- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Dolmio Classics Meatballs Fusilli Pasta Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05£3.55 Clubcard (£14.20/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardTesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G
300g · £6.67/kg£2.003 for 2 ClubcardTesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack
328g · £10.98/kg£3.60£3.05 Clubcard (£9.30/kg)Alpro Barista Coconut Chilled Dairy Free Drink 750ml
£2.00£1.75 ClubcardAlpro Strawberry Banana Peach Pear Soya Dairy Free Yoghurt Alternative 4x125g
4pk · £27.20/kg£3.40£2.80 Clubcard (£22.40/kg)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Oatly Whole Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 ClubcardPhiladelphia Original Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)Tesco Mash Potato 450g (c)
450g · £3.33/kg£1.503 for 2 ClubcardPetits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Dolmio Classics Carbonara Fusilli Pasta Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05£3.55 Clubcard (£14.20/kg)Tesco Simply Smashed Avocado 100G
100g · £17.50/kg£1.75£1.50 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack
2pk · £1.30 each£2.60£2.20 Clubcard (£1.10 each)Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardOatly Semi Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 ClubcardBoursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g
150g · £28.00/kg£4.20£3.25 Clubcard (£21.67/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Boursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g
150g · £28.00/kg£4.20£3.25 Clubcard (£21.67/kg)Tesco Mash Potato 450g (c)
450g · £3.33/kg£1.503 for 2 ClubcardWarburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Tesco Leeks 320G
320g · £3.75/kg£1.20St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Dolmio Classics Carbonara Fusilli Pasta Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05£3.55 Clubcard (£14.20/kg)Tesco Chicken & Bacon Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Tesco Classic Veggie Sushi 126g
126g · £26.98/kg£3.40Tesco Finest Spaghetti Carbonara 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Chicken & Sweetcorn Sandwich
1pk · £2.35 each£2.35Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G
100g · £14.00/kg£1.40Tesco Cheese Triple Sandwich
1pk · £3.50 each£3.50Tesco 6 Pork Sausage Rolls 360g
360g · £5.28/kg£1.90Tesco Just Ham Sandwich
1pk · £1.60 each£1.60Tesco Sourdough Pizza Base 2 Pack 220G
220g · £10.00/kg£2.20Tesco Grated Parmigiano Reggiano 100G
100g · £35.50/kg£3.55Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml
£2.90Tesco Wensleydale Cheese with Cranberries 200g
200g · £17.25/kg£3.45Tesco Tuna Crunch Sub
1pk · £3.10 each£3.10Tesco Brie & Smoked Bacon Sandwich with Chilli Jam
1pk · £3.35 each£3.35Tesco Japanese Style Chicken Sushi 135g
135g · £25.19/kg£3.40Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco Red Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10Tesco Honey Roast Ham Slices 400g
400g · £6.63/kg£2.65Tesco Smoky Cajun Chicken Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Tesco Chicken Triple Sandwich
1pk · £3.50 each£3.50Tesco Southern Fried Chicken Wrap (C)
1pk · £3.35 each£3.35Tesco 4 Smash Burger 340g
340g · £16.76/kg£5.70Jaffa Orange Minimum 4 Pack (C)
5pk · £0.63 each£3.15Philadelphia Garlic & Herbs Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Tesco Closed Cup Mushrooms 300G (C)
300g · £3.33/kg£1.00T, Sweet & Sour Chicken & Egg Fried Rice 400G
400g · £11.00/kg£4.40Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack
2pk · £1.30 each£2.60£2.20 Clubcard (£1.10 each)Tesco Chicken Caesar Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Tesco Coriander 15G (C)
15g · £56.67/kg£0.85Tesco Sweet Chilli Chicken Wrap
1pk · £3.35 each£3.35New York Bakery Co Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.47 each£2.35Dolmio Classics Meatballs Fusilli Pasta Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05£3.55 Clubcard (£14.20/kg)St Pierre Sesame Seeds Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.99 each£3.95Wall's Large Pork Sausage Roll 100g
100g · £13.00/kg£1.30Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack
328g · £10.98/kg£3.60£3.05 Clubcard (£9.30/kg)Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G
300g · £6.67/kg£2.003 for 2 ClubcardTesco Small Melton Mowbray Pork Pie 145G
145g · £16.90/kg£2.45Tesco Greek Style Chicken Gyros
1pk · £3.35 each£3.35Philadelphia Light Low Fat Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Tesco Roast Chicken Mozzarella & Pesto Sandwich
1pk · £3.10 each£3.10Tesco Cream & Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.75 Clubcard (£0.88 each)
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard