Liver 85g

    85g · £9.53/kg
    £0.81
  • SHEBA® Fresh Cusine Taste of Rome Wet Cat Food Poultry in Gravy 6x50g Pouch

    300g · £9.17/kg
    £2.75
  • FELIX Tasty Shreds Farm Selection in Gravy Wet Cat Food 12x80g

    960g · £6.41/kg
    £6.15
  • Felix Deliciously Sliced Fish Selection in Jelly 12 x 80g (960g)

    960g · £6.41/kg
    £6.15
  • Gourmet Perle Ocean Delicacies in Gravy 12x85g

    1.02kg · £5.25/kg
    13% off
    £5.35£6.15
  • WHISKAS 1+ DUO MEATY Combos Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Veg Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • FELIX AS GOOD AS IT LOOKS Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x100g

    3.4kg · £4.38/kg
    19% off
    £14.90£18.40
  • WHISKAS 1+ TASTY MIX Catch Of The Day Wet Cat Food Pouches in Gravy 12 x 85g

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • Whiskas Kitten Fish Favourites in Jelly 2-12 Months 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • Tiger by Asda Meat, Fish & Poultry Selection in Jelly 1+ Years 40 x 100g (4kg)

    4kg · £2.54/kg
    £10.15
  • Felix Soup Cat Food Farm Selection Tender Strips 6x48g

    288g · £8.68/kg
    £2.50
  • Gourmet Mon Petit Intense Fine Cuts 6 x 50g (300g)

    300g · £7.40/kg
    26% off
    £2.22£3.00
  • Tiger by Asda Meaty & Poultry Selection in Jelly 8+ Years 40 x 100g (4.0kg)

    4kg · £2.54/kg
    £10.15
  • Sheba Classics in Terrine with Chicken 85g

    85g · £11.76/kg
    £1.00
  • Tiger by Asda Variety Selection in Gravy 1+ Years 6 x 400g (2.4kg)

    2.4kg · £2.29/kg
    £5.50
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken &Turkey Gravy 6x50g Pouches

    300g · £9.17/kg
    £2.75
  • Gourmet Gold Double Delicacies 8 x 85g (680g)

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • Gourmet Gold Succulent Delights 8 x 85g (680g)

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Fish Selection in Gravy 12 x 85g Pouch

    1.02kg · £7.21/kg
    £7.35
  • Gourmet Mon Petit Intense Fine Cuts 6 x 50g (300g)

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Felix Original Fish Selection in Jelly 40 x 85g (3.4kg)

    3.4kg · £4.34/kg
    £14.75
  • Whiskas 1+ Meaty Meals in Gravy 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • Gourmet Perle Ocean Collection Mini Fillets in Gravy 40 x 85g (3400g)

    3.4kg · £6.40/kg
    £21.75
  • Gourmet Gold Savoury Cake with Tuna 85g

    85g · £9.53/kg
    £0.81
  • Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Poultry in Jelly Mega Pack 40 x 85g

    3.4kg · £5.69/kg
    11% off
    £19.36£21.75
  • Sheba Classics Wet Cat Food Tray Salmon in Terrine 85g

    85g · £11.76/kg
    £1.00
  • Gourmet Perle Cat Food Chefs Collection Mixed 12 x 85g (1020g)

    1.02kg · £5.25/kg
    13% off
    £5.35£6.15
  • Sheba Select Slices in Gravy Succulent Collection Pouch 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £7.21/kg
    £7.35
  • WHISKAS 1+ DUO OCEAN Delight Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Tuna & Salmon in Jelly 6x50g Pouches

    300g · £9.17/kg
    £2.75
  • FELIX Deliciously Sliced Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 12x80g

    960g · £6.41/kg
    £6.15
  • View all (242)

Cat Litter

  • Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 5L

    5L · £1.09/L
    £5.45
  • Catsan Hygiene Smart Pack 2x Inlays Cat Litter Dust-Free Litter Tray Liner

    5L · £2.58/L
    £12.90
  • Pet Scoop Silver

    1pk · £2.30 each
    £2.30
  • TidyZ 12 Drawstring Cat Litter Liners

    12pk · £0.20 each
    £2.45
  • Asda Tiger Clumping Odour Control Cat Litter 8 Litres

    8L · £0.73/L
    £5.85
  • Litter Tray

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • Smart Litter Wood Pellet Litter 10 Litres

    10L · £0.72/L
    £7.20
  • Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 20L

    20L · £0.89/L
    £17.80
  • Sanicat 7 Days Freshness Absorbent Litter Aloe Vera 4L

    4L · £1.18/L
    £4.70
  • Asda Tiger Non-Clumping Antibacterial Cat Litter 10 Litres

    10L · £0.60/L
    £6.00
  • Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L

    10L · £0.86/L
    7% off
    £8.60£9.25

Dog Food

  • Butcher's Grain Free Traditional Recipes Nourishing Food for Dogs 12 x 150g

    1.8kg · £4.69/kg
    £8.45
  • Cesar Creations Wet Dog Food Pouch Poultry, Beef, Lamb in Sauce 40 x 100g

    4kg · £5.53/kg
    £22.10
  • Lily's Kitchen Classic Dinners Multipack Adult Wet Dog Food 6 x 150g

    900g · £9.57/kg
    £8.61
  • Cesar Deliciously Fresh Dog Food Pouches Mixed Selection in Sauce 12 x 100g

    12pk · £0.67 each
    £8.05
  • Cesar Classic Terrine Wet Dog Food tray Chicken & Turkey in Loaf 150g

    150g · £10.33/kg
    £1.55
  • Hero by Asda Adult with Beef Pâté 300g

    300g · £2.53/kg
    £0.76
  • Hero by Asda Adult Variety Selection in Jelly 6 x 400g (2.4kg)

    2.4kg · £1.77/kg
    £4.25
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 40x100g

    4kg · £3.70/kg
    14% off
    £14.79£17.20
  • Hero by Asda Adult Meat & Poultry Selection in Gravy 12 x 100g (1.2kg)

    1.2kg · £3.17/kg
    £3.80
  • Butcher's Nourishing Food for Dogs Lean & Tasty 12 x 150g

    1.8kg · £5.00/kg
    £9.00
  • WINALOT Meaty Chunks Small Dog Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x85g

    1.2kg · £4.96/kg
    £5.95
  • Harringtons Adult Meaty 6 x 400g

    2.4kg · £3.98/kg
    £9.55
  • Winalot Sunday Dinner Dog Food Pouches 40 x 100g

    4kg · £3.70/kg
    14% off
    £14.79£17.20
  • Butcher's Lean & Tasty Nourishing Food for Dogs 6 x 390g

    2.34kg · £3.57/kg
    £8.35
  • Webbox Chub Roll Chicken Flavour 1-7 Years 720g

    720g · £1.67/kg
    £1.20
  • Butcher's Joints & Coat Nourishing Food for Dogs 12 x 150g

    1.8kg · £5.00/kg
    £9.00
  • Winalot Adult Dog Food Pouch Mixed in Jelly 40 x 100g

    4kg · £3.70/kg
    14% off
    £14.79£17.20
  • Cesar Garden Terrine Wet Dog Food Tray Beef,Lamb,Poultry,Game Loaf 8 x 150g

    1.2kg · £6.71/kg
    £8.05
  • Chappie Adult Wet Dog Food Tin Original in Loaf 412g

    412g · £5.61/kg
    £2.31
  • Hero by Asda Adult Dog Food Meaty & Poultry Selection in Gravy 40 x 100g (4.0kg)

    4kg · £2.99/kg
    £11.95
  • Cesar Creations Wet Dog Food Pouch Poultry,Beef,Lamb in Jelly 12 x 100g

    12pk · £0.67 each
    £8.05
  • Butcher's Joints & Coat Nourishing Food for Dogs 6 x 390g

    2.34kg · £3.57/kg
    £8.35
  • Butcher's Simply Gentle Nourishing Food for Dogs 6 x 390g

    2.34kg · £3.57/kg
    £8.35
  • Butcher's Tripe Loaf Recipes Nourishing Food for Dogs 6 x 400g

    2.4kg · £2.98/kg
    7% off
    £7.16£7.70
  • Cesar Senior Wet Dog Food Trays Meat in Delicate Jelly 8 x 150g

    1.2kg · £6.71/kg
    £8.05
  • Butcher's Nourishing Food for Dogs with Tripe Mix 6 x 400g

    2.4kg · £2.98/kg
    7% off
    £7.16£7.70
  • WINALOT Friday Suppers Mixed in Gravy Wet Dog Food 40x100g

    4kg · £3.70/kg
    14% off
    £14.79£17.20
  • Asda Hero Working Dog Gravy Selection Meaty & Poultry 6 x 400g (2.4kg)

    2.4kg · £1.77/kg
    £4.25
  • Naturo Grain Free Chicken & Potato with Vegetables Adult Dog Food Tray 400g

    400g · £5.00/kg
    £2.00
  • Winalot Perfect Portions Adult Dog Selection in Gravy Chicken & Carrots, Beef & Potatoes 12 x 100g

    1.2kg · £4.96/kg
    £5.95
  • Butcher's Healthy Heart Nourishing Food for Dogs 6 x 390g

    2.34kg · £3.57/kg
    £8.35
  • Harringtons Adult Poultry Grain Free 6 x 400g

    2.4kg · £3.98/kg
    £9.55
  • Cesar Country Stew Adult Wet Dog Food Trays Special Selection 8 x 150g

    1.2kg · £6.71/kg
    £8.05
  • Pedigree Adult Wet Dog Food Pouches Mixed in Gravy Mega Pack 40 x 100g

    4kg · £4.23/kg
    £16.90
  • Naturo Natural Pet Food Variety Pack Adult Dog 1 to 7 Years 6 x 390g

    2.34kg · £4.08/kg
    £9.55
  • Butcher's Nourishing Food for Dogs Simply Gentle 12 x 150g

    1.8kg · £5.00/kg
    £9.00
  • Butcher's Nourishing Food for Dogs Succulent Recipes 12 x 150g

    1.8kg · £4.69/kg
    £8.45
  • Butcher's Puppy Perfect Wet Dog Food Tins 6 x 400g

    2.4kg · £2.98/kg
    7% off
    £7.16£7.70
  • Cesar Country Stew Wet Dog Food tray Beef,Lamb & Chicken in Gravy 8 x 150g

    1.2kg · £6.71/kg
    £8.05
  • Pedigree Adult Wet Dog Food Pouches Farmers Selection in Gravy 40 x 100g

    4kg · £4.23/kg
    £16.90
  • Naturo Natural Dog Food Meaty Selection in Herb Jelly Adult Dog 1-7 Years 6 x 390g

    2.34kg · £4.08/kg
    £9.55
  • Pedigree Senior Wet Dog Food Pouches Mixed in Jelly 12 x 100g

    1.2kg · £5.08/kg
    £6.10
  • Lily's Kitchen Chicken & Turkey Casserole Adult Wet Dog Food 150g

    150g · £11.67/kg
    8% off
    £1.75£1.90
  • WINALOT Friday Suppers Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g

    1.2kg · £4.96/kg
    £5.95
  • Butcher's Recipes in Jelly Wet Dog Food Tins 6 x 400g

    2.4kg · £2.98/kg
    7% off
    £7.16£7.70
  • Butcher's Nourishing Food for Dogs Chunks in Jelly 24 x 400g

    9.6kg · £2.74/kg
    £26.30
  • Winalot Sunday Dinners Dog Food Pouches Mixed in Gravy 12x100g

    1.2kg · £4.96/kg
    £5.95
  • Butcher's Healthy Heart Nourishing Food for Dogs 12 x 150g

    1.8kg · £5.00/kg
    £9.00
  • PEDIGREE® Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Jelly 12 x 100g Pouch

    1.2kg · £5.08/kg
    2 for £10
    £6.10
  • Hero by Asda Adult Variety Selection In Gravy 6 x 400g (2.4kg)

    2.4kg · £1.77/kg
    £4.25
  • View all (213)

Grooming, Healthcare & Accessories

  • Good Boy 150 Dog Poo Bags

    150pk · £0.01 each
    £1.85
  • TidyZ 50 Doggy Bags Tie Handles

    50pk · £0.05 each
    £2.45
  • Good Boy 30 Ultra Absorbent Training Pads

    30pk · £0.21 each
    £6.15
  • Pampered Paws 30 Training Pads

    30pk · £0.22 each
    £6.45

Other Pet Needs

  • Good Boy 20 Antibacterial Dog & Puppy Wipes 20pk

    20pk · £0.10 each
    £1.95
  • Bugalugs Baby Fresh Cologne 200ml

    200ml · £38.50/L
    £7.70
  • Bob Martin Clear Collar Flea & Tick Repellent

    1pk · £5.40 each
    £5.40
  • Bob Martin Clear Plus 67mg / 60.3mg Spot-On Solution for Small Dogs Treatment 1 Pipette

    1pk · £8.55 each
    £8.55
  • Bob Martin Clear Plus 134mg / 120.6mg Spot-On Solution for Medium Dogs Treatment 1 Pipette

    1pk · £10.10 each
    £10.10
  • Bob Martin Clear Plus 50mg / 60mg Spot-On Solution for Cats and Ferrets 2 Pipettes

    2pk · £6.08 each
    £12.15
  • Tiny Friends Farm Gerty Guinea Pig Scrummies 120g

    120g · £15.00/kg
    20% off
    £1.80£2.25
  • Wild Bird Dried Mealworms 150g

    150g · £24.33/kg
    £3.65
  • Peckish Complete Seed Mix 1.7kg

    1.7kg · £3.03/kg
    £5.15
  • Wild Bird 18 Fat Balls 1.4kg

    18pk · £0.20 each
    £3.65
  • Wild Bird Peanuts 750g

    750g · £4.87/kg
    £3.65
  • Wild Bird High Energy Seed Mix 1.2kg

    1.2kg · £3.04/kg
    £3.65
  • Burgess Excel Adult Rabbit Nuggets with Mint 1.5kg

    1.5kg · £4.10/kg
    £6.15
  • Wild Harvest Small Animal Treats with Honey Pack of 3 Sticks 95g

    95g · £16.84/kg
    £1.60
  • Wild Bird Seed Mix 2kg

    2kg · £1.83/kg
    £3.65
  • Tetra Pond Sticks 100g

    100g · £56.00/kg
    £5.60
  • Burgess Excel Feeding Hay with Meadow Flowers 500g

    500g · £9.30/kg
    £4.65
  • Wild Bird Hanging Coconut Fat Feast Twin Pack

    2pk · £1.83 each
    £3.65
  • Wild Bird No Mess Seed Mix 1.2kg

    1.2kg · £3.04/kg
    £3.65
  • Wild Bird Sunflower Hearts 625g

    625g · £5.84/kg
    £3.65
  • Wild Bird Suet Pellets Flavoured with Mealworms 1.2kg

    1.2kg · £3.04/kg
    £3.65
  • Country Values Soft & Snuggly Bedding Hay for Small Animals 1kg

    1kg · £3.55/kg
    £3.55
  • Tiny Friends Farm Russel Rabbit Crunchers With Carrot 120g

    120g · £15.00/kg
    20% off
    £1.80£2.25
  • Burgess Excel Guinea Pig Nuggets with Mint 1.5kg

    1.5kg · £3.47/kg
    £5.20
  • Peckish 12 Extra Goodness Balls

    12pk · £0.33 each
    £3.95
  • Trill Nutrivit Complete Budgerigar Food 500g

    500g · £7.20/kg
    £3.60
  • Smart Pet Small Wood Shavings Bale

    1pk · £1.65 each
    £1.65

Offers

  • Gourmet Mon Petit Adult Cat Food with Duck, Chicken & Turkey 6 x 50g (300g)

    300g · £7.40/kg
    26% off
    £2.22£3.00
  • Gourmet Perle Ocean Delicacies in Gravy 12x85g

    1.02kg · £5.25/kg
    13% off
    £5.35£6.15
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Veg Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • FELIX AS GOOD AS IT LOOKS Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x100g

    3.4kg · £4.38/kg
    19% off
    £14.90£18.40
  • Gourmet Mon Petit Intense Fine Cuts 6 x 50g (300g)

    300g · £7.40/kg
    26% off
    £2.22£3.00
  • Gourmet Gold Double Delicacies 8 x 85g (680g)

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • Gourmet Gold Succulent Delights 8 x 85g (680g)

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Poultry in Jelly Mega Pack 40 x 85g

    3.4kg · £5.69/kg
    11% off
    £19.36£21.75
  • Gourmet Perle Cat Food Chefs Collection Mixed 12 x 85g (1020g)

    1.02kg · £5.25/kg
    13% off
    £5.35£6.15
  • SHEBA® Fine Flakes Adult Wet Cat Food Fish Selection in Jelly 40 x 85g Pouch

    3.4kg · £5.69/kg
    11% off
    £19.36£21.75
  • Purina One Selective Palate 8x85g

    680g · £6.26/kg
    26% off
    £4.26£5.75
  • Encore Fish Selection in Jelly 5 x 50g

    250g · £17.76/kg
    26% off
    £4.44£6.00
  • Gourmet Nature's Creations Slow Cooked Mini Fillets 8 x 85g (680g)

    680g · £6.85/kg
    32% off
    £4.66£6.85
  • Sheba Sauce Collection Adult Cat Food Pouch Fish Selection 40 x 85g

    3.4kg · £5.69/kg
    11% off
    £19.36£21.75
  • Gourmet Perle Country Medley in Jelly 12x85g

    1.02kg · £5.25/kg
    13% off
    £5.35£6.15
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Connoisseur's Collection Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.01/kg
    13% off
    £6.13£7.05
  • Gourmet Gold Savoury Cake Meat 8 x 85g (680g)

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • Whiskas 7+ Fish Favourites in Jelly 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £5.74/kg
    2 for £10
    £5.85
  • Gourmet Gold Pâté 7+ Years 8 x 85g (680g)

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • Gourmet Perle Cat Food Seaside Duo Mini Fillets in Gravy 12 x 85g (1020g)

    1.02kg · £5.25/kg
    13% off
    £5.35£6.15
  • GOURMET Gold Chunks in Gravy Wet Cat Food 8x85g

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • PURINA ONE Senior 7+ Mini Fillets Salmon & Ocean Fish Wet Cat Food 8x85g

    680g · £6.26/kg
    26% off
    £4.26£5.75
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection Wet Cat Food 40x85g

    3.4kg · £4.38/kg
    19% off
    £14.90£18.40
  • Gourmet Gold Pâté 8 x 85g (680g)

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • PURINA ONE Mini Fillets Chicken and Beef Wet Cat Food 8x85g

    680g · £6.26/kg
    26% off
    £4.26£5.75
  • FELIX AS GOOD AS IT LOOKS Senior Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x100g

    3.4kg · £4.38/kg
    19% off
    £14.90£18.40
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Connoisseur's Duo Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.01/kg
    13% off
    £6.13£7.05
  • GOURMET Nature's Creations Gravy Heart Wet Cat Food 8x85g

    680g · £6.85/kg
    32% off
    £4.66£6.85
  • PURINA ONE Senior 7+ Chicken and Beef 8 x 85g (680g)

    680g · £6.26/kg
    26% off
    £4.26£5.75
  • Whiskas Kitten Poultry Feasts in Jelly 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £5.74/kg
    2 for £10
    £5.85
  • GOURMET Nature's Creations Fish Wet Cat Food 8x85g

    680g · £6.85/kg
    32% off
    £4.66£6.85
  • Sheba Select Slices Cat Food Pouches Poultry in Gravy Mega Pack 40 x 85g

    3.4kg · £5.69/kg
    11% off
    £19.36£21.75
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Salmon Flavour 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Dreamies Cat Treat Biscuits Adult & Kitten with Cheese 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Tuna Flavour 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Dreamies with Tempting Beef 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Felix Goody Bag Adult Cat Treats Original Mix 200g

    200g · £12.40/kg
    33% off
    £2.48£3.70
  • Tiger by Asda Stix 6 x 5g (30g)

    30g · £32.67/kg
    18% off
    £0.98£1.20
  • Dreamies Mix Cat Treat Biscuits with Chicken & Duck 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Felix Goody Bag Cat Treats Maxi Pack Seaside 200g

    200g · £12.40/kg
    33% off
    £2.48£3.70
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Catnip 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Dreamies Creamy Adult Cat & Kitten Treats with Tasty Chicken 4 x 10g

    40g · £32.50/kg
    16% off
    £1.30£1.55
  • Felix Goody Bag Cat Treats Mixed Grill 60g

    60g · £24.17/kg
    3 for £3.70
    £1.45
  • Felix Goody Bag Seaside Mix 60g

    60g · £24.17/kg
    3 for £3.70
    £1.45
  • Dreamies Creamy Snack Cat & Kitten Treat with Salmon 4 x 10g

    40g · £32.50/kg
    16% off
    £1.30£1.55
  • PURINA ONE Urinary Health Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £8.05/kg
    24% off
    £6.04£7.95
  • Purina One Salmon & Wholegrain 800g

    800g · £7.55/kg
    24% off
    £6.04£7.95
  • Purina ONE Bifensis Sensitive 750g

    750g · £8.05/kg
    24% off
    £6.04£7.95
  • PURINA ONE Senior 11+ Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £8.05/kg
    24% off
    £6.04£7.95
  • View all (130)

  • View Sexual Wellness

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo