Custard, Cream & Jelly Desserts
Morrisons Chocolate Eclairs 4 pack
4pk · £0.51 each£2.05Morrisons 16 Gluten Free Profiteroles With Chocolate Sauce 292g
292g · £13.36/kg£3.90Morrisons Profiteroles 2x90g
180g · £13.89/kg£2.50Morrisons Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.03 each£2.05Morrisons Chocolate Large Eclairs 2 pack
2pk · £1.03 each£2.05Ambrosia Light Devon Custard 1kg
1kg · £3.60/kg£3.60Ambrosia Devon Custard 1kg
1kg · £2.88/kg20% off£2.88£3.60Ambrosia Devon Custard 400g
400g · £4.80/kg20% off£1.92£2.40Morrisons Ready to Serve Custard 1kg
1kg · £2.05/kg£2.05Morrisons Savers Custard 385g
385g · £1.56/kg£0.60Morrisons Ready To Serve Combi Custard 500g
500g · £2.20/kg£1.10Ambrosia Light Custard Pot 4pk 480g
480g · £6.67/kg10% off£3.20£3.55Ambrosia Custard Pots 4 x 120g
480g · £7.40/kg£3.55Ambrosia Devon Custard 150g
150g · £7.67/kg£1.15Morrisons Ready To Serve Custard 400g
400g · £3.25/kg£1.30Ambrosia Low Fat Custard 400g
400g · £6.00/kg£2.40Milkybar Desserts 4 X 65g
260g · £12.50/kg£3.25Morrisons Tiramisu 500g
500g · £8.40/kg£4.20Somerset Valley Fruit Cocktail Trifle
600g · £3.83/kg£2.30Hartleys 10 Cal Blackcurrent Jelly 4 x175g
700g · £4.79/kg£3.35Morrisons Vanilla Creme Caramel 6x100g
600g · £4.50/kg£2.70Hartleys 10 Cal Strawberry Jelly 4 x 175g
700g · £4.79/kg£3.35Morrisons Eat Smart Ready to Serve UHT Custard 500g
500g · £2.20/kg£1.10Cadbury Layers Of Joy Chocolate Trifles 2x90g
180g · £10.67/kg20% off£1.92£2.40Morrisons Strawberry Trifle 600g
600g · £6.58/kg£3.95Morrisons Raspberry Trifle 600g
600g · £6.58/kg£3.95Bonne Maman Creme Caramel 400G
400g · £9.63/kg£3.85Hartleys 10 Calorie Raspberry Jelly 175g
175g · £6.29/kg£1.10Hartleys Low Sugar Strawberry Jelly 115g
115g · £7.83/kg£0.90Rolo Desserts 4 X 65g
260g · £12.69/kg£3.30Hartleys Strawberry Jelly 135g
135g · £10.37/kg£1.40Cadbury Dairy Milk Pots Of Joy Chocolate Dessert 2 x 60g
120g · £14.00/kg20% off£1.68£2.10Hartleys 10 Cal Raspberry Jelly 4 x 175g
700g · £4.79/kg£3.35Morrisons 2 Creme Caramel
240g · £10.42/kg£2.50Hartleys 10 Calorie Strawberry Jelly 175g
175g · £6.29/kg£1.10Hartleys Blueberry & Blackcurrant Low Calorie Jelly 175g
175g · £6.29/kg£1.10Ehrmann Robby Strawberry Jelly 12x50g
600g · £2.25/kg10% off£1.35£1.50Morrisons Limoncello Desserts 180g (2 x 90g)
180g · £13.89/kg£2.50Morrisons Strawberry Trifle Desserts 3x135g
405g · £6.67/kg£2.70Cocon Mango Fruit Jelly Pudding 6 x 80g
480g · £4.42/kg10% off£2.12£2.35Cadbury Flake Chocolate Dessert 75g
75g · £20.00/kg£1.50Morrisons The Best Amaretto Tiramisu 2 x 85g
170g · £24.71/kg£4.20Cadbury Pots Of Joy Caramel Dessert 2 x 60g
120g · £15.75/kg10% off£1.89£2.10Hartleys Juicy Jelly Pouches Strawberry 4 x 90g
360g · £9.00/kg10% off£3.24£3.60Cocon Assorted Fruit Jelly Pudding 6 x 80g
480g · £4.90/kg£2.35Morrisons Chocolate Trifles 3pk
3pk · £0.90 each£2.70Hartleys Strawberry Jelly Pot 125g
125g · £7.60/kg£0.95Dole Peaches in Strawberry Flavour Jelly 492g
492g · £5.59/kg£2.75Hartleys Rasberry Jelly 135g
135g · £10.37/kg£1.40Ambrosia Devon Custard 6x120g
720g · £7.08/kg£5.10View all (61)
Sponge Puddings
Morrisons Sticky Toffee Puddings 2pk 220g
220g · £14.09/kg£3.10Gu Hot Chocolate Melt In The Middle Puddings 2 x 90g
180g · £23.78/kg10% off£4.28£4.75Morrisons Free From Chocolate Sponge 110g
110g · £13.64/kg£1.50Auntys Sticky Toffee Steamed Puddings 190g
190g · £9.47/kg£1.80Cadbury Milk Chocolate Sticky Puds 2x95g
190g · £12.63/kg£2.40Aunt Bessies Jam Roly Poly 300g
300g · £8.00/kg£2.40Morrisons Chocolate Sponge Puddings 2pk 210g
210g · £14.76/kg£3.10Morrisons Trifle Sponges 8 pack
8pk · £0.23 each£1.85Morrisons Butterscotch Sponge Pudding 100g
100g · £14.50/kg£1.45Morrisons Free From Syrup Sponge 110g
110g · £12.27/kg10% off£1.35£1.50Morrisons Bread & Butter Puddings 2pk 240g
240g · £12.92/kg£3.10Morrisons The Best Sticky Toffee Pudding 440g
440g · £12.27/kg£5.40Mr Kipling Golden Syrup Sponge Puddings 2x95g
190g · £12.63/kg£2.40Morrisons Sticky Toffee Pudding 250g
250g · £16.80/kg£4.20
Cheesecakes
Gu Salted Caramel Cheesecake 2 x 82g
164g · £28.96/kg£4.75Morrisons Ultimate Berry Cheesecake
£7.20English Cheesecake Company Biscoff Cheesecake Slices 2 x 90g
180g · £26.39/kg£4.75Morrisons 2 Raspberry Cheesecake Wedges
2pk · £1.65 each£3.30Morrisons Lemon Cheesecakes 3x100g
300g · £10.00/kg£3.00Morrisons Strawberry Cheesecake Desserts 3x100g
300g · £8.50/kg£2.55Morrisons 2 Vanilla Cheesecake Wedges
2pk · £1.65 each£3.30Gu Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g
169g · £25.33/kg10% off£4.28£4.75GU Plant Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 91.5g
183g · £25.96/kg£4.75Morrisons Vanilla Cheesecake 475g
475g · £11.26/kg£5.35Gu Plant Spanish Lemon Cheesecake Dessert 2x92g
184g · £25.82/kg£4.75Gu York Cheesecakes 2 x 70g
140g · £22.86/kg10% off£3.20£3.55Gu Lemon Cheesecakes 2 x 85g
170g · £25.18/kg10% off£4.28£4.75English Cheesecake Co. Reeses Cheesecake Slices 2 x 90g
180g · £24.00/kg10% off£4.32£4.80Morrisons The Best Twin Lemon Cheesecake
2pk · £1.89 each10% off£3.78£4.20
Chilled Desserts
Morrisons The Best Macaron Selection 12pk 144g
144g · £28.13/kg£4.05Mrs Crimbles Gluten Free 6 Big Choc Macaroons
6pk · £0.36 each£2.15Morrisons Tiramisu Desserts 200g (2 x 100g)
200g · £10.75/kg£2.15Kinder Pingui Cocoa
480g · £4.69/kg10% off£2.25£2.50Kinder Milk Slice
84g · £17.86/kg£1.50Morrisons The Best Madagascan Vanilla Custard 500g
500g · £6.10/kg£3.05Ehrmann High Protein Chocolate Mousse
200g · £11.75/kg£2.35Alpro Dessert Apple Pie 150g
150g · £8.73/kg10% off£1.31£1.45Cadbury Pots of Joy Dairy Mik 350g
350g · £10.29/kg£3.60Yuki & Love Dessert Mochi Cookies & Cream 120g
120g · £20.00/kg£2.40Nesquik Sandwich Snack 4x26g
104g · £14.90/kg£1.55Andros Toffee Sundae 2 x 95g
190g · £6.32/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Chocolate Dessert Limited Edition 75g
75g · £20.00/kg£1.50Morrisons Chocolate Supremes 540g (6 x 90g)
540g · £3.70/kg£2.00Muller Rice Strawberry & Original Low Fat Pudding Dessert 6 x 170g
1.02kg · £4.24/kg10% off£4.32£4.80Morrisons Clotted Cream Rice Pudding 2x145g
290g · £10.69/kg£3.10Muller Rice Original Low Fat Pudding Dessert 170g
170g · £5.41/kg20% off£0.92£1.15Muller Rice Vanilla Custard Low Fat Pudding Dessert 170g
170g · £5.41/kg20% off£0.92£1.15Muller Rice Strawberry Low Fat Pudding Dessert 170g
170g · £6.12/kg10% off£1.04£1.15Muller Rice Apple Low Fat 170g
170g · £6.12/kg10% off£1.04£1.15Royal Pista Kheer 350g
350g · £11.14/kg£3.90Ambrosia Rice Pudding Pots 4 x 120g
480g · £7.40/kg£3.55Muller Rice Apple & Raspberry Low Fat Pudding Dessert 6 x 170g
1.02kg · £4.24/kg10% off£4.32£4.80Morrisons Savers Chocolate Mousse 6pk 55g
55g · £20.00/kg£1.10Milkybar White Chocolate Mousse 4x55g
220g · £10.91/kg£2.40Morrisons Chocolate Mousse 6pk 55g
55g · £21.82/kg£1.20Bonne Maman Chocolate Mousse 2x70g
140g · £18.93/kg£2.65Morrisons Lemon Mousse 6pk 55g
55g · £21.82/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Mousse
180g · £12.00/kg10% off£2.16£2.40Bonne Maman Strawberry Mousse 2x70g
140g · £14.79/kg10% off£2.07£2.30Aero Milk Chocolate Mousse 4x59g
236g · £9.75/kg£2.30Nestle Aero Peppermint Mousse 4x58g
232g · £10.34/kg£2.40Morrisons The Best Bramley Apple Sauce with Kentish Cider 210g
210g · £10.95/kg£2.30Milkybar Milk Slice 4x26g
104g · £17.79/kg£1.85
Cakes
Morrisons The Best Carrot Cake 415g
£4.05Morrisons The Best Hand Decorated Victoria Sponge Cake Serves 6
£4.05Morrisons Iced Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Chocolate Cake 406g
406g · £9.98/kg£4.05£2.84 loyalty card (£7.00/kg)Morrisons The Best White Chocolate & Raspberry Cake
10% off£18.36£20.40Morrisons Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Cookie Dough Cake
10% off£13.10£14.55Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake 409g
409g · £9.90/kg£4.05McVities Jamaica Ginger Cake
£2.10Morrisons Chocolate & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Morrisons Decorate at Home Madeira Cake
£8.80Yorkshire Baking Company Madeira Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Morrisons Angel Layer Cake
£2.40Promise Gluten Free Lemon Drizzle Cake 320g
320g · £13.13/kg£4.20Morrisons The Best Coffee & Walnut Cake
420g · £11.43/kg£4.80Mr Best Gluten Free Carrot Cake 415g
415g · £13.01/kg£5.40Yorkshire Baking Company Chocolate Mega Loaf
£3.40Morrisons Cherry Madeira Slab Cake
£2.40Caribbean Sunrise Jamaican Ginger Cake
£1.20Morrisons Walnut Slab Cake
£2.40Mr Kipling Standard Battenberg Cake
£2.55Morrisons The Best Carrot Loaf Cake
242g · £14.88/kg£3.60Morrisons The Best Lemon Loaf Cake
301g · £10.76/kg10% off£3.24£3.60Yorkshire Baking Co. Jam And Coconut Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Regal Sliced Coconut Cake 10pk
10pk · £0.34 each£3.40Morrisons Gooey Chocolate Traybake Serves 15
£10.80Soreen Banana Loaf
£1.80Yorkshire Baking Company Sultana Mega Loaf Cake
£3.40Yorkshire Baking Co. Sticky Toffee Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Yorkshire Baking Co Lemon Crunch Mega Loaf
£3.40Yorkshire Baking Company Cherry Mega Loaf
£3.40Morrisons Strawberry & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Mr Kipling Manor House Cake
£3.60Morrisons Sultana & Cherry Slab Cake
£2.40Morrisons Chocolate Happy Birthday Cake
£14.40Morrisons Large Happy Birthday Balloon Cake 1048g
1.05kg · £13.74/kg£14.40Morrisons Caterpillar Celebration Cake
£10.80Morrisons Madeira Celebration Cake
£6.30Morrisons Half And Half Celebration Cake
£19.20Morrisons Chocolate Celebration Cake
£6.30Cadbury Flake Chocolate Celebration Cake Serves 14
10% off£14.04£15.60Morrisons Small Balloon Celebration Cake 541g
541g · £19.96/kg£10.80Morrisons Vintage Cake
£17.25Morrisons Football Celebration Cake 1008g
1.01kg · £12.86/kg10% off£12.96£14.40Morrisons Sprinkle Celebration Cake 1425g
1.43kg · £11.37/kg10% off£16.20£18.00Disney Princess Celebration Cake
£16.80Disney Stitch Celebration Cake 838g
838g · £20.05/kg£16.80Bluey Celebration Cake
£17.40Morrisons Maisie The Caterpillar Cake 626g
626g · £17.25/kg£10.80Morrisons The Best Billionaire Cake
10% off£18.36£20.40View all (54)
Crumbles, Pies & Tarts
Morrisons Bramley Apple Crumble
500g · £9.60/kg£4.80Morrisons Apple Crumble 500g
500g · £6.10/kg£3.05Mr Kipling Apple Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Fruit Pie Selection 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Morrisons Egg Custards 4pk
4pk · £0.41 each£1.65Morrisons Cherry Bakewells
6pk · £0.28 each£1.65Egg Custard Tart 2 pack
2pk · £0.45 each£0.90Morrisons Assorted Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.18 each£1.05Bakewell Tarts 4 pack
4pk · £0.95 each£3.80Mr Kipling 4 Strawberries And Cream Tarts
4pk · £0.60 each£2.40Morrisons Lemon Curd Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons Strawberry Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons The Best Jam Sponge Tarts 4pk 140g
140g · £21.21/kg10% off£2.97£3.30The Flan Company Large Sponge Flan Case 200g
200g · £11.75/kg£2.35Morrisons Free From Jam Tarts 255g
255g · £13.73/kg£3.50Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60Morrisons Free From Bakewell Tart 205g
205g · £14.15/kg£2.90Mr Kipling Apple & Blackcurrant Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Caramel Tarts 4pk
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40
Canned Desserts
Ambrosia Rice Pudding 6 pack
720g · £7.08/kg£5.10Ambrosia Creamed Rice Pudding 400g
400g · £6.00/kg£2.40Foresight Pease Pudding 410g
410g · £2.93/kg£1.20Morrisons Creamed Rice Pudding 400g
400g · £3.00/kg£1.20Royal Rassogulla 500g
500g · £9.60/kg£4.80Ambrosia Traditional Rice pudding & Sultanas 400g
400g · £6.63/kg£2.65Mr Kipling Raspberry Sponge Puddings 2x95g
190g · £11.37/kg10% off£2.16£2.40Ambrosia Deluxe Cream Rice Pudding Can 400g
400g · £6.63/kg£2.65Ambrosia Light Rice Pudding 400g
400g · £5.40/kg10% off£2.16£2.40Ambrosia Semolina 400g
400g · £6.88/kg£2.75