- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (513)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op British Ribeye Steak 227g
227g · £36.34/kg£8.25Co-op British Beef Rump Steak 227g
227g · £22.47/kg£5.10£3.96 loyalty card (£17.44/kg)Co-op Seedless Mixed Grapes 500g
500g · £5.60/kg£2.80Co-op GoodFuel Piri Piri Chicken 380g
380g · £13.68/kg2 for £7.10£5.20Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Co-op Blueberries 150g
150g · £17.33/kg£2.60Co-op Good Fuel Chicken Tikka Masala 400g
400g · £12.50/kg2 for £7.10£5.00Co-op Irresistible Blueberries 125g
150g · £23.00/kg£3.45Co-op Irresistible Raspberries
140g · £27.14/kg2 for £6.55£3.80BOL Protein Power Soup Garden Pea & Spinach
600g · £4.67/kg£1 off£2.80£3.80Co-op Irresistible Vine Ripened Cherry Tomatoes
225g · £12.00/kg£2.70Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Irresistible Buttered Mashed Potato 400g
400g · £7.88/kg£3.15Shazans Chicken Thigh Fillets 600g
600g · £9.42/kg£5.65Warburtons Sliced Sandwich Rolls 6S
6pk · £0.25 each£1.50Co-op Irresistible Triple Cook Thick Cut Chunky Chips 360g
360g · £9.72/kg£3.50Warburtons Protein Thin Bagel 4 Pack
4pk · £0.56 each£2.25Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)
80g · £27.50/kg3 for £4.50£2.20Co-op British 12 Beef Meatballs 350g
350g · £15.71/kg2 for £8.90£5.50Co-op Raspberries 150g
150g · £18.00/kg£2.70Co-op 4 Jam Ball Doughnut
4pk · £0.34 each£1.35Co-op Chicken Madras 425g
400g · £11.13/kg£4.45Co-op Strawberry Trifle 600G
600g · £6.83/kg£4.10Co-op Vegetable Stir Fry 320g
320g · £6.09/kg£1.95Co-op Irresistible Easy Peelers 600G
500g · £4.70/kg£2.35Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.40/kg£5.70£3.40 loyalty card (£6.80/kg)Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Baby Corn 125g
125g · £12.80/kg£1.60Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Co-op Salad Tomatoes
6pk · £0.20 each£1.20Co-op Space to Thrive British Large Whole Chicken
1.7kg · £3.68/kg£6.25£4.34 loyalty card (£2.55/kg)Co-op British Chicken Breast Fillets 300g
300g · £10.00/kg£3.00£2.29 loyalty card (£7.63/kg)Co-op Chicken Jalfrezi & Pilau Rice 425g
380g · £11.45/kg£4.35Co-op Pomegranate Seeds 110g
110g · £18.18/kg£2.00Co-op Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 425g
400g · £11.13/kg£4.45Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Co-op Cypriot Halloumi 200g
200g · £12.25/kg£2.45Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Anchor Salted Butter 200g
200g · £15.50/kg£3.10Co-op Mozzarella & Cheddar Mix Grated 250g
250g · £14.20/kg£3.55Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Co-op Beef Lasagne 400g
400g · £10.25/kg£4.10Co-op Irresistible Richly Fruited Hot Cross Buns
4pk · £0.58 each£2.30
Co-op Member Prices
Co-op Basmati Rice 1kg
1kg · £2.00/kg£2.00£1.20 loyalty card (£1.20/kg)Co-op Pure Canadian Maple Syrup 250g
250g · £21.40/kg£5.35£3.21 loyalty card (£12.84/kg)Co-op 6 White Finger Rolls
6pk · £0.21 each£1.25£0.79 loyalty card (£0.13 each)Co-op Tagliatelle Pasta 300g
300g · £6.33/kg£1.90£1.14 loyalty card (£3.80/kg)Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85£2.31 loyalty card (£11.55/kg)Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 80 Tea Bags 250g
250g · £7.00/kg£1.75£1.05 loyalty card (£4.20/kg)Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Cherry Tomatoes 300g
300g · £4.67/kg£1.40£0.84 loyalty card (£2.80/kg)Co-op Egg Noodles 275g
275g · £4.73/kg£1.30£0.82 loyalty card (£2.98/kg)Co-op Custard 400g
400g · £3.00/kg£1.20£0.72 loyalty card (£1.80/kg)Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10£0.66 loyalty card (£3.67/kg)Co-op Apple Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.69 loyalty card (£1.69/L)Heinz Tomato Ketchup 460g
460g · £8.48/kg£3.90£2.34 loyalty card (£5.09/kg)Co-op Bacon Rasher Crisps 150g
150g · £8.67/kg£1.30£0.80 loyalty card (£5.33/kg)Co-op British Fresh Chicken Thighs 600G
600g · £6.00/kg£3.60£2.16 loyalty card (£3.60/kg)Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.40/kg£5.70£3.40 loyalty card (£6.80/kg)The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.53 each£3.15£1.95 loyalty card (£0.33 each)Co-op British Tenderstem Broccoli 180g
180g · £11.39/kg£2.05£1.23 loyalty card (£6.83/kg)Co-op Carrot Broccoli & Cauliflower 250G
250g · £6.00/kg£1.50£0.90 loyalty card (£3.60/kg)Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10£1.86 loyalty card (£8.09/kg)
Meal deals
Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Member Thursdays 🥦🍝🍅
Co-op Basmati Rice 1kg
1kg · £2.00/kg£2.00£1.20 loyalty card (£1.20/kg)Co-op Pure Canadian Maple Syrup 250g
250g · £21.40/kg£5.35£3.21 loyalty card (£12.84/kg)Co-op 6 White Finger Rolls
6pk · £0.21 each£1.25£0.79 loyalty card (£0.13 each)Co-op Tagliatelle Pasta 300g
300g · £6.33/kg£1.90£1.14 loyalty card (£3.80/kg)Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85£2.31 loyalty card (£11.55/kg)Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 80 Tea Bags 250g
250g · £7.00/kg£1.75£1.05 loyalty card (£4.20/kg)Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Cherry Tomatoes 300g
300g · £4.67/kg£1.40£0.84 loyalty card (£2.80/kg)Co-op Egg Noodles 275g
275g · £4.73/kg£1.30£0.82 loyalty card (£2.98/kg)Co-op Custard 400g
400g · £3.00/kg£1.20£0.72 loyalty card (£1.80/kg)Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10£0.66 loyalty card (£3.67/kg)Co-op Apple Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.69 loyalty card (£1.69/L)Heinz Tomato Ketchup 460g
460g · £8.48/kg£3.90£2.34 loyalty card (£5.09/kg)Co-op Bacon Rasher Crisps 150g
150g · £8.67/kg£1.30£0.80 loyalty card (£5.33/kg)Co-op British Fresh Chicken Thighs 600G
600g · £6.00/kg£3.60£2.16 loyalty card (£3.60/kg)Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.40/kg£5.70£3.40 loyalty card (£6.80/kg)The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.53 each£3.15£1.95 loyalty card (£0.33 each)Co-op British Tenderstem Broccoli 180g
180g · £11.39/kg£2.05£1.23 loyalty card (£6.83/kg)Co-op Carrot Broccoli & Cauliflower 250G
250g · £6.00/kg£1.50£0.90 loyalty card (£3.60/kg)Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40
Top Picks 🌟
Jim Bean Kentucky Bourbon Whiskey 35cl
35cl · £47.57/L£16.65Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes
26pk · £0.24 each£1.50 off£6.20£7.707UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.03/L£0.65 off£2.05£2.70
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20McVitie's Jaffa Original Cake Bar Multipack 5 x 26.2g, 131g
5pk · £0.22 each£1.10Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £12.00/kg£3.30Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g
191g · £20.16/kg£3.85Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Irresistible Chianti
75cl · £19.87/L£14.90Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl
75cl · £17.60/L£13.20Co-op Irresistible Pinot Grigio Ramato 75cl
75cl · £15.80/L£11.85BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml · £30.00/L£6.00Pepsi 2 litres
2L · £1.55/L£3.10Coca Cola Zero Sugar Cherry Float 2LTR
2L · £1.58/L2 for £3.60£3.15San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk · £4.40/L£10.0019 Crimes Red Wine 750ml
750ml · £18.93/L£14.20Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G
160g · £19.38/kg£3.10Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g
25g · £28.00/kg£0.70Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml
4pk · £6.50/L£7.80
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Irresistible Chicken Jalfrezi with Pilau Rice 380g
380g · £15.53/kg£5.90Co-op Salted Caramel Pretzel Mini Bites 220g (10 x 22g)
10pk · £15.40/L£3.85Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g
460ml · £9.35/L£4.30Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Co-op Treat Chocolate Mini Rolls
1pk · £4.10 each£4.10Co-op 4 Chocolate Brownies
4pk · £0.41 each£1.65Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Co-op Caramel Fudge Brownies
20pk · £0.21 each£4.10Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Co-op Irresistible Fruit Granola
1pk · £2.20 each£2.20Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £3.78/L£1 off£6.65£7.65Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.48/L£1.75 off£8.55£10.30Spaten Premium Helles Craft Lager Beer Bottle 500ml
500ml · £8.00/L£4.00Paulaner Münchner Hell Munich Lager 0.5L
500ml · £8.60/L£4.30BrewDog Mix Pack Cans 8 x 330ml
8pk · £5.81/L£15.35Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml
10pk · £3.63/L£15.95Cruzcampo Sevilla Beer Cans 10 x 440ml
10pk · £3.33/L£14.65Carling Original Lager Beer Cans 10 x 440ml
10pk · £2.80/L£12.30Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £4.40/L£1.25 off£7.75£9.00Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.90/kg£0.95Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £7.11/kg£1.60Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Fairtrade Bananas
5pk · £0.26 each£1.30Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Fairtrade Latte Sachets 7 x 17g (119g)
7pk · £13.03/kg£1.55Co-op Fairtrade Roses
1pk · £6.05 each£6.05Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Pacha Del Fuego Merlot 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Unknown Sauvignon Blanc 750ml
75cl · £12.60/L£9.45Tony's Chocolonely Milk Chocolate 35g
35g · £37.14/kg£1.30Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 35g
35g · £37.14/kg£1.30Co-op Fairtrade Shiraz 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op South African Rose Fairtrade 75CL
75cl · £8.53/L£6.40
Freezer Faves 🍨🍟
Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g
170g · £20.29/kg3 for £7£3.45Birds Eye 2 Chicken Quarter Pounders 227g
227g · £14.98/kg3 for £7£3.40Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75Birds Eye Garden Peas 800g
800g · £3.94/kg3 for £7£3.15Young's Admiral's Fish Pie 300g
300g · £11.00/kg3 for £7£3.30McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml
270ml · £13.15/L3 for £7£3.55Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml
4pk · £12.69/L3 for £7£3.30
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g
400g · £3.50/kg£1.40Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g
800g · £18.75/kg£15.00Co-op Bakery 4 Large White Baps
4pk · £0.28 each£1.10Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g
800g · £14.06/kg£11.25Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g
800g · £14.06/kg£11.25Co-op Irresistible Super Seeded Farmhouse Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 400g
400g · £3.00/kg£1.20Kendamil First Infant Milk 1 From Birth 800g
800g · £16.25/kg£13.00
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Mango and Passionfruit Yoghurt with Granola
230g · £11.30/kg£2.60Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Coop Ham Hock + Potato Salad 225G
225g · £16.44/kg£3.70Coop Salmon & Tuna Sushi Pack
115g · £32.17/kg£3.70Co-op Cajun Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Irresistible Italian Mortadella & Mascarpone Focaccia
1pk · £4.60 each£4.60Co-op Southern Fried Chicken & Gherkin Sub
1pk · £4.50 each£4.50Yo! Rainbow Salmon Poke 289g
289g · £20.76/kg£6.00Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g
195g · £18.97/kg£3.70Co-op Prawn Mayo Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Southern Fried Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH
1pk · £4.95 each£4.95Co-op All Day Breakfast Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Tuna & Sweetcorn Sandwich
1pk · £3.60 each£3.60Co-op Chunky Vegetable Soup 600G
600g · £4.00/kg£2.40Co-op Cheddar Cheese Sandwich
1pk · £1.95 each£1.95