Cat Food
Asda Tiger Cat Food Meaty & Fish Selection in Jelly 1+ Years 12 x 100g (1.2kg)
1.2kg ¡ £2.75/kg£3.30Sheba Select Slices Adult Cat Food Tray with Chicken in Gravy 85g
85g ¡ £15.88/kg£1.35FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 12x85g
1.02kg ¡ £6.13/kg£6.25Dreamies Cat Treat Biscuits with Tasty Chicken 6x200g
200g ¡ £17.00/kg£0.80 off£3.40£4.20Webbox Lick-e-Lix with Salmon Tasty Yoghurty Cat Treats 5 x 15g
80g ¡ £22.50/kg£1.80Go-Cat with a Tasty Herring & Tuna Mix and with Vegetables 1+ Years Adult 750g
750g ¡ £4.87/kg£3.65Whiskas Cat Food with Delicious Chicken 1+ 800g
800g ¡ £5.33/kg£1.19 off£4.26£5.45
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 5L
5L ¡ £1.01/L£1.01 off£5.04£6.05
Dog Food
Butcher's Recipes in Jelly Wet Dog Food Tins 6 x 400g
2.4kg ¡ £3.21/kg£7.70Asda Hero Adult Dog Gravy Selection Meaty & Poultry 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg ¡ £1.92/kg£4.60Asda Hero Adult Dog Food Chicken in Jelly 400g
400g ¡ £2.50/kg£1.00CESAR Classic Terrine Dog Food Tray Chicken & Turkey in Loaf 150g
150g ¡ £9.67/kg£0.30 off£1.45£1.75PEDIGREE Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Jelly 12 x 100g Pouch
1.2kg ¡ £5.13/kg£6.15Good Boy Meaty Treaty Mega Chewy Duck Twist Dog Treats 70g
70g ¡ £42.86/kg£3.00Asda Hero 8 Sausages Suitable For All Dogs 60g
60g ¡ £25.83/kg£1.55Asda Hero Sticks 2 x 15g (30g)
30g ¡ £21.67/kg£0.65Bakers Dog Treats Bacon Sizzlers 90g
90g ¡ £17.22/kg£1.55Good Boy Extra Large Dog Chompers Daily Dental Stick 130g
1pk ¡ £2.30 each£2.30Good Boy Meaty Treaty Mega Chewy Chicken Twist Dog Treats 70g
70g ¡ £42.86/kg£3.00Pedigree Dentastix Daily Oral Care Medium 10-25kg 5 Sticks 128g
130g ¡ £12.46/kg£0.48 off£1.62£2.10The Traitors Chews 120g
120g ¡ £20.00/kg£2.40Bakers Meaty Meals Small Dog Food with Beef 1kg
1kg ¡ £5.75/kg£5.75Harringtons Dry Adult Dog Food, Rich in Lamb & Rice 1.7kg
1.7kg ¡ £3.97/kg£6.75BAKERS Superfoods Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg ¡ £4.55/kg£5.00