Ready Meals
Iceland Takeaway 8 Pack Prawn Toast
200g · £15.00/kg2 for £4.80£3.00CP Authentic Asia Hand-Wrapped Prawn Wonton Soup with Noodles 4 x 258g (1.032kg)
4pk · £11.63/kg£12.00Richmond Toad in the Hole with a Crispy Yorkshire Pudding 250g
250g · £12.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Takeaway 300g Masala Chips
300g · £10.00/kg£3.00itsu 8 Hoisin Duck Bao'Buns 256g
256g · £18.52/kg£4.74Iceland 350g Savoury Golden Rice
350g · £3.43/kg£1.20Iceland Takeaway 24 Pack Vegetable Selection
420g · £7.14/kg£3.00Iceland Takeaway 200g Punjabi Samosas
200g · £15.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Takeaway 12 Pack Chinese Starter Selection
270g · £11.11/kg£3.00Iceland Takeaway 4 Pack Large Sweet Chilli Chicken Spring Rolls
200g · £15.00/kg£3.00The Dough Company 400g Cheese & Bacon Loaded Wedges
400g · £8.25/kg£3.30Wagamama 10 Yasai Katsu Veg Gyoza 200g
200g · £24.00/kg£4.80Wagamama Chicken Firecracker 10 Gyoza
10pk · £24.00/kg£4.80Dim Sum Chef Classic Selection Pre-Steamed 35 Pieces 630g
630g · £22.86/kg£14.40Dim Sum Chef Dim Sum BBQ Pork Bun 12 Pieces 600g
600g · £14.00/kg£8.40Charoen Pokphand Authentic Asia Japanese Style Vegetable Gyoza with a Hint of Teriyaki 900g
900g · £9.33/kg£8.40CP Authentic Asia Tom Yum Prawn Wonton Noodle Soup 4 x 258g
4pk · £11.63/kg£12.00Itsu Korean Style Crispy Chicken 340g
340g · £15.88/kg£5.40Iceland Take Away Salt & Pepper Chicken 219g
219g · £13.70/kg£3.00Iceland 400g Liver & Bacon With Mash
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland Cottage Pie 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland Chinese Chicken & Rice 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland Non PMP 400g Sweet & Sour Chicken With Rice
400g · £3.00/kg£1.20Iceland 300g Fisherman's Pie
300g · £4.00/kg£1.20Iceland Lasagne 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland Luxury 400g Chorizo Mac & Cheese
400g · £12.00/kg£4.80Iceland 375g Takeaway Chicken & Mushroom
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Takeaway 230g Battered Lemon Chicken
230g · £13.04/kg£3.00Iceland Takeaway 229g Sweet & Sour Battered Chicken
229g · £13.10/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Chow Mein 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Sweet & Sour Chicken 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Takeaway 375g Chicken Curry Noodles
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chinese Style Chicken Curry 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Special Fried Rice 350g
350g · £8.57/kg2 for £4.80£3.00Iceland Takeaway 375g Sweet Chilli Chicken Noodles
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Takeaway 230g Crispy Shredded Duck & 6 Pancakes
230g · £20.87/kg£4.80Iceland Takeaway 375g Chicken Pasanda
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Biryani 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Takeaway 375g Chicken Vindaloo
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Takeaway 375g Chicken Rogan Josh
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland 375g Takeaway Chicken Bhuna
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Extra Hot Chicken Tikka Masala 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Madras 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Jalfrezi 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Creamy Butter Chicken 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Korma 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Tikka Masala 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Takeaway 375g Chicken Dopiaza
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland 750g Soy Ginger Honey Chicken Stir Fry
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland 750g Meatball & Chicken Pasta
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80View all (131)
Exclusive Brands
Chopstix K-Pop BBQ Chicken with Egg Fried Rice 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Chopstix Noodle Bar Teriyaki Beef with Noodles 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Chopstix Noodl Bar Sweet & Sour Chicken with Noodles 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Chopstix Caramel Drizzle Chicken with Noodles 400g
400g · £12.00/kg£4.80Chopstix Noodle Bar Salt & Pepper Chicken with Noodles 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Patak's 400g Beef Madras & Rice
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80