Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • In-store Price Match 🪙✅
    In-store Price Match 🪙✅
  • Back to Routine 🎒
    Back to Routine 🎒
  • Essentials For Less 💙
    Essentials For Less 💙
  • This Week's Star Buys ⭐
    This Week's Star Buys ⭐
  • Quality You Know And Trust 🍓🥑
    Quality You Know And Trust 🍓🥑
  • Ready Meals Multibuy 🍴
    Ready Meals Multibuy 🍴
  • New & Exciting🎉
    New & Exciting🎉
  • Bundle Deals🔥
    Bundle Deals🔥
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Cadbury Puds Minis 73g

    73g ¡ £30.14/kg
    ÂŁ2.20
  • Kinder Surprise 3 pack

    20g ¡ £220.00/kg
    ÂŁ4.40
  • Cadbury Biscoff Bauble 5 pack

    1pk ¡ £4.20 each
    ÂŁ4.20
  • Kinder Surprise 20g

    20g ¡ £87.50/kg
    ÂŁ1.75
  • Cadbury Dairy Milk Coins 70g

    70g ¡ £30.00/kg
    ÂŁ2.10
  • Terry's Chocolate Orange White 145g

    1pk ¡ £2.20 each
    ÂŁ2.20
  • Maltesers Mini Reindeers Gingerbread 59g

    59g ¡ £33.90/kg
    ÂŁ2.00
  • Cadbury Dairy Milk Smash Bauble Freddo 90g

    1pk ¡ £2.70 each
    ÂŁ2.70
  • Cadbury Biscoff Bauble 33.5g

    1pk ¡ £1.00 each
    ÂŁ1.00
  • M&M's Crispy Santa 29g

    29g ¡ £31.03/kg
    ÂŁ0.90
  • Cadbury Puds 35g

    35g ¡ £28.57/kg
    ÂŁ1.00
  • Maltesers Reindeer 29g

    29g ¡ £31.03/kg
    ÂŁ0.90
  • Maltesers Mini Reindeer 59g

    59g ¡ £33.90/kg
    ÂŁ2.00
  • Cadbury Puds 5 pack

    1pk ¡ £4.20 each
    ÂŁ4.20
  • After Eight 300g

    300g ¡ £16.00/kg
    ÂŁ4.80
  • Toffifee 125g

    125g ¡ £14.80/kg
    ÂŁ0.30 off
    ÂŁ1.85ÂŁ2.15
  • Terry's Chocolate Orange Milk 145g

    145g ¡ £15.17/kg
    ÂŁ2.20
  • Ferrero Rocher 3 pack

    3pk ¡ £0.70 each
    ÂŁ2.10
  • Ferrero Rocher 16's

    16pk ¡ £0.56 each
    ÂŁ9.00
  • Lindt Lindor Milk 200g

    200g ¡ £45.00/kg
    ÂŁ9.00
  • Lindt Lindor Assorted 200g

    200g ¡ £41.25/kg
    ÂŁ8.25
  • Dairy Box 160g

    160g ¡ £30.00/kg
    ÂŁ4.80
  • Quality Street Tub 550g

    550g ¡ £10.91/kg
    ÂŁ6.00
  • Cadbury Milk Tray 312g

    6pk ¡ £1.30 each
    ÂŁ7.80
  • Ferrero Rocher Collection 172g

    172g ¡ £52.33/kg
    ÂŁ9.00
  • Cadbury Roses 290g

    290g ¡ £20.69/kg
    ÂŁ6.00
  • Celebrations 300g

    300g ¡ £22.00/kg
    ÂŁ6.60
  • Thorntons Classic 150g

    150g ¡ £46.33/kg
    ÂŁ6.95
  • Maltesers Box 110g

    110g ¡ £32.73/kg
    ÂŁ3.60
  • Lindt Choco Wafer 135g

    135g ¡ £53.33/kg
    ÂŁ7.20
  • Cadbury Roses Tub 475g

    1pk ¡ £7.20 each
    ÂŁ7.20
  • Cadbury Heroes 290g

    290g ¡ £20.69/kg
    ÂŁ6.00

Chocolate Bars

  • Kinder Crispy 5 pack

    5pk ¡ £0.78 each
    ÂŁ3.90
  • Kinder Happy Hippo 5 pack

    5pk ¡ £0.42 each
    ÂŁ2.10
  • Pick Up! Original 5 pack

    28g ¡ £96.43/kg
    ÂŁ2.70
  • McVitie's Club Orange 7 pack

    7pk ¡ £0.27 each
    ÂŁ0.60 off
    ÂŁ1.90ÂŁ2.50
  • Milky Way Crispy Rolls 5 pack

    112g ¡ £18.75/kg
    ÂŁ2.10
  • Blue Riband Milk Chocolate 6 pack

    18g ¡ £111.11/kg
    ÂŁ2.00
  • KitKat 2 Finger Milk 8 pack

    20g ¡ £147.50/kg
    ÂŁ2.95
  • Tunnock's Caramel Wafer 4 pack

    4pk ¡ £0.31 each
    ÂŁ1.25
  • KitKat Chunky 4 pack

    32g ¡ £57.81/kg
    ÂŁ1.85
  • Nutella B-ready 6 pack

    6pk ¡ £0.57 each
    ÂŁ0.40 off
    ÂŁ3.40ÂŁ3.80
  • Twix Xtra 75g

    75g ¡ £24.00/kg
    ÂŁ1.80
  • KitKat Chunky Duo 64g

    64g ¡ £24.22/kg
    ÂŁ1.55
  • Kinder Bueno 43g

    43g ¡ £30.23/kg
    ÂŁ1.30
  • Kinder Happy Hippo 20.7g

    20g ¡ £50.00/kg
    ÂŁ1.00
  • Kinder Bueno White 39g

    39g ¡ £33.33/kg
    ÂŁ1.30
  • Twix 50g

    50g ¡ £26.00/kg
    ÂŁ1.30
  • KitKat 4 Finger 41.5g

    41g ¡ £29.27/kg
    ÂŁ1.20
  • Twix Fingers 9 pack

    180g ¡ £18.89/kg
    ÂŁ3.40
  • McVitie's Penguin 7 pack

    7pk ¡ £0.39 each
    ÂŁ2.70
  • KitKat Hazelnut 99g

    99g ¡ £23.23/kg
    ÂŁ2.30
  • KitKat Salted Caramel 99g

    99g ¡ £23.23/kg
    ÂŁ2.30
  • Kinder Crispy 34g

    1pk ¡ £1.30 each
    ÂŁ1.30
  • Lion White Duo 60g

    60g ¡ £25.83/kg
    ÂŁ1.55
  • Lion 4 pack

    30g ¡ £66.67/kg
    ÂŁ2.00
  • Twix Xtra White 75g

    75g ¡ £24.00/kg
    ÂŁ1.80
  • Twix 4 pack

    4pk ¡ £0.66 each
    ÂŁ2.65
  • KitKat Official Chocolate Bar 29g

    1pk ¡ £0.85 each
    ÂŁ0.85
  • KitKat Cookie Dough 99g

    1pk ¡ £1.50 each
    ÂŁ1.50
  • Aero Choco Hazelnut 90g

    90g ¡ £22.22/kg
    ÂŁ2.00
  • Milkybar Chocolate Crumble 84g

    84g ¡ £21.43/kg
    ÂŁ1.80
  • Cadbury Dairy Milk 180g

    180g ¡ £18.33/kg
    ÂŁ3.30
  • Galaxy Smooth Milk 180g

    180g ¡ £17.22/kg
    ÂŁ0.50 off
    ÂŁ3.10ÂŁ3.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 180g

    180g ¡ £18.33/kg
    ÂŁ3.30
  • Milka Oreo 100g

    100g ¡ £19.00/kg
    ÂŁ1.90
  • Galaxy Smooth Milk 100g

    100g ¡ £27.50/kg
    ÂŁ2.75
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g ¡ £17.73/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Terry's Chocolate Orange Bar 90g

    90g ¡ £17.78/kg
    ÂŁ1.60
  • Galaxy Cookie Crumble 114g

    114g ¡ £24.12/kg
    ÂŁ2.75
  • Aero Chocolate 90g

    90g ¡ £17.78/kg
    ÂŁ0.40 off
    ÂŁ1.60ÂŁ2.00
  • Cadbury Dairy Milk Salted Caramel 120g

    120g ¡ £16.25/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Freddo 18g

    18g ¡ £27.78/kg
    ÂŁ0.50
  • Milkybar 90g

    90g ¡ £20.56/kg
    ÂŁ0.30 off
    ÂŁ1.85ÂŁ2.15
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g ¡ £17.73/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g ¡ £16.25/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g ¡ £16.25/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g ¡ £16.25/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g ¡ £16.25/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff 105g

    105g ¡ £18.57/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Mars 40g

    1pk ¡ £0.95 each
    ÂŁ0.35 off
    ÂŁ0.95ÂŁ1.30
  • Snickers Bar Single 40g

    40g ¡ £23.75/kg
    ÂŁ0.35 off
    ÂŁ0.95ÂŁ1.30
  • View all (122)

Chocolate Pouches & Bags

  • M&M's Peanut Pouch 112g

    112g ¡ £23.21/kg
    ÂŁ2.60
  • Milky Way Magic Stars Pouch 100g

    100g ¡ £26.00/kg
    ÂŁ2.60
  • Revels Pouch 185g

    185g ¡ £18.38/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ3.40ÂŁ3.95
  • Terry's Chocolate Orange Minis 104g

    104g ¡ £16.35/kg
    ÂŁ0.70 off
    ÂŁ1.70ÂŁ2.40
  • Maltesers Pouch 158g

    158g ¡ £21.52/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ3.40ÂŁ3.95
  • Cadbury Puds Minis 73g

    73g ¡ £30.14/kg
    ÂŁ2.20
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Twirl Bites 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • M&M's Crispy Pouch 187g

    187g ¡ £18.18/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ3.40ÂŁ3.95
  • Rolo 4 pack

    166g ¡ £14.46/kg
    ÂŁ2.40
  • Fry's Orange Cream 3 pack

    147g ¡ £14.29/kg
    ÂŁ2.10
  • Cadbury Eclairs 110g

    1pk ¡ £1.30 each
    ÂŁ1.30
  • M&M's Crispy Pouch 107g

    107g ¡ £24.30/kg
    ÂŁ2.60
  • Galaxy Minstrels Pouch 118g

    118g ¡ £22.03/kg
    ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack

    4pk ¡ £0.33 each
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ1.30ÂŁ1.85
  • Cadbury Oreo Bites 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Orange Buttons 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Caramilk Buttons 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Maltesers White Pouch 126g

    126g ¡ £26.98/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ3.40ÂŁ3.95
  • M&M's Peanut Pouch 200g

    200g ¡ £17.00/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ3.40ÂŁ3.95
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons 175g

    175g ¡ £18.00/kg
    ÂŁ0.75 off
    ÂŁ3.15ÂŁ3.90
  • Cadbury Bitsa Wispa 175g

    175g ¡ £18.00/kg
    ÂŁ0.75 off
    ÂŁ3.15ÂŁ3.90
  • Maltesers 37g

    37g ¡ £35.14/kg
    ÂŁ1.30
  • Milky Way Magic Stars 33g

    33g ¡ £36.36/kg
    ÂŁ1.20
  • Smarties tube

    38g ¡ £31.58/kg
    ÂŁ1.20
  • Smarties 3 pack

    34g ¡ £80.88/kg
    ÂŁ2.75
  • Milkybar Crispy Cookie 86g

    86g ¡ £23.26/kg
    ÂŁ2.00
  • Munchies Pouch 104g

    104g ¡ £23.08/kg
    ÂŁ2.40
  • Daim 200g

    200g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ3.90
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Twisted 100g

    100g ¡ £18.00/kg
    ÂŁ1.80
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 175g

    175g ¡ £22.29/kg
    ÂŁ3.90
  • Aero Bubbles Caramel Pouch 92g

    1pk ¡ £2.10 each
    ÂŁ2.10
  • Aero Bubbles Peppermint Pouch 92g

    92g ¡ £26.09/kg
    ÂŁ2.40
  • M&M's Chocolate Pouch 112g

    112g ¡ £23.21/kg
    ÂŁ2.60
  • M&M's Cookie Dough Pouch 102g

    1pk ¡ £2.60 each
    ÂŁ2.60
  • M&M's Minis Chocolate Pouch 176g

    176g ¡ £22.44/kg
    ÂŁ3.95
  • Maltesers Pouch 93g

    93g ¡ £27.96/kg
    ÂŁ2.60
  • Milkybar Giant Buttons Pouch 94g

    94g ¡ £25.53/kg
    ÂŁ2.40
  • Milkybar Pouch 176g

    176g ¡ £20.45/kg
    ÂŁ3.60
  • Revels Pouch 101g

    101g ¡ £25.74/kg
    ÂŁ2.60
  • Smarties Pouch 105g

    105g ¡ £22.86/kg
    ÂŁ2.40
  • Maltesers Box 310g

    310g ¡ £25.16/kg
    ÂŁ7.80
  • Snacking Essentials Milk Chocolate Peanuts 100g

    100g ¡ £17.00/kg
    ÂŁ1.70
  • Reeses Peanut Butter Cups Minis 90g

    90g ¡ £21.67/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Flipz Milk Chocolate 90g

    90g ¡ £26.67/kg
    ÂŁ2.40
  • Flipz Salted Caramel 90g

    90g ¡ £26.67/kg
    ÂŁ2.40
  • Snacking Essentials Dark Choc Cranberries 100g

    100g ¡ £17.00/kg
    ÂŁ1.70
  • View all (58)

Sweets

  • Push Pop Triple Power Candy 34g

    1pk ¡ £2.40 each
    ÂŁ2.40
  • Nerds Gummy Clusters Berries 45g

    45g ¡ £28.89/kg
    ÂŁ1.30
  • Crazy Candy Factory Pizza Slices 21g

    21g ¡ £23.81/kg
    ÂŁ0.50
  • Rowntree's Fruit Pastilles 48g

    48g ¡ £19.79/kg
    ÂŁ0.95
  • Mentos Mint Chewy Dragees roll

    38g ¡ £31.58/kg
    ÂŁ1.20
  • Barratt Dip Dab 23g

    20g ¡ £42.50/kg
    ÂŁ0.85
  • Big Baby Pop Raspberry & Cola 32g

    32g ¡ £53.13/kg
    ÂŁ1.70
  • Chupa Chups Flavour Playlist XXL Lolly

    1pk ¡ £0.65 each
    ÂŁ0.65
  • Juicy Drop Pop 26g

    26g ¡ £65.38/kg
    ÂŁ1.70
  • Push Pop Flip Raspberry 25g

    25g ¡ £86.00/kg
    ÂŁ2.15
  • Pez Dispenser 17g

    17g ¡ £141.18/kg
    ÂŁ2.40
  • Mentos Fruit 38g

    1pk ¡ £1.20 each
    ÂŁ1.20
  • Ring Pop 10g

    1pk ¡ £0.85 each
    ÂŁ0.85
  • Mega Push Pop 30g

    30g ¡ £58.33/kg
    ÂŁ1.75
  • Bonds Mint Humbugs 120g

    120g ¡ £13.75/kg
    ÂŁ1.65
  • Sour Patch Kids Strawberry 105g

    1pk ¡ £1.65 each
    ÂŁ1.65
  • Werther's Original Butter Candies 135g

    135g ¡ £12.59/kg
    ÂŁ0.25 off
    ÂŁ1.70ÂŁ1.95
  • Swizzels Drumstick Squashies Straw & Cream 100g

    100g ¡ £17.00/kg
    ÂŁ1.70
  • Maoam Stripes 140g

    140g ¡ £11.43/kg
    ÂŁ1.60
  • Swizzels Drumstick Squashies Cherry Cola 140g

    140g ¡ £9.29/kg
    ÂŁ1.30
  • Maynards Bassetts Wine Gums 110g

    1pk ¡ £1.30 each
    ÂŁ1.30
  • Haribo Funtasia 150g

    150g ¡ £10.33/kg
    ÂŁ1.55
  • Haribo Soda Twist Zing 175g

    175g ¡ £8.86/kg
    ÂŁ1.55
  • Haribo Starmix 175g

    175g ¡ £8.86/kg
    ÂŁ1.55
  • Haribo Giant Strawbs 175g

    175g ¡ £8.86/kg
    ÂŁ1.55
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk ¡ £1.65 each
    ÂŁ1.65
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix 180g

    180g ¡ £5.56/kg
    ÂŁ1.00
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g ¡ £9.67/kg
    ÂŁ0.50 off
    ÂŁ1.45ÂŁ1.95
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk ¡ £1.65 each
    ÂŁ1.65
  • Bebeto Watermelon 70g

    70g ¡ £9.29/kg
    ÂŁ0.65
  • Haribo Tub 600g

    1pk ¡ £6.00 each
    ÂŁ6.00
  • Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g

    180g ¡ £5.56/kg
    ÂŁ1.00
  • Haribo Starmix Tube 120g

    1pk ¡ £1.50 each
    ÂŁ1.50
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g ¡ £10.36/kg
    ÂŁ0.50 off
    ÂŁ1.45ÂŁ1.95
  • Mentos Mints 135g

    135g ¡ £9.26/kg
    ÂŁ1.25
  • Mentos Fruits 135g

    135g ¡ £9.26/kg
    ÂŁ1.25
  • Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g

    180g ¡ £5.56/kg
    ÂŁ1.00
  • Skittles Fruits 136g

    136g ¡ £10.29/kg
    ÂŁ0.25 off
    ÂŁ1.40ÂŁ1.65
  • Starburst Fruit Chews Original 138g

    138g ¡ £10.14/kg
    ÂŁ0.25 off
    ÂŁ1.40ÂŁ1.65
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g ¡ £9.67/kg
    ÂŁ0.50 off
    ÂŁ1.45ÂŁ1.95
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk ¡ £3.25 each
    ÂŁ3.25
  • Bazooka Juicy Drop Blasts 140g

    140g ¡ £11.79/kg
    ÂŁ1.65
  • Bebeto Blue Raspberry Laces 70g

    70g ¡ £9.29/kg
    ÂŁ0.65
  • Bebeto Freeze Crunchy Watermelon 35g

    35g ¡ £74.29/kg
    ÂŁ2.60
  • Bonds Lemon Sherbets 120g

    120g ¡ £13.75/kg
    ÂŁ1.65
  • Haribo Alienauts 150g

    150g ¡ £10.33/kg
    ÂŁ1.55
  • Haribo Nostalgix 160g

    160g ¡ £9.06/kg
    ÂŁ1.45
  • Haribo Zingfest 150g

    150g ¡ £10.33/kg
    ÂŁ1.55
  • Juicy Drop Chews 67g

    67g ¡ £25.37/kg
    ÂŁ1.70
  • Juicy Drop Gummy Dipperz Strawberry 96g

    96g ¡ £27.08/kg
    ÂŁ2.60
  • View all (72)

Chewing Gum & Mints

  • Wrigley's Extra Peppermint 3 pack

    9pk ¡ £0.23 each
    ÂŁ2.10
  • Polo 34g

    34g ¡ £29.41/kg
    ÂŁ1.00
  • Smint Peppermint XXL 35g

    35g ¡ £60.00/kg
    ÂŁ2.10
  • Tic Tac Berry Bliss 49g

    49g ¡ £34.69/kg
    ÂŁ1.70
  • Trebor Extra Strong Mints 41.3g

    41g ¡ £24.39/kg
    ÂŁ1.00
  • Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus 46 pieces

    46pk ¡ £0.08 each
    ÂŁ3.50
  • Wrigley's Extra Plus Deep Clean 30 pieces

    30pk ¡ £0.12 each
    ÂŁ3.50
  • Wrigley's Extra Plus Hydro 30 pieces

    30pk ¡ £0.12 each
    ÂŁ3.50
  • Wrigley's Extra Strawberry 46 pieces

    46pk ¡ £0.08 each
    ÂŁ3.50
  • Wrigley's Extra Spearmint 3 pack

    9pk ¡ £0.23 each
    ÂŁ2.10
  • Wrigley's Airwaves Cherry Menthol 10 pieces

    10pk ¡ £0.10 each
    ÂŁ1.00
  • Wrigley's Extra Blueberry 10 pieces

    10pk ¡ £0.10 each
    ÂŁ1.00
  • Wrigley's Extra Peppermint 10 pieces

    10pk ¡ £0.10 each
    ÂŁ1.00
  • Wrigley's Extra Plus Chill 7 pieces

    7pk ¡ £0.14 each
    ÂŁ0.95
  • Wrigley's Extra Plus Deep Clean 7 pieces

    7pk ¡ £0.14 each
    ÂŁ0.95
  • Wrigley's Extra Plus Hydro 7 pieces

    7pk ¡ £0.14 each
    ÂŁ0.95
  • Wrigley's Extra Refreshers Strawberry Lemon 7 pieces

    7pk ¡ £0.14 each
    ÂŁ0.95
  • Wrigley's Extra Refreshers Tropical 7 pieces

    7pk ¡ £0.14 each
    ÂŁ0.95
  • Wrigley's Extra Spearmint 10 pieces

    10pk ¡ £0.10 each
    ÂŁ1.00
  • Wrigley's Extra Strawberry 10 pieces

    10pk ¡ £0.10 each
    ÂŁ1.00
  • Wrigley's Extra Watermelon 10 pieces

    10pk ¡ £0.10 each
    ÂŁ1.00
  • Dubble Bubble Gumball Machine 40g

    40g ¡ £53.75/kg
    ÂŁ2.15
  • Tic Tac Cherry Cola 49g

    49g ¡ £34.69/kg
    ÂŁ1.70

Offers

  • Toffifee 125g

    125g ¡ £14.80/kg
    ÂŁ0.30 off
    ÂŁ1.85ÂŁ2.15
  • McVitie's Club Orange 7 pack

    7pk ¡ £0.27 each
    ÂŁ0.60 off
    ÂŁ1.90ÂŁ2.50
  • Nutella B-ready 6 pack

    6pk ¡ £0.57 each
    ÂŁ0.40 off
    ÂŁ3.40ÂŁ3.80
  • Galaxy Smooth Milk 180g

    180g ¡ £17.22/kg
    ÂŁ0.50 off
    ÂŁ3.10ÂŁ3.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g ¡ £17.73/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Aero Chocolate 90g

    90g ¡ £17.78/kg
    ÂŁ0.40 off
    ÂŁ1.60ÂŁ2.00
  • Cadbury Dairy Milk Salted Caramel 120g

    120g ¡ £16.25/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Milkybar 90g

    90g ¡ £20.56/kg
    ÂŁ0.30 off
    ÂŁ1.85ÂŁ2.15
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g ¡ £17.73/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g ¡ £16.25/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g ¡ £16.25/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g ¡ £16.25/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g ¡ £16.25/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff 105g

    105g ¡ £18.57/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Mars 40g

    1pk ¡ £0.95 each
    ÂŁ0.35 off
    ÂŁ0.95ÂŁ1.30
  • Snickers Bar Single 40g

    40g ¡ £23.75/kg
    ÂŁ0.35 off
    ÂŁ0.95ÂŁ1.30
  • McVitie's Gold 7 pack

    7pk ¡ £0.27 each
    ÂŁ0.60 off
    ÂŁ1.90ÂŁ2.50
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Caramel 4 pack

    4pk ¡ £0.35 each
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ1.40ÂŁ1.95
  • Snickers 4 pack

    4pk ¡ £0.54 each
    ÂŁ0.50 off
    ÂŁ2.15ÂŁ2.65
  • Cadbury Curly Wurly 4 pack

    4pk ¡ £0.33 each
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ1.30ÂŁ1.85
  • Cadbury Dairy Milk Freddo 4 pack

    4pk ¡ £0.33 each
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ1.30ÂŁ1.85
  • Cadbury Crunchie 12 pack

    313g ¡ £15.50/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ4.85ÂŁ5.40
  • Revels Pouch 185g

    185g ¡ £18.38/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ3.40ÂŁ3.95
  • Terry's Chocolate Orange Minis 104g

    104g ¡ £16.35/kg
    ÂŁ0.70 off
    ÂŁ1.70ÂŁ2.40
  • Maltesers Pouch 158g

    158g ¡ £21.52/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ3.40ÂŁ3.95
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Twirl Bites 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • M&M's Crispy Pouch 187g

    187g ¡ £18.18/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ3.40ÂŁ3.95
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack

    4pk ¡ £0.33 each
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ1.30ÂŁ1.85
  • Cadbury Oreo Bites 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Dairy Milk Orange Buttons 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Cadbury Caramilk Buttons 100g

    100g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Maltesers White Pouch 126g

    126g ¡ £26.98/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ3.40ÂŁ3.95
  • M&M's Peanut Pouch 200g

    200g ¡ £17.00/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ3.40ÂŁ3.95
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons 175g

    175g ¡ £18.00/kg
    ÂŁ0.75 off
    ÂŁ3.15ÂŁ3.90
  • Cadbury Bitsa Wispa 175g

    175g ¡ £18.00/kg
    ÂŁ0.75 off
    ÂŁ3.15ÂŁ3.90
  • Reeses Peanut Butter Cups Minis 90g

    90g ¡ £21.67/kg
    ÂŁ0.65 off
    ÂŁ1.95ÂŁ2.60
  • Werther's Original Butter Candies 135g

    135g ¡ £12.59/kg
    ÂŁ0.25 off
    ÂŁ1.70ÂŁ1.95
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g ¡ £9.67/kg
    ÂŁ0.50 off
    ÂŁ1.45ÂŁ1.95
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g ¡ £10.36/kg
    ÂŁ0.50 off
    ÂŁ1.45ÂŁ1.95
  • Skittles Fruits 136g

    136g ¡ £10.29/kg
    ÂŁ0.25 off
    ÂŁ1.40ÂŁ1.65
  • Starburst Fruit Chews Original 138g

    138g ¡ £10.14/kg
    ÂŁ0.25 off
    ÂŁ1.40ÂŁ1.65
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g ¡ £9.67/kg
    ÂŁ0.50 off
    ÂŁ1.45ÂŁ1.95
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

Š 2026 Deliveroo