Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Autumn Comforts
    Autumn Comforts
  • Off to Uni
    Off to Uni
  • Too Early for Christmas? Never!
    Too Early for Christmas? Never!
  • Easy Midweek Meals
    Easy Midweek Meals
  • Indulge In Something Exceptional
    Indulge In Something Exceptional
  • Tickled Pink
    Tickled Pink
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cat Food

  • GO-CAT Kitten Chicken, Turkey and Milk Dry Cat Food 750g

    750g · £4.67/kg
    £3.50
  • WHISKAS Senior 11+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • Tiger by Asda Meat & Fish Selection in Jelly 1+ Years 12 x 100g (1.2kg)

    1.2kg · £2.67/kg
    £3.20
  • Sheba Classics Soup Adult Wet Cat Food Pouches with Tuna Fillets 4 x 40g

    160g · £18.75/kg
    £3.00
  • PURINA ONE Urinary Health Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £10.60/kg
    £7.95
  • Tiger by Asda Variety Selection in Jelly 1+ Years 12 x 400g (4.8kg)

    4.8kg · £2.17/kg
    £10.40
  • Felix Deliciously Sliced Fish Selection in Jelly 12 x 80g (960g)

    960g · £6.41/kg
    £6.15
  • Felix Goody Bag Orginal Mix 60g

    60g · £24.17/kg
    £1.45
  • Gourmet Gold Cat Food Paté with Ocean Fish 85g

    85g · £9.53/kg
    £0.81
  • WHISKAS 1+ DUO MEATY Combos Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Gravy 12 x 85g

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • FELIX AS GOOD AS IT LOOKS Senior Meat Selection in Jelly Wet Cat Food 12 x 100g

    1.02kg · £6.03/kg
    £6.15
  • FELIX Doubly Delicious Salmon & Veg Dry Cat Food 750g

    750g · £4.47/kg
    22% off
    £3.35£4.30
  • FELIX AS GOOD AS IT LOOKS Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x100g

    3.4kg · £5.41/kg
    £18.40
  • Sheba Classics Wet Cat Food Tray Salmon in Terrine 85g

    85g · £10.24/kg
    8% off
    £0.87£0.95
  • Gourmet Perle Ocean Collection Mini Fillets in Gravy 40 x 85g (3400g)

    3.4kg · £4.93/kg
    12% off
    £16.76£19.05
  • Felix Goody Bag Cat Treats Mixed Grill 60g

    60g · £24.17/kg
    3 for £3.70
    £1.45
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Tuna Flavour 200g

    200g · £16.30/kg
    11% off
    £3.26£3.66
  • Purina One Salmon & Wholegrain 800g

    800g · £9.94/kg
    £7.95
  • Whiskas Kitten Fish Favourites in Jelly 2-12 Months 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • Gourmet Gold Savoury Cake with Chicken 85g

    85g · £9.53/kg
    £0.81
  • Tiger by Asda Variety Selection in Gravy 1+ Years 6 x 400g (2.4kg)

    2.4kg · £2.29/kg
    £5.50
  • Gourmet Perle Cat Food Seaside Duo Mini Fillets in Gravy 12 x 85g (1020g)

    1.02kg · £6.01/kg
    £6.13
  • GOURMET Nature's Creations Fish Wet Cat Food 8x85g

    680g · £10.07/kg
    £6.85
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken &Turkey Gravy 6x50g Pouches

    300g · £9.17/kg
    £2.75
  • WHISKAS 1+ Dry SALMON Cat Food 800g

    800g · £5.38/kg
    £4.30
  • Go-Cat Senior Chicken & Turkey with Veg 750g

    750g · £4.67/kg
    £3.50
  • Dreamies with Tempting Beef 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Dreamies Cat Treat Biscuits Adult & Kitten with Cheese 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Tiger by Asda Meat, Fish & Poultry Selection in Jelly 1+ Years 40 x 100g (4kg)

    4kg · £2.54/kg
    £10.15
  • Encore Treat Whole Tuna Loin 30g

    30g · £54.33/kg
    12% off
    £1.63£1.85
  • Go-Cat® with Duck and Chicken Mix Dry Cat Food 2kg

    2kg · £3.13/kg
    £6.25
  • Webbox Lick-e-Lix with Liver Sausage & Cat Grass Tasty Yoghurty Treats 5 x 15g

    75g · £24.00/kg
    £1.80
  • FELIX Crispies Salmon and Trout Cat Treats 180g

    180g · £20.56/kg
    £3.70
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Fish Selection in Gravy 12 x 85g Pouch

    1.02kg · £6.34/kg
    12% off
    £6.47£7.35
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Tuna & Salmon in Jelly 6x50g Pouches

    300g · £9.17/kg
    £2.75
  • Sheba Fine Flakes In Jelly with Salmon 85g

    85g · £10.24/kg
    8% off
    £0.87£0.95
  • Iams for Vitality Fresh Chicken Dry Adult Cat Food 800g

    800g · £7.69/kg
    £6.15
  • Gourmet Gold Savoury Cake with Tuna 85g

    85g · £9.53/kg
    £0.81
  • Tiger by Asda Dry Food with Herring & Veg Adult Cat 1.2kg

    1.2kg · £2.58/kg
    £3.10
  • Asda Tiger Adult Cat Jelly Selection with Fish 40 x 100g (4.0kg)

    4kg · £2.54/kg
    £10.15
  • Dreamies Mix Cat Treat Biscuits with Chicken & Duck 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Sheba Select Slices in Gravy Succulent Collection Pouch 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £6.34/kg
    12% off
    £6.47£7.35
  • WHISKAS 1+ DUO OCEAN Delight Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • Whiskas Duo Surf & Turf in Jelly 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • DREAMIES™ Cat Treat Biscuits with Salmon Flavour Bulk Mega Tub 350g

    350g · £19.29/kg
    £6.75
  • Whiskas 1+ Meaty Meals in Gravy 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • WHISKAS 1+ Dry CHICKEN Cat Food 800g

    800g · £5.38/kg
    £4.30
  • Whiskas 1+ Poultry Feasts in Gravy 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £5.74/kg
    £5.85
  • Gourmet Gold Pâté 7+ Years 8 x 85g (680g)

    680g · £5.90/kg
    13% off
    £4.01£4.61
  • View all (218)

Cat Litter

  • Catsan Hygiene Smart Pack 2x Inlays Cat Litter Dust-Free Litter Tray Liner

    5L · £2.58/L
    £12.90
  • Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L

    10L · £0.93/L
    £9.25
  • Litter Tray

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • Smart Litter Wood Pellet Litter 10 Litres

    10L · £0.72/L
    £7.20
  • TidyZ 12 Drawstring Cat Litter Liners

    12pk · £0.20 each
    £2.45
  • Asda Tiger Non-Clumping Antibacterial Cat Litter 10 Litres

    10L · £0.60/L
    £6.00
  • Pet Scoop Silver

    1pk · £2.30 each
    £2.30

Dog Food

  • Hero by Asda Adult Light with Chicken, Rice & Vegetables 2.5kg

    2.5kg · £1.52/kg
    £3.80
  • Butcher's Grain Free Traditional Recipes Nourishing Food for Dogs 12 x 150g

    1.8kg · £4.19/kg
    5% off
    £7.55£7.95
  • Hero by Asda Adult Variety Selection in Jelly 6 x 400g (2.4kg)

    2.4kg · £1.77/kg
    £4.25
  • Pedigree Dentastix Daily Adult Medium Dog Treats 56 x Dental Sticks 1.44kg

    1.44kg · £9.79/kg
    £14.10
  • Hero by Asda 7 Medium Dental Chews 180g

    180g · £3.94/kg
    £0.71
  • WINALOT Meaty Chunks Senior Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g

    1.2kg · £4.08/kg
    £4.90
  • Good Boy Meaty Treaty Chewy Chicken with Carrot Sticks 220g

    220g · £31.14/kg
    £6.85
  • Naturo Natural Pet Food Variety Pack Adult Dog 1 to 7 Years 6 x 390g

    2.34kg · £3.31/kg
    10% off
    £7.74£8.60
  • Harringtons Superfoods Grain Free Dry Dog Food – Chicken 1.7kg

    1.7kg · £4.71/kg
    £8.00
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 40x100g

    4kg · £4.30/kg
    £17.20
  • Adventuros Dog Treat Boar Wild Flavour Nuggets 90g

    90g · £17.00/kg
    £1.53
  • Adventuros Dog Treat Buffalo Wild Flavour Sticks 120g

    120g · £12.75/kg
    £1.53
  • Misfits Nasher Sticks Adult Large Dog Treats with Chicken and Beef 270g

    270g · £6.30/kg
    £1.70
  • Hero by Asda Adult Meat & Poultry Selection in Gravy 12 x 100g (1.2kg)

    1.2kg · £3.17/kg
    £3.80
  • Wagg Treats BBQ Bangers 125g

    125g · £12.56/kg
    £1.57
  • Bakers Beef Adult 3kg

    3kg · £3.35/kg
    £10.05
  • BAKERS Allsorts Dog Treats 98g

    98g · £15.61/kg
    £1.53
  • Cesar Creations Wet Dog Food Pouch Poultry, Beef, Lamb in Sauce 40 x 100g

    4kg · £5.53/kg
    £22.10
  • Winalot Sunday Dinner Dog Food Pouches 40 x 100g

    4kg · £4.30/kg
    £17.20
  • Hero by Asda Glorious Gravy Bones Beef Flavour 800g

    800g · £3.94/kg
    £3.15
  • Good Boy Meaty Treaty Cheesy Chicken Sticks 185g

    185g · £37.03/kg
    £6.85
  • Good Boy Meaty Treaty Mega Chewy Pork Twist 60g

    60g · £45.00/kg
    £2.70
  • Winalot Adult Dog Food Pouch Mixed in Jelly 40 x 100g

    4kg · £4.30/kg
    £17.20
  • Harringtons Dry Adult Dog Food, Salmon & Potato, 1.7kg

    1.7kg · £4.06/kg
    £6.90
  • Good Boy Meaty Treaty Chicken Jumbo Chew Dog Treat 70g

    70g · £40.00/kg
    £2.80
  • Cesar Garden Terrine Wet Dog Food Tray Beef,Lamb,Poultry,Game Loaf 8 x 150g

    1.2kg · £5.63/kg
    16% off
    £6.76£8.05
  • Butcher's Lean & Tasty Nourishing Food for Dogs 6 x 390g

    2.34kg · £3.57/kg
    £8.35
  • Webbox Chub Roll Chicken Flavour 1-7 Years 720g

    720g · £1.67/kg
    £1.20
  • Good Boy Meaty Treaty Chicken Dumbbell Dog Treats 90g

    90g · £31.11/kg
    £2.80
  • Chappie Adult Wet Dog Food Tin Original in Loaf 412g

    412g · £5.61/kg
    £2.31
  • Lily's Kitchen Chicken & Turkey Casserole Adult Wet Dog Food 150g

    150g · £10.73/kg
    8% off
    £1.61£1.75
  • Good Boy Meaty Treaty Beef Strip Dog Treats 80g

    80g · £35.00/kg
    £2.80
  • Hero by Asda Adult Dog Food Meaty & Poultry Selection in Gravy 40 x 100g (4.0kg)

    4kg · £2.99/kg
    £11.95
  • Hero by Asda Adult with Beef Pâté 300g

    300g · £2.53/kg
    £0.76
  • Hero by Asda Adult Dog Food Meaty & Poultry Selection in Jelly 40 x 100g (4.0kg)

    4kg · £2.99/kg
    £11.95
  • Wagg Cookie Treats Peanut Butter & Banana 125g

    125g · £12.56/kg
    £1.57
  • Pedigree Dentastix Fresh Adult Medium Dog Treats 28 x Dental Sticks 720g

    720g · £10.97/kg
    £7.90
  • Good Boy Meaty Treaty Chewy Chicken Strips 230g

    230g · £29.78/kg
    £6.85
  • Cesar Senior Wet Dog Food Trays Meat in Delicate Jelly 8 x 150g

    1.2kg · £5.63/kg
    16% off
    £6.76£8.05
  • Harringtons Adult Rich in Turkey with Veg 4kg

    4kg · £2.47/kg
    30% off
    £9.87£14.10
  • Pedigree Dentastix Daily Adult Large Dog Treats 21 x Dental Sticks 810g

    810g · £9.75/kg
    £7.90
  • Good Boy Meaty Treaty Big Pack Beef Strip Dog Treats 280g

    280g · £24.46/kg
    £6.85
  • Harringtons Rich in Beef & Rice Dry Adult Dog Food 4kg

    4kg · £2.47/kg
    30% off
    £9.87£14.10
  • Naturo Grain Free Chicken & Potato with Vegetables Adult Dog Food Tray 400g

    400g · £5.00/kg
    £2.00
  • Cesar Deliciously Fresh Dog Food Pouches Mixed Selection in Sauce 12 x 100g

    12pk · £0.47 each
    16% off
    £5.67£6.75
  • Pedigree Rodeo Duos Adult Dog Treats Beef & Cheese 7 Chews 123g

    123g · £12.76/kg
    3 for £3.70
    £1.57
  • Pedigree DentaStix Daily Medium Dog Dental Treats 5 Sticks

    128g · £13.28/kg
    £1.70
  • Hero by Asda Marvellous Mixed Biscuits 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Good Boy Meaty Treaty Big Pack Chicken Dumbbell Dog Treats 320g

    320g · £21.41/kg
    £6.85
  • Pedigree Biscrok Gravy Bones Adult Dog Treats Original Biscuits 400g

    400g · £6.65/kg
    £2.66
  • View all (207)

Grooming, Healthcare & Accessories

  • TidyZ 50 Doggy Bags Tie Handles

    50pk · £0.05 each
    £2.45
  • Good Boy 30 Ultra Absorbent Training Pads

    30pk · £0.21 each
    £6.15
  • Good Boy 150 Dog Poo Bags

    150pk · £0.01 each
    £1.85
  • Pampered Paws 30 Training Pads

    30pk · £0.22 each
    £6.45

Other Pet Needs

  • Tiny Friends Farm Gerty Guinea Pig Scrummies 120g

    120g · £15.00/kg
    20% off
    £1.80£2.25
  • Wild Bird Dried Mealworms 150g

    150g · £24.33/kg
    £3.65
  • Wild Harvest Small Animal Treats with Honey Pack of 3 Sticks 95g

    95g · £14.00/kg
    9% off
    £1.33£1.46
  • Wild Bird Peanuts 750g

    750g · £4.87/kg
    £3.65
  • Tiny Friends Farm Russel Rabbit Crunchers With Carrot 120g

    120g · £15.00/kg
    20% off
    £1.80£2.25
  • Burgess Excel Guinea Pig Nuggets with Mint 1.5kg

    1.5kg · £3.47/kg
    £5.20
  • Wild Bird No Mess Seed Mix 1.2kg

    1.2kg · £3.04/kg
    £3.65
  • Peckish 12 Extra Goodness Balls

    12pk · £0.33 each
    £3.95
  • Wild Bird High Energy Seed Mix 1.2kg

    1.2kg · £3.04/kg
    £3.65
  • Burgess Excel Adult Rabbit Nuggets with Mint 1.5kg

    1.5kg · £4.10/kg
    £6.15
  • Bob Martin Wormer Spot-On Solution for Cats & Kittens Praziquantel 20mg 2 x 0.5ml

    2pk · £2.53 each
    9% off
    £5.06£5.56
  • Bob Martin Clear Plus 67mg / 60.3mg Spot-On Solution for Small Dogs Treatment 1 Pipette

    1pk · £8.55 each
    £8.55
  • Wild Bird Seed Mix 2kg

    2kg · £1.83/kg
    £3.65
  • Smart Pet Small Wood Shavings Bale

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Wild Bird Hanging Coconut Fat Feast Twin Pack

    2pk · £1.83 each
    £3.65
  • Bob Martin Clear Plus 134mg / 120.6mg Spot-On Solution for Medium Dogs Treatment 1 Pipette

    1pk · £10.10 each
    £10.10
  • Tetra Pond Sticks 100g

    100g · £56.00/kg
    £5.60
  • Burgess Excel Feeding Hay with Meadow Flowers 500g

    500g · £9.30/kg
    £4.65
  • Trill Nutrivit Complete Budgerigar Food 500g

    500g · £5.98/kg
    8% off
    £2.99£3.25
  • Wild Bird Suet Pellets Flavoured with Mealworms 1.2kg

    1.2kg · £3.04/kg
    £3.65
  • Bugalugs Baby Fresh Cologne 200ml

    200ml · £38.50/L
    £7.70
  • Bob Martin Clear Plus 50mg / 60mg Spot-On Solution for Cats and Ferrets 2 Pipettes

    2pk · £6.08 each
    £12.15
  • Wild Bird Sunflower Hearts 625g

    625g · £5.84/kg
    £3.65
  • Good Boy 20 Antibacterial Dog & Puppy Wipes 20pk

    20pk · £0.08 each
    8% off
    £1.61£1.75
  • Peckish Complete Seed Mix 1.7kg

    1.7kg · £3.03/kg
    £5.15
  • Wild Bird 18 Fat Balls 1.4kg

    18pk · £0.20 each
    £3.65
  • Country Values Soft & Snuggly Bedding Hay for Small Animals 1kg

    1kg · £2.91/kg
    9% off
    £2.91£3.20
  • Bob Martin Clear Collar Flea & Tick Repellent

    1pk · £5.40 each
    £5.40

Offers

  • FELIX Doubly Delicious Salmon & Veg Dry Cat Food 750g

    750g · £4.47/kg
    22% off
    £3.35£4.30
  • Sheba Classics Wet Cat Food Tray Salmon in Terrine 85g

    85g · £10.24/kg
    8% off
    £0.87£0.95
  • Gourmet Perle Ocean Collection Mini Fillets in Gravy 40 x 85g (3400g)

    3.4kg · £4.93/kg
    12% off
    £16.76£19.05
  • Felix Goody Bag Cat Treats Mixed Grill 60g

    60g · £24.17/kg
    3 for £3.70
    £1.45
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Tuna Flavour 200g

    200g · £16.30/kg
    11% off
    £3.26£3.66
  • Dreamies with Tempting Beef 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Dreamies Cat Treat Biscuits Adult & Kitten with Cheese 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Encore Treat Whole Tuna Loin 30g

    30g · £54.33/kg
    12% off
    £1.63£1.85
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Fish Selection in Gravy 12 x 85g Pouch

    1.02kg · £6.34/kg
    12% off
    £6.47£7.35
  • Sheba Fine Flakes In Jelly with Salmon 85g

    85g · £10.24/kg
    8% off
    £0.87£0.95
  • Dreamies Mix Cat Treat Biscuits with Chicken & Duck 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Sheba Select Slices in Gravy Succulent Collection Pouch 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £6.34/kg
    12% off
    £6.47£7.35
  • Gourmet Gold Pâté 7+ Years 8 x 85g (680g)

    680g · £5.90/kg
    13% off
    £4.01£4.61
  • Felix Soup Cat Food Farm Selection Tender Strips 6x48g

    288g · £8.02/kg
    4% off
    £2.31£2.41
  • WHISKAS 1+ Dry TUNA Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.42/kg
    6% off
    £6.49£6.90
  • Felix with Tasty Beef and Chicken and with Vegetables 750g

    750g · £4.47/kg
    22% off
    £3.35£4.30
  • Felix Soup Farm Selection Wet Cat Food 6 x 48g

    288g · £8.02/kg
    4% off
    £2.31£2.41
  • WHISKAS 1+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g

    3.4kg · £4.04/kg
    7% off
    £13.72£14.75
  • Gourmet Revelations Mousse with Chicken and a Cascading Gravy 4 x 57g (228g)

    228g · £7.32/kg
    32% off
    £1.67£2.45
  • SHEBA® Fine Flakes Adult Wet Cat Food Succulent Selection in Jelly 12x85g Pouch

    1.02kg · £6.41/kg
    11% off
    £6.54£7.35
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Catnip 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Salmon Flavour 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Sheba Sauce Collection Adult Cat Food Pouch Fish Selection 12 x 85g

    1.02kg · £6.34/kg
    12% off
    £6.47£7.35
  • Sheba Fine Flakes Cat Pouches Poultry Collection in Jelly 12x85g pack

    1.02kg · £6.41/kg
    11% off
    £6.54£7.35
  • WHISKAS Kitten 2-12 mnths Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.42/kg
    6% off
    £6.49£6.90
  • Gourmet Mon Petit Adult Cat Food with Duck, Chicken & Turkey 6 x 50g (300g)

    300g · £5.37/kg
    27% off
    £1.61£2.20
  • Tiger by Asda Stix 6 x 5g (30g)

    30g · £33.00/kg
    18% off
    £0.99£1.21
  • WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g

    3.4kg · £4.04/kg
    7% off
    £13.72£14.75
  • WHISKAS 1+ Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.42/kg
    6% off
    £6.49£6.90
  • Encore Natural Wet Cat Food Fish Selection Broth 8 x 70g Tins

    560g · £11.14/kg
    22% off
    £6.24£8.00
  • Gourmet Revelations Tuna Mousse 4x57g

    228g · £7.32/kg
    32% off
    £1.67£2.45
  • Gourmet Mon Petit Intense Fine Cuts 6 x 50g (300g)

    300g · £5.37/kg
    27% off
    £1.61£2.20
  • WHISKAS Senior 7+ Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.42/kg
    6% off
    £6.49£6.90
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Poultry Selection in Gravy 12x85g Pouch

    1.02kg · £6.34/kg
    12% off
    £6.47£7.35
  • Felix Soup Fish Selection Wet Cat Food 6 x 48g

    288g · £8.02/kg
    4% off
    £2.31£2.41
  • Sheba Classics in Terrine with Chicken 85g

    85g · £10.24/kg
    8% off
    £0.87£0.95
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Catnip Flavour 200g

    200g · £16.30/kg
    11% off
    £3.26£3.66
  • Gourmet Revelations Mousse with Salmon and a Cascading Gravy 4 x 57g (228g)

    228g · £7.32/kg
    32% off
    £1.67£2.45
  • Encore Chicken Breast Treats 10g

    10g · £144.00/kg
    22% off
    £1.44£1.85
  • FELIX Soup Time Tender Strips Fish Selection Wet Cat Food 6x48g

    288g · £8.02/kg
    4% off
    £2.31£2.41
  • Whiskas 7+ Fish Favourites in Jelly 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £5.74/kg
    2 for £10
    £5.85
  • Whiskas Kitten Poultry Feasts in Jelly 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £5.74/kg
    2 for £10
    £5.85
  • Gourmet Gold Savoury Cake Meat 8 x 85g (680g)

    680g · £5.90/kg
    13% off
    £4.01£4.61
  • WHISKAS 1+ TASTY MIX Chefs Choice Wet Cat Food Pouches in Gravy 40 x 85g

    3.4kg · £4.04/kg
    7% off
    £13.72£14.75
  • Gourmet Gold Double Delicacies 8 x 85g (680g)

    680g · £5.90/kg
    13% off
    £4.01£4.61
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Tuna Flavour 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese Mega Pack 200g

    200g · £16.30/kg
    11% off
    £3.26£3.66
  • Gourmet Perle Chef's Collection Mini Fillets in Gravy 40 x 85g (3400g)

    3.4kg · £4.93/kg
    12% off
    £16.76£19.05
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken 60g

    60g · £27.50/kg
    3 for £3.70
    £1.65
  • Felix Goody Bag Seaside Mix 60g

    60g · £24.17/kg
    3 for £3.70
    £1.45
  • View all (121)

  • View Sexual Wellness

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo