Chocolate Boxes & Gifts
Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 360g
312g · £28.21/kg£8.80Celebrations Milk Chocolate Selection Box of Mini Chocolate & Biscuit Bars 300g
300g · £23.00/kg£6.90Celebrations Milk Chocolate Sharing Tub 500g
500g · £18.00/kg£9.00Ferrero Rocher Chocolate Pralines Treat Pack 3 Pieces (37.5g)
37.5g · £57.33/kg£2.15Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £47.25/kg£9.45Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £47.25/kg£9.45Quality Street 550g
550g · £16.36/kg£9.00Quality Street Matchmakers Cool Mint 120g
120g · £21.25/kg£2.55Toffifee 15 Pieces 125g
125g · £15.20/kg£1.90Kinder Surprise 20g
20g · £77.50/kg£1.55Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £17.59/kg£2.55Cadbury Heroes Pralines 290g
290g · £21.72/kg£6.30Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £44.00/kg£8.80
Chocolate Bars
Galaxy Ripple Bars 4 x 30g (120g)
120g · £22.92/kg£2.75Bounty 4x2x28.5g (228g)
228g · £12.06/kg£2.75Cadbury Dairy Milk Chocolate 134 Gr
134g · £21.27/kg£2.85Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar-bundle 108 Gr
70g · £30.00/kg£0.40 off£2.10£2.50Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 4 Pack Multipack 72g (4 x 18g)
72g · £25.00/kg£1.80Cadbury Crunchie Chocolate Bar 128g
128g · £22.27/kg£2.85Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate 148 Gr
150g · £19.00/kg£2.85Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)
129g · £22.09/kg£2.85Cadbury Wispa Chocolate Bar 111.6g
111.6g · £25.54/kg£2.85Snickers Bars 4 x 41.7g (166.8g)
166.8g · £16.49/kg£2.75Snickers Creamy Peanut Butter 2 x18.25g (146g)
146g · £18.84/kg£2.75Galaxy Smooth Milk 100g
100g · £27.50/kg£2.75Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g
69g · £27.54/kg£1.90Snickers Peanut & Caramel Chocolate Bar 40g
40g · £35.00/kg£1.40Cadbury Crunchie Crunchie Bar Chocolate Bar 40g
40g · £25.00/kg£1.00Cadbury Picnic Chocolate Bar 48.4g
48g · £20.83/kg£1.00Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £27.91/kg£1.20Galaxy Smooth Milk 42g
42g · £27.38/kg£1.15Lindt Lindor Milk Chocolate Treat Bar 38g
38g · £43.42/kg£1.65Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 39g
39g · £35.90/kg£1.40Aero Peppermint 36g
36g · £31.94/kg£1.15Cadbury Boost 48.5g
49g · £20.41/kg£1.00Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 45g
45g · £22.22/kg£1.00Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 45g
45g · £27.78/kg£1.25Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 45g
45g · £22.22/kg£1.00Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate 47 Gr
47g · £25.53/kg£1.20Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g
49g · £20.41/kg£1.00Cadbury Twirl Orange Chocolate Bar 43 Gr
43g · £23.26/kg£1.00Cadbury Wispa Chocolate Bar 36 Gr
36g · £34.72/kg£1.25Yorkie Raisin & Biscuit Duo 66g
66g · £24.24/kg£1.60Milky Way Nougat & Milk Chocolate Snack Bar 43g
43g · £23.26/kg£1.00Cadbury Twirl Milk Chocolate Chocolate Bar 54 Gr
54g · £30.56/kg£1.65Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Treat Bar 38g
38g · £39.47/kg£1.50Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g
120g · £19.58/kg£2.35Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 110g
110g · £21.36/kg£2.35Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £21.36/kg£2.35Aero Delightful Delightful Peppermint 90g
90g · £28.33/kg£2.55Bounty Coconut & Milk Chocolate Snack Bar Duo 57g
57g · £25.44/kg£1.45Bounty Trio Coconut Milk Chocolate Bar 85g
85g · £17.65/kg£1.50Cadbury Boost Chocolate Bar 63 Gr
63g · £27.78/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 180g
180g · £19.44/kg£3.50Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180g
180g · £19.44/kg£3.50Cadbury Dairy Milk Fruit And Nut Chocolate Bar 180g
180g · £19.44/kg£3.50Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £19.58/kg£2.35Cadbury Starbar Chocolate Bar 74g
74g · £22.30/kg£1.65Cadbury Wispa Chocolate Bar 47.4 Gr
47.4g · £34.81/kg£1.65Ferrero Rocher Original Tablet 90g
90g · £37.78/kg£3.40Galaxy Smooth Caramel 135g
135g · £20.37/kg£2.75Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £44.00/kg£4.40Lindt Nocciolatte Milk Chocolate Hazelnut Treat Bar 35g
35g · £47.14/kg£1.65View all (82)
Chocolate Pouches & Bags
Milky Way Magic Stars 100g
100g · £24.00/kg£2.40M&M's Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g · £19.50/kg£3.90M&M's Crispy Chocolate More to Share Pouch Bag 187g
187g · £20.86/kg£3.90Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Pieces 100g
100g · £29.00/kg£2.90Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40Cadbury Buttons Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Cadbury Crunchie Rocks Chocolate 100g
100g · £26.50/kg£2.65Smarties Hexatube 38g
38g · £31.58/kg£1.20Maltesers 37g
37g · £31.08/kg£1.15Cadbury Dairy Milk Buttons 75g
75g · £18.67/kg£1.40Aero Delightful Peppermint Bubbles 92g
92g · £27.72/kg£2.55Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Large Sharing Bag 175 g
175g · £27.43/kg£4.80Cadbury Buttons White Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Cadbury Curlywurly Squirlies Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Large Sharing Bag 175 g
175g · £26.57/kg£4.65Cadbury Oreo Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Cadbury Twirl Bite Size Chocolate Pieces 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Wispa Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 118g
118g · £20.34/kg£2.40M&M's Crispy 107g
107g · £24.30/kg£2.60M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £23.21/kg£2.60Maltesers Fairtrade Big Bag 58.5g
58.5g · £23.93/kg£1.40Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40Maltesers White Chocolate & Honeycomb Bag 30g Bag
30g · £36.67/kg£1.10Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £23.76/kg£2.40Smarties Milk Chocolate Sharing Pouch 105g
105g · £24.29/kg£2.55Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g
110g · £20.91/kg£2.30Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g
42g · £25.00/kg£1.05Reese's Minis Unwrapped Peanut Butter Cups 90g
90g · £30.00/kg£2.70Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Bites Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Pouch 104g
104g · £24.52/kg£2.55Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £27.13/kg£2.55
Sweets
HARIBO Balla Stixx Strawberry Flavour 140g
140g · £11.79/kg£1.65HARIBO Giant Strawbs 175g
175g · £9.43/kg£1.65Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 140g
140g · £9.29/kg£1.30Haribo Supermix 175g
175g · £9.14/kg£1.60Skittles Fruits 136g
136g · £10.29/kg£1.40MAOAM Joystixx 140g
140g · £7.14/kg£0.55 off£1.00£1.55Swizzels Original Raspberry & Milk Flavour Drumstick Squashies 60g
60g · £15.00/kg£0.90Werther's Original Butter Candies 135g
135g · £11.85/kg£1.60Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g
140g · £22.50/kg£3.15Asda Butter Mintoes 200g
200g · £7.75/kg£1.55Asda Pick & Mix 50g
50g · £11.00/kg£0.55Bebeto Ocean Blue Gummy & Centre Filled Mix 130g
130g · £10.00/kg£1.30Bebeto Witches Cauldron 130g
130g · £7.69/kg£0.30 off£1.00£1.30Bebeto Witches Hair Sour Pencils 160g
160g · £6.25/kg£0.30 off£1.00£1.30HARIBO Nostalgix 175g
175g · £9.14/kg£1.60HARIBO Roulette 32 x 150g (6 x 25g)
150g · £11.00/kg£1.65HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £7.10/kg£1.50 off£2.50£4.00Haribo Soda Twist Zing 175g
175g · £9.14/kg£1.60HARIBO Starmix 175g
175g · £9.14/kg£1.60HARIBO Tangfastics Bag 175g
175g · £5.71/kg£0.60 off£1.00£1.60HARIBO Twin Snakes 175g
175g · £9.43/kg£1.65MAOAM Pinballs 140g
140g · £11.07/kg£1.55Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £17.69/kg£2.30Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g
130g · £17.69/kg£2.30Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £17.69/kg£2.30Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g
113g · £22.57/kg£2.55Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £14.34/kg£2.05Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g
150g · £10.67/kg£1.60Shades by Niko The Originals 150g
150g · £14.33/kg£2.15Skittles Crazy Sours 136g
136g · £10.29/kg£1.40Skittles Fruits Giants 132g
132g · £10.61/kg£1.40Skittles Giants Gooey Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Pouch Bag 125g
125g · £11.20/kg£1.40Skittles Vegan Sweets Dessert Flavoured Treat Bag 152g
152g · £9.21/kg£1.40Sour Patch Kids Blue Raspberry Candy 120g
120g · £17.92/kg£2.15Sour Patch Kids Original Candy 120g
120g · £17.92/kg£2.15Sour Patch Kids Peach Candy 120g
120g · £13.75/kg£1.65Sour Patch Kids Tropical Candy 120g
120g · £15.00/kg£1.80Sour Patch Kids Watermelon Candy 120g
120g · £17.92/kg£2.15Swizzels Curious Chews
171g · £7.89/kg£0.30 off£1.35£1.65Swizzels Luscious Lollies
176g · £7.67/kg£0.30 off£1.35£1.65Swizzels Scrumptious Sweets
173g · £10.12/kg£1.75Swizzels Sour Fruit Flavours Squashies 100g
100g · £14.00/kg£1.40Swizzels Squashies Cherry Cola Flavour Drumstick 140g
140g · £9.29/kg£1.30Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 140g
140g · £9.29/kg£1.30Swizzels Tropical Fruit Flavours Squashies 100g
100g · £14.00/kg£1.40Mentos Fruit 38g
38g · £28.95/kg£1.10KP Honey Roast Peanuts 225g
225g · £18.22/kg£4.10HARIBO Mega-Roulette 45g
45g · £20.00/kg£0.90Maynards Bassetts Wine Gums Candy 52g
52g · £19.23/kg£1.00Rowntree's Fruit Pastilles 48g
48g · £18.75/kg£0.90View all (56)
Chewing Gum & Mints
Trebor Peppermint Mints 41.3 Gr
41.3g · £23.00/kg£0.95Tic Tac Cherry Cola 18g
18g · £50.00/kg£0.90Tic Tac Fresh Mint 18g
18g · £44.44/kg£0.80Trebor Natural Mint Flavour Softmints Spearmint 44.9g
44.9g · £21.16/kg£0.95Trebor Softmints Peppermint 44.9g
44.9g · £21.16/kg£0.95Mentos Mint Chewy Dragees 38g
38g · £28.95/kg£1.10Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
64g · £49.22/kg£3.15Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 14g
14g · £75.00/kg£1.05Wrigley's Extra 46 Spearmint 64g
64g · £49.22/kg£3.15Wrigley's Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g
14g · £75.00/kg£1.05Wrigley's Extra Mints 70 Pieces Peppermint Sugar Free 77g
77g · £43.51/kg£3.35Wrigley's Extra Mints Peppermint Sugarfree 16 Pieces 28g
28g · £37.50/kg£1.05Wrigley's Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g
14g · £75.00/kg£1.05Wrigley's Extra Spearmint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g
14g · £75.00/kg£1.05Wrigley's Extra White Bubblemint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g
14g · £75.00/kg£1.05Mentos Fruit Chewy Dragees Rolls 5 x 38g
190g · £12.11/kg£2.30Tic Tac Fresh Mint 49g
48g · £22.92/kg£1.10Trebor Extra Strong Peppermint Rolls 4 x 36.4g (145.6g)
146g · £14.38/kg£2.10Wrigley's Extra 46 Peppermint 64g
64g · £49.22/kg£3.15