Bread
Black Sheep White Tiger Bloomer 800g
800g · £2.94/kg£2.35WARBURT.FARMHOUSE WHT.THK
800g · £2.94/kg£2.35Hovis Soft White Medium Loaf 800g
800g · £2.38/kg£1.90Warburtons Toastie Soft Thick White Pmp 1.25 400g
400g · £3.13/kg£1.25Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £4.38/kg£1.75Warburtons Soft Tiger White Thick Bread Loaf 600g
600g · £4.42/kg£2.65Warburtons Soft White Our Dough 400g
1pk · £2.60 each£2.60WARB.GF WHITE LOAF
300g · £10.33/kg£3.10Spar White Medium 800g
800g · £1.56/kg£1.25Spar White Toastie 800g
800g · £1.44/kg£1.15Warburtons Old English White 400g
1pk · £2.35 each£2.35Schar Gluten-Free Wholesome White Loaf 300g
300g · £12.50/kg£3.75WARBURT.W/MEAL MED.SLICED
800g · £2.38/kg£1.90Warburtons Wholemeal Medium Bread Loaf 400g
400g · £4.00/kg£1.60Hovis Best Of Both Medium Loaf 800g
800g · £2.31/kg£1.85SPAR Part Baked White Baguettes 2 pack
2pk · £0.95 each£1.90Hovis Seed Sensations Seven Seeds Loaf 800g
800g · £3.56/kg£2.85Warburtons Seeds & Grains Our Dough 400g
1pk · £2.45 each£2.45WARB.GF MULTISEED LOAF
300g · £10.33/kg£3.10Schar Gluten-Free Wholesome Seeded Loaf 300g
300g · £12.50/kg£3.75
Croissants & Breakfast
Warburtons White Muffins 4 pack
4pk · £0.51 each£2.05Warburtons Pancakes 6 pack
6pk · £0.35 each£2.10Harriet's Bakery Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.54 each£2.15St Pierre Chocolate Filled Crepes 6 pack 190g
190g · £16.32/kg£3.10Warburtons Crumpets Pmp 1.09 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.097 Days Croissant with Cocoa Filling 5x37g
5pk · £0.35 each£1.75St Pierre Croissants 6 pack
240g · £11.25/kg£2.70St Pierre Pains Au Chocolat 6 pack
270g · £10.00/kg£2.707 Days Croissant Cocoa & Vanilla 60g
60g · £16.67/kg£1.007 Days Croissant with Cocoa Filling 60g
60g · £16.67/kg£1.00McVitie's Toasting Waffles 8 pack 200g
8pk · £0.34 each£2.75SPAR Stroop Wafels 400g
400g · £6.88/kg£2.75
Buns & Rolls
Warburtons Sliced White Rolls 6 pack
6pk · £0.35 each£2.10Harriet's Bakery Brown Rolls 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65Warburtons 4 Seeded Protein Thin Soft & Sliced Bagels
4pk · £0.66 each£2.65New York Bakery Co Original Bagels Fresher for Longer 5 pack 425g
5pk · £0.54 each£2.70St Pierre Brioche Burger Buns 4 pack
250g · £14.40/kg£3.60WARBURT.HOT DOG SLC.ROLLS
6pk · £0.28 each£1.70
Wraps, Pittas & Naans
Mission Foods Original Tortilla Wraps 6 Pack
6pk · £0.40 each£2.40SPAR Mini Garlic & Coriander Naans 4x65g
4pk · £0.53 each£2.10Patak's Plain Mini Naans 4 pack
4pk · £0.88 each£3.50SPAR Pitta Breads 5x60g
5pk · £0.25 each£1.25Warburtons 4 Wholemeal Soft Pittas
4pk · £0.44 each£1.75
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 pack
6pk · £0.42 each£2.50Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.42 each£2.50Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.46 each£1.85
Small Cakes & Treats
SPAR Mini Brownie Bites PMP 1.00 80g
80g · £16.88/kg£1.35Mcvitie's Mango Flavour Jaffa Cakes 10 Pack
1pk · £1.66 each21% off£1.66£2.10Galaxy Cake Bars 5 pack
5pk · £0.67 each£3.35Barny Chocolate Sponge Bears 125g
125g · £16.00/kg£2.00McVitie's Jaffa Doughnuts 43g
1pk · £1.10 each£1.10Cadbury Mini Rolls Milk Chocolate 2 pack
2pk · £0.93 each£1.85Cadbury Mini Rolls Milk Chocolate 5 pack
5pk · £0.58 each£2.90Harriet's Bakery Carrot Cake Slice
1pk · £1.85 each£1.85Harriet's Bakery Vanilla School Cake Slice
1pk · £1.85 each£1.85Harriet's Bakery Vanilla School Cakes 4 Pack
4pk · £0.77 each£3.09Hazels Butterfly Buns Vanilla 6 pack
6pk · £0.32 each£1.90McVitie's Eat Now Caramel Digestive Slice
1pk · £2.05 each£2.05McVitie's Eat Now Hob Nob Chocolate Flapjack
1pk · £2.05 each£2.05McVitie's Eat Now Oat & Syrup Flapjack
1pk · £2.05 each£2.05McVitie's Hobnobs Oaty Flapjacks Milk Chocolate 5 pack
5pk · £0.42 each£2.10Mr Kipling Angel Slices 6 pack
6pk · £0.42 each£2.50Mr Kipling French Fancies 8 pack
8pk · £0.47 each£3.75Mr Kipling Mini Battenberg Cakes 5 pack
5pk · £0.50 each£2.50Mr Kipling Viennese Whirls 6 pack
8pk · £0.31 each£2.50Mrs Crimble's Big Choc Macaroons 195g 6 pack
6pk · £0.43 each£2.60SPAR Mini Flapjack Bites PMP 1.00 104g
104g · £12.98/kg£1.35Thorntons Brownie Bar 76g
76g · £23.68/kg£1.80Thorntons Caramel Shortcake Bar 74g
74g · £24.32/kg£1.80Harriet's Bakery Salted Caramel Slice
1pk · £1.85 each£1.85Harriet's Bakery Limited Edition Cake Slices 4 pack
4pk · £0.78 each£3.10Goodwyns Chocolate Muffins 4 Pack
1pk · £2.10 each£2.10
Scones & Teacakes
Soreen Malt Loaf 2 Slices
2pk · £0.95 each£1.90Soreen The Original Malt Loaf 190g
190g · £9.21/kg£1.75Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.96 each£3.85SPAR Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.44 each£1.75Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 24g
6pk · £0.42 each£2.49Warburtons Fruity Teacakes with Currants & Sultanas 4 pack
4pk · £0.51 each£2.05Tan Y Castell Welsh Cakes 6 pack
6pk · £0.32 each£1.90
Whole Cakes
Harriet Bakery Iced Strawberry & Vanilla Cake
1pk · £4.50 each£4.50Cabico Strawberry & Cream Swiss Roll 300g
300g · £7.33/kg£2.20Harriet Bakery Carrot Cake
1pk · £4.50 each£4.50Harriet Bakery Coffee Cake
1pk · £4.50 each£4.50McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
1pk · £2.65 each£2.65Harriet's Bakery Chocolate Cake 330g
1pk · £4.35 each£4.35Harriet's Bakery Lemon Cake 320g
1pk · £4.35 each£4.35Harriet's Bakery Victoria Sponge Cake 260g
1pk · £4.35 each£4.35
Savoury Pies
Pork Farms Original Small Pork Pie 140g
142g · £16.20/kg£2.30County Bridge Chicken & Ham Pie 500g
500g · £9.50/kg£4.75Pork Farms Original Medium Pork Pie 295g
295g · £11.86/kg£3.50Pork Farms Melton Mowbray 2 Mini Pork Pies 100g
2pk · £0.93 each£1.85
Seasonal Bakery
Spar Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.36 each£2.15