Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet
  • Nido Instant Full Cream Milk Powder 400g

    400g · £17.85/kg
    £7.14
  • Crown Farms Peeled and Deveined Harina Cooked King Prawns 875g

    875g · £16.46/kg
    £14.40
  • Crown Farms Tilapia Fillets 750g

    750g · £8.80/kg
    £6.60
  • Crown Farms Basa Fish Fillets 800g

    800g · £6.00/kg
    £4.80
  • Crown Farms Sea Water Harina 400gm

    400g · £16.50/kg
    £6.60
  • Ebm Brands 112g Sooper Cookies

    112g · £5.27/kg
    £0.59
  • Regal Bakery 28 Original Cake Rusk 450g

    450g · £8.80/kg
    £3.96
  • Kulfi Ice Pistachio Flavoured Kulfi Milk Lollies 5 x 70ml

    5pk · £9.43/L
    £3.30
  • Kulfi Ice Original Malai Flavoured Kulfi Milk Lollies 5 x 70ml

    5pk · £9.43/L
    £3.30
  • Jumbo Chicken Stock 1kg

    1kg · £6.00/kg
    £6.00
  • Grace Mighty Malt Premium Original Non-Alcoholic Drink 330ml

    330ml · £3.64/L
    £1.20
  • Grace Mighty Malt Premium Original Drink 6 x 330ml

    6pk · £3.33/L
    £6.60
  • Tago Wafer Rolls with Cocoa Cream 260g

    260g · £6.92/kg
    £1.80
  • Gastone Lago Party Wafers Cacao 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Gastone Lago Party Wafers Vaniglia 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Regal Bakery Baqar Khani Puff Pastry Hearts 350g

    350g · £8.57/kg
    £3.00
  • Yaadgaar 12 Pistachio & Almond Biscuits

    12pk · £7.60/kg
    £2.28
  • Click The Original Cumin Biscuit 112.4g

    112.4g · £5.25/kg
    £0.59
  • Heera Gram Flour Besan 2kg

    2kg · £1.50/kg
    £3.00
  • Elephant Atta Medium Chapatti Flour 1.5kg

    1.5kg · £2.04/kg
    £3.06
  • Exeter 340g Halal Corned Beef

    340g · £13.24/kg
    £4.50
  • Supermalt Original 6 x 330ml

    6pk · £3.64/L
    £7.20
  • Mogu Mogu Lychee Flavored Drink with Nata de Coco 320ml

    320ml · £5.06/L
    £1.62
  • Mogu Mogu Mango Flavored Drink with Nata de Coco 320ml

    320ml · £5.06/L
    £1.62
  • Peanut Pik Biscuits with Crunchy Peanuts 142g

    142g · £4.15/kg
    £0.59
  • Pista Pik Biscuits with Peanuts & Pistachios 118.3g

    118.3g · £4.99/kg
    £0.59
  • Jahan 10 Chicken Sausages 560g

    560g · £9.64/kg
    £5.40
  • Jahan 10 Beef Sausages 560g

    560g · £9.64/kg
    £5.40
  • Voss 800m Still Water

    800ml · £3.38/L
    £2.70
  • Voss 375ml Still Water

    375ml · £4.16/L
    £1.56
  • KTC Pure Almond Oil 200ml

    200ml · £15.00/L
    £3.00
  • KTC Extended Life Vegetable Oil 5 Litres

    5L · £2.10/L
    £10.50
  • KTC Extended Life Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £3.00/L
    £3.00
  • KTC Pure Sunflower Oil 1 Litre

    1L · £3.00/L
    £3.00
  • Taj Crunchy Masala Fries 500g

    500g · £4.80/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • KTC Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.95/kg
    £0.78
  • Balconi 10pk Strawberry Trancetto

    280g · £5.36/kg
    £1.50
  • Regal Bakery Fruit Cake with Glazed Fruit Pieces 210g

    210g · £8.57/kg
    £1.80
  • Regal Bakery Madeira Cakes

    £0.24 off
    £1.62£1.86
  • Jahan Stonebaked Chicken Kebab Pizza 390g

    390g · £7.69/kg
    £3.00
  • Regal Bakery Petit Rolls 200g

    200g · £9.25/kg
    £1.85
  • Asolo Dolce Finest Italian Puff Pastry 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Crown Farms Okra Cut 400g

    400g · £4.50/kg
    £1.80
  • Regal Snacks Sweet Popcorn 200g

    200g · £9.00/kg
    £0.18 off
    £1.80£1.98
  • Indomie 70g Chicken Noodles

    70g · £8.57/kg
    £0.60
  • Superchick Sizzler Hot & Spicy Chicken Breast Fillets 1kg

    1kg · £12.00/kg
    £12.00
  • Superchick Sizzler Hot & Spicy Tender Chicken Strips 1kg

    1kg · £12.00/kg
    £12.00
  • Superchick Tandoori Chicken Strips 500g

    500g · £12.00/kg
    £6.00
  • Jahan Peri Peri Chicken Skewers 340g

    340g · £13.24/kg
    £4.50
  • Jahan Premium Hot & Spicy Firecracker Sizzler Chicken Breast Fillets 1kg

    1kg · £12.00/kg
    £12.00
  • View all (134)

  • View Frozen Pies & Pasties

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo