- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Schär Wholesome White Loaf 300g
300g · £12.67/kg£3.80Co-op Hand Picked Raspberries 150g
150g · £17.67/kg£2.65Co-op Pink Lady Apples
4pk · £0.73 each£2.90Co-op British 12 Medium Free Range Eggs
12pk · £0.28 each£3.35Co-op Seedless Red Grapes 500g
500g · £5.40/kg£2.70Co-op Seedless Green Grapes 500g
500g · £5.10/kg£2.55Co-op Mature Cheddar 400g
400g · £8.88/kg£3.55Co-op Easy Peelers 600g
600g · £3.08/kg£1.85Co-op 6 Free Range British Medium Eggs
6pk · £0.35 each£2.10Co-op Cherry Tomatoes 300g
300g · £4.67/kg£1.40Co-op Irresistible 6 Pork Sausages 400g
400g · £9.75/kg£3.90Wildlife Choobs Kids Strawberry Raspberry & Apricot Yoghurt Tubes 6 X 37g
222g · £6.31/kg£1.40Co-op White Potatoes 1.5kg
1.5kg · £1.00/kg£1.50Babybel Mini Original Cheese 6 X 20g (120g)
120g · £24.17/kg£2.90Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.22 each£1.30Co-op Royal Gala Apples
6pk · £0.44 each£2.65Co-op Snacking Cheese & Tomato 101g
101g · £6.93/kg£0.70Co-op Baby Potatoes 750g
750g · £1.87/kg£1.40Co-op Cucumber
1pk · £1.20 each£1.20Co-op British Carrots 500g
500g · £1.30/kg£0.65Co-op British Smoked Back Bacon 300g
300g · £9.67/kg£2.90Co-op Dutch Edam Slices 200g
200g · £15.75/kg£3.15Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Snack Bites 45g
45g · £32.22/kg£1.45Co-op Stonebaked Margherita 320g
320g · £13.13/kg£4.20Co-op Thin Sliced Chicken 100g
100g · £12.50/kg£1.25Co-op Stonebaked Ham & Pineapple 352g
352g · £11.79/kg£4.15Co-op Irresistible Ricotta Stuffed Peppers 120g
120g · £35.00/kg£4.20Patak's Plain Naan Breads X 2
220g · £11.59/kg£2.55Co-op Extra Mature Cheddar 400g
400g · £9.25/kg£3.70Co-op Stone Baked Spinach & Ricotta 333g
333g · £12.46/kg£4.15Co-op Sausages With Buttery Mash 400g
400g · £10.88/kg£4.35Co-op Mature Cheddar 10 Slices 200g
200g · £15.75/kg£3.15Co-op Sweetcorn Twins
2pk · £0.98 each£1.95Warburtons 6 Wholemeal Rolls
6pk · £0.26 each£1.55Co-op Free From White Sliced Loaf 500g
500g · £5.40/kg£2.70Co-op Sweet & Sour Chicken With Egg Fried Rice 400g
400g · £10.50/kg£4.20Ready Meals
1pk · £7.20 each£7.20Co-op Space To Thrive British Southern Fried Chicken Mini Fillets 305g
305g · £15.08/kg£4.60Warburtons 6 Original Crumpets
6pk · £0.19 each£1.15Co-op Irresistible 4 Brioche Buns
4pk · £0.46 each£1.85Co-op Italian Menu Tagliatelle 300g
300g · £6.17/kg£1.85Co-op 4 Protein White Rolls
4pk · £0.49 each£1.95Co-op Chicken Balti With Pilau Rice 400g
400g · £10.50/kg£4.20Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g
400g · £10.50/kg£4.20Kohinoor Dal Makhani 300g
300g · £7.33/kg£2.20Co-op Baby Corn 125g
125g · £12.80/kg£1.60Warburtons Original Seeded Batch 800g
800g · £2.94/kg£2.35
Top Deals
Beer & Cider duo
1pk · £22.00 each£22.00Big Night in
1pk · £12.00 each£12.00Cocktails Multibuy
1pk · £10.00 each£10.00Lunch Meal Deal
1pk · £4.25 each£4.25Ready Meals
1pk · £7.20 each£7.20Sausage & Bacon bundle
1pk · £7.00 each£7.00
Grocery Essentials
Dolmio Bolognese Original Pasta Sauce 450g
450g · £6.67/kg£3.00Co-op Semi-Skimmed Milk 4 Pints/2.272l
2.27L · £0.86/L£1.95Co-op British Carrots 500g
500g · £1.30/kg£0.65Co-op Cucumber
1pk · £1.20 each£1.20Co-op Sweetcorn Twins
2pk · £0.98 each£1.95Co-op 6 Free Range British Medium Eggs
6pk · £0.35 each£2.10Co-op Pure Apple Juice 1 Litre
1L · £2.10/L£2.10Co-op Pure Orange Juice 1 Litre
1L · £2.10/L£2.10Co-op Milk Chocolate Digestives 300g
300g · £4.83/kg£1.45Co-op Thick Bleach Lime 750ml
750ml · £1.47/L£1.10Co-op Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £3.40/kg£1.70Co-op Italian Menu Penne 500g
500g · £2.00/kg£1.00Co-op Royal Gala Apples
6pk · £0.44 each£2.65Co-op Classic Coleslaw 300g
300g · £5.17/kg£1.55Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.22 each£1.30Co-op Baby Potatoes 750g
750g · £1.87/kg£1.40Co-op Super Soft Recycled White Bathroom Tissue 4 Rolls
4pk · £0.66 each£2.65Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks Crisps 6x16g
96g · £27.60/kg£2.65Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g
150g · £17.00/kg£2.55Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g
800g · £2.13/kg£1.70