Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Snacking

  • Doritos Variety Pack Tortilla Chips Multipack Crisps 12x30g

    12pk · £10.83/kg
    £3.90
  • That’s Nuts Doritos Chilli Heatwave Sharing Coated Peanuts 160g

    160g · £20.63/kg
    £3.30
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Crisps 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Doritos 180g Chilli Heatwave

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Doritos 180g Tangy Cheese

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Doritos 5pk Chilli Heatwave

    150g · £17.20/kg
    £2.58
  • Takis Fuego Seasoned Chilli and Lime Flavour Corn Snack 180g

    80g · £45.00/kg
    £3.60
  • Pop-Tastic! Tortilla Sour Cream & Onion Flavour Corn Chips 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Pop-Tastic! Tortilla Cheese Flavour Corn Chips 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Midland Snacks Traditional Pork Scratchings 40g

    40g · £49.50/kg
    £1.98
  • The Temple of Our Gods Jerky 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • The Temples of Our Gods Biltong 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • The Temples of Our Gods Wagyu 25g

    25g · £96.00/kg
    £2.40
  • Cheetos 6pk Puffs Sweet & Spicy

    78g · £23.08/kg
    £1.80
  • Discos 6 x 25.5g

    6pk · £12.94/kg
    £1.98
  • Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 6x16.5g

    6pk · £27.88/kg
    £2.76
  • Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g

    6pk · £23.08/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Skips Prawn Cocktail Flavour 6 x 13.1g

    6pk · £25.19/kg
    £1.98
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks 6x16g

    6pk · £28.75/kg
    £2.76
  • Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 12x16.5g

    12pk · £19.70/kg
    £3.90
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks Crisps 12x16g

    12pk · £20.31/kg
    £3.90
  • Walkers Monster Munch Flavour Baked Corn Snack 12 x 20g

    12pk · £16.25/kg
    £3.90
  • Wheat Crunchies 14 x 20g

    14pk · £13.93/kg
    £3.90
  • Jacob's Crinklys Cheese & Onion Flavour 6 x 138g

    6pk · £1.96/kg
    £1.62
  • Nik Naks Nice 'N' Spicy Flavour 6 x 20g

    6pk · £16.50/kg
    £1.98
  • Skips Prawn Cocktail Flavour 20 x 13.1g

    20pk · £20.61/kg
    £5.40
  • Mr. Porky Original Scratchings 5 x 16.5g (82.5g)

    5pk · £36.36/kg
    £3.00
  • Hula Hoops Original 6 x 24g

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Hula Hoops Cheese & Onion Multipack Crisps 6 Pack

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Nik Naks Rib 'N' Saucy Flavour 6 x 20g

    6pk · £16.50/kg
    £1.98
  • Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g

    20pk · £13.64/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Smiths Savoury Selection Multipack Snacks 6 Pack

    6pk · £15.69/kg
    £2.40
  • Walkers Monster Munch Roast Beef Multipack Snacks Crisps 6x20g

    6pk · £23.00/kg
    £2.76
  • Wheat Crunchies Crispy Bacon 6 x 20g

    6pk · £15.00/kg
    £1.80
  • Smiths Frazzles Bacon Crisps Multipack 6 x 20g

    6pk · £15.00/kg
    £1.80
  • Jacob's Treeselets 280g

    280g · £10.71/kg
    £3.00
  • Jacob's 22 Original Mini Cheddars 506g

    506g · £10.08/kg
    £5.10
  • Crawford's Cheese Flavour Savoury Nibbles 250g

    250g · £6.00/kg
    £1.50
  • Cheez-It Snap'D Double Cheese Baked Snacks 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Cheez-It Snap'd Cheese, Sour Cream & Onion Baked Snacks (6 x 30g) 150g

    5pk · £20.00/kg
    £3.00
  • Snack Factory 125g Pig in Blanket Puffs

    125g · £9.60/kg
    £1.20
  • Pringles The Ultimate Snack Stack 320g

    320g · £30.00/kg
    £9.60
  • Pringles All the Way! 160g

    160g · £37.50/kg
    £6.00
  • Jacob's Crinklys Cheese & Onion Flavour 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Walkers Quavers Cheese Sharing Snacks Crisps 116g

    116g · £17.07/kg
    £1.98
  • Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g

    130g · £20.77/kg
    £2.70
  • Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Cheese Snacks Crisps 130g

    130g · £20.77/kg
    £2.70
  • Walkers Wotsits Crunchy Snacks Really Cheesy Sharing Crisps 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • View all (82)

Crisps

  • Doritos Sweet BBQ Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Golden Wonder Meaty Pack 16 x 25g

    16pk · £10.50/kg
    £4.20
  • Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Frisps 6 x 25.5g

    6pk · £12.94/kg
    £1.98
  • Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g

    6pk · £19.17/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • McCoy's Ride Cut Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    25g · £112.80/kg
    £2.82
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g

    5pk · £22.08/kg
    3 for £6
    £2.76
  • McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • McCoy's Ridge Cut Cheddar & Onion Multipack Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers Classic Pack 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • McCoy's The Classic Ridge Cut Variety Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • McCoy's Ridge Cut Thai Sweet Chicken Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers 20 Pack Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers 20pk Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 6 x 21g

    6pk · £15.71/kg
    £1.98
  • Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Quavers Cheese Flavour Potato Snacks Cheesy Variety Pack 20 x 16g

    20pk · £14.06/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Max Punchy Paprika Multipack Crisps 6x27g

    6pk · £17.04/kg
    £2.76
  • Hula Hoops Salt & Vinegar Flavour 6 x 24g

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Golden Wonder Variety Pack 16 x 25g

    16pk · £10.50/kg
    £4.20
  • Walkers Ready Salted Multipack Crisps 14x25g

    14pk · £11.14/kg
    £3.90
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Walkers Sensations Roasted Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Walkers Cheese & Onion Sharing Crisps 150g

    150g · £10.80/kg
    £1.62
  • Walkers Ready Salted Sharing Crisps 150g

    150g · £10.80/kg
    £1.62
  • Walkers Max Punchy Paprika Sharing Crisps 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • Walkers MAX Flame Grilled Steak Sharing Crisps 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • McCoy's Ridge Cut The Classic 12 x 25g

    12pk · £14.00/kg
    £4.20

Biscuits & Crackers

  • Burtons 16pk Variety Bag

    317.6g · £10.39/kg
    £3.30
  • Hill Biscuits Mini Pack Mix 246g

    246g · £4.88/kg
    £1.20
  • Paterson's 400g Shortbread Assortment

    400g · £10.50/kg
    £4.20
  • Clara's 114g Danish Butter Cookie Tin

    114g · £10.53/kg
    £1.20
  • Famous Dane 908g Danish Btr Cookies

    908g · £6.61/kg
    £6.00
  • Fox's Chocolatey Biscuit Selection 365g

    365g · £14.79/kg
    £5.40
  • Jacob's 8 Festive Selection Cracker Varieties 300g

    300g · £12.00/kg
    £3.60
  • Fox's Viennese Biscuit Selection 350g

    350g · £15.43/kg
    £5.40
  • McVitie's Family Circle 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • McVitie's Family Circle 800g

    800g · £6.00/kg
    £4.80
  • Fox's Chocolatey Cookies Assortment 365g

    365g · £13.15/kg
    £4.80
  • McVitie's 18 Jaffa Cakes The Original Twin Pack

    18pk · £0.10 each
    £1.80
  • Huntley & Plmer 5pk Mini Dippers

    125g · £9.60/kg
    £1.20
  • McVitie's Iced Gems Multipack Biscuits 5 x 23g

    5pk · £15.65/kg
    £1.80
  • McVitie's Tasties Bourbon Creams Biscuits 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Jaffa Cakes

    440g · £10.91/kg
    £4.80
  • Fox's Chocolatey Milk Chocolate Viennese Dipped Fingers 105g

    105g · £20.00/kg
    £2.10
  • McVitie's Jammy's Raspberry Flavour 136.5g

    136.5g · £5.27/kg
    £0.72
  • Oreo Spooky Vanilla Flavour 154g

    154g · £7.79/kg
    £1.20
  • Wagon Wheels 6 Individually Wrapped

    6pk · £7.83/kg
    £1.80
  • Fox's Rocky Orange 5 x 19.75g (99g)

    5pk · £12.15/kg
    £1.20
  • Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Maryland 150g S'wich Cookies

    150g · £12.00/kg
    £1.80
  • McVitie's Tasties Coconut Rings 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Tasties Custard Creams Biscuits 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Tasties Jam & Cream Sandwich Biscuits 150g

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Mrs. Bector's Cream Sandwich Cookies 350g (10 x 35g)

    10pk · £3.43/kg
    £1.20
  • Cadbury 115g Snowy Fingers

    115g · £18.26/kg
    £2.10
  • Baileys Creams Milk Chocolate 128g

    128g · £14.06/kg
    £1.80
  • McVitie's Digestives Festive Edition Gingerbread Flavour Milk Chocolate 266g

    266g · £2.26/kg
    £0.60
  • Baileys Creams Salted Caramel 128g

    128g · £14.06/kg
    £1.80
  • McVitie's Limited Edition 10 Jaffa Cakes Spiced Orange Flavour

    10pk · £16.36/kg
    £1.80
  • Oreo . 2pk Vanilla Twin Pack

    380g · £6.16/kg
    £2.34
  • McVitie's Digestive Milk Chocolate 266g

    266g · £6.77/kg
    £1.80
  • McVitie's 10 The Original Jaffa Cakes

    10pk · £0.18 each
    £1.80
  • McVitie's Digestives Milk Chocolate 2 x 266g

    2pk · £6.77/kg
    £3.60
  • McVitie's Hobnob's The Oaty One Milk Chocolate 2 x 262g

    2pk · £6.87/kg
    £3.60
  • Fox's Favourites Melts Viennese Milk Chocolate 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Digestives Creams Chocolate Flavour 168g

    168g · £7.14/kg
    £1.20
  • McVitie's Digestives Creams Vanilla Flavour 168g

    168g · £7.14/kg
    £1.20
  • McVitie's Hobnobs Chocolate Cream Biscuits 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • McVitie's Digestives The Caramel One with a Milk Chocolate Flavour Coating 250g

    250g · £7.20/kg
    £1.80
  • McVitie's Digestives White 232g

    232g · £7.76/kg
    £1.80
  • McVitie's Digestives Seriously Chocolatey 250g

    250g · £11.28/kg
    £2.82
  • McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g

    250g · £8.88/kg
    £0.60 off
    £2.22£2.82
  • Burtons 210g Jammie Dodge

    210g · £5.71/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Lyons 8pk Toffypops

    120g · £14.00/kg
    £1.68
  • Fox's Minis Party Rings 6 x 21g

    6pk · £12.86/kg
    £1.62
  • McVitie's Mini Gingerbread Men Multipack Biscuits 6 x 19g

    6pk · £15.79/kg
    £1.80
  • Burtons 6pk Mini Jammie Dodge

    120g · £13.50/kg
    £1.62
  • View all (147)

Offers

  • Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g

    6pk · £23.08/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g

    20pk · £13.64/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Whitworths Sunny Raisin 12 x 14g

    12pk · £14.29/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g

    6pk · £19.17/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g

    5pk · £22.08/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 20 Pack Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers 20pk Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Quavers Cheese Flavour Potato Snacks Cheesy Variety Pack 20 x 16g

    20pk · £14.06/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g

    250g · £8.88/kg
    £0.60 off
    £2.22£2.82
  • Burtons 210g Jammie Dodge

    210g · £5.71/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £7.20/kg
    £0.18 off
    £0.90£1.08
  • Gullón Zero Milk Choc Digestives Slimms 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.48 off
    £1.50£1.98
  • Gullón Zero Milk Choc Oaties Slimms 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.48 off
    £1.50£1.98
  • Gullón Zero Cookies & Cream 5 x 42g (210g)

    5pk · £7.14/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Jacob's Cream Crackers Original 200g

    200g · £7.80/kg
    2 for £2.70
    £1.56
  • Jacob's 150g Tuc Biscuits

    150g · £11.60/kg
    2 for £2.70
    £1.74
  • Jacob's TUC Cheese Sandwich 150g

    150g · £13.60/kg
    2 for £2.70
    £2.04
  • Jacob's 150g Cheddars

    150g · £11.60/kg
    2 for £2.70
    £1.74
  • Jacob's Cheddars Red Leicester Flavour 150g

    150g · £11.60/kg
    2 for £2.70
    £1.74
  • Jacob's Kraćkawheat 230g

    230g · £10.96/kg
    2 for £2.70
    £2.52
  • Jacob's TUC Sweet Chilli & Sour Cream Flavour Sandwich 145g

    145g · £14.07/kg
    2 for £2.70
    £2.04
  • Furocity 60g Caramel Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Brownie Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Chocolate Orange Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Paterson's 300g Shortbread Fingers

    300g · £4.00/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Gullón Zero Choc Chip Cookies 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • View Frozen Chicken & Meat Products

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo