Natural Yoghurts
Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500g
500g ¡ £3.00/kg£1.50Tesco Greek Style Yogurt 500g
500g ¡ £3.00/kg£1.50
Flavoured Yoghurts
Onken Strawberry 450g
450g ¡ £5.78/kg£2.60Activia Strawberry 115g 4 pack
115g ¡ £29.57/kg£3.40Tesco High Protein Natural Yogurt 500g
500g ¡ £5.90/kg£2.95GetPRO Chocolate Hazelnut Flavour Pudding 180g
180g ¡ £12.78/kg£2.30Nomadic Yogurt & Oat Clusters Strawberry 169g
169g ¡ £13.31/kg£2.25Muller Corner Vanilla Chocolate Balls 124g
124g ¡ £9.27/kg£1.15
Kids Yoghurts
Munch Bunch Strawberry & Vanilla 4 pack
4pk ¡ £0.61 each£2.45
Yoghurt Drinks
Actimel Strawberry 100g 4 pack
4pk ¡ £0.50 each£1.99