Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Too Early for Christmas? Never!
    Too Early for Christmas? Never!
  • Indulge In Something Exceptional
    Indulge In Something Exceptional
  • Easy Midweek Meals
    Easy Midweek Meals
  • Tickled Pink
    Tickled Pink
  • Feast with the Faithful
    Feast with the Faithful
  • Off to Uni
    Off to Uni
  • Autumn Comforts
    Autumn Comforts
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Part-Baked Bread 2 Baguettes 300g

    2pk · £0.64 each
    2 for £2.50
    £1.28
  • The Bakery at Asda Tiger Bread Bloomer Thick Sliced 800G

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Bake at Home Petits Pains 6pk

    6pk · £0.24 each
    2 for £2.50
    £1.45
  • Allinson's Scandalous Seeds Wholemeal Batch Bread 650g

    650g · £2.42/kg
    15% off
    £1.57£1.85
  • Roberts Thick Soft White 800g

    800g · £2.13/kg
    £1.70
  • Hovis Thick Soft White Bread 800g

    800g · £1.93/kg
    10% off
    £1.54£1.71
  • Promise Gluten Free Chia & Quinoa Loaf 480g

    480g · £8.96/kg
    £4.30
  • The Bakery at ASDA Seeded Tin Loaf Sliced 800g

    800g · £2.31/kg
    £1.85
  • Kingsmill Medium 50/50 Bread 800g

    800g · £2.00/kg
    £1.60
  • The Bakery at Asda Farmhouse Wholemeal 440g

    440g · £2.61/kg
    £1.15
  • Warburtons Wholegrain & Rye 'Our Dough 400g

    400g · £3.80/kg
    18% off
    £1.52£1.85
  • Hovis Authentic Granary Wholemeal 800g

    800g · £3.00/kg
    £2.40
  • Warburtons Danish Lighter Wholemeal Bread 400g

    400g · £3.88/kg
    £1.55
  • The Bakery at Asda Sliced White Farmhouse Loaf 800g

    800g · £2.31/kg
    £1.85
  • Schär Gluten-Free Wholesome White Loaf 300g

    300g · £11.50/kg
    £3.45
  • Asda The Bakery Seeded Thick Sliced 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • The Bakery at Asda 4 Brown Soft Sliced Baguettes 340g

    340g · £6.88/kg
    18% off
    £2.34£2.85
  • Asda Square Cut Medium White Bread 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Asda The Bakery Seeded Medium Sliced 400g

    400g · £3.25/kg
    £1.30
  • Asda Medium Wholemeal Brown Bread 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Exceptional by Asda Large Sourdough Seeded Boule 600g

    600g · £5.75/kg
    £3.45
  • 2 Brown Baguettes 300g

    300g · £4.83/kg
    2 for £2.50
    £1.45
  • Schär Gluten-Free White Ciabatta Rolls 200g

    200g · £12.20/kg
    13% off
    £2.44£2.80
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £3.18/kg
    18% off
    £1.27£1.55
  • Allinson's Authentic White Sourdough Sliced Bread 650g

    650g · £3.38/kg
    £2.20
  • Warburtons The True Taste of Wholemeal 800g

    800g · £2.06/kg
    £1.65
  • Warburtons Soft White 'Our Dough 400g

    400g · £3.80/kg
    18% off
    £1.52£1.85
  • Warburtons Gluten Free White Loaf 300g

    300g · £8.03/kg
    £2.41
  • Asda The Bakery Farmhouse White 440g

    440g · £2.61/kg
    £1.15
  • Kingsmill Medium Tasty Wholemeal Bread 800g

    800g · £2.00/kg
    £1.60
  • Exceptional by Asda Multigrain Loaf 800g

    800g · £2.45/kg
    £1.96
  • Jason's No1 The Great White Sourdough 450g

    450g · £4.89/kg
    £2.20
  • Asda The Bakery Multigrain 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Asda Exceptional Bake at Home Stonebaked Baguettes 2 x 125g (250g)

    2pk · £1.13 each
    £2.25
  • The Bakery at Asda White Bloomer 800g

    800g · £2.19/kg
    £1.75
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.14/kg
    £1.71
  • Kingsmill Extra Thick Toastie Sliced Loaf 800g

    800g · £1.51/kg
    £1.21
  • ASDA Garlic & Herb Baguette 200g

    210g · £6.43/kg
    £1.35
  • The Bakery at Asda Sliced Tiger Tin Loaf 800g

    800g · £2.31/kg
    £1.85
  • Exceptional by ASDA Multiseed Stonebaked Baguettes 2 x 125g (250g)

    250g · £9.00/kg
    £2.25
  • Schär Gluten-Free Wholesome Seeded Loaf 300g

    300g · £11.50/kg
    £3.45
  • Warburtons Seeds & Grains 'Our Dough 400g

    400g · £3.80/kg
    18% off
    £1.52£1.85
  • Promise Gluten Free Soft White Loaf 480g

    480g · £10.00/kg
    £4.80
  • The Bakery at Asda Malted Bread Bloomer Thick Sliced 800G

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Free From by Asda Brown Sliced Loaf 535g

    535g · £4.37/kg
    £2.34
  • Warburtons Gluten Free Tiger Bloomer Original 400g

    400g · £10.25/kg
    £4.10
  • Warburtons Toastie White Thick Sliced Bread 400g

    400g · £2.90/kg
    £1.16
  • Exceptional by ASDA Stonebaked Baguette 250g

    250g · £9.00/kg
    £2.25
  • Kingsmill No Crusts Wholemeal Brown Bread 400g

    400g · £4.50/kg
    £1.80
  • Warburtons Gluten Free White Bloomer with Sourdough 400g

    400g · £10.25/kg
    £4.10
  • View all (93)

Croissants & Breakfast

  • 7days Strawberry Vanilla Croissant 80g

    80g · £9.38/kg
    £0.75
  • Warburtons 6 Original Pancakes

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Warburtons 6 Original Crumpets

    6pk · £0.13 each
    16% off
    £0.76£0.90
  • Exceptional by Asda 4 Extra Fruity Hot Cross Buns

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • 7 Days Max Croissant with Cocoa Flavoured Filling 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Kingsmill 6 Golden Pancakes

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • 7 Days Mini Cocoa Croissants 185g

    185g · £7.57/kg
    £1.40
  • The Bakery at Asda 8 Chocolate Chip Brioche Rolls 8pk

    8pk · £0.21 each
    7% off
    £1.67£1.80
  • The Bakery at Asda 4 All-Butter Croissants

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • The Bakery at Asda 9 Crumpets

    9pk · £0.10 each
    £0.86
  • The Bakery at Asda Sliced Brioche Loaf 500g

    500g · £4.20/kg
    £2.10
  • The Bakery at Asda 6 White Chocolate Crêpes 6 x 30g (180g)

    180g · £13.61/kg
    £2.45
  • Asda Brioche Rolls 8pk

    8pk · £0.21 each
    7% off
    £1.67£1.80
  • Warburtons 8 Crumpet Thins

    8pk · £0.21 each
    £1.65
  • Asda Milk Chocolate Chunk Pancakes 5pk

    5pk · £0.25 each
    18% off
    £1.23£1.50
  • Brioche Pasquier Pitch Brioche with Choc Chips 6 x 37.5g (225g)

    6pk · £0.29 each
    £1.71
  • The Bakery at Asda 6 Chocolate Chip Brioche Swirls 300g

    6pk · £0.44 each
    £2.65
  • Asda Croissants 6pk

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • Asda The Bakery 8 Sweet Pancakes 500g

    8pk · £0.50 each
    £4.00
  • Asda The Bakery 8 Pains Au Chocolat 360g

    8pk · £0.31 each
    £2.50
  • Warburtons English Breakfast Muffins 4pk

    4pk · £0.38 each
    £1.53
  • Asda Exceptional All-Butter Brioche Loaf 400g

    400g · £9.13/kg
    £3.65
  • The Bakery at Asda 4 Muffins

    4pk · £0.20 each
    £0.80
  • McVitie's 8 Toasting Waffles 200g

    8pk · £0.30 each
    £2.40
  • Whaoo! 6 Chocolate Filled Crêpes 192g

    6pk · £0.33 each
    13% off
    £2.00£2.30
  • The Bakery at Asda 2 Belgian Buns

    2pk · £1.13 each
    £2.25
  • Asda White Chocolate Pancakes 5PK

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • The Bakery at Asda 6 Toastie Crumpets

    6pk · £0.25 each
    18% off
    £1.48£1.80
  • Exceptional by Asda 4 All-Butter Croissants

    4pk · £0.73 each
    £2.93
  • Abra-Ca-Debora 6 Buttermilk Pancakes 240g

    240g · £12.29/kg
    £2.95
  • Asda Classic Waffles 250g

    6pk · £0.36 each
    15% off
    £2.17£2.55
  • Warburtons 9 Original Crumpets

    9pk · £0.14 each
    £1.25
  • Exceptional by Asda 4 Buttermilk Pancakes

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Asda Plain Pancakes 5pk

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • McVitie's 8 Toasting Waffles Chocolate Flavour 200g

    8pk · £0.31 each
    £2.45
  • St Pierre 6 Chocolate Filled Crêpes

    6pk · £0.44 each
    £2.66
  • Asda The Bakery 6 Crumpets

    6pk · £0.09 each
    £0.55
  • Whaoo! 6 Chocolate & Banana Filled Crêpes 192g

    6pk · £0.33 each
    13% off
    £2.00£2.30
  • Genius 6 Scotch Pancakes

    6pk · £0.34 each
    26% off
    £2.04£2.75
  • Warburtons Pearl Sugar Belgian Waffles 4 x 50g

    4pk · £0.60 each
    £2.41
  • Exceptional by ASDA 12 Mini Meringues

    12pk · £0.18 each
    £2.10
  • Exceptional by ASDA 4 All-Butter Pains Au Chocolat

    4pk · £0.74 each
    £2.95
  • Milky Way Croissants 4 x 48g (192g)

    4pk · £0.69 each
    £2.75
  • Warburtons Gluten Free 4 Crumpets

    292g · £11.47/kg
    £3.35
  • Asda Buttery Flapjack 5pk

    5pk · £0.40 each
    £2.00
  • Schär Gluten-Free Pain Au 4 Chocolat 260g

    260g · £16.54/kg
    £4.30
  • The Bakery at Asda 8 Sweet Pancakes 480g

    8pk · £0.45 each
    £3.60
  • Schär Gluten Free Waffles 100g

    100g · £28.00/kg
    £2.80
  • St Pierre 6 Croissants

    6pk · £0.46 each
    £2.75
  • Asda Chocolate and Hazelnut Flavour Waffles 8pk

    8pk · £0.27 each
    11% off
    £2.14£2.40
  • View all (54)

Buns & Rolls

  • Sheldon's Lancashire Oven Bottom Muffins 6pk

    6pk · £0.31 each
    £1.88
  • The Bakery at Asda 12 White Sliced Bread Rolls 12PK

    12pk · £0.19 each
    £2.25
  • New York Bakery Wholemeal Bagels

    5pk · £0.24 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • New York Bakery Co Plain Bagels 5pk

    5pk · £0.24 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • Warburtons 6 Soft & Sliced Hotdog Rolls

    6pk · £0.28 each
    £1.65
  • St Pierre 4 Seeded Brioche Burger Buns

    4pk · £0.88 each
    £3.50
  • The Bakery at ASDA 4 Panini Rolls

    4pk · £0.46 each
    £1.85
  • The Bakery at Asda 6 White Sliced Rolls

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • The Bakery at Asda 6 White Finger Rolls

    6pk · £0.19 each
    £1.15
  • Warburtons Sliced Soft White Bread Rolls 6pk

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • St Pierre 6 Brioche Buns

    6pk · £0.59 each
    £3.55
  • The Bakery at Asda 2 Panini Rolls

    2pk · £0.75 each
    £1.50
  • Warburtons 12 White Rolls

    12pk · £0.20 each
    £2.40
  • The Bakery at Asda 4 Wholemeal Baps

    4pk · £0.31 each
    £1.25
  • The Bakery at Asda 6 Finger Rolls

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • Ciabatta Rolls 250g

    250g · £6.80/kg
    2 for £2.50
    £1.70
  • Warburtons 6 Original Thin Bagels

    6pk · £0.20 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • The Bakery at Asda 4 Cheese Topped White Rolls

    4pk · £0.40 each
    £1.60
  • The Bakery at Asda 4 Cheese Rolls 4PK

    4pk · £0.38 each
    £1.53
  • The Bakery at ASDA 5 Plain Bagels

    5pk · £0.28 each
    £1.40
  • The Bakery at Asda 6 Soft Brown Rolls

    6pk · £0.27 each
    £1.60
  • Warburtons Plain Bagels 5pk

    5pk · £0.46 each
    £2.30
  • The Bakery at Asda 4 Sliced Brioche Burger Buns

    4pk · £0.30 each
    £1.21
  • The Bakery at Asda 4 Tiger Cobble Rolls

    4pk · £0.50 each
    £2.00
  • Exceptional by Asda 4 Sliced Brioche Burger Buns

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • The Bakery at Asda 6 Soft White Rolls

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • St Pierre 4 Brioche Burger Buns 4pk

    4pk · £0.39 each
    27% off
    £1.57£2.15
  • Warburtons 4 Large Rolls

    4pk · £0.52 each
    £2.06
  • St Pierre 4 Brioche Baguettes

    4pk · £0.61 each
    £2.45
  • Exceptional by Asda 6 Sliced Brioche Hot Dog Rolls

    6pk · £0.46 each
    £2.75
  • Warburtons 4 Gluten Free Soft White Rolls

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Warburtons 6 Sesame Thin Bagels

    6pk · £0.20 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • Warburtons 6 Wholemeal Rolls

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • Jason's Every Day Tiger Rolls with Sourdough 320g

    4pk · £0.51 each
    £2.05
  • Warburtons 5 Cinnamon & Raisin Soft Bagels

    5pk · £0.46 each
    £2.30
  • New York Bakery Red Onion & Chive Bagels

    5pk · £0.24 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • Genius 4 Multiseeded Rolls

    4pk · £0.68 each
    £2.70
  • Warburtons Seeded Protein Thin Bagels 4PK

    4pk · £0.30 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • St Pierre 4 Brioche Pre-Cut Hot Dog Rolls

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • New York Bakery Co Gluten Free Original Bagels 4pk

    4pk · £0.83 each
    £3.32
  • St Pierre 4 Burger Buns

    4pk · £0.75 each
    £3.00
  • Schär Gluten-Free Brown Ciabatta Rolls 200g

    200g · £12.20/kg
    13% off
    £2.44£2.80
  • The Bakery at Asda 4 White Baps

    4pk · £0.31 each
    £1.25
  • Warburtons 4 Gluten Free Soft Brioche Rolls

    240g · £13.96/kg
    £3.35
  • New York Bakery Sesame Bagels

    5pk · £0.24 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • Warburtons 4 Brioche Burger Buns

    4pk · £0.73 each
    £2.91
  • The Bakery at Asda 4 White Rolls

    4pk · £0.31 each
    £1.25
  • The Bakery at Asda 6 Scotch White Rolls

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • Exceptional by ASDA Stonebaked Pave Rolls 4 x 75g (300g)

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Warburtons 4 Square Rolls

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • View all (55)

Wraps, Pittas & Naans

  • Asda White & Wheat Wraps 8PK

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack

    220g · £8.64/kg
    £1.90
  • Deli Kitchen 2 Lebanese Style Flatbreads

    2pk · £0.90 each
    £1.80
  • Asda The Bakery 20 Garlic & Coriander Mini Naan Bites

    20pk · £0.10 each
    £1.95
  • ASDA 6 Chapattis 450g

    6pk · £0.31 each
    £1.85
  • Exceptional by ASDA Hand-Stretched 2 Wild Garlic Leaf & Sea Salt Flatbreads

    2pk · £1.10 each
    £2.20
  • Old El Paso 8 Street Vibes Soft Taco Wraps 220g

    220g · £10.45/kg
    £2.30
  • Mission 6 Wholemeal Wraps 367g

    6pk · £0.31 each
    £1.85
  • Mission Carb Balance Tortilla Wraps 4 Pack

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Old El Paso Gluten Free Regular Original Tortillas x6 216g

    216g · £14.26/kg
    8% off
    £3.08£3.35
  • Warburtons 4 Wholemeal Soft Pittas

    4pk · £0.36 each
    £1.44
  • Warburtons 4 Gluten Free White Thins

    200g · £15.75/kg
    £3.15
  • Mission Wheat & White Mini Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.19 each
    £1.16
  • Asda Spanish Style Tortilla

    500g · £7.34/kg
    3 for £8.60
    £3.67
  • Mission Deli 6 Wheat & White Wraps

    6pk · £0.31 each
    £1.85
  • The Bakery at Asda 2 Plain Flatbreads 150g

    2pk · £0.88 each
    £1.75
  • Asda Bom Bahia 2 Garlic & Coriander Naan Breads 400g

    400g · £10.75/kg
    £4.30
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    220g · £8.64/kg
    £1.90
  • Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g

    4pk · £0.37 each
    20% off
    £1.48£1.85
  • Asda 4 Mini Garlic & Coriander Naans

    4pk · £0.34 each
    £1.35
  • Asda 8 Tortillas Plain 320g

    8pk · £0.23 each
    £1.80
  • Mission 6 Protein Wraps 367g

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • The Bakery at Asda 6 Plain Mini Naans 282g

    6pk · £0.31 each
    £1.85
  • ASDA 2 Peshwari Naans

    2pk · £0.50 each
    £1.00
  • Asda 10 Mini Tortillas Plain 300g

    300g · £5.67/kg
    £1.70
  • BFree 4 Pitta Breads Stone Baked 220g

    220g · £13.59/kg
    18% off
    £2.99£3.65
  • Asda 2 Garlic & Coriander Naans

    380g · £4.45/kg
    £1.69
  • The Bakery at Asda 2 Kebab Breads 330g

    330g · £5.45/kg
    £1.80
  • Asda Mini Plain Naans 4pk

    4pk · £0.31 each
    £1.25
  • Asda Side for Two 2 Flame - Baked Garlic & Coriander Naans 320g

    320g · £5.75/kg
    25% off
    £1.84£2.45
  • Warburtons 4 Gluten Free White Wraps

    180g · £17.50/kg
    £3.15
  • The Bakery at ASDA 2 High Protein Flatbreads

    2pk · £0.83 each
    £1.65
  • ASDA 2 Plain Naans

    2pk · £0.50 each
    £1.00
  • Warburtons 4 Protein Flatbreads

    4pk · £0.54 each
    £2.15
  • Asda Side for Two 2 Flame-Baked Chapattis 220g

    220g · £11.14/kg
    £2.45
  • Patak's The Original 2 Flame Baked Peshwari Naans 220g

    220g · £8.64/kg
    £1.90
  • Warburtons 4 Protein Soft Pittas

    4pk · £0.50 each
    £2.00
  • Asda Wholemeal Wraps 8pk

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Patak's Indian 4 Flame Baked Mini Naan Breads

    188g · £10.11/kg
    £1.90
  • Mission Original XL Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.29 each
    £1.71
  • Warburtons 4 Gluten Free White Soft Pittas

    4pk · £0.85 each
    £3.41
  • Mission Deli 6 Original Wraps

    6pk · £0.31 each
    £1.85
  • Asda 2 Plain Naans

    380g · £4.45/kg
    £1.69
  • The Bakery at Asda 6 Garlic & Coriander Mini Naans 282g

    282g · £5.82/kg
    18% off
    £1.64£2.00
  • ASDA 2 Garlic & Coriander Naans

    2pk · £0.50 each
    £1.00
  • Exceptional by ASDA Tomato, Pesto & Mozzarella Focaccia 320g

    320g · £7.75/kg
    20% off
    £2.48£3.10
  • Asda White Mini Wraps 8PK

    8pk · £0.16 each
    £1.30
  • mission 6 Wraps Chargrilled 367g

    6pk · £0.31 each
    £1.85
  • Exceptional by ASDA 2 Caramelised Red Onion & Mozzarella Flatbreads 220g

    220g · £11.27/kg
    20% off
    £2.48£3.10
  • Crosta Mollica 6 Durum Wheat Midi Piadina Flatbreads 240g

    240g · £10.21/kg
    £2.45
  • View all (66)

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Mr Kipling Strawberries & Cream Tarts 4 Pack

    4pk · £0.16 each
    49% off
    £0.64£1.25
  • Exceptional by ASDA 4 Toffee Apple Spiced Crumble Tarts

    4pk · £0.91 each
    £3.65
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.16 each
    49% off
    £0.64£1.25
  • Mr Kipling Delicious & Light Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack

    6pk · £0.31 each
    £1.85
  • The Bakery at ASDA 2 Egg Custard Tarts

    2pk · £0.53 each
    £1.05
  • Mr Kipling Delicious & Light Bramley Apple Pies 6 pack

    6pk · £0.31 each
    £1.85
  • The Flan Co. Large Sponge Flan Case 200g

    200g · £12.50/kg
    £2.50
  • Mr Kipling Caramel Tarts 4 Pack

    4pk · £0.16 each
    49% off
    £0.64£1.25
  • Asda Cherry Pie each

    550g · £5.00/kg
    25% off
    £2.75£3.66
  • Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • The Bakery at ASDA Delicious Apple Crumble 500g

    500g · £9.80/kg
    £4.90
  • Mr Kipling Jam Tarts 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • Asda The Bakery Apple Pie

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Asda Assorted Jam Tarts 6pk

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • Exceptional by Asda Apple & Blackcurrant Crumble Cake

    1pk · £4.90 each
    £4.90
  • The Bakery at Asda 2 Strawberry Tarts

    2pk · £1.65 each
    £3.30
  • Mr Kipling Festive Bakewells Christmas Tarts 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • The Bakery at ASDA 6 Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.70
  • Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant, Bramley Apple and Cherry Pies 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • Asda Bramley Apple Pie each

    550g · £5.00/kg
    25% off
    £2.75£3.66
  • The Bakery at ASDA 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Asda The Bakery Apple & Blackberry Pie 550g

    550g · £5.00/kg
    25% off
    £2.75£3.66

Small Cakes & Treats

  • The Bakery at Asda 6 Angel Slices 160g

    6pk · £0.26 each
    £1.53
  • Free From by ASDA 6 Donuts 197g

    197g · £9.04/kg
    £1.78
  • Asda The Bakery 6 Chocolate Victoria Sponge Cakes

    6pk · £0.34 each
    £2.05
  • Soreen Lift Bars Raspberry & Vanilla 4 x 42g

    4pk · £0.43 each
    £1.70
  • The Bakery at Asda 6 Iced Finger Buns

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Dina Handmade Classic Baklawa Selection 200g

    200g · £12.80/kg
    £2.56
  • Asda Just Essentials 12 Iced Fairy Cakes

    12pk · £0.20 each
    £2.45
  • Mr Kipling 6 Chocolate Slices

    6pk · £0.56 each
    £3.35
  • ASDA Festive Mini Spiced Flapjacks 88g

    8pk · £0.18 each
    £1.45
  • Mr Kipling Toffee Apple Halloween Pies 6 Pack

    6pk · £0.52 each
    £3.10
  • The Bakery at Asda 6 Lemon Bakewells

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • Asda The Bakery 12 Chocolate Fairy Cakes

    12pk · £0.17 each
    £2.05
  • Exceptional by Asda 9 Mini Chocolate Cupcakes

    9pk · £0.48 each
    £4.30
  • The Bakery at Asda 4 Chocolate Mini Loaf Cakes

    4pk · £0.76 each
    £3.05
  • The Bakery at ASDA 5 Sugar Ring Donuts

    5pk · £0.29 each
    £1.46
  • The Bakery at ASDA 2 So Delightful Cream Slices

    2pk · £1.15 each
    £2.30
  • McVitie's Hobnobs Oaty Flapjacks Milk Chocolate Multipack 5 x 26.4g, 132g

    5pk · £0.25 each
    £1.25
  • Asda Indulgent Cupcakes 12pk

    12pk · £0.72 each
    £8.60
  • McVitie's Jaffa Original Cake Bar Multipack 10 x 24.5g, 245g

    10pk · £0.29 each
    £2.90
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves Snack Bars Family Pack, 10 x 30g

    10pk · £0.31 each
    £3.05
  • Asda The Bakery 12 Fairy Cakes

    12pk · £0.17 each
    £2.05
  • The Bakery at Asda Happy Birthday Cake Cubes

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Asda The Bakery 16 Blueberry Mini Muffins

    16pk · £0.21 each
    £3.35
  • Free From by Asda 12 Chocolate Chip Mini Muffins

    12pk · £0.30 each
    £3.65
  • Cadbury 5 Caramel Cake Bars 5PK

    5pk · £0.55 each
    £2.75
  • Cadbury Halloween Pumpkin Patch Chocolate Cakes 4 Pack

    4pk · £0.93 each
    £3.70
  • Exceptional by ASDA Brandy-Soaked Iced Fruit Cake Bar 400g

    400g · £14.63/kg
    £5.85
  • Mr Kipling 8 Lemon Fancies

    8pk · £0.31 each
    £2.45
  • The Bakery at Asda 4 Carrot Mini Loaf Cakes

    4pk · £0.76 each
    £3.05
  • The Bakery at Asda 16 Chocolate Chip Mini Muffins

    16pk · £0.21 each
    £3.35
  • McVitie's Jaffa Cake Original Mini Rolls Multipack 5 x 26.6g, 133g

    5pk · £0.49 each
    £2.45
  • Free From by Asda 5 Millionaires' Shortcake Squares 150g

    150g · £20.53/kg
    £3.08
  • Galaxy Salted Caramel Cake Bar Multipack 5 x 26g, 130g

    5pk · £0.67 each
    £3.35
  • Dan Cake Winter Edition Mini Chocolate & Orange Truffle Cakes 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • The Bakery at Asda 4 Chocolate & Caramel Cupcakes

    4pk · £0.68 each
    £2.73
  • The Bakery at Asda 20 So Indulgent Brookie Mini Bites

    20pk · £0.17 each
    £3.35
  • The Bakery at Asda 20 Flapjack Mini Bites 240g

    20pk · £0.09 each
    27% off
    £1.79£2.45
  • The Bakery at Asda 10 Jammy Joey Mini Bites 240g

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Cadbury 5 Crunchie Cake Bars

    5pk · £0.55 each
    £2.75
  • Free From by ASDA 4 Cherry Bakewells 205g

    4pk · £0.70 each
    £2.80
  • Mr Kipling Terrifying Toffee Viennese Whirls Halloween Cakes 6 Pack

    6pk · £0.31 each
    £1.85
  • We Love Cake Rip-Roaring 4 Raspberry Ripple Slices 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • The Bakery at ASDA Tempting 20 Brownie Mini Bites

    20pk · £0.09 each
    27% off
    £1.79£2.45
  • The Bakery at ASDA Rocky Road Mini Bites 195g

    195g · £17.18/kg
    £3.35
  • Asda Victoria Fairy Cakes 6PK

    6pk · £0.33 each
    £1.95
  • Mr Kipling Angel Slices Cakes 6 Pack

    6pk · £0.56 each
    £3.35
  • Mr Kipling Lemon Layered Cake Slices 6 Pack

    6pk · £0.56 each
    £3.35
  • Just Essentials by Asda 6 Raspberry Flavour Mini Rolls

    6pk · £0.17 each
    £1.00
  • Soreen Lift Bars Blueberry 4 x 42g

    4pk · £0.43 each
    £1.70
  • Mr Kipling Christmas Fruit Cake Slices 6 Pack

    6pk · £0.52 each
    £3.10
  • View all (132)

Scones & Teacakes

  • Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6X24G

    144g · £10.42/kg
    £1.50
  • Warburtons Cinammon & Raisin Fruit Loaf 400g

    400g · £5.38/kg
    £2.15
  • Real Lancashire Eccles Cakes 4pck

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Summer by ASDA 2 Jam & Cream Scones

    2pk · £1.23 each
    £2.45
  • Genius Fruit Loaf 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Just Essentials by ASDA 10 Sultana Scones

    10pk · £0.18 each
    £1.75
  • Asda The Bakery Fruit Loaf 400g

    400g · £5.50/kg
    £2.20
  • The Bakery at Asda 6 Rich & Fruity Sultana Scones

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • Soreen Sliced Malt Loaf 290g

    290g · £3.86/kg
    28% off
    £1.12£1.55
  • Warburtons Fruity Teacakes 4pk

    4pk · £0.43 each
    £1.70
  • Real Lancashire Chorley Cakes

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • The Bakery at Asda 6 Delicious Plain Scones

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • The Bakery at Asda 6 Teacakes

    6pk · £0.36 each
    £2.15
  • Soreen The Original Malt Loaf 260g

    260g · £5.00/kg
    16% off
    £1.30£1.55

Whole Cakes

  • The Bakery at ASDA White Chocolate Triple Layer Party Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Peppa Pig Celebration Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • Asda The Bakery Strawberry & Clotted Cream Flavour Swiss Roll

    1pk · £2.55 each
    £2.55
  • The Bakery at Asda Vanilla Party Cake

    1pk · £8.77 each
    11% off
    £8.77£9.85
  • Asda The Bakery Sid the Sausage Dog Cake

    1pk · £18.45 each
    £18.45
  • Asda Vanilla Party Cake each

    1pk · £14.75 each
    £14.75
  • Regal Bakery Sliced Coconut Cake

    10pk · £0.31 each
    14% off
    £3.05£3.55
  • Asda Rose Cake each

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • The Bakery at ASDA Frosted Madeira Cake

    1pk · £14.75 each
    £14.75
  • Asda Mega Chocolate Party Cake Serves 16 Each

    1pk · £14.75 each
    £14.75
  • The Bakery at Asda Vanilla Party Cake

    1pk · £9.86 each
    £9.86
  • Asda Walnut Cake 262g

    1pk · £1.97 each
    18% off
    £1.97£2.40
  • Victoria Sponge Cake

    1pk · £4.25 each
    £4.25
  • Asda Angel Cake 281g

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Exceptional by Asda Coffee & Walnut Cake

    1pk · £4.90 each
    £4.90
  • Just Essentials by ASDA Chocolate Cake

    1pk · £5.55 each
    £5.55
  • Yorkshire Baking Company Double Choc Chunk Mega Loaf Cake

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • Mr Kipling Manor House Cake 390g

    1pk · £3.38 each
    £3.38
  • Exceptional by Asda Hand Finished Red Velvet Cake

    1pk · £4.90 each
    £4.90
  • The BAKERY at ASDA SULTANA & CHERRY CAKE

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • ASDA Festive Iced Fruit Cake Bar 400g

    400g · £11.50/kg
    £4.60
  • Asda Iced Madeira Cake each

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • The Bakery at Asda Chocolate Drip Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Asda Lemon Loaf Cake

    1pk · £1.85 each
    £1.85
  • Asda The Bakery Lemon Curd Swiss Roll

    1pk · £2.55 each
    £2.55
  • Thorntons Triple Layer Chocolate Celebration Cake

    1pk · £18.45 each
    £18.45
  • Pokémon Celebration Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • The Bakery at ASDA Chocolate Party Cake

    1pk · £14.75 each
    £14.75
  • Mr Kipling Battenberg 230g

    1pk · £2.75 each
    £2.75
  • Asda Half 'n' Half Celebration Cake each

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Asda Madeira Cake each

    1pk · £1.80 each
    18% off
    £1.80£2.20
  • Disney Princess Garland Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • Minecraft Creeper Chocolate Party Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • The Bakery at Asda Pink Drip Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Exceptional by Asda Chocolate Cake

    1pk · £18.72 each
    5% off
    £18.72£19.71
  • Asda Iced Lemon Cake 291g

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • The Bakery at Asda White Chocolate Celebration Cake

    1pk · £14.75 each
    £14.75
  • Exceptional by Asda Carrot Cake

    1pk · £4.90 each
    £4.90
  • Exceptional by Asda Chocolate & Caramel Cake

    1pk · £4.92 each
    20% off
    £4.92£6.15
  • Marvel Spider-Man Shaped Party Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Bluey Celebration Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • Yorkshire Baking Company Jam & Coconut Mega Loaf Cake

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • Just Essentials by ASDA Chocolate Jumbo Swiss Roll

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • M&M's The Ultimate Chocolate Traybake

    1pk · £12.30 each
    £12.30
  • Asda Rainbow Jazzie Cake Each

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Disney Pixar Cars Chocolate Celebration Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Disney Stitch Celebration Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • The Bakery at Asda Chocolate Triple Layer Party Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • The Bakery at Asda Football Cake

    1pk · £16.00 each
    £16.00
  • Exceptional by Asda Lemon Drizzle Cake

    1pk · £4.90 each
    £4.90
  • View all (68)

Savoury Pies

  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    212g · £9.81/kg
    33% off
    £2.08£3.10
  • Asda 4 Steak & Gravy Puff Pastry Pies 600g

    600g · £8.17/kg
    £4.90
  • Pukka The Big One All Steak Pie

    500g · £12.20/kg
    2 for £6.15
    £6.10
  • Asda Slow Cooked Deep Fill Chicken & Gravy Puff Pastry Pie 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • Pork Farms Original Pork Pie 295g

    295g · £6.47/kg
    42% off
    £1.91£3.30
  • JUST ESSENTIALS by Asda 6 Pork Pies 390g

    390g · £5.64/kg
    £2.20
  • Asda Family Roast Chicken Pie 700g

    700g · £6.00/kg
    £4.20
  • Pork Farms 4 Pickle Topped Pork Pies 200g

    200g · £7.70/kg
    £1.54
  • Little Dish Chicken & Veg Pie 1-5 Yrs 200g

    200g · £18.00/kg
    £3.60
  • Pork Farms 4 Original Pork Pies 260g

    260g · £8.08/kg
    £2.10
  • Pork Farms 2 Porkless Pies 130g

    130g · £13.46/kg
    £1.75
  • Asda Slow Cooked Deep Fill Steak & Gravy Shortcrust Pastry Pie 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • ASDA Steak & Ale Puff Pastry Pie 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • Asda Slow Cooked Steak & Kidney Puff Pastry Pie 200g

    200g · £13.50/kg
    2 for £3.70
    £2.70
  • Pukka All Steak Pie 209g

    209g · £9.95/kg
    33% off
    £2.08£3.10
  • ASDA 10 Mini Pork & Pickle Pies 250g

    250g · £10.56/kg
    £2.64
  • Cathedral City Cottage Pie 400g

    400g · £13.88/kg
    £5.55
  • Asda Cheese & Onion Lattice Pie 200g

    200g · £13.50/kg
    2 for £3.70
    £2.70
  • Pukka Steak and Kidney Pie

    219g · £9.50/kg
    33% off
    £2.08£3.10
  • Just Essentials by Asda Minced Beef & Onion Pie 150g

    150g · £6.07/kg
    £0.91
  • Fray Bentos Just Chicken 425g

    425g · £9.06/kg
    £3.85
  • Fray Bentos Steak & Gravy 425g

    425g · £9.06/kg
    £3.85
  • Asda Gala Pie Pork & Egg 320g

    320g · £9.63/kg
    £3.08
  • Pork Farms Original Pork Pie 454g

    454g · £8.13/kg
    £3.69
  • Asda 6 Mini Melton Mowbray Pork Pies 300g

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Pukka Minced Beef & Onion Pie 215g

    215g · £9.67/kg
    33% off
    £2.08£3.10
  • Asda Melton Mowbray Pork Pie 295g

    295g · £10.44/kg
    £3.08
  • Asda Slow Cooked Steak & Gravy Shortcrust Pastry Pie 200g

    200g · £13.50/kg
    2 for £3.70
    £2.70
  • ASDA Melton Mowbray Pork Pie 140g

    140g · £15.36/kg
    £2.15
  • Asda 6 Mini Pork Pies 300g

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Fray Bentos Minced Beef & Onion 425g

    425g · £9.06/kg
    £3.85
  • Pukka Chicken Ham & Leek

    210g · £9.90/kg
    33% off
    £2.08£3.10
  • Bistro by ASDA Steak Pie 500g

    500g · £15.90/kg
    £7.95
  • Asda Slow Cooked Steak & Ale Puff Pastry Pie 200g

    200g · £13.50/kg
    2 for £3.70
    £2.70
  • Pukka Veggie Cheese, Leek & Potato Pie

    213g · £9.77/kg
    33% off
    £2.08£3.10
  • Asda 6 Mini Hog Roast Pork Pies 300g

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • ASDA 6 Mini Pork & Caramelised Onion Tasty Pies 300g

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Free From by ASDA Steak & Gravy Pie 180g

    180g · £17.11/kg
    £3.08
  • Asda Slow Cooked Deep Fill Chicken Bacon & Leek Puff Pastry Pie 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • Asda Steak & Gravy Puff Pastry Pie 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • Pukka Limited Edition Chicken Balti Pie

    210g · £9.90/kg
    33% off
    £2.08£3.10
  • Asda Steak & Gravy Puff Pastry Pie 150g

    150g · £10.33/kg
    £1.55

Seasonal Bakery

  • Cadbury Mini Yule Logs Triple Milk Chocolate Cakes 5 Pack

    5pk · £0.68 each
    £3.40
  • ASDA 2 Jolly Gingerbread Sweet Buns

    2pk · £1.13 each
    £2.25
  • The Snowman and the Snowdog 3 Fluffy Mallow Filled Wafer Cups Cream Pies

    3pk · £0.52 each
    £1.55
  • ASDA 6 Tasty Iced Mince Pies

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • Asda Exceptional 6 Stollen Slices

    6pk · £0.77 each
    £4.60
  • Exceptional by ASDA 6 Luxury Mince Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
  • ASDA Festive Iced Fruit Cake 907g

    907g · £9.87/kg
    £8.95
  • Mr Kipling Christmas Deep Filled Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.62 each
    £3.70
  • ASDA Festive Alcohol Free Christmas Pudding 400g

    400g · £9.50/kg
    £3.80
  • Exceptional by ASDA Luxury Christmas Pudding 400g

    400g · £16.13/kg
    £6.45
  • Exceptional by ASDA 4 Frangipane Mince Pie Slices 185g

    4pk · £0.91 each
    £3.65
  • ASDA Classic Christmas Pudding 800g

    800g · £8.38/kg
    £6.70
  • ASDA Magical Gingerbread House Kit 608g

    1pk · £6.10 each
    £6.10
  • Asda Exceptional Stollen Loaf

    1pk · £9.85 each
    £9.85
  • ASDA Classic Christmas Pudding 400g

    400g · £9.88/kg
    £3.95
  • The BAKERY at ASDA 6 Mince Pies

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Classic Panettone 500g

    500g · £11.60/kg
    £5.80
  • Mr Kipling Signature All Butter Christmas Mince Pies 4 Pack

    4pk · £0.27 each
    50% off
    £1.08£2.15
  • Exceptional by ASDA Luxury Christmas Pudding 100g

    100g · £23.50/kg
    £2.35
  • Exceptional by ASDA 4 Brown Butter Flavour & Rum Mince Pies

    4pk · £0.91 each
    £3.65

Gluten Free

  • Schär Panini Rolls 150g

    225g · £9.78/kg
    £2.20
  • Free From by ASDA 8 Jammy Wheels 142g

    142g · £14.08/kg
    £2.00

Offers

  • Part-Baked Bread 2 Baguettes 300g

    2pk · £0.64 each
    2 for £2.50
    £1.28
  • Bake at Home Petits Pains 6pk

    6pk · £0.24 each
    2 for £2.50
    £1.45
  • Allinson's Scandalous Seeds Wholemeal Batch Bread 650g

    650g · £2.42/kg
    15% off
    £1.57£1.85
  • Hovis Thick Soft White Bread 800g

    800g · £1.93/kg
    10% off
    £1.54£1.71
  • Warburtons Wholegrain & Rye 'Our Dough 400g

    400g · £3.80/kg
    18% off
    £1.52£1.85
  • The Bakery at Asda 4 Brown Soft Sliced Baguettes 340g

    340g · £6.88/kg
    18% off
    £2.34£2.85
  • 2 Brown Baguettes 300g

    300g · £4.83/kg
    2 for £2.50
    £1.45
  • Schär Gluten-Free White Ciabatta Rolls 200g

    200g · £12.20/kg
    13% off
    £2.44£2.80
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £3.18/kg
    18% off
    £1.27£1.55
  • Warburtons Soft White 'Our Dough 400g

    400g · £3.80/kg
    18% off
    £1.52£1.85
  • Warburtons Seeds & Grains 'Our Dough 400g

    400g · £3.80/kg
    18% off
    £1.52£1.85
  • Warburtons Seeded Batch Bread 800G

    800g · £2.36/kg
    10% off
    £1.89£2.10
  • Allinson's The Champion Wholemeal Brown Bread 650G

    650g · £2.42/kg
    15% off
    £1.57£1.85
  • Hovis Medium Soft White Bread 800g

    800g · £1.91/kg
    10% off
    £1.53£1.70
  • Warburtons 6 Original Crumpets

    6pk · £0.13 each
    16% off
    £0.76£0.90
  • The Bakery at Asda 8 Chocolate Chip Brioche Rolls 8pk

    8pk · £0.21 each
    7% off
    £1.67£1.80
  • Asda Brioche Rolls 8pk

    8pk · £0.21 each
    7% off
    £1.67£1.80
  • Asda Milk Chocolate Chunk Pancakes 5pk

    5pk · £0.25 each
    18% off
    £1.23£1.50
  • Whaoo! 6 Chocolate Filled Crêpes 192g

    6pk · £0.33 each
    13% off
    £2.00£2.30
  • The Bakery at Asda 6 Toastie Crumpets

    6pk · £0.25 each
    18% off
    £1.48£1.80
  • Asda Classic Waffles 250g

    6pk · £0.36 each
    15% off
    £2.17£2.55
  • Whaoo! 6 Chocolate & Banana Filled Crêpes 192g

    6pk · £0.33 each
    13% off
    £2.00£2.30
  • Genius 6 Scotch Pancakes

    6pk · £0.34 each
    26% off
    £2.04£2.75
  • Asda Chocolate and Hazelnut Flavour Waffles 8pk

    8pk · £0.27 each
    11% off
    £2.14£2.40
  • New York Bakery Wholemeal Bagels

    5pk · £0.24 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • New York Bakery Co Plain Bagels 5pk

    5pk · £0.24 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • Ciabatta Rolls 250g

    250g · £6.80/kg
    2 for £2.50
    £1.70
  • Warburtons 6 Original Thin Bagels

    6pk · £0.20 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • St Pierre 4 Brioche Burger Buns 4pk

    4pk · £0.39 each
    27% off
    £1.57£2.15
  • Warburtons 6 Sesame Thin Bagels

    6pk · £0.20 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • New York Bakery Red Onion & Chive Bagels

    5pk · £0.24 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • Warburtons Seeded Protein Thin Bagels 4PK

    4pk · £0.30 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • Schär Gluten-Free Brown Ciabatta Rolls 200g

    200g · £12.20/kg
    13% off
    £2.44£2.80
  • New York Bakery Sesame Bagels

    5pk · £0.24 each
    27% off
    £1.20£1.65
  • Old El Paso Gluten Free Regular Original Tortillas x6 216g

    216g · £14.26/kg
    8% off
    £3.08£3.35
  • Asda Spanish Style Tortilla

    500g · £7.34/kg
    3 for £8.60
    £3.67
  • Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g

    4pk · £0.37 each
    20% off
    £1.48£1.85
  • BFree 4 Pitta Breads Stone Baked 220g

    220g · £13.59/kg
    18% off
    £2.99£3.65
  • Asda Side for Two 2 Flame - Baked Garlic & Coriander Naans 320g

    320g · £5.75/kg
    25% off
    £1.84£2.45
  • The Bakery at Asda 6 Garlic & Coriander Mini Naans 282g

    282g · £5.82/kg
    18% off
    £1.64£2.00
  • Exceptional by ASDA Tomato, Pesto & Mozzarella Focaccia 320g

    320g · £7.75/kg
    20% off
    £2.48£3.10
  • Exceptional by ASDA 2 Caramelised Red Onion & Mozzarella Flatbreads 220g

    220g · £11.27/kg
    20% off
    £2.48£3.10
  • Old El Paso 6 Large Flour Tortillas 350g

    350g · £6.86/kg
    2 for £3.70
    £2.40
  • Asda Tortillas Wheat & Corn 320g

    320g · £4.50/kg
    18% off
    £1.44£1.75
  • Riya's Family Pack Plain Paratha 20pk

    1.6kg · £2.50/kg
    7% off
    £4.00£4.30
  • Mr Kipling Strawberries & Cream Tarts 4 Pack

    4pk · £0.16 each
    49% off
    £0.64£1.25
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.16 each
    49% off
    £0.64£1.25
  • Mr Kipling Caramel Tarts 4 Pack

    4pk · £0.16 each
    49% off
    £0.64£1.25
  • Asda Cherry Pie each

    550g · £5.00/kg
    25% off
    £2.75£3.66
  • Asda Bramley Apple Pie each

    550g · £5.00/kg
    25% off
    £2.75£3.66
  • View all (84)

  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo