- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Offers (19)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
The Estate Dairy Greek Style Yogurt With A Passion Fruit Compote 125g
130g · £11.15/kg£1.45The Collective Great Dairy Strawberry Suckies 90g
90g · £11.11/kg£1.00Co-op Irresistible Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £18.26/kg£4.20Co-op Spinach & Ricotta Tortelloni 300g
300g · £8.17/kg£2.45Co-op Chicken & Bacon Caesar On A White Tortilla
1pk · £3.95 each£3.95Co-op Space To Thrive British Chicken Thighs 600g
600g · £5.83/kg£3.50Co-op Blueberries 150g
150g · £17.33/kg£2.60Co-op Space To Thrive British Chicken Breast Fillets 300g
300g · £9.67/kg£2.90Co-op Grated Mature Cheddar 250g
250g · £13.80/kg£3.45Co-op 6 Free Range British Medium Eggs
6pk · £0.25 each30% off£1.47£2.10Co-op Space To Thrive British Chicken Thigh Fillets 500g
500g · £10.50/kg£5.25Co-op Stonebaked Margherita 320g
320g · £13.13/kg£4.20Co-op Mature Cheddar 10 Slices 200g
200g · £15.75/kg£3.15Co-op British Outdoor Bred Thin Sliced Honey Roast Ham 100g
100g · £13.50/kg£1.35Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £6.74/kg£3.10Petits Filous Kids Strawberry Yoghurt Drink 4 X 100g
400g · £7.25/kg£2.90Co-op Irresistible Outdoor Bred Wiltshire Cooked Ham 5 Slices 120g
120g · £32.92/kg£3.95Co-op Space To Thrive British Roast Chicken Breast Slices 170g
170g · £24.12/kg£4.10Co-op Granny Smith Apples
4pk · £0.49 each£1.95Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.56/kg£2.50Co-op Big On Bbq Cajun Style Chicken Mini Fillets 300g
300g · £15.33/kg£4.60Co-op Irresistible British Mashing Potatoes 1.5kg
1.5kg · £1.40/kg£2.10Co-op Easy Peelers 600g
600g · £2.17/kg30% off£1.30£1.85Co-op Irresistible Wood Fired Margherita 475g
475g · £14.42/kg£6.85Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend Of Butter And Rapeseed Oil 400g
400g · £12.50/kg£5.00Co-op Irresistible Aberdeen Angus British Thick Cut Sirloin Steak 300g
300g · £38.50/kg£11.55Cathedral City Our Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £13.29/kg£4.65Co-op Outdoor Bred British 4 Pork Loin Steaks 440g
440g · £11.93/kg£5.25
Top Deals
Beer & Cider duo
1pk · £22.00 each£22.00Big Night in
1pk · £12.00 each£12.00Cocktails Multibuy
1pk · £10.00 each£10.00Lunch Meal Deal
1pk · £4.25 each£4.25Ready Meals
1pk · £7.20 each£7.20Sausage & Bacon bundle
1pk · £7.00 each£7.00
Grocery Essentials
Co-op Iceberg Lettuce
1pk · £1.15 each£1.15Dolmio Bolognese Original Pasta Sauce 450g
450g · £6.67/kg£3.00Co-op Semi-Skimmed Milk 4 Pints/2.272l
2.27L · £0.86/L£1.95Co-op British Carrots 500g
500g · £1.30/kg£0.65Co-op Sweetcorn Twins
2pk · £0.98 each£1.95Co-op 6 Free Range British Medium Eggs
6pk · £0.25 each30% off£1.47£2.10Co-op Pure Apple Juice 1 Litre
1L · £1.47/L30% off£1.47£2.10Co-op Pure Orange Juice 1 Litre
1L · £2.10/L£2.10Co-op 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.20/kg£5.60Co-op Classic Coleslaw 300g
300g · £5.17/kg£1.55Co-op Baby Potatoes 750g
750g · £1.87/kg£1.40Co-op Super Soft Recycled White Bathroom Tissue 4 Rolls
4pk · £0.66 each£2.65Co-op Space To Thrive British Chicken Breast Fillets 580g
580g · £9.05/kg£5.25Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g
150g · £17.00/kg£2.55Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g
800g · £2.13/kg£1.70Yorkshire Tea 160 Tea Bags 500g
500g · £17.50/kg£8.75