Morrisons Medium Pumpkin
1pk · £2.20 each£2.20Morrisons Munchkin Pumpkins
1pk · £1.15 each£1.15Morrisons Frightfully Fizzy Fangs 130g
130g · £8.46/kg£1.10Swizzels Super Stars All Time Favourites
630g · £8.57/kg£5.40Swizzels Chew Crew
171g · £8.48/kg£1.45Swizzels Trick or Treat Lolly Mix
330g · £10.61/kg£3.50Haribo Bone Shakers 160g
160g · £9.06/kg£1.45Maltesers Chocolate Fun Size Bags Multipack11x18g Bags
215g · £32.17/kg£6.90Milky Way Chocolate Fun Size Bars Multipack 14 x 15.5g
227g · £15.86/kg£3.60Cadbury Family Treatsize 223g
223g · £24.22/kg£5.40Maoam Joystixx Bag 140g
140g · £11.43/kg£1.60Haribo Mega Roulette 45g
45g · £18.89/kg£0.85Haribo Starmix Tube 120g
120g · £14.58/kg£1.75HARIBO Limited Edition Merry-Mix 160g
160g · £10.00/kg£1.60HARIBO Tangfastics Tube 120g
120g · £14.58/kg£1.75Cadbury Eclairs 110g
110g · £11.82/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Chocolate Coins Net 70g
70g · £37.14/kg£2.60Swizzels Mummy Mix
340g · £10.29/kg£3.50Morrisons Halloween Lightup Headband
1pk · £5.75 each£5.75Morrison Plush Vcat/Monster/Frankie
1pk · £11.50 each£11.50