- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Going the extra mile
This is an extended delivery order. Delivery times and fees may be higher.Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Heinz Tomato Grana Padano Mascarpone Pasta Sauce 350G
350g · £7.00/kg£2.45£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Crosta & Mollica Wholeblend Piadina Midi Flatbreads 240g
240g · £11.25/kg£2.70£2.50 Clubcard (£10.42/kg)Original Source Mint Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardTesco Finest Sweet Easy Peelers 600g
600g · £4.50/kg£2.70£1.75 Clubcard (£2.92/kg)Tesco Orange Minimum 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.50 Clubcard (£0.30 each)Tesco Gala Apples
5pk · £0.42 each£2.10£1.55 Clubcard (£0.31 each)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Fresh & Naked Spinach 125G
125g · £13.60/kg£1.70£1.45 Clubcard (£11.60/kg)'The Traitors' Chews 120g
120g · £14.58/kg£1.75£1.25 Clubcard (£10.42/kg)Mexicana The Original Spicy Cheddar Cheese Bar 185g
185g · £20.00/kg£3.70£2.70 Clubcard (£14.59/kg)Tesco British Diced Chicken Breast 400G
400g · £12.88/kg£5.15£4.60 Clubcard (£11.50/kg)£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 ClubcardWarburtons Farmhouse Thick 800g
800g · £2.38/kg£1.90£1.65 Clubcard (£2.06/kg)Tallow + Ash Icing on the cake Laundry Conditioner 800ml
£9.55£7.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardEast End Ajwain Seeds 100G
100g · £14.00/kg£1.40£1.15 Clubcard (£11.50/kg)St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.68 each£4.05£3.60 Clubcard (£0.60 each)Kurkure Chilli Chatka Sharing Bag Crisps 100g
100g · £16.00/kg£1.60£1.40 Clubcard (£14.00/kg)Tallow + Ash Oud Laundry Conditioner 800ml
£9.55£7.50 ClubcardTallow + Ash Oud Laundry Shampoo 800ml
£9.55£7.50 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Richmond Meat-Free Back Bacon Rashers 120g
120g · £22.92/kg£2.75Balcerzak Turkey Breast Slices 100G
100g · £27.00/kg£2.70Tesco High Protein 4 Flatbreads 320G
320g · £7.50/kg£2.40Crosta & Mollica Salami Napoli Sourdough Pizza 413g
413g · £18.52/kg£7.65Tesco High Protein Natural Yogurt 500g
500g · £5.60/kg£2.80Tesco Chicken Mince 5% Fat 500G
500g · £6.10/kg£3.05Tesco 2 Boneless Salmon Fillets 260G
260g · £22.50/kg£5.85Tesco Finest Sweet Pointed Peppers 180g
180g · £12.50/kg£2.25Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Shazans Skinless Chicken Thighs 1Kg
1kg · £6.00/kg£6.00Tesco Sweet Peppers 500G
500g · £4.60/kg£2.30Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Mixed Sized Free Range Eggs 15 Pack
805g · £5.09/kg£4.10Crosta & Mollica Wholeblend Piadina Midi Flatbreads 240g
240g · £11.25/kg£2.70£2.50 Clubcard (£10.42/kg)Muller Corner Vanilla Chocolate Balls Grab Pot Yogurt 143g
143g · £10.14/kg£1.45Tesco British Unsalted Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Big & Fresh Barn Eggs Large 10 Pack
10pk · £0.40 each£3.95Tesco Strawberries 400G
400g · £7.25/kg£2.90Tesco Iceberg Lettuce Each
1pk · £0.95 each£0.95Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75Shazans Chicken Drumsticks 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75Heck Chicken 10 Italia Sausages 340G
340g · £12.94/kg£4.40Tesco British Diced Chicken Breast 400G
400g · £12.88/kg£5.15£4.60 Clubcard (£11.50/kg)Tesco Honey Roast Salmon Flakes 80G
80g · £61.88/kg£4.95Tesco Ripe & Ready Avocado
1pk · £0.85 each£0.85Tesco British Chicken Thighs 1Kg
1kg · £3.95/kg£3.95Muller Corner Strawberry Yogurt 136G
136g · £8.09/kg£1.10Onken Fat Free Vanilla Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Tesco Gala Apples
5pk · £0.42 each£2.10£1.55 Clubcard (£0.31 each)Tesco Blackberries 150G
150g · £22.00/kg£3.30Tesco Baking Potatoes 4 Pack
4pk · £0.23 each£0.90Tesco Little Gem Lettuce Twin Pack
2pk · £0.45 each£0.90Tesco British Chicken Breast Fillets 1KG
1kg · £8.00/kg£8.00Rosedene Farms Strawberries 227G
227g · £8.81/kg£2.00Tesco Baby Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70Tesco Orange Minimum 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.50 Clubcard (£0.30 each)Ginsters Cheese & Onion Pasty 180G
180g · £16.11/kg£2.90Tesco Finest Sweet Easy Peelers 600g
600g · £4.50/kg£2.70£1.75 Clubcard (£2.92/kg)Warburtons Farmhouse Thick 800g
800g · £2.38/kg£1.90£1.65 Clubcard (£2.06/kg)St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.68 each£4.05£3.60 Clubcard (£0.60 each)Morliny Chicken Breast Sausages 400G
400g · £10.63/kg£4.25Tesco Finest Baby Potatoes 750G
750g · £2.13/kg£1.60Tesco Garlic 4 Pack
4pk · £0.24 each£0.95Tesco British Chicken Breast Fillets 650G
650g · £7.92/kg£5.15Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Cheestrings Original 8Pk Cheese Snacks 160G
8pk · £180.00/kg£3.60Shazans Chicken Breast 1.8-2Kg
1kg · £14.50/kg£14.50Tesco Finest Roast Dry Cured Ham 120g
120g · £37.50/kg£4.50Tesco Finest Brioche Hot Dog Rolls 4 pack
4pk · £0.50 each£2.00Tesco Organic Tenderstem Broccoli 200G
200g · £15.75/kg£3.15Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Dairylea Cheese Spread 270G
270g · £14.26/kg£3.85
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard