Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Dental

  • Colgate Sensitive Sensifoam Whitening Toothpaste 75Ml

    £3.60
  • Colgate Total Active Prevention Original Toothpaste 75ml

    £5.65
  • Aquafresh Kids Paw Patrol Splash Toothpaste 3-8 years 75ml

    £2.60
  • Sensodyne Repair & Protect Original Sensitive Toothpaste 75ml

    £8.25
  • Colgate Triple Action Toothpaste 75ml

    £1.35
  • Corsodyl Complete Protection Toothpaste - Extra Fresh 75ml

    £4.60
  • Colgate Advanced White Teeth Whitening Toothpaste 125ml

    £7.90
  • Oral-B Essential Dental Floss - Mint 50m

    £3.15
  • Listerine Cool Mint Mouthwash 500ml

    £5.05
  • Fixodent Complete Strong Hold Fresh Flavour Denture Adhesive 47g

    47g · £82.98/kg
    £3.90
  • Colgate Triple Action Mouthwash Alcohol Free 500ml

    £3.00
  • Corsodyl Medicated Antibacterial Mouthwash Fresh Mint, 300ml

    £6.50
  • TePe Interdental Brush Size 2 0.5mm 6 Pack

    6pk · £0.61 each
    £3.65
  • Listerine Total Care Milder Taste Zero Alcohol 10-in-1 Benefit Mouthwash 80ml

    £2.10
  • Listerine Total Care Intense Taste Classic Mouthwash 500ml

    £6.80
  • Colgate Twister Design Edition Soft Manual Toothbrush 4 Pack

    4pk · £1.15 each
    £4.60
  • Colgate Extra Clean Medium Toothbrush 2 Pack

    2pk · £0.80 each
    £1.60
  • Aquafresh Little Teeth Toothbrush 3-5 Years

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Colgate Max White Medium Toothbrush 3 Pack

    3pk · £2.03 each
    £6.10

Bath & Shower

  • Radox Muscle Soak Bath Soak Bubble Bath 500ml

    £2.70
  • Palmolive Naturals Moisture with Olive Bar Soap x4

    90g · £35.56/kg
    £3.20
  • Dove Original 3-in-1 Beauty Bar Hand Soap 2x90g

    2pk · £35.00/kg
    £3.15
  • Just Add Water Luxury Exfoliating Gloves Clipstrip

    1pk · £3.60 each
    £3.60
  • Get up and Glow body puff

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Lynx Africa Bodywash Shower Gel 225ml

    £2.10
  • Treaclemoon Brazilian Love Shower and Bath Gel 100ml

    £1.75
  • Sanex Expert Skin Health Moisturising Shower Gel Body Wash 450Ml

    £4.60
  • Dove Nourishing Body Wash Shower Gel 450 ml

    £4.55
    £4.00 Clubcard
  • Original Source Mint Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Radox Chamomile & Oat Feel Moisturised Shower Gel Body Wash 225ml

    £1.20
  • Radox Sea Minerals Feel Awake 2-in-1 Shower Gel Body Wash Shampoo 225ml

    £1.20
  • Dove Deeply Nourishing 24hr Moisturisation Advanced Care Body Wash Shower Gel 400ml

    £6.40
  • Bluey wash mitt C/S

    1pk · £4.95 each
    £4.95

Deodorant

  • Mitchum Deodorant Powder Fresh Stick41g

    41g · £120.73/kg
    £4.95
  • Sure Women Cotton Dry 48h Antiperspirant Deodorant Roll On 50ml

    £1.85
  • Sure Men 48h Sensitive Roll On Antiperspirant Deodorant 50ml

    £1.85
  • NIVEA MEN Cool Kick Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • Nivea Deo Black And White 35Ml

    £2.20
  • Wild Natural Deodorant Refill - Fresh Cotton & Sea Salt 40g

    40g · £200.00/kg
    £8.00
  • Sure Men 72H Invisible Ice Fresh Antiperspirant 75Ml

    £3.35
  • Sure 72H Cotton Dry Antiperspirant 75Ml

    £3.35
  • Sure Men Invisible Ice Fresh 48h Antiperspirant Deodorant 200ml

    £2.45
  • Sure Women Bright Bouquet 48h Antiperspirant Deodorant 200ml

    £2.45
  • Sure Women Bright Bouquet 72h Nonstop Protection Antiperspirant Deodorant 250ml

    £4.95
  • Lynx Africa 48h Deodorant Bodyspray for Men 150ml

    £5.40
    £3.30 Clubcard
  • NIVEA Pearl & Beauty Antiperspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • Dove Women Classic 48h Antiperspirant Deodorant 200ml

    £3.60
  • Impulse Tease Body Spray Deodorant 75Ml

    £1.25
  • NIVEA MEN Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • Dove Men+Care Clean Comfort 72h Advanced Care Antiperspirant Deodorant 200ml

    £6.55
  • Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml

    £4.90
    £2.90 Clubcard
  • Lynx Black 48h Deodorant Bodyspray for Men 250ml

    £7.20
  • NIVEA Pearl & Beauty Anti-Perspirant Deodorant Roll-On 25ml

    £2.20
  • Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate 72h Antiperspirant Deodorant 150ml

    £4.90
  • Mitchum Ultimate 72H Bright Floral Anti Perspirant & Deodorant 250ml

    £5.60

Period Products

  • Always Ultra Secure Night Extra Size 5 Sanitary Towels with Wings 8 Pack

    8pk · £0.28 each
    £2.25
  • Bodyform Total Protection Ultra Normal Sanitary Towels Wings 12 pack

    12pk · £0.15 each
    £1.75
  • Lil Lets Non Applicator Regular Tampons 16 Pack

    16pk · £0.14 each
    £2.20
  • WUKA Express Period Pant Medium Flow Size 2

    1pk · £9.95 each
    £9.95
  • WUKA Express Period Pant Medium Flow Size 1

    1pk · £9.95 each
    £9.95
  • Always Ultimate Night Max Size 6 Protection 7 Sanitary Pads

    7pk · £0.32 each
    £2.25
  • Always Ultra Size 2 Long With Wings Sanitary Towels 11 Pack

    11pk · £0.20 each
    £2.25
  • Always Ultra Day Sanitary Towels Size 1 Normal with Wings 13 Pack

    13pk · £0.17 each
    £2.25
  • Always Ultra Secure Night Size 4 Sanitary Towels with Wings 8 Pack

    8pk · £0.28 each
    £2.25
  • Tampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Always Dailies Singles To Go Panty Liners 20 Pack

    20pk · £0.05 each
    £0.95
  • Tampax Pearl Compak Regular Tampons with Applicator 16 Pack

    16pk · £0.22 each
    £3.50
  • Always Ultra Size 3 Night With Wings Sanitary Towels 9 Pack

    9pk · £0.25 each
    £2.25
  • Lil Lets Non Applicator Super Tampons 16 Pack

    16pk · £0.14 each
    £2.20

Hair Care

  • TRESemme Rich Moisture Shampoo 100ml

    £2.00
  • Garnier Ultimate Blends Honey Treasures Shampoo 400Ml

    £3.15
  • L'Oreal Elvive Dream Lengths Shampoo 250Ml

    £3.55
  • Alberto Balsam Sunkissed Raspberry Conditioner 300Ml

    £1.00
  • Alberto Balsam Sunkissed Raspberry Shampoo 300Ml

    £1.00
  • OGX Argan Oil of Morocco Hair Shampoo for Dry Damaged Hair 235ml

    £6.20
  • TRESemme Rich Moisture Conditioner 100ml

    £2.00
  • OGX Argan Oil of Morocco Hair Conditioner for Dry Damaged Hair 235ml

    £6.20
  • John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Conditioner 175ml

    £6.50
  • John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Shampoo 175ml

    £6.50
  • Garnier Ultimate Blends Honey Treasures Conditioner 400Ml

    £3.15
  • L'Oreal Elvive Dream Lengths Anti-Split Ends Conditioner 200Ml

    £3.70
  • L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner 200Ml

    £4.65
  • Monday Conditioner Smooth 200ml

    £4.25
  • Monday Shampoo Smooth 200ml

    £4.25
  • L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo 250Ml

    £4.45
  • Tresemmé Professional Hydra Molecular Moisture Shampoo 400ml

    £6.00
  • Tresemmé Professional Hydra Molecular Moisture Conditioner 300ml

    £6.00
  • Head And Shoulders 2 In 1 Classic Clean Shampoo 250Ml

    £3.70
  • Silvikrin Maximum Hold Hair Spray 400Ml

    £6.40
  • Batiste Dry Shampoo Original 200Ml

    £4.30
  • Vo5 Extreme Style Matte Clay 75Ml

    £6.50
  • Batiste Sensitive Scalp Fragrance Free Dry Shampoo 200ml

    £4.75
  • GOT2B Glued Blasting Freeze Hairspray 300ml

    £7.15
  • Silvikrin Spray Maximum Hold Hair Spray 75Ml

    £2.65
  • L'Oreal Paris Elnett Normal Hold Hairspray 200ml

    £7.00
    £5.75 Clubcard
  • Leo Bancroft Flower Headband 2 Pack

    2pk · £1.80 each
    £3.60
  • Leo Bancroft Snagfree Wide Hairbands Black 20 Pack

    20pk · £0.17 each
    £3.35
  • Leo Bancroft Small Square Claw Clip Tort

    1pk · £4.25 each
    £4.25
  • Leo Bancroft Mini Scrunchies 4 Pack

    4pk · £0.90 each
    £3.60
  • Tangle Teezer Detangling Hairbrush - Straight to Curly Pink

    1pk · £16.75 each
    £16.75
  • Leo Bancroft Premium Gold Label Paddle Brush

    1pk · £6.80 each
    £6.80

Skin & Body Care

  • Hero Mighty Patch Duo 12 Pack

    12pk · £0.59 each
    £7.05
  • Johnson's Baby Cotton Buds 200 Pack

    200pk · 0.8p each
    £1.60
  • Tesco Double Faced Round Cotton Wool Pads 100 Pack

    100pk · £0.02 each
    £2.30
  • Tesco Beauty Double Faced Round Cotton Wool Pads 35

    35pk · £0.05 each
    £1.90
  • Cutex Ultra-Powerful Nail Polish Remover 200ml

    £3.85
  • Tesco Beauty Professional Nail Files 2 Pack

    2pk · £1.73 each
    £3.45
  • Tesco Nail Clippers

    1pk · £3.00 each
    £3.00
  • Garnier Moisture Bomb Hydrating Face Mask Pomegranate

    28g · £160.71/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£119.64/kg)
  • Garnier Micellar Cleansing Water 100Ml

    £4.00
  • Cetaphil Gentle Skin Cleanser 236Ml

    £13.50
  • Simple Kind To Skin Moisturising Face Wash 150Ml

    £5.05
  • Garnier Micellar Water Sensitive 400Ml

    £11.00
    £4.50 Clubcard
  • NIVEA Double Effect Eye Make-Up Remover 125ml

    £5.45
  • Tesco Kind & Pure 25 Facial Cleansing Wipes

    25pk · £0.05 each
    £1.30
  • NIVEA Soft Moisturiser 500ml

    £8.80
  • Vaseline Aloe Soothe Body Lotion 400ml

    £6.45
  • Baylis & Harding Sweet Mandarin & Grapefruit Hand Cream 50ml

    £3.60
  • NIVEA Soft Moisturiser 75ml

    £3.35
    £2.20 Clubcard
  • NIVEA Rich Nourishing Body Lotion Travel Size 75ml

    £1.95
  • NIVEA Protective Care Hand Cream - Beeswax 75ml

    £2.00
  • Palmers Cocoa Butter Formula 250Ml

    £5.90
  • E45 Moisturiser Body Cream for Dry Skin & Eczema 50g

    50g · £85.00/kg
    £4.25
  • Aveeno Daily Moisturising Body LotionFragrance Free 100ml

    £5.50
  • Treaclemoon Brazilian Love Coconut & Macadamia Oil Hand and Body Lotion 75ml

    £3.20
  • NIVEA Soft Moisturiser 25ml

    £2.55
  • Simple Kind To Skin Hydrating Light Moisturiser 125Ml

    £4.70
  • Nivea Men Moisturiser 75Ml

    £5.30
    £1.70 Clubcard
  • Colgate Total Active Prevention Original Travel Toothpaste 20ml

    £2.00
  • Radox Therapy Feel Awake 2 In 1 Gel 60Ml

    £2.35
  • G.O. Dry Shampoo Party Nights Travel 100Ml

    £2.65
  • OGX Argan Oil of Morocco Travel Size Conditioner for Dry Hair 88.7ml

    £3.45
  • OGX Argan Oil of Morocco Travel Size Shampoo for Dry Hair 88.7ml

    £3.45
  • Colgate Portable Travel Soft Toothbrush

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • NIVEA Hyaluron Moisture Plus Lip Balm 4.8g

    5g · £990.00/kg
    £4.95
  • NIVEA Pearly Shine Lip Balm 4.8g

    4g · £925.00/kg
    £3.70
    £2.70 Clubcard (£675.00/kg)
  • NIVEA Original Care Lip Balm 4.8g

    4g · £637.50/kg
    £2.55
    £1.75 Clubcard (£437.50/kg)
  • Vaseline Lip Tin Rosy Butter 20g

    20g · £72.50/kg
    £1.45
  • Vaseline Lip Therapy Original 20G

    20g · £72.50/kg
    £1.45
  • Vaseline Petroleum Jelly 50ml

    £2.20
  • NIVEA 72h Blackberry Shine Lip Balm 4.8g

    4g · £1,062.50/kg
    £4.25
  • Nivea Sun Protect Lip Balm SPF50 4.8G

    4g · £1,487.50/kg
    £5.95
  • NIVEA Rich Nourishing Body Lotion Dry Skin 250ml

    £6.20
  • Aveeno Daily Moisturising Body Lotion Moisturiser Sensitive Skin 300ml

    £11.00
  • L’Oreal Men Expert Hydra Energetic Anti Fatigue Moisturiser 50Ml

    £11.50
  • NIVEA Hydro Care Lip Balm SPF 15 4.8g

    4g · £925.00/kg
    £3.70

Hand Soap & Sanitiser

  • Carex Handwash Aloe Vera 250Ml

    £1.95
  • Tesco Extracts Magnolia Antibacterial Handwash 500ml

    £0.55
  • Carex Handwash Original 250Ml

    £1.95
  • Dove Original Hand Wash 250ml

    £1.85
  • Carex Hand Gel Aloe Vera 50Ml

    £1.80
  • Carex Hand Gel Moisture 50Ml

    £1.80
  • Cuticura Antibacterial Gel 50Ml

    £1.85
  • Carex Advanced Care Antibacterial Hand Wash - Coconut Oil 250ml

    £2.35

Makeup

  • W7 Absolute Lashes Mascara 13Ml

    £4.00
  • W7 Aye Aye Captain Liquid Eyeliner 5Ml

    £3.00
  • Eylure Lashes Texture 117

    1pk · £8.05 each
    £8.05
  • Tesco Slanted Tweezers

    1pk · £3.60 each
    £3.60
  • W7 Hot Shot Pout Plumping Gloss 2.5Ml

    £3.50
  • Skin Saints Peptide Gloss Tint Unscented Cherry Jelly 10ml

    £4.25
  • Skin Saints Peptide Gloss Tint Unscented Mocha Mousse 10ml

    £4.25
  • Skin Saints Peptide Lip Therapy Cucumber Clear Gloss 10ml

    £3.45
  • W7 Lippy Chic Ultra Creme Lipstick Banter 3.5G

    3g · £1,166.67/kg
    £3.50
  • W7 Lippy Chic Ultra Creme Lipstick Tongue & Cheek 3.5G

    3g · £1,166.67/kg
    £3.50
  • W7 Clear Lipgloss 11Ml

    £2.50
  • W7 Wispy Lashes Hypnotise

    1pk · £6.35 each
    £6.35

Shaving & Hair Removal

  • Veet Pure Hair Removal Cream Legs & Body Sensitive 200ml

    £9.55
  • Gillette ProGlide Men's Razor Blades Refills 4 Pack

    4pk · £5.44 each
    £21.75
  • Gillette Blue II Plus Slalom Men's Disposable Razors 8 Pack

    8pk · £0.54 each
    £4.30
  • Gillette Fusion 5 Men's Razor

    1pk · £13.75 each
    £13.75
  • Harry's 5 Blade Cartridges 4 Pack

    4pk · £2.81 each
    £11.25
  • Gillette Fusion 5 Shave Gel Sensitive 75Ml

    £2.30
  • Gillette Fusion5 Men's Razor Blade Refills 4 Pack

    4pk · £4.31 each
    £17.25
  • Gillette Venus Comfortglide Coconut & Olay Platinum Women's Razor

    1pk · £22.00 each
    £22.00
  • Gillette Venus Snap Extra Smooth Women's Travel Razor

    1pk · £15.25 each
    £15.25
  • Gillette Sensitive Skin Shaving Gel 200ml

    £2.20
  • Wilkinson Sword myIntuition Xtreme 3 Comfort Women's Disposable Razors x 4

    4pk · £1.50 each
    £6.00
  • Gillette Simply Venus 2 Women's Disposable Razors 4 Pack

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Gillette ProGlide Men's Razor

    1pk · £19.50 each
    £19.50
  • Gillette Venus Extra Smooth Women's Razor Blade Refills 4 Pack

    4pk · £4.31 each
    £17.25
  • Harry's Plus Razor and 5 Blade Tide Set

    1pk · £13.50 each
    £13.50
  • Gillette Venus Comfort Glide Razor Blades 4 Pack

    4pk · £4.31 each
    £17.25
  • Gillette Mach 3 Men's Razor Blades Refills 4 Pack

    4pk · £2.88 each
    £11.50
  • Gillette Mach3 Men's Razor with 1 Razor Blade

    1pk · £10.00 each
    £10.00
  • Wilkinson Sword Xtreme 3 Sensitive Comfort Men's Disposable Razors x4

    4pk · £1.49 each
    £5.95
  • Gillette Shave Foam Sensitive 250ml

    £2.55
  • Wilkinson Sword Hydro 5 Men’s Razor Blade Refills 4 pack

    4pk · £3.63 each
    £14.50
  • Wilkinson Sword Hydro 5 Men’s Razor

    2pk · £5.25 each
    £10.50
  • Gillette Venus Extra Smooth Women's Razor

    1pk · £16.50 each
    £16.50
  • Harry's 5 Blade Razor Indigo Blue

    1pk · £11.75 each
    £11.75
  • Gillette Venus Comfortglide Spa Breeze Razor

    1pk · £9.40 each
    £9.40

Tissues & Wipes

  • Wet Ones Be Zingy Antibacterial Biodegradable Hand Wipes 12s Clipstrip

    12pk · £0.14 each
    £1.70
  • Kleenex Original Pocket Pack Tissues 6 Pack

    6pk · £0.35 each
    £2.10
  • Andrex Fresh And Fruity Watermelon Fragranced Hygiene Wipes 30 Pack

    £1.35
  • Simple Kind To Skin Cleansing Face Wipes 7 Pack

    £3.20
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • Tesco Soft Pocket Tissues 8 Pack

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Simple Biodegradable Cleansing Wipes 25Pack

    £2.85
  • Kleenex Balsam Tissues Pocket Pack x8 9 Sheets

    £2.60
  • Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets

    £1.35
    £0.90 Clubcard
  • Kleenex XL Tissues Compact Twin Box 44 Sheets

    2pk · £1.85 each
    £3.70
  • Simple Cleansing Biodegradable Wipes 33 Pack

    33pk · £0.10 each
    £3.25

Incontinence

  • TENA Incontinence Pants Super Size Large 12 pack

    12pk · £1.16 each
    £13.95
  • TENA Discreet Protect Plus Maxi Night Incontinence Pads 6 pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Always Discreet Long Incontinence Pads 10 Pack

    10pk · £0.28 each
    £2.75
  • Always Discreet Normal Incontinence Pads 12 Pack

    12pk · £0.23 each
    £2.75
  • TENA Lights Sensitive Long Incontinence Liners 20 pack

    20pk · £0.13 each
    £2.50
  • TENA Discreet Normal Incontinence Pads 12 pack

    12pk · £0.25 each
    £3.00
  • Always Discreet Normal Medium Incontinence Pants 8 Pack

    8pk · £1.00 each
    £8.00

Electricals

  • Keep It Handy Toothbrush Heads 2 Pack

    2pk · £0.88 each
    £1.75
  • View Health Care

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo