Bread
Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g
800g · £1.00/kg£0.80Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g
400g · £4.13/kg£1.65Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Soft White Bread with Sourdough 400g
400g · £5.88/kg£2.35Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Schar Gluten-Free Soft White Sliced Bread Loaf
300g · £12.67/kg£3.80Roberts White Medium Sliced Loaf 800G
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons Brown Sandwich Thins 6 Pack
6pk · £0.32 each£1.90Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack
300g · £6.00/kg£1.80Warburtons Thick Sliced Seeded Batch Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Tesco Finest Wholemeal Seeds & Grains Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Schar Every Day Gluten-free Soft Rolls - White Ciabatta 200g
200g · £15.75/kg£3.15Roberts White Thick Sliced Loaf 800G
800g · £2.50/kg£2.00Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £5.00/kg£2.90Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g
300g · £12.67/kg£3.80
Croissants & Breakfast
Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack
6pk · £58.89/kg£2.65Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70Tesco Fresh Cream Horns 2 Pack, 110 G
2pk · £42.73/kg£2.35Tesco Fresh Cream Raspberry Turnover 2 Pack, 148 G
148g · £15.54/kg£2.30Tesco 2 Bramley Apple Turnovers
2pk · £1.20 each£2.40Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Genius Gluten Free Crumpets 4 pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Chocolate & Hazelnut Flavour Filled Waffles 272g
272g · £10.29/kg£2.80Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Brioche Pasquier Pitch Chocolate Chip Brioche 6 Pack
6pk · £74.32/kg£2.75Tesco Finest Buttermilk Pancakes with Maple Syrup 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Warburtons Soft Pancakes 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack
192g · £14.58/kg£2.80Abra-Ca-Debora Buttermilk Pancakes 240G
240g · £13.33/kg£3.20St Pierre Chocolate Filled French Crepes 6 Pack
6pk · £0.48 each£2.85Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 Pack
4pk · £0.61 each£2.45Tesco Egg Waffles 8 pack
200g · £13.00/kg£2.60Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 90g
90g · £15.56/kg£1.40McVitie's Toasting Waffles 8 Pack
200g · £11.50/kg£2.30Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g
230g · £13.04/kg£3.00Tesco White English Muffins 4 Pack
4pk · £0.20 each£0.80Warburtons Crumpet Thins 8 pack
8pk · £0.21 each£1.70Warburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.38 each£2.30
Buns & Rolls
New York Bakery Co Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.49 each£2.45New York Bakery The Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.49 each£2.45Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35Tesco 4 Large White Baps
4pk · £0.35 each£1.40Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.30 each£1.20Tesco Finest Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.54 each£2.15Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.25 each£1.00St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30St Pierre Sesame Seeds Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.99 each£3.95Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack
2pk · £1.30 each£2.60£2.20 Clubcard (£1.10 each)Warburtons Wholemeal Soft Sliced Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Warburtons Sliced White Sandwich Rolls 4 Pack
4pk · £0.55 each£2.20Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10Tesco Large Wholemeal Baps 4 Pack
4pk · £0.20 each£0.80Warburtons Hot Dog Rolls 6 Pack Sliced
6pk · £0.33 each£1.95Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30
Wraps, Pittas & Naans
Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g
320g · £7.97/kg£2.55Mission Deli Wheat & White Wraps 6 Pack 367G
6pk · £38.52/kg£2.35Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack
4pk · £0.83 each£3.30£2.30 Clubcard (£0.58 each)Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)Tesco Plain Mini Naan Breads 4 Pack 188g
188g · £6.38/kg£1.20Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g
360g · £8.89/kg£3.20Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco Wholemeal Pitta Bread 6 Pack Classic
6pk · £0.10 each£0.60Tesco White Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)Warburtons Protein Flatbreads 4 Pack Sliced
4pk · £0.55 each£2.20Warburtons Protein Soft Pittas 4 Pack
4pk · £0.55 each£2.20
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Apple Crumble 500g
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80Mr Kipling Caramel Tarts Cake 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)
Small Cakes & Treats
Thorntons Caramel Shortcake Bites 10 Pack
10pk · £0.29 each£2.85Tesco Fresh Cream Meringues 2 Pack
2pk · £86.67/kg£2.60Tesco Half & Half Cupcakes - Vanilla and Chocolate 6 Pack
6pk · £1.08 each£6.45Tesco Finest Meringue Nests 8S
8pk · £0.33 each£2.60Tesco 2 Cream Slices
2pk · £1.10 each£2.20£1.65 Clubcard (£0.83 each)Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack
12pk · £0.92 each£11.00£8.00 Clubcard (£0.67 each)Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Tesco Millionaire Bites 22 Pack
22pk · £0.19 each£4.10Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack
8pk · £0.46 each£3.70£2.95 Clubcard (£0.37 each)Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g
195g · £12.05/kg£2.35Tesco Angel Layer Cake - Vanilla
1pk · £2.60 each£2.60Tesco Custard Slices 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20Tesco Chocolate Fudge Cupcakes 2 Pack
2pk · £1.33 each£2.65Tesco Chocolate Brownie Bites 20 Pack
20pk · £0.21 each£4.10Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Bonne Maman La Madeleine 7 Pack
175g · £23.14/kg£4.05Mr Kipling Signature collection 8 Rich & Gooey salted caramel Brownie Bites
8pk · £0.33 each£2.60Mr Kipling Signature Collection 8 rich & Gooey Double Chocolate Brownie Bites
8pk · £0.33 each£2.60Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.40 each£3.20Mr Kipling Custard Cream Whirls Cakes 4 Pack
4pk · £0.53 each£2.10Tesco Rocky Road Bites 195G
195g · £21.03/kg£4.10£3.30 Clubcard (£16.92/kg)Studio Bakery The Mini Matilda Chocolate Cake
1pk · £8.50 each£8.50Mr Kipling Cookies & Cream Whirls Cakes 4 Pack
4pk · £0.53 each£2.10Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack
6pk · £0.42 each£2.50£1.30 Clubcard (£0.22 each)Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves
150g · £12.00/kg£1.80£1.30 Clubcard (£8.67/kg)Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g
150g · £13.67/kg£2.05£1.50 Clubcard (£10.00/kg)Galaxy Chocolate Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.63 each£3.15£1.90 Clubcard (£0.38 each)Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack
4pk · £0.75 each£3.00£2.55 Clubcard (£0.64 each)Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00£2.05 Clubcard (£0.26 each)Mr Kipling Angel Cake Slices 8 Pack
8pk · £0.54 each£4.30SCHAR GLUTEN FREE MUFFIN CHOCO CHIPS 225G
5pk · £84.44/kg£3.80Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack
8pk · £0.25 each£2.00Tesco Cream & Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.75 Clubcard (£0.88 each)Mr Kipling Mini Battenbergs Cakes 5 Pack
5pk · £0.74 each£3.70
Scones & Teacakes
Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack
4pk · £0.48 each£1.90£1.70 Clubcard (£0.43 each)Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk · £56.25/kg£1.35Tesco Welsh Cakes 6 pack
6pk · £0.40 each£2.40Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.81 each£3.25Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g
260g · £8.08/kg£2.10Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G
400g · £6.75/kg£2.70
Whole Cakes
Tesco Finest Lemon Drizzle Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00Tesco Finest Red Velvet Cake 405g
405g · £12.96/kg£5.25Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Genoa Fruit Cake
1pk · £3.30 each£3.30Mr Kipling Exceedingly Good Battenberg Cake
230g · £10.65/kg£2.45Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25
Savoury Pies
Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G
100g · £14.00/kg£1.40Tesco Small Melton Mowbray Pork Pie 145G
145g · £16.90/kg£2.45Pukka Chicken & Mushroom Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pork Farms Original Pork Pies 4 Pack
4pk · £0.65 each£2.60Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35
Seasonal Bakery
Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25£2.00 Clubcard (£0.40 each)Tesco Finest Free From Christmas Pudding with Cognac 100g
100g · £26.50/kg£2.65Tesco Finest 9 All Butter Pastry Mini Mince Pies
9pk · £0.39 each£3.50Tesco Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g
100g · £20.00/kg£2.00Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g
275g · £15.64/kg£4.30Tesco Finest Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00NOMO Cookie Dough Impulse Reindeer 25g
25g · £40.00/kg£1.00Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G
250g · £6.00/kg£1.50Tesco Finest Classic Mini panettone 100g
100g · £23.00/kg£2.30Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies
6pk · £0.50 each£3.00
Gluten Free
Tesco Free From 4 Mince Pies 220G
220g · £13.64/kg£3.00