Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Sauces & Pickles

  • Askey's The Classic 21 Crispy Cones

    21pk · £0.11 each
    £2.22
  • Cadbury 14pk Flake 99

    114g · £27.37/kg
    £3.12
  • Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g

    285g · £10.53/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Hellmann's Garlic & Herbs Sauce 430ml

    430ml · £10.47/L
    2 for £6
    £4.50
  • Hellmann's Real Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Hellmann's Light Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Hellmann's Real Mayonnaise 750ml

    750ml · £6.24/L
    £4.68
  • Heinz Original Mayonnaise 395g

    395g · £6.08/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Hellmann's Light Mayonnaise 750ml

    750ml · £6.24/L
    £4.68
  • Heinz Light Mayonnaise 420g

    420g · £5.71/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g

    775g · £3.87/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Light Mayonnaise 815g

    815g · £3.68/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Hellmann's Creamy Ranch Sauce 430ml

    438ml · £10.27/L
    2 for £6
    £4.50
  • Crucials Spicy Mayo 500ml

    500ml · £3.24/L
    £1.62
  • Crucials Garlic Mayo 500ml

    500ml · £3.24/L
    £1.62
  • Nando's Perinaise Peri-Peri Mayo Mild 465g

    465g · £9.68/kg
    £4.50
  • Nando's Perinaise Peri-Peri Mayo Hot 465g

    465g · £9.68/kg
    £4.50
  • Heinz Salad Cream Original 425g

    425g · £8.47/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz Salad Cream Light 30% Less Fat 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz Salad Cream Original 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz 460g Top Down Tom Ketchup

    460g · £8.61/kg
    2 for £4.80
    £3.96
  • Heinz 1.35 Tom/k

    1.35kg · £4.44/kg
    £6.00
  • Heinz 700g Tomato Ketchup

    700g · £4.29/kg
    £1.38 off
    £3.00£4.38
  • Daddies Tomato Ketchup 400g

    400g · £4.50/kg
    £1.80
  • Heinz 342g Tomato Ketchup

    342g · £7.02/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Lea and Perrins Worcester Sauce 290ml

    290ml · £12.41/L
    £3.60
  • HP Brown Sauce 450g

    450g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Daddies Brown Sauce 400g

    400g · £4.50/kg
    £1.80
  • HP Brown Sauce 600g

    600g · £5.00/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Crucials Yoghurt & Mint 500ml

    500ml · £3.24/L
    £1.62
  • Colman's Sauce Mint 165 g

    165g · £13.82/kg
    £2.28
  • Colman's Sauce Tartare 144 g

    144g · £15.83/kg
    £2.28
  • Colman's Sauce Apple 155 ml

    155ml · £14.71/L
    £2.28
  • Colman's Sauce Horseradish 136 g

    136g · £10.59/kg
    £1.44
  • HP Fruity 470g

    470g · £7.66/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Pauwels Seafood Sauce 250ml

    250ml · £6.00/L
    £1.50
  • Heinz Barbecue Sauce 570ml

    570ml · £5.26/L
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • HP Honey BBQ Sauce 465g

    465g · £7.74/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Nando's Peri-Peri Sauce Medium 500g

    500g · £10.44/kg
    £5.22
  • Crucials Sweet Chilli Thai Style 500ml

    500ml · £3.24/L
    £1.62
  • Nando's Hot Peri-Peri Sauce 500g

    500g · £10.44/kg
    £5.22
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 1 Litre

    1L · £4.50/L
    £4.50
  • Mcilhenny 57ml Tabasco Pepper Sauce

    57ml · £31.58/L
    £1.32 off
    £1.80£3.12
  • Encona West Indian Original Hot Pepper Sauce 285ml

    285ml · £9.05/L
    £2.58
  • Saucesome! Sweet Chilli Sauce 500ml

    500ml · £3.60/L
    £1.80
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g

    315g · £11.43/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Branston Original Pickle 520g

    520g · £5.77/kg
    £3.00
  • Branston Small Chunk Pickle 520g

    520g · £5.77/kg
    £3.00
  • Askeys Treat! Chocolate Flavour Sauce 325g

    325g · £6.83/kg
    £2.22
  • Colman's 170G English Mustard

    170g · £15.88/kg
    £2.70
  • View all (56)

Hot Snacks

  • Batchelors Super Rice Chicken Flavour 90g

    90g · £16.00/kg
    5 for £5.40
    £1.44
  • Batchelors Super Rice Golden Vegetable 90g

    90g · £16.00/kg
    5 for £5.40
    £1.44
  • Batchelors Pasta 'N' Sauce Mac 'N' Cheese 99g

    99g · £10.30/kg
    £1.02
  • Batchelors Pasta 'N' Sauce American Style Mac 'N' Cheese Bacon Flavour 99g

    99g · £10.30/kg
    £1.02
  • Batchelors Pasta 'N' Sauce Cheese, Leek & Ham Flavour 99g

    99g · £10.30/kg
    £1.02
  • Batchelors Pasta 'N' Sauce Chicken & Mushroom Flavour 99g

    99g · £10.30/kg
    £1.02
  • Batchelors Pasta 'N' Sauce Tomato, Onion & Herb 99g

    99g · £10.30/kg
    £1.02
  • Batchelors Pasta 'N' Sauce Cheese & Broccoli 99g

    99g · £10.30/kg
    £1.02
  • Pot Noodle Chicken Fajita Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Pot Noodle Flame Grilled Steak Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Batchelors Super Noodles Bacon Flavour 90g

    90g · £11.33/kg
    £1.02
  • Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Koka The Original Beef Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Batchelors Mild Curry Flavour Super Noodles 90g

    90g · £11.33/kg
    £1.02
  • Batchelors Super Noodles BBQ Beef Flavour 90g

    90g · £11.33/kg
    £1.02
  • Batchelors Super Noodles Chicken Flavour 90g

    90g · £11.33/kg
    £1.02
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King 114 g

    114g · £16.84/kg
    £1.92
  • MAGGI 3 Minute Instant Noodles Curry Flavour 4 x 59g

    4pk · £7.60/kg
    £1.80
  • MAGGI 3 Minute Instant Noodles Chicken Flavour 4 x 59g

    4pk · £7.60/kg
    £1.80
  • Pot Noodle Beef & Tomato King 114 g

    114g · £16.84/kg
    £1.92
  • Pot Noodle Original Curry King 114 g

    114g · £16.84/kg
    £1.92
  • Cup Noodles Soba Wok Style Classic 90g

    90g · £26.67/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Cup Noodles Wok Style Soba Chilli 92g

    92g · £26.09/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Pot Noodle Doner Kebab Instant Noodles 90 g

    90g · £9.22/kg
    £0.83
  • Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Mr Noodles 85g Spicy Chicken Noodles

    85g · £4.94/kg
    £0.42
  • Mr Noodles 85g Chicken Noodles

    85g · £4.94/kg
    £0.42
  • Koka Oriental Instant Noodles The Original Spicy Stir-Fried Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Batchelors Cup a Soup 3 Cream of Vegetable with Croutons Sachets 90g

    90g · £16.67/kg
    5 for £5.40
    £1.50
  • Batchelors Cup a Soup 3 Potato & Leek Sachets 80g

    80g · £15.00/kg
    5 for £5.40
    £1.20
  • Batchelors Cup a Soup 3 Chicken & Vegetable with Croutons Sachets 81g

    81g · £18.52/kg
    5 for £5.40
    £1.50

Jams & Desserts

  • Princes Salmon Paste 75g

    75g · £12.80/kg
    £0.96
  • Heinz Original Sandwich Spread 300g

    300g · £6.80/kg
    £2.04
  • Robertsons Golden Shredless 454g

    454g · £5.29/kg
    £2.40
  • Hartley's Seedless Strawberry 300g

    300g · £6.80/kg
    2 for £3.60
    £2.04
  • Hartley's Seedless Raspberry 300g

    300g · £6.80/kg
    2 for £3.60
    £2.04
  • Princes Chicken Paste 75g

    75g · £12.80/kg
    £0.96
  • Carnation Condensed Milk 397g

    397g · £5.59/kg
    £2.22
  • Hilltop Clear Honey 240g

    240g · £6.25/kg
    £1.50
  • Marmite Crunchy Peanut Butter 225g

    225g · £14.67/kg
    £0.48 off
    £3.30£3.78
  • Sun-Pat Crunchy Peanut Butter 300g

    300g · £11.20/kg
    £3.36
  • Sun-Pat Smooth Peanut Butter 300g

    300g · £11.20/kg
    £3.36
  • Marmite 250g Marmite Jar

    250g · £15.12/kg
    £3.78
  • Nutella 350g Nutella

    350g · £13.20/kg
    £4.62
  • Cadbury Milk Chocolate Spread 700g

    700g · £7.71/kg
    £5.40
  • Robertsons 454g Golden Shred Marmalade

    454g · £5.29/kg
    £2.40
  • Maltesers 350g

    350g · £9.43/kg
    £3.30
  • Hazella Hazelnut Chocolate Spread 400g

    400g · £6.00/kg
    £2.40
  • Hazella Choco Swirl Spread 700g

    700g · £5.14/kg
    £3.60

Home Baking

  • Whitworths 1kg Granulated Sugar

    1kg · £1.44/kg
    £1.44
  • Whitworths Just A Half Granulated Sugar 750g

    750g · £4.00/kg
    £3.00
  • Whitworths 500g Granulated Sugar

    500g · £2.04/kg
    £1.02
  • Tate & Lyle Fairtrade Unrefined Demerara Pure Cane Sugar 500g

    500g · £4.56/kg
    £2.28
  • Tate & Lyle Pure Cane Caster Sugar 1kg

    1kg · £3.00/kg
    £3.00
  • Tate & Lyle Cane Icing Sugar 1kg

    1kg · £3.00/kg
    £3.00
  • Jif Lemon Juice Lemon 100 ML

    100ml · £12.00/L
    £1.20
  • Ko Spice Black Pepper Grinder 50g

    50g · £43.20/kg
    £2.16
  • Ko Spice Sea Salt Grinder 110g

    110g · £19.64/kg
    £2.16
  • Saxa Fine Salt 850g

    850g · £2.68/kg
    £2.28
  • Silver Spoon Sweetener 75g

    75g · £28.00/kg
    £2.10
  • Silver Spoon Sweetener 400 Tablets

    4pk · £0.60 each
    £2.40

Cooking Sauces

  • Ben's Original Sauce for Chilli Con Carne Medium 450g

    450g · £7.47/kg
    £3.36
  • Chicken Tonight Spanish Style One Pan Sauce 500g

    500g · £4.80/kg
    £2.40
  • Tilda Everyday Long Grain Rice 1kg

    1kg · £3.00/kg
    £3.00
  • Tilda Everyday Basmati Rice 1kg

    1kg · £2.40/kg
    £2.40
  • Ragu 750g Fusilli

    750g · £2.00/kg
    £1.50
  • Ragu 500g Lasagne

    500g · £3.00/kg
    £1.50
  • Ragu 750g Farfalle

    750g · £2.00/kg
    £1.50
  • Ragu 750g Conchiglie

    750g · £2.00/kg
    £1.50
  • Ragu 750g Penne Rigate

    750g · £2.00/kg
    £1.50
  • Ragu 750g Spaghetti

    750g · £2.00/kg
    £1.50
  • Ragu 750g Linguine

    750g · £2.00/kg
    £1.50
  • Ben's Original Classic Long Grain 220g

    220g · £5.45/kg
    £1.20
  • Tilda Microwave Pilau Basmati Rice 250g

    250g · £3.84/kg
    £0.96
  • Ben's Original Pilau 220g

    220g · £7.64/kg
    £1.68
  • Ben's Original Classic Basmati 220g

    220g · £5.45/kg
    £1.20
  • Ben's Original Spicy Mexican Style 220g

    220g · £7.64/kg
    £1.68
  • Ben's Original Peri Peri 220g

    220g · £7.64/kg
    £1.68
  • Ben's Original Classic Jasmine 220g

    220g · £5.45/kg
    £1.20
  • Ben's Original Classic Wholegrain 220g

    220g · £5.45/kg
    £1.20
  • Rodolfi Passata Di Pomodoro 690g

    690g · £2.61/kg
    £1.80
  • Rodolfi Double Concentrate Tomato Puree 200g

    200g · £8.40/kg
    £1.68
  • Castelli Dried Grated Cheese 80g

    80g · £26.25/kg
    £2.10
  • Old El Paso Fajita Seasoning Mix Smoky BBQ 35g

    35g · £34.29/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Las Iguanas 8 Pack Tortilla Wraps

    320g · £3.75/kg
    £1.20
  • Sharwood's 4 Garlic & Coriander Mini Naans

    4pk · £0.63 each
    £2.52
  • Sharwood's 4 Plain Mini Naans

    4pk · £0.63 each
    £2.52
  • Sharwood's Sweet & Sour Cooking Sauce 425g

    425g · £7.62/kg
    £3.24
  • Ben's Original Sweet & Sour Tangy 450g

    450g · £7.47/kg
    £3.36
  • Sharwood's Kung Po Chinese Cooking Sauce 425g

    425g · £7.62/kg
    £3.24
  • Chicken Tonight Smokey Barbecue One Pan Sauce 500g

    500g · £4.80/kg
    £2.40
  • Sharwood's Mango Chutney 227g

    227g · £11.89/kg
    £2.70
  • Dunn's River Coconut Milk 400ml

    400ml · £4.20/L
    £1.68
  • Sharwood's Tikka Masala Cooking Sauce 420g

    720g · £4.50/kg
    £3.24
  • Sharwood's Korma Cooking Sauce 420g

    420g · £7.71/kg
    £3.24
  • Sharwood's Jalfrezi Cooking Sauce 420g

    420g · £7.71/kg
    £3.24
  • Sharwood's Cooking Sauce Balti 420g

    420g · £7.71/kg
    £3.24
  • Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g

    450g · £7.07/kg
    £3.18
  • Patak's the Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g

    450g · £7.07/kg
    £3.18
  • Ben's Original Medium Curry Creamy 440g

    440g · £7.64/kg
    £3.36
  • Sharwood's Butter Chicken Mild Curry Sauce 420g

    420g · £7.71/kg
    £3.24
  • Sharwood's Cooking Sauce Spicy Butter Chicken 420g

    420g · £7.71/kg
    £3.24
  • Dolmio Sauce for Bolognese Chunky Mushroom 450g

    450g · £6.93/kg
    £3.12
  • Dolmio Sauce for Bolognese Spicy Chilli 450g

    450g · £6.93/kg
    £3.12
  • Dolmio Onion & Garlic Sauce for Bolognese 450g

    450g · £6.93/kg
    £3.12
  • Homepride Creamy Tomato & Herb Pasta Bake 485g

    485g · £6.93/kg
    £3.36
  • Homepride Tomato & Bacon Pasta Bake 485g

    485g · £6.93/kg
    £3.36
  • Dolmio Sauce for Lasagne Tomato 450g

    450g · £6.93/kg
    £3.12
  • Dolmio Tomato & Basil Sauce for Meatballs 450g

    450g · £6.93/kg
    £3.12
  • Dolmio Smooth Tomato Sauce for Bolognese 450g

    450g · £6.93/kg
    £3.12
  • Loyd Grossman Tomato & Basil 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • View all (64)

Cooking Aids

  • Pura Vegetable Oil 100% Rapeseed Oil 500ml

    500ml · £3.00/L
    £1.50
  • Frylight 1 Cal Olive Spray Oil 190ml

    190ml · £13.89/L
    3 for £6
    £2.64
  • Crisp 'n Dry Rapeseed Oil 975ml

    975ml · £3.63/L
    £3.54
  • Flora Pure Sunflower Oil 975ml

    975ml · £4.00/L
    £3.90
  • Frylight 1 Cal Sunflower Spray Oil 190ml

    190ml · £13.89/L
    3 for £6
    £2.64
  • Frylight 1 Cal Buttery Baking Spray Oil 190ml

    190ml · £13.89/L
    3 for £6
    £2.64
  • Don Mario Extra Virgin Olive Oil 500ml

    500ml · £12.00/L
    £6.00
  • Olivio 500ml

    500ml · £6.48/L
    £3.24
  • Pura 1l Vegetable Oil

    1L · £2.34/L
    £2.34
  • Pura Vegetable Oil 100% Rapeseed Oil 3L

    3L · £1.80/L
    £5.40
  • Schwartz Paprika 40g

    40g · £64.50/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Schwartz 44g Cajun Perfct Shake

    44g · £58.64/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Schwartz Garlic Granules 50g

    50g · £51.60/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Schwartz Air-Fry Bangin' Chicken Seasoning 120g

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Schwartz Air-Fry Cheezy Chips Seasoning 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • Schwartz Onion Granules 30g

    30g · £86.00/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Funky Soul Spices Chinese Salt & Chilli Pepper Seasoning 320g

    320g · £10.31/kg
    £3.30
  • Mayflower Chinese Style Medium Curry Sauce Mix 255g

    255g · £7.06/kg
    £1.80
  • Colman's Classic Comforts Cheddar Cheese Sauce Mix 40 g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Batchelors Smash The Original Instant Mashed Potato 176g

    176g · £10.91/kg
    £0.30 off
    £1.92£2.22
  • Colman's Classic Comforts Beef Casserole Recipe Mix 40 g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Colman's Classic Comforts Chicken Casserole Meal Maker 40 g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Colman's Midweek Meals Chilli Con Carne Recipe Mix 50 g

    50g · £24.00/kg
    £1.20
  • Mayflower Chinese Style Extra Hot Curry Sauce Mix 255g

    255g · £7.06/kg
    £1.80
  • Maggi BBQ 41g

    41g · £29.27/kg
    £1.20
  • Maggi Mexican 38g

    38g · £31.58/kg
    £1.20
  • Colman's Classic Comforts Sausage Casserole Recipe Mix 39 g

    39g · £30.77/kg
    £1.20
  • Victoria Bakery Dumpling Mix 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Paxo Sage & Onion The Original Stuffing Mix 170g

    170g · £18.71/kg
    £3.18
  • Bisto Creamy Cheese Sauce 170g

    170g · £21.18/kg
    £3.60
  • Bisto Herby Parsley Sauce 170g

    170g · £21.18/kg
    £3.60
  • Colman's Classic Comforts White Sauce Mix 22 g

    22g · £54.55/kg
    £1.20
  • HAZLEMERE Free Range Goose Fat 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Oxo 12 Chicken 71g

    71g · £48.17/kg
    £3.42
  • Oxo 12 Beef 71g

    71g · £48.17/kg
    £3.42
  • Bovril 125g Drink

    125g · £24.00/kg
    £3.00
  • Goldenfry Original Beef Gravy Granules 300g

    300g · £5.60/kg
    2 for £3
    £1.68
  • Goldenfry Original Gravy Granules Onion 300g

    300g · £5.60/kg
    2 for £3
    £1.68
  • Oxo 12 Vegetable 71g

    71g · £40.14/kg
    £2.85
  • Goldenfry Original Gravy Granules Chicken 300g

    300g · £5.60/kg
    2 for £3
    £1.68
  • Knorr Chicken Stock Pot 4x 28 g

    112g · £21.43/kg
    £2.40
  • Knorr Vegetable Stock Pot 4x 28 g

    112g · £21.43/kg
    £2.40
  • Bisto for Turkey Gravy Granules 190g

    190g · £18.95/kg
    £3.60
  • Bisto Onion Gravy Granules 190g

    190g · £18.95/kg
    £3.60
  • Bisto for Chicken Gravy Granules 190g

    190g · £18.95/kg
    £3.60
  • Bisto Gravy Granules 190g

    190g · £18.95/kg
    £3.60
  • Bisto Gravy Granules 190g

    190g · £18.95/kg
    £3.60
  • Bisto Best Beef Gravy 150g

    150g · £24.00/kg
    £3.60
  • Bisto for Chicken Gravy Granules 300g

    300g · £13.00/kg
    £1.20 off
    £3.90£5.10
  • Bisto Gravy Granules 300g

    300g · £13.00/kg
    £1.20 off
    £3.90£5.10
  • View all (52)

Cereals

  • Sunbest 4pk Pastry Crisps Mixed Berry

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Mornflake Mighty Oats Wholegrain Traditional Oats 1kg

    1kg · £1.98/kg
    £1.98
  • Kellogg's Bran Flakes 750g

    750g · £4.80/kg
    £3.60
  • Alpen No Added Sugar Muesli 550g

    550g · £6.55/kg
    2 for £6
    £3.60
  • Weetabix 24 Chocolate

    24pk · £0.19 each
    £4.50
  • Kellogg's Crunchy Nut Hazelnut & Chocolate Granola 380g

    380g · £11.05/kg
    £4.20
  • Kellogg's Crunchy Nut Granola Fruit & Nut 380g

    380g · £9.00/kg
    £0.78 off
    £3.42£4.20
  • Coco Pops Chocos 430g

    430g · £9.77/kg
    £4.20
  • Kellogg's Crunchy Nut Clusters Chocolate 400g

    400g · £10.50/kg
    £4.20
  • Kellogg's Crunchy Nut 1kg

    1kg · £6.00/kg
    £0.90 off
    £6.00£6.90
  • Kellogg's Corn Flakes 670g

    670g · £4.48/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Kellogg's Crunchy Nut 300g

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 10x36g

    10pk · £6.67/kg
    £2.40
  • Quaker Rolled Porridge Oats 1kg

    1kg · £3.54/kg
    2 for £5.40
    £3.54
  • Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets 10x36g

    10pk · £6.67/kg
    £2.40
  • Quaker Oat So Simple Original Porridge Pot 45g

    45g · £34.67/kg
    £1.56
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g

    57g · £27.37/kg
    £1.56
  • Quaker Oat So Simple Sultanas & Raisins Porridge Sachets 10x38.5g

    10pk · £11.69/kg
    2 for £5.40
    £4.50
  • Ambrosia Ready to Eat Porridge with Raspberry Layer 210g

    210g · £7.71/kg
    £1.62
  • Ambrosia Ready to Eat Golden Syrup Flavour Porridge 210g

    210g · £7.71/kg
    £1.62
  • Ambrosia Ready to Eat Porridge Original 210g

    210g · £7.71/kg
    £1.62
  • Ambrosia Ready to Eat Porridge with Apple & Blueberry Layer 210g

    210g · £7.71/kg
    £1.62
  • Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 12x27g

    12pk · £7.41/kg
    £2.40
  • Nesquik Breakfast Cereal Bars 6 x 25g (150g)

    6pk · £8.00/kg
    £1.20
  • Cheerios Honey 6 x 22g (132g)

    6pk · £9.09/kg
    £1.20
  • Weetabix 12 Biscuits

    12pk · £0.20 each
    £2.40
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Caramel & Chocolate 4 x 36g (144g)

    4pk · £15.42/kg
    £0.48 off
    £2.22£2.70
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Gooey Marshmallow Bars 4 x 28g (112g)

    4pk · £19.82/kg
    £0.48 off
    £2.22£2.70
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Totally Chocolatey Bars 4 x 36g (144g)

    4pk · £15.42/kg
    £0.48 off
    £2.22£2.70
  • Kellogg's Pop Tarts Frosted Chocotastic 8 x 48g (384g)

    8pk · £9.38/kg
    £3.60
  • Nature Valley Crunchy Oats & Honey Family Pack 10 x 42g (420g)

    10pk · £10.00/kg
    £4.20
  • Nature Valley Crunchy Variety Pack 10 x 42g (420g)

    10pk · £10.00/kg
    £4.20
  • Lion Breakfast Cereal Bars 150g (6 x 25g)

    6pk · £8.00/kg
    £1.20
  • Toast'em Pop-Ups 6 Frosted Cookies & Creme Toaster Pastries 288g

    288g · £6.25/kg
    £1.80
  • Sunbest 4 Pack Strawberry Fruit & Grain Bars

    148g · £8.11/kg
    £1.20
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Honeycomb & Chocolate Flavour 4 x 33g (132g)

    4pk · £16.82/kg
    £0.48 off
    £2.22£2.70
  • Kellogg's Rice Krispies 4 x 20g

    4pk · £18.75/kg
    £1.50
  • Kellogg's Coco Pops 4 x 20g (80g)

    4pk · £18.75/kg
    £1.50
  • Kellogg's Frosties 4 x 25g (100g)

    4pk · £15.00/kg
    £1.50
  • Kellogg's Chocolate Flavour Corn Flakes 4 x 24g (96g)

    4pk · £15.63/kg
    £1.50
  • Kellogg's Bluey Chocolate 4 x 25g = 100g

    4pk · £21.00/kg
    £2.10
  • Cookie Crisp 450g

    450g · £8.00/kg
    2 for £6
    £3.60
  • Kellogg's 500g Fruit & Fibre

    500g · £6.60/kg
    £3.30
  • Kellogg's 8 Variety Packs 196g

    196g · £10.71/kg
    £2.10
  • Weetabix 36 Biscuits

    36pk · £0.13 each
    £4.80
  • Shreddies The Original 630g

    630g · £6.67/kg
    2 for £6
    £4.20
  • Kellogg's Krave Milk Chocolate 410g

    410g · £10.24/kg
    £4.20
  • Kellogg's Krave Chocolate Hazelnut Flavour Breakfast Cereal 410g

    410g · £8.34/kg
    £3.42
  • Kellogg's Frosties 470g

    470g · £6.38/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Kellogg's Coco Pops 650g

    650g · £8.03/kg
    £5.22
  • View all (61)

Canned Goods

  • Fray Bentos Chicken Meatballs in Tomato Sauce 380g

    380g · £4.42/kg
    £1.68
  • Princes Mild Chicken Curry 392g

    392g · £6.89/kg
    £0.30 off
    £2.70£3.00
  • Hunger Breaks All Day Breakfast 395g

    395g · £7.29/kg
    £2.88
  • Princes Stewed Steak 392g

    392g · £12.24/kg
    £4.80
  • Fray Bentos Steak & Kidney 425g

    425g · £9.04/kg
    £3.84
  • Princes Mild Chilli Con Carne 392g

    392g · £6.89/kg
    £0.30 off
    £2.70£3.00
  • Fray Bentos Chicken Meatballs in Gravy 380g

    380g · £4.42/kg
    £1.68
  • Wikinger Smoked & Skinless Premium Hot Dogs 550g

    550g · £6.55/kg
    £3.60
  • Napolina Peeled Plum Tomatoes in a Rich Tomato Juice 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Napolina Chopped Tomatoes in a Rich Tomato Juice 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Don Mario Peeled Plum Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.95/kg
    £0.78
  • Don Mario Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.95/kg
    £0.78
  • Heinz Beef Tinned Ravioli 400g

    400g · £6.00/kg
    £2.40
  • Heinz Spaghetti Bolognese 400g

    400g · £6.00/kg
    £2.40
  • Heinz Macaroni Cheese 400g

    400g · £6.00/kg
    £2.40
  • Heinz Spaghetti 400g

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Heinz Hoops 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Heinz Spaghetti 4 x 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Heinz Spaghetti Hoops 4 x 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Heinz Spaghetti Hoops 3 x 205g

    3pk · £4.88/kg
    £3.00
  • Heinz Spaghetti Richmond Pork Sausages 3 x 200g

    3pk · £6.00/kg
    £3.60
  • Heinz Spaghetti In a Rich Tomato Sauce With Richmond Pork Sausages 400g

    400g · £6.00/kg
    £2.40
  • Branston Spaghetti Loops in a Rich, Thick, Tomatoey Sauce 390g

    390g · £3.08/kg
    £1.20
  • Heinz Baked Beans 415g

    415g · £4.05/kg
    £1.68
  • Heinz Baked Beans 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Heinz Baked Tinned Beans in Tomato Sauce 3 x 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Heinz Baked Beans Snap Pots 4 x 200g

    4pk · £5.25/kg
    £4.20
  • Branston Baked Beans in a Rich, Thick, Tomatoey Sauce 410g

    410g · £2.93/kg
    £1.20
  • Heinz No Added Sugar Baked Beans in a Rich Tomato Sauce 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Heinz Tinned Baked Beans in a Rich Tomato Sauce 6 x 200g

    6pk · £4.25/kg
    £5.10
  • Heinz Fiery Chilli Baked Beans 390g

    390g · £4.31/kg
    £1.68
  • Heinz Baked Beans Barbecue 390g

    390g · £4.31/kg
    £1.68
  • Heinz Baked Beans & Richmond Pork Sausages 415G

    415g · £5.78/kg
    £2.40
  • Del Monte 415g In Juice Peach Slices

    250g · £6.24/kg
    £1.56
  • Del Monte 415g Pear Halves

    230g · £6.78/kg
    £1.56
  • Del Monte 565g Pineapple Pieces

    565g · £2.76/kg
    £1.56
  • Del Monte 415g Fruit Cocktail In Juice

    415g · £3.76/kg
    £1.56
  • John West Tuna Chunks in Sunflower Oil 4 x 132g

    4pk · £8.75/kg
    2 for £8.40
    £4.62
  • John West Sardines in Tomato Sauce 120g

    120g · £13.50/kg
    £1.62
  • John West Medium Red Salmon 213g

    213g · £26.76/kg
    £5.70
  • John West Tuna Chunks in Spring Water 4 x 132g

    4pk · £8.75/kg
    2 for £8.40
    £4.62
  • John West Tuna Chunks in Brine 4 x 132g

    4pk · £8.75/kg
    2 for £8.40
    £4.62
  • Osprey 160g In Brine Tuna Flakes

    160g · £5.63/kg
    £0.90
  • John West Tuna Chunks with a Little Spring Water 3 x 100g

    3pk · £15.40/kg
    2 for £8.40
    £4.62
  • John West Tuna Chunks with a Little Sunflower Oil 3 x 100g

    3pk · £15.40/kg
    2 for £8.40
    £4.62
  • John West Tuna Chunks with a Little Brine 3 x 100g

    3pk · £15.40/kg
    2 for £8.40
    £4.62
  • Princes 125g Jack Mackerel Fillets In Sunflower Oil

    125g · £16.80/kg
    £2.10
  • Princes Rich Tomato Jack Mackerel Fillets 125g

    125g · £16.80/kg
    £2.10
  • Hartleys 125g Strawberry Jelly

    125g · £7.68/kg
    £0.96
  • Hartley's 125g Orange Jelly

    125g · £7.68/kg
    £0.96
  • View all (90)

Offers

  • Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g

    285g · £10.53/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Hellmann's Garlic & Herbs Sauce 430ml

    430ml · £10.47/L
    2 for £6
    £4.50
  • Hellmann's Real Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Hellmann's Light Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Heinz Original Mayonnaise 395g

    395g · £6.08/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Heinz Light Mayonnaise 420g

    420g · £5.71/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g

    775g · £3.87/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Light Mayonnaise 815g

    815g · £3.68/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Hellmann's Creamy Ranch Sauce 430ml

    438ml · £10.27/L
    2 for £6
    £4.50
  • Heinz Salad Cream Original 425g

    425g · £8.47/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz Salad Cream Light 30% Less Fat 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz Salad Cream Original 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz 460g Top Down Tom Ketchup

    460g · £8.61/kg
    2 for £4.80
    £3.96
  • Heinz 700g Tomato Ketchup

    700g · £4.29/kg
    £1.38 off
    £3.00£4.38
  • Heinz 342g Tomato Ketchup

    342g · £7.02/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • HP Brown Sauce 450g

    450g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Brown Sauce 600g

    600g · £5.00/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • HP Fruity 470g

    470g · £7.66/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz Barbecue Sauce 570ml

    570ml · £5.26/L
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • HP Honey BBQ Sauce 465g

    465g · £7.74/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Mcilhenny 57ml Tabasco Pepper Sauce

    57ml · £31.58/L
    £1.32 off
    £1.80£3.12
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g

    315g · £11.43/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Batchelors Super Rice Chicken Flavour 90g

    90g · £16.00/kg
    5 for £5.40
    £1.44
  • Batchelors Super Rice Golden Vegetable 90g

    90g · £16.00/kg
    5 for £5.40
    £1.44
  • Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Koka The Original Beef Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Cup Noodles Soba Wok Style Classic 90g

    90g · £26.67/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Cup Noodles Wok Style Soba Chilli 92g

    92g · £26.09/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Koka Oriental Instant Noodles The Original Spicy Stir-Fried Noodles 85g

    85g · £7.76/kg
    5 for £2.40
    £0.66
  • Batchelors Cup a Soup 3 Cream of Vegetable with Croutons Sachets 90g

    90g · £16.67/kg
    5 for £5.40
    £1.50
  • Batchelors Cup a Soup 3 Potato & Leek Sachets 80g

    80g · £15.00/kg
    5 for £5.40
    £1.20
  • Batchelors Cup a Soup 3 Chicken & Vegetable with Croutons Sachets 81g

    81g · £18.52/kg
    5 for £5.40
    £1.50
  • Hartley's Seedless Strawberry 300g

    300g · £6.80/kg
    2 for £3.60
    £2.04
  • Hartley's Seedless Raspberry 300g

    300g · £6.80/kg
    2 for £3.60
    £2.04
  • Marmite Crunchy Peanut Butter 225g

    225g · £14.67/kg
    £0.48 off
    £3.30£3.78
  • Old El Paso Fajita Seasoning Mix Smoky BBQ 35g

    35g · £34.29/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Blue Dragon Medium Egg Noodles 250g

    250g · £6.00/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Frylight 1 Cal Olive Spray Oil 190ml

    190ml · £13.89/L
    3 for £6
    £2.64
  • Frylight 1 Cal Sunflower Spray Oil 190ml

    190ml · £13.89/L
    3 for £6
    £2.64
  • Frylight 1 Cal Buttery Baking Spray Oil 190ml

    190ml · £13.89/L
    3 for £6
    £2.64
  • Schwartz Paprika 40g

    40g · £64.50/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Schwartz 44g Cajun Perfct Shake

    44g · £58.64/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Schwartz Garlic Granules 50g

    50g · £51.60/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Schwartz Onion Granules 30g

    30g · £86.00/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Batchelors Smash The Original Instant Mashed Potato 176g

    176g · £10.91/kg
    £0.30 off
    £1.92£2.22
  • Goldenfry Original Beef Gravy Granules 300g

    300g · £5.60/kg
    2 for £3
    £1.68
  • Goldenfry Original Gravy Granules Onion 300g

    300g · £5.60/kg
    2 for £3
    £1.68
  • Goldenfry Original Gravy Granules Chicken 300g

    300g · £5.60/kg
    2 for £3
    £1.68
  • Bisto for Chicken Gravy Granules 300g

    300g · £13.00/kg
    £1.20 off
    £3.90£5.10
  • View all (87)

  • View Fresh Meat & Poultry

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo