- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardVitalite Dairy Free Spread 500G
500g · £5.20/kg£2.60£2.00 Clubcard (£4.00/kg)Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardDairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G
170g · £16.18/kg£2.753 for 2 ClubcardTesco 12 Pigs in Blankets 240g
240g · £12.50/kg£3.003 for 2 ClubcardTesco Sticky Chicken Kebabs 10 Pack 180g
180g · £14.72/kg£2.653 for 2 ClubcardTesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g
140g · £18.93/kg£2.653 for 2 ClubcardWalkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g
150g · £21.00/kg£3.15£2.00 Clubcard (£13.33/kg)Tesco Finest Salted Caramelised Nut Selection 150g
150g · £20.00/kg£3.00£2.50 Clubcard (£16.67/kg)Zombie Variety Fruit Snack Bar Multipack 4x25g
4pk · £134.00/kg£3.35£3.00 Clubcard (£120.00/kg)Birds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g
240g · £22.92/kg£5.50£4.50 Clubcard (£18.75/kg)Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Tesco Finest Mac & Four Cheese 400g
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Finest Steak Ragu 400G
400g · £15.00/kg£6.00Warburtons Brown Sandwich Thins 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80Tesco Mixed Peppers 420G (C)
420g · £5.24/kg£2.20Tesco Iceberg Lettuce Each (C)
1pk · £0.95 each£0.95Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardArla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.83/kg£1.15Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Roberts White Medium Sliced Loaf 800G
800g · £2.50/kg£2.00Tesco Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 125g
125g · £12.80/kg£1.60Tesco Melon Fingers 80g
80g · £12.50/kg£1.00Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g
800g · £1.00/kg£0.80Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g
400g · £4.13/kg£1.65Tesco Conference Pear Minimum 4 Pack
4pk · £0.50 each£2.00Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Tesco Red Seedless Grape Punnet (C)
500g · £4.80/kg£2.40Gü Chocolate Melt in the Middle Pudding 2 x 90g
2pk · £54.44/kg£4.90Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Tesco Cheese & Tomato Pasta 300G (C)
300g · £6.00/kg£1.80Tesco Just Ham Sandwich
1pk · £1.60 each£1.60Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.81 each£3.25Tesco Blueberry High Protein Yogurt with Granola 190g
190g · £15.79/kg£3.00Vitalite Dairy Free Spread 500G
500g · £5.20/kg£2.60£2.00 Clubcard (£4.00/kg)Tesco Plain Mini Naan Breads 4 Pack 188g
188g · £6.38/kg£1.20Tesco Smoky BBQ Rib Rack 460g
460g · £12.83/kg£5.90Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Tesco 16 Spicy Chorizo Slices 80G
80g · £21.25/kg£1.70Activia Natural Yoghurt & Red Berries Chia Muesli Breakfast Topper with Spoon 165g
165g · £13.94/kg£2.30Tesco Coronation Chicken Sandwich
1pk · £3.10 each£3.10Lurpak Plant Based Alternative to Spreadable or Butter 400g
400g · £13.25/kg£5.30Tesco Korean Style Chicken Dragon Roll 175g
175g · £19.43/kg£3.40Tesco Mango Chunks 250G (FOS)
250g · £12.40/kg£3.10Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Wholemeal Pitta Bread 6 Pack Classic
6pk · £0.10 each£0.60Jaffa Orange Minimum 4 Pack (C)
5pk · £0.63 each£3.15Tesco Sweet Potatoes 1Kg (C)
1kg · £1.40/kg£1.40Hartley's Orange Jelly 125g
125g · £8.00/kg£1.00Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml
£2.90Tesco Chestnut Mushroom 250G
250g · £5.20/kg£1.30Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack
6pk · £58.89/kg£2.65
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard