- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Marmite Cashews 110g
110g · £40.91/kg£4.50£2.50 Clubcard (£22.73/kg)Original Source Mint Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardTesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardPhiladelphia Protein Cottage Cheese 200g
200g · £12.50/kg£2.50£2.10 Clubcard (£10.50/kg)Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g
440g · £13.52/kg£5.95£4.45 Clubcard (£10.11/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Colman's Honey Mustard Peanuts & Cashews 130g
130g · £28.46/kg£3.70£2.50 Clubcard (£19.23/kg)Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardJason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Warburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.38 each£2.30£1.75 Clubcard (£0.29 each)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22x27g
594g · £11.28/kg£6.70£4.25 Clubcard (£7.15/kg)Maggi Liquid Seasoning 101ml
£1.85£1.60 ClubcardPatak's Indian Korma Curry Sauce 450g
450g · £7.00/kg£3.15£2.60 Clubcard (£5.78/kg)Dolmio Bolognese Smooth Tomato Red Pasta Sauce 450g
450g · £7.33/kg£3.30£2.75 Clubcard (£6.11/kg)Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 20x36g
20pk · £175.00/kg£6.30£4.25 Clubcard (£118.06/kg)McVitie's Mint Club Digestives 266g
266g · £11.28/kg£3.00£2.60 Clubcard (£9.77/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Finest Coffee & Amaretto Tiramisu 2x85g
2pk · £54.71/kg£4.65Tesco Finest Scottish Smoked Salmon 50g
50g · £79.00/kg£3.95Tesco British Unsalted Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco Grated Parmigiano Reggiano 100G
100g · £35.50/kg£3.55Tesco Finest Sirloin Steak 227G
227g · £44.93/kg£10.20Tesco Sweet & Easy Peel Clementines 600g
600g · £4.50/kg£2.70Tesco British Chicken Thigh Fillets 400g (C)
400g · £15.13/kg£6.05Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Dairylea Cheese Slices x8 150g
150g · £15.33/kg£2.30Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g
400g · £4.13/kg£1.65Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco Blackberries 150G (C)
150g · £22.00/kg£3.30Tesco Mixed Peppers 420G (C)
420g · £5.24/kg£2.20Tesco Finest Quarter Pounders 4 Beef Burgers 454g
454g · £15.20/kg£6.90Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Finest 6 Pork & Caramelised Red Onion Sausages 400G
400g · £9.38/kg£3.75Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Pink Lady Apple Min 6 Pack (C)
5pk · £0.69 each£3.45Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Tesco Red Onions 3 Pack
3pk · £0.40 each£1.20Tesco Cauliflower Each
1pk · £1.40 each£1.40Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Bird Eye Chillies (C) 25G
25g · £56.00/kg£1.40Tesco Ripe & Ready Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Philadelphia Light Low Fat Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Happy Egg Free Range Eggs Large 10 Pack
10pk · £0.48 each£4.75Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £5.00/kg£2.90Yeo Valley Natural Greek Style Yogurt 450G
450g · £7.56/kg£3.40Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Tesco Finest Baby Tomatoes 220G
220g · £11.59/kg£2.55Tesco British Roast Chicken Slices 120g
120g · £20.00/kg£2.40Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Satono Yuki Tofu 300G
300g · £8.17/kg£2.45Tesco Breaded Chicken Goujons 270g (C)
270g · £11.48/kg£3.10Tesco Granny Smith Apple 6 Pack
5pk · £0.42 each£2.10Tesco Coriander 15G (C)
15g · £66.67/kg£1.00Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Lemons 3Pack Express
3pk · £0.65 each£1.95Tesco Closed Cup Mushrooms 300G (C)
300g · £3.33/kg£1.00Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Unsmoked Back Bacon Rashers 10 Pack 300g
300g · £5.50/kg£1.65Tesco British Wafer Thin Roast Chicken Slices 120g
120g · £20.00/kg£2.40Tesco Braeburn Apples Minimum 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco Red Seedless Grape Punnet (C)
500g · £4.80/kg£2.40Philadelphia Protein Cottage Cheese 200g
200g · £12.50/kg£2.50£2.10 Clubcard (£10.50/kg)Tesco Halloumi 225G
225g · £10.44/kg£2.35Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard