- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardTesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack
328g · £10.98/kg£3.60£3.05 Clubcard (£9.30/kg)Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardMr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50£1.25 Clubcard (£0.63 each)Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G
95g · £31.58/kg£3.00£1.25 Clubcard (£13.16/kg)Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Cadbury Dairy Milk Dessert with Freddo 75g
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Nestle Milkybar Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Haagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460Ml
£6.55£5.10 ClubcardWalkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g
150g · £21.00/kg£3.15£2.00 Clubcard (£13.33/kg)Oreo Spooky Vanilla Flavour Chocolate Sandwich Biscuits 154g
154g · £12.99/kg£2.00£1.40 Clubcard (£9.09/kg)Cadbury Fudge Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 202g
202g · £28.96/kg£5.85£3.90 Clubcard (£19.31/kg)Heinz Sweet Potato & Beef Hotpot Baby Food Tray 200g
200g · £13.25/kg£2.65£2.20 Clubcard (£11.00/kg)Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardCadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)NIVEA MEN Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml
£2.75£2.20 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Finest Steak Ragu 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco British Cooked Ham Slices 120g
120g · £20.42/kg£2.45Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Tesco Mashed Potato 450G
450g · £3.00/kg£1.35Tesco Smoky BBQ Rib Rack 460g
460g · £12.83/kg£5.90Ginsters Cheese & Onion Pasty 180G
180g · £16.11/kg£2.90Tesco 2 Garlic Baguettes 410g
410g · £5.49/kg£2.25Tesco Mixed Peppers 420G (C)
420g · £5.24/kg£2.20Onken Fat Free Vanilla Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.33 each£2.00Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack
328g · £10.98/kg£3.60£3.05 Clubcard (£9.30/kg)The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30Tesco British Beef Rump Steak 255G
255g · £18.43/kg£4.70Tesco Southern Fried Chicken Tenders 305g (C)
305g · £15.08/kg£4.60Tesco British Salted Block Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco Pink Lady Apple Min 6 Pack (C)
5pk · £0.69 each£3.45Eastman's Sliced Cooked Chicken 240G
240g · £9.17/kg£2.20Muller Rice Original Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15Cadbury Dairy Milk Dessert with Freddo 75g
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Nestle Milkybar Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)T, Sweet & Sour Chicken & Egg Fried Rice 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Mediterranean Style Vegetable Quiche 400g
400g · £8.88/kg£3.55Tesco Chicken & Bacon Pasta Bake 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack
300g · £6.00/kg£1.80Tesco Unsmoked Back Bacon Rashers 10 Pack 300g
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Sweet & Easy Peel Clementines 600g
600g · £4.50/kg£2.70Tesco British Chicken Thighs 600G (C)
600g · £5.50/kg£3.30Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardSt. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Smoked Back Bacon Rashers 300G
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45New York Bakery The Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25Tesco Sweetcorn Cobettes 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70Tesco Strawberries 227G (C)
£2.60Tesco Garlic Flatbread 225g
225g · £13.33/kg£3.00Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Chicken Breast Fillets 350g
350g · £9.43/kg£3.30Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G
95g · £31.58/kg£3.00£1.25 Clubcard (£13.16/kg)Tesco Halloumi 225G
225g · £10.44/kg£2.35Cheestrings Original Cheese Snacks 4 Pack 80G
4pk · £112.50/kg£2.25Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £25.88/kg£2.20Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Finest Bistro Inspired Chicken & Bacon Caesar Wrap
1pk · £4.35 each£4.35Tesco Mini Watermelon
1pk · £3.30 each£3.30
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 Clubcard