Chilled Meat Alternatives
Quorn Vegan Smoky Ham Free Slice 100G
100g · £34.00/kg£3.40£3.00 Clubcard (£30.00/kg)Beyond Meat Beyond Burger Plant Based Burger
2pk · £47.35/kg£5.35Beyond Burger Plant Based Patties 226G
2pk · £45.58/kg£5.15
Tofu
The Tofoo Co Naked Tofu 280G
280g · £11.07/kg£3.10
Frozen Meat Alternatives
Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G
300g · £11.33/kg£3.403 for 2 ClubcardLinda McCartney 6 Vegan Sausages 270g
270g · £12.04/kg£3.25Quorn Mince 300G
300g · £11.33/kg£3.40£2.05 Clubcard (£6.83/kg)Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G
£3.20