Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Tubbed Salads

  • Iceland 300g Nacho Cheese Pasta

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • S:a:l:a:d:s Tomato & Herb Pasta 200g

    200g · £13.50/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 450g Potato Salad

    450g · £6.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Reduced Fat Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 440g Creamy Coleslaw

    440g · £6.14/kg
    £2.70
  • Iceland 100g Garlic & Herb Dip

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Iceland . 4pk Classic Dip Selectn

    400g · £7.80/kg
    £3.12
  • Chovi Allioli Creamy & Versatile Garlic Dip 180ml

    180ml · £11.67/L
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 200g Sour Cream&chiv Dip

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 200g Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 250g Chicken & Bacon Pasta

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 250g Beetroot Salad

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 250g Bbq Chicken Pasta

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70

Cooked Meats

  • Peperami The Original Lunchbox Minis 10 x 10g (100g)

    10pk · £24.00/kg
    £2.40
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami Original Salami and Cheese Snack Box 50g

    50g · £39.60/kg
    £1.98
  • Peperami Limited Edition Doritos BBQ Sweet Tang Flavour 10g

    10g · £240.00/kg
    £2.40
  • Iceland 400g Wafer Thin Cooked Ham

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Iceland 120g Wafer Thin Smoked Ham

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Deli Co 10 Crumbed Lean Ham Slices 200g

    200g · £15.00/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Billy Bear 6 Slices 90g

    90g · £18.00/kg
    £1.62
  • Iceland 120g Wafer Thin Cooked Ham

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Iceland 120g Wafer Thin Honey Roast Ham

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Deli Co 5 Crumbed Lean Ham Slices 90g

    90g · £13.33/kg
    £1.20
  • Iceland 210g Wafer Thin Honey Roast Ham

    210g · £11.43/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Cooked Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Deli Co 5 Cooked Lean Ham Slices 90g

    90g · £13.33/kg
    £1.20
  • Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 4 Slices Pork & Egg Roll 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
  • Iceland 4 Pork & Stuffing Roll Slices 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
  • Iceland 18 Slice Cooked Ham

    180g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 5 Pork Lunch Tongue Slices 100g

    100g · £22.20/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Deli Speciale French Torchon Ham 200g

    200g · £18.00/kg
    £3.60
  • Iceland 50 Slices Wafer Thin Honey Roast Ham

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Iceland 210g Wafer Thin Cooked Ham

    210g · £11.43/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £29.33/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 210g Wafer Thin Roast Chicken

    210g · £11.43/kg
    £2.40
  • Iceland 120g Wafer Thin Roast Chicken

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Iceland Cooked Chicken Breast Slices 190g

    190g · £15.16/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £29.33/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Iceland 100g Roast Chicken & Stuffing

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 4 Roast Chicken Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Iceland 6 Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 80g Cooked Chicken Tikka Slices

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Iceland 80g Cooked Chicken Breast Slices

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Iceland 160g Cooked Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 160g Sweet Chilli Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 130g Cooked Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 8sl Cooked Chicken

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 5 x 22.5g

    5pk · £29.33/kg
    £3.30
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 70g

    70g · £21.43/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Iceland 400g Roasted Chicken Thighs

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Iceland Roast Chicken Breast Fillets 190g

    190g · £17.05/kg
    £3.24
  • Iceland Tuna & Sweetcorn Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland Cheese & Onion Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 100g Italian Style Sub Melt

    100g · £28.80/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Deli Speciale German Style Salami 55g

    55g · £21.82/kg
    £1.20
  • Deli Speciale Pepperoni Slices 55g

    55g · £21.82/kg
    £1.20
  • Iceland 6 Slices Corned Beef 156g

    156g · £17.31/kg
    3 for £6
    £2.70
  • View all (55)

Rustlers

  • Rustlers The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish 166g

    166g · £18.07/kg
    £3.00
  • Flemmings Cheese Burger 130.5g

    130.5g · £11.49/kg
    £1.50
  • Flemmings 1 American Style Hotdog 118,5g

    118.5g · £12.66/kg
    £1.50
  • Rustlers The Champion Southern Fried Chicken Sub 158g

    158g · £18.99/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Rustlers Hot Dog 146g

    146g · £16.44/kg
    £2.40
  • Rustlers The Juicy BBQ Rib with Our Smokey BBQ Sauce 157g

    157g · £19.11/kg
    £3.00
  • Flemmings The Classic Chicken Burger 119.5g

    119.5g · £12.55/kg
    £1.50
  • Rustlers BBQ Burger with Our BBQ Sauce 98g

    98g · £15.31/kg
    £1.50
  • Rustlers Simply Good Breakfast Bap with Our Tomato Sauce 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
  • Rustlers Simply Good Baconnaise Burger with Our Baconnaise Sauce 98g

    98g · £15.31/kg
    £1.50

Chilled Snacks

  • Pastry Pantry 2 Pack Mature Cheese & Spring Onion Quiches

    240g · £12.50/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Pastry Pantry 2 Pack Cheddar & Ham Quiches

    240g · £12.50/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Pastry Pantry 375g Cheese & Onion Quiche

    375g · £8.16/kg
    £3.06
  • Pastry Pantry 240g Twin Pack Ploughman's Quiche

    240g · £12.50/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pastry Pantry 6 Pack Cheese & Onion Rolls

    324g · £8.89/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pastry Pantry 6 Pack Sausage Rolls

    324g · £8.89/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pastry Pantry 2 Pack Ham & Cheese Slices

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Ginsters Cornish Pasty Original 227g

    227g · £11.89/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Ginsters Sausage Roll 130g

    130g · £13.85/kg
    £1.80
  • Wall's 2 Pork Sausage Rolls 160g

    160g · £11.25/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Pukka Steak Slice 117g

    117g · £15.38/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Pastry Pantry 2 Pack Chicken Tikka Slices

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pastry Pantry 2 Pack Minced Beef & Onion Slices

    216g · £13.33/kg
    £2.88
  • Pastry Pantry 2 Pack Chicken & Mushroom Slices

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pukka Chicken Slice 117g

    117g · £15.38/kg
    £1.80
  • Pastry Pantry 2 Pack Butter Enriched Ultimate Sausage Rolls

    240g · £12.00/kg
    £2.88
  • Pukka 4 Pork Sausage Rolls 240g

    240g · £12.50/kg
    £3.00
  • Delicatessen Fine Eating Chicken Bites 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Delicatessen Fine Eating Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Iceland 160g Breaded Chicken Poppers

    160g · £18.75/kg
    £3.00
  • Iceland 200g Pork Cocktail Sausages

    200g · £12.00/kg
    £2.40
  • Iceland 2 Pack Scotch Eggs

    226g · £9.29/kg
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 2 Pack All Day Breakfast Scotch Eggs

    226g · £13.27/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Iceland 216g Mini Savoury Eggs

    216g · £13.89/kg
    £3.00
  • Iceland 170g Cumberland Cocktail Sausages

    170g · £14.12/kg
    £2.40
  • Iceland 23 Pack Smoky BBQ Chicken Balls

    161g · £17.89/kg
    £2.88
  • 10 Pack Chicken Satay Mini Bites

    100g · £28.20/kg
    3 for £6
    £2.82
  • 55g Chicken Satay Skewer & Sweet Chilli Dip

    55g · £27.27/kg
    5 for £6
    £1.50
  • 10 Pack Mini Chicken Tikka Skewers

    100g · £28.20/kg
    3 for £6
    £2.82
  • 10 Pack Mini Chicken Satay Skewers

    100g · £28.20/kg
    3 for £6
    £2.82
  • Woody's Deli Snacks Chicken Satay Skewers 56g

    56g · £26.79/kg
    £1.50
  • 5 Chicken Satay Skewers with a Tomato Ketchup Dip 55g

    55g · £27.27/kg
    £1.50
  • Ginsters BBQ Hunters Chicken Slice 170g

    170g · £17.65/kg
    £3.00
  • Pastry Pantry 8 Pack Chicken Tikka Pasties

    240g · £12.00/kg
    £2.88
  • Ginsters 4 Steak Slices 420g

    420g · £11.43/kg
    £4.80
  • Ginsters 4 Cornish Pasties Original 520g

    520g · £9.23/kg
    £4.80
  • Ginsters Peppered Steak Slice 170g

    170g · £15.88/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170g

    170g · £15.88/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Pastry Pantry 6 Pack Ploughman's Snack Rolls

    180g · £16.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pastry Pantry 180g Hot Dog Snack Rolls

    180g · £13.33/kg
    £2.40
  • Wall's 4 Mini Pork Pies 200g

    200g · £9.00/kg
    £1.80
  • Wall's Medium Pork Pie 295g

    295g · £6.10/kg
    £1.80
  • Wall's 6 Mini Pork Pies 300g

    300g · £10.60/kg
    3 for £6
    £3.18
  • Wall's 4 Mini Pickle Topped Pork Pies 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Pukka Chicken & Mushroom

    212g · £12.74/kg
    £2.70
  • Pukka All Steak

    209g · £12.92/kg
    3 for £6
    £2.70

Offers

  • Iceland 300g Nacho Cheese Pasta

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • S:a:l:a:d:s Tomato & Herb Pasta 200g

    200g · £13.50/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 450g Potato Salad

    450g · £6.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Reduced Fat Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Chovi Allioli Creamy & Versatile Garlic Dip 180ml

    180ml · £11.67/L
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 200g Sour Cream&chiv Dip

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 200g Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 250g Chicken & Bacon Pasta

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 250g Beetroot Salad

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 250g Bbq Chicken Pasta

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Deli Co 10 Crumbed Lean Ham Slices 200g

    200g · £15.00/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Iceland 210g Wafer Thin Honey Roast Ham

    210g · £11.43/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Cooked Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 18 Slice Cooked Ham

    180g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 5 Pork Lunch Tongue Slices 100g

    100g · £22.20/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 210g Wafer Thin Cooked Ham

    210g · £11.43/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £29.33/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland Cooked Chicken Breast Slices 190g

    190g · £15.16/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £29.33/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Iceland 100g Roast Chicken & Stuffing

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 4 Roast Chicken Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Iceland 6 Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 160g Cooked Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 160g Sweet Chilli Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 130g Cooked Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 70g

    70g · £21.43/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Iceland Tuna & Sweetcorn Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland Cheese & Onion Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 100g Italian Style Sub Melt

    100g · £28.80/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 6 Slices Corned Beef 156g

    156g · £17.31/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 5sl Roast Turkey

    80g · £33.75/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Young's 16 Seafood Sticks 200g

    200g · £11.10/kg
    5 for £6
    £2.22
  • Rustlers The Champion Southern Fried Chicken Sub 158g

    158g · £18.99/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Pastry Pantry 2 Pack Mature Cheese & Spring Onion Quiches

    240g · £12.50/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Pastry Pantry 2 Pack Cheddar & Ham Quiches

    240g · £12.50/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Pastry Pantry 240g Twin Pack Ploughman's Quiche

    240g · £12.50/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pastry Pantry 6 Pack Cheese & Onion Rolls

    324g · £8.89/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pastry Pantry 6 Pack Sausage Rolls

    324g · £8.89/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pastry Pantry 2 Pack Ham & Cheese Slices

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Ginsters Cornish Pasty Original 227g

    227g · £11.89/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Wall's 2 Pork Sausage Rolls 160g

    160g · £11.25/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Pukka Steak Slice 117g

    117g · £15.38/kg
    5 for £6
    £1.80
  • View all (63)

  • View Yoghurts & Desserts

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo