Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • This Week's Star Buys ⭐
    This Week's Star Buys ⭐
  • Trick or Treats 🎃🍬
    Trick or Treats 🎃🍬
  • Halloween Party Food & Drink 🕷️🪩🍸
    Halloween Party Food & Drink 🕷️🪩🍸
  • Dinner Sorted🍴
    Dinner Sorted🍴
  • Essentials For Less 💙
    Essentials For Less 💙
  • In-store Price Match 🪙✅
    In-store Price Match 🪙✅
  • Quality You Know And Trust 🍓🥑
    Quality You Know And Trust 🍓🥑
  • New & Exciting🎉
    New & Exciting🎉
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Maltesers Box 110g

    110g · £32.73/kg
    £3.60
  • Toffifee 125g

    125g · £14.80/kg
    £0.30 off
    £1.85£2.15
  • Cadbury Roses Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Terry's Chocolate Orange Milk 145g

    145g · £15.17/kg
    £2.20
  • Ferrero Rocher 3 pack

    3pk · £0.70 each
    £2.10
  • Ferrero Rocher 16's

    16pk · £0.56 each
    £9.00
  • Dairy Box 160g

    160g · £30.00/kg
    £4.80
  • Quality Street Tub 550g

    550g · £10.91/kg
    £6.00
  • Cadbury Milk Tray 312g

    6pk · £1.30 each
    £7.80
  • Celebrations 300g

    300g · £22.00/kg
    £6.60
  • Thorntons Classic 150g

    150g · £46.33/kg
    £6.95
  • Cadbury Biscoff Bauble 5 pack

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Kinder Surprise 3 pack

    20g · £220.00/kg
    £4.40
  • Cadbury Puds Minis 73g

    73g · £30.14/kg
    £2.20
  • Kinder Joy 3 pack

    3pk · £1.48 each
    £4.45
  • Kinder Surprise 20g

    20g · £87.50/kg
    £1.75
  • Cadbury Heroes 290g

    290g · £20.69/kg
    £6.00
  • Lees' Mini Snowballs 12's

    12pk · £0.13 each
    £1.50
  • Cadbury Biscoff Bauble 33.5g

    1pk · £1.00 each
    £1.00
  • Cadbury Dairy Milk Coins 70g

    70g · £30.00/kg
    £2.10
  • M&M's Crispy Santa 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • Cadbury Puds 35g

    35g · £28.57/kg
    £1.00
  • Maltesers Mini Reindeers Gingerbread 59g

    59g · £33.90/kg
    £2.00
  • Maltesers Reindeer 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • Maltesers Mini Reindeer 59g

    59g · £33.90/kg
    £2.00
  • Terry's Chocolate Orange White 145g

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Cadbury Puds 5 pack

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Cadbury Dairy Milk Smash Bauble Freddo 90g

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Cadbury Mini Snow Balls 74g

    74g · £29.73/kg
    £2.20
  • Cadbury Mini Snow Balls 74g

    24pk · £0.09 each
    £2.20
  • Cadbury Dairy Milk Coins 70g

    70g · £30.00/kg
    £2.10

Chocolate Bars

  • Milky Way Crispy Rolls 5 pack

    112g · £18.75/kg
    £2.10
  • Twix Xtra 75g

    75g · £24.00/kg
    £1.80
  • KitKat Chunky Duo 64g

    64g · £24.22/kg
    £1.55
  • Kinder Bueno 43g

    43g · £30.23/kg
    £1.30
  • Kinder Happy Hippo 20.7g

    20g · £50.00/kg
    £1.00
  • Kinder Bueno White 39g

    39g · £33.33/kg
    £1.30
  • Twix 50g

    50g · £26.00/kg
    £1.30
  • KitKat 4 Finger 41.5g

    41g · £29.27/kg
    £1.20
  • KitKat Chunky 4 pack

    32g · £57.81/kg
    £1.85
  • Nutella B-ready 6 pack

    6pk · £0.57 each
    £0.40 off
    £3.40£3.80
  • Blue Riband Milk Chocolate 6 pack

    18g · £111.11/kg
    £2.00
  • KitKat 2 Finger Milk 8 pack

    20g · £147.50/kg
    £2.95
  • Tunnock's Caramel Wafer 4 pack

    4pk · £0.31 each
    £1.25
  • KitKat Hazelnut 99g

    99g · £23.23/kg
    £2.30
  • KitKat Salted Caramel 99g

    99g · £23.23/kg
    £2.30
  • KitKat Chunky Funky 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Kinder Crispy 5 pack

    5pk · £0.78 each
    £3.90
  • Kinder Crispy 34g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • KitKat Chunky 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Lion White Duo 60g

    60g · £25.83/kg
    £1.55
  • Lion 4 pack

    30g · £66.67/kg
    £2.00
  • Kinder Happy Hippo 5 pack

    5pk · £0.42 each
    £2.10
  • Twix Xtra White 75g

    75g · £24.00/kg
    £1.80
  • Twix 4 pack

    4pk · £0.66 each
    £2.65
  • KitKat Cookie Dough 99g

    1pk · £1.50 each
    £1.50
  • Cadbury Curly Wurly 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Dairy Milk Freddo 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Caramel 4 pack

    4pk · £0.35 each
    £0.55 off
    £1.40£1.95
  • Twix Crispy Rolls 5 pack

    5pk · £0.35 each
    £1.75
  • Snickers 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £0.50 off
    £2.15£2.65
  • Mars 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £0.50 off
    £2.15£2.65
  • Cadbury Crunchie 12 pack

    313g · £15.50/kg
    £0.55 off
    £4.85£5.40
  • Fox's Rocky Caramel 7 pack

    147g · £13.61/kg
    £2.00
  • Cadbury Delights Soft Nougat Hazelnut Caramel 5's

    110g · £16.36/kg
    £1.80
  • Aero Peppermint 4 pack

    4pk · £0.66 each
    £2.65
  • Cadbury Crunchie 4 pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
  • Cadbury Crunchie 7 pack

    7pk · £0.43 each
    £3.00
  • Cadbury Dairy Milk 4 pack

    134g · £22.39/kg
    £3.00
  • Cadbury Double Decker 4 pack

    174g · £17.24/kg
    £3.00
  • Kinder Country 4 pack

    94g · £19.15/kg
    £1.80
  • Cadbury Starbar 4 pack

    148g · £20.27/kg
    £3.00
  • Cadbury Twirl 3 pack

    129g · £23.26/kg
    £3.00
  • Kinder Bueno 3 pack

    1pk · £3.20 each
    £3.20
  • Kinder Bueno White 3 pack

    1pk · £3.20 each
    £3.20
  • Cadbury Flake 4 pack

    102g · £29.41/kg
    £3.00
  • Cadbury Wispa 4 pack

    111g · £27.03/kg
    £3.00
  • Fry's Peppermint Cream 3 pack

    147g · £14.29/kg
    £2.10
  • Cadbury Variety 12 pack

    347g · £15.56/kg
    £5.40
  • Kinder Chocolate 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £1.30
  • Cadbury Picnic 4 pack

    152g · £19.74/kg
    £3.00
  • View all (118)

Chocolate Pouches & Bags

  • Galaxy Minstrels Pouch 118g

    118g · £22.03/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Twirl Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Maltesers 37g

    37g · £35.14/kg
    £1.30
  • Cadbury Oreo Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Crunchie Rocks 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Aero Bubbles Peppermint Pouch 92g

    92g · £26.09/kg
    £2.40
  • Milkybar Giant Buttons Pouch 94g

    94g · £25.53/kg
    £2.40
  • Munchies Pouch 104g

    104g · £23.08/kg
    £2.40
  • Smarties Pouch 105g

    105g · £22.86/kg
    £2.40
  • Terry's Chocolate Orange Minis 104g

    104g · £16.35/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Twisted 100g

    100g · £18.00/kg
    £1.80
  • Galaxy Minstrels Pouch 195g

    195g · £17.44/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Revels Pouch 185g

    185g · £18.38/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Maltesers Pouch 158g

    158g · £21.52/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Maltesers White Pouch 126g

    126g · £26.98/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • M&M's Peanut Pouch 200g

    200g · £17.00/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • M&M's Crispy Pouch 187g

    187g · £18.18/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons 175g

    175g · £18.00/kg
    £0.75 off
    £3.15£3.90
  • M&M's Peanut Pouch 112g

    112g · £23.21/kg
    £2.60
  • M&M's Chocolate Pouch 112g

    112g · £23.21/kg
    £2.60
  • M&M's Crispy Pouch 107g

    107g · £24.30/kg
    £2.60
  • Maltesers Pouch 93g

    93g · £27.96/kg
    £2.60
  • Revels Pouch 101g

    101g · £25.74/kg
    £2.60
  • Milky Way Magic Stars Pouch 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Milky Way Magic Stars 33g

    33g · £36.36/kg
    £1.20
  • Smarties tube

    38g · £31.58/kg
    £1.20
  • Smarties 3 pack

    34g · £80.88/kg
    £2.75
  • Rolo 4 pack

    166g · £14.46/kg
    £2.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 175g

    175g · £22.29/kg
    £3.90
  • M&M's Minis Chocolate Pouch 176g

    176g · £22.44/kg
    £3.95
  • Cadbury Puds Minis 73g

    73g · £30.14/kg
    £2.20
  • Maltesers Box 310g

    310g · £25.16/kg
    £7.80
  • Reeses Peanut Butter Cups Minis 90g

    90g · £21.67/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Flipz Milk Chocolate 90g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Flipz Salted Caramel 90g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Snacking Essentials Dark Choc Cranberries 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Snacking Essentials Milk Chocolate Raisins 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Snacking Essentials Milk Chocolate Peanuts 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Snacking Essentials Dark Chocolate Almonds 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Reese's Popped Snack Mix 113g

    1pk · £3.60 each
    £3.60
  • Reese's 3 Peanut Butter Cups 63g

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Reese's Big Cup Caramel 79g

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Celebrations Tub 500g

    500g · £14.40/kg
    £7.20
  • Cadbury Heroes 270g

    270g · £22.22/kg
    £6.00

Sweets

  • Barratt Chewy Nougat 100g

    100g · £14.50/kg
    £1.45
  • Snacking Essentials Yoghurt Banana Chips 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Snacking Essentials Yoghurt Raisins 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Snacking Essentials Yoghurt Cranberries 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Snacking Essentials Yoghurt Peanuts 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Bebeto Freeze Crunchy Peach Rings 35g

    35g · £74.29/kg
    £2.60
  • Haribo Giant Strawbs 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Bebeto Blue Raspberry Laces 70g

    70g · £9.29/kg
    £0.65
  • Swizzels Drumstick Squashies Raspbry & Milk 120g

    120g · £12.92/kg
    £1.55
  • Haribo Tangfastics 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Maoam Stripes 140g

    140g · £11.43/kg
    £1.60
  • Bebeto Watermelon 70g

    70g · £9.29/kg
    £0.65
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Haribo Goldbears Sour 175g

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Haribo Tub 600g

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Barratt Mini Flumps 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Starburst Fruit Chews Original 138g

    138g · £10.14/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g

    650g · £9.23/kg
    £6.00
  • Mentos Mints 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Mentos Fruits 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Fruit-tella Berries & Cherry 135g

    135g · £12.59/kg
    £0.25 off
    £1.70£1.95
  • Bazooka Juicy Drop Blasts 140g

    140g · £11.79/kg
    £1.65
  • Bebeto Freeze Crunchy Watermelon 35g

    35g · £74.29/kg
    £2.60
  • Candy Realms Candy Watches & Necklaces 102g

    102g · £15.20/kg
    £1.55
  • Chupa Chups Mixed Sour Belts 90g

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • Chupa Chups Strawberry Laces 90g

    90g · £18.33/kg
    £1.65
  • Haribo Alienauts 150g

    150g · £10.33/kg
    £1.55
  • Haribo Funtasia 150g

    150g · £10.33/kg
    £1.55
  • Haribo Nostalgix 160g

    160g · £9.06/kg
    £1.45
  • Haribo Nostalgix 175g

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Haribo Soda Twist Zing 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Haribo Starmix 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Haribo Strawberry Softies 140g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Haribo Supermix 175g

    175g · £8.86/kg
    £1.55
  • Haribo Zingfest 150g

    150g · £10.33/kg
    £1.55
  • Juicy Drop Chews 67g

    67g · £25.37/kg
    £1.70
  • Juicy Drop Gummy Dipperz Strawberry 96g

    96g · £27.08/kg
    £2.60
  • Swizzels Drumstick Squashies Straw & Cream 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Maoam Pinballs 140g

    140g · £11.43/kg
    £1.60
  • Maynards Bassetts Jelly Babies 130g

    130g · £13.46/kg
    £1.75
  • Nerds Gummy Cluster Berries 113g

    113g · £26.11/kg
    £2.95
  • Swizzles Bag 2025

    1pk · £0.75 each
    £0.75
  • View all (78)

Chewing Gum & Mints

  • Polo 34g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
  • Smint Peppermint XXL 35g

    35g · £60.00/kg
    £2.10
  • Tic Tac Berry Bliss 49g

    49g · £34.69/kg
    £1.70
  • Tic Tac Exotic Escape 49g

    1pk · £1.70 each
    £1.70
  • Tic Tac Fresh Mint 49g

    49g · £34.69/kg
    £1.70
  • Tic Tac Fruit Fusion 49g

    1pk · £1.70 each
    £1.70
  • Trebor Extra Strong Mints 41.3g

    41g · £24.39/kg
    £1.00
  • Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus 46 pieces

    46pk · £0.08 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Blueberry 46 pieces

    46pk · £0.08 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Plus Chill 30 pieces

    30pk · £0.12 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Plus Deep Clean 30 pieces

    30pk · £0.12 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Plus Hydro 30 pieces

    30pk · £0.12 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Refreshers Strawberry Lemon 30 pieces

    30pk · £0.12 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Strawberry 46 pieces

    46pk · £0.08 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Peppermint 3 pack

    9pk · £0.23 each
    £2.10
  • Wrigley's Extra Spearmint 3 pack

    9pk · £0.23 each
    £2.10
  • Wrigley's Airwaves Cherry Menthol 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Apple 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Blueberry 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Peppermint 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Plus Chill 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Plus Deep Clean 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Plus Hydro 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Refreshers Bubblemint 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Refreshers Strawberry Lemon 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Refreshers Tropical 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Spearmint 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Strawberry 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Dubble Bubble Gumball Machine 40g

    40g · £53.75/kg
    £2.15
  • Tic Tac Cherry Cola 49g

    49g · £34.69/kg
    £1.70

Offers

  • Toffifee 125g

    125g · £14.80/kg
    £0.30 off
    £1.85£2.15
  • Nutella B-ready 6 pack

    6pk · £0.57 each
    £0.40 off
    £3.40£3.80
  • Cadbury Curly Wurly 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Dairy Milk Freddo 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Caramel 4 pack

    4pk · £0.35 each
    £0.55 off
    £1.40£1.95
  • Snickers 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £0.50 off
    £2.15£2.65
  • Mars 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £0.50 off
    £2.15£2.65
  • Cadbury Crunchie 12 pack

    313g · £15.50/kg
    £0.55 off
    £4.85£5.40
  • Aero Peppermint 90g

    90g · £17.78/kg
    £0.40 off
    £1.60£2.00
  • Milkybar 90g

    90g · £20.56/kg
    £0.30 off
    £1.85£2.15
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff 105g

    105g · £18.57/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Galaxy Smooth Milk 180g

    180g · £17.22/kg
    £0.50 off
    £3.10£3.60
  • Aero Milkybar 90g

    1pk · £1.60 each
    £0.55 off
    £1.60£2.15
  • Cadbury Dairy Milk Salted Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Mars 40g

    1pk · £0.95 each
    £0.35 off
    £0.95£1.30
  • Snickers Bar Single 40g

    40g · £23.75/kg
    £0.35 off
    £0.95£1.30
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Twirl Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Oreo Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Crunchie Rocks 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Terry's Chocolate Orange Minis 104g

    104g · £16.35/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Galaxy Minstrels Pouch 195g

    195g · £17.44/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Revels Pouch 185g

    185g · £18.38/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Maltesers Pouch 158g

    158g · £21.52/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Maltesers White Pouch 126g

    126g · £26.98/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • M&M's Peanut Pouch 200g

    200g · £17.00/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • M&M's Crispy Pouch 187g

    187g · £18.18/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons 175g

    175g · £18.00/kg
    £0.75 off
    £3.15£3.90
  • Reeses Peanut Butter Cups Minis 90g

    90g · £21.67/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Starburst Fruit Chews Original 138g

    138g · £10.14/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Fruit-tella Berries & Cherry 135g

    135g · £12.59/kg
    £0.25 off
    £1.70£1.95
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo