Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Meal deals
    Meal deals
  • Top Picks 🌟
    Top Picks 🌟
  • Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
    Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
  • Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
    Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
  • Cosy Nights In 🍿🍕🍫
    Cosy Nights In 🍿🍕🍫
  • Student Shop 🍜🎓🥫
    Student Shop 🍜🎓🥫
  • Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
    Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
  • Back to Routine ⏰☕
    Back to Routine ⏰☕
  • Store Price Match 🥦
    Store Price Match 🥦
  • Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
    Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g

    225g · £7.11/kg
    £1.60
  • Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags

    500g · £6.00/kg
    £3.00
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Co-op Fairtrade Bananas

    5pk · £0.26 each
    £1.30
  • Co-op Brownie Pudding 350G

    350g · £13.43/kg
    £4.70
  • Co-op Pistachio Tiramisu 160g (2 x 80g)

    2pk · £15.00/kg
    £2.40
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68g

    68g · £26.47/kg
    £1.80
  • Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g

    74g · £32.43/kg
    £2.40
  • Co-op Irresistible Guatemalan Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
  • Co-op Fairtrade Intense Blend Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
  • Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
  • Co-op Fairtrade Latte Sachets 7 x 17g (119g)

    7pk · £13.03/kg
    £1.55
  • Co-op Premium Roses

    1pk · £11.00 each
    £11.00
  • Co-op Fairtrade Roses

    1pk · £6.05 each
    £6.05
  • Co-op Gift Bouquet

    1pk · £6.60 each
    £6.60
  • Co-op Florist Bright & Blissful Bouquet

    1pk · £8.80 each
    £8.80
  • Co-op Fairtrade Elegance Bouquet

    1pk · £11.00 each
    £11.00
  • Co-op Irresistible Ethiopian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
  • Co-op Treat Blondie

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £25.81/kg
    £2.40
  • Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g

    158g · £24.37/kg
    £3.85
  • Co-op Fairtrade Green Tea Infusion 20 Bags 50g

    50g · £22.00/kg
    £1.10
  • Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites

    18pk · £0.19 each
    £3.40
  • Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Co-op Irresistible Decaffeinated Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
  • Co-op Irresistible Sumatran Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
  • Maltesers Milk Chocolate Box 110g

    110g · £32.73/kg
    £3.60
  • Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 40 Bags 125g

    125g · £10.80/kg
    £1.35
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
  • Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
  • Cafédirect Decaf Machu Picchu Peru Ground Coffee 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
  • Cafédirect 4 Organic Machu Picchu Peru Coffee Beans 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
  • Co-op Fairtrade Italian Style Coffee Beans 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Dark Chocolate Chunks 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
  • Co-op Milk Chocolate Chunks 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
  • Clipper Fairtrade 80 Organic Tea in Unbleached, Plastic-Free Bags 232g

    232g · £22.63/kg
    £5.25
  • Co-op Millionaire's Shortbread Bar

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • Co-op Fairtrade Espresso Blend Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Super Green Stir Fry Tray

    220g · £13.41/kg
    £2.95
  • Co-op Fairtrade French Style Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Decaf Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 85% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Cafédirect 4 Organic Machu Picchu Ground Coffee 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
  • Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Orange Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 37g

    37g · £37.84/kg
    £1.40
  • Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 70% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Tony's Chocolonely Fairtrade Milk Chocolate Caramel Sea Salt 180G

    180g · £27.50/kg
    £4.95
  • Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Raspberries 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Guylian Sea Shells 250G

    250g · £33.60/kg
    £8.40
  • Tony's Chocolonely Fairtrade Milk Chocolate 180G

    180g · £27.50/kg
    £4.95
  • Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Co-op Super Bright Mixed Vegetables 160g

    160g · £15.31/kg
    £2.45
  • Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Unknown Chenin Blanc 1.5 Litre

    1.5L · £10.37/L
    £15.55
  • Stormhoek Shiraz 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Unknown Sauvignon Blanc 750ml

    75cl · £12.60/L
    £9.45
  • Stormhoek Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Stormhoek Moscato Rosé 75cl

    75cl · £10.60/L
    £7.95
  • Tilimuqui Alcohol Free Zero Sparkling 75cl

    75cl · £9.00/L
    £6.75
  • Co-op Fairtrade Shiraz 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate with Caramel, Pretzel, Almond, Nougat and Sea Salt 180g

    180g · £27.50/kg
    £4.95
  • Co-op South African Rose Fairtrade 75CL

    75cl · £8.53/L
    £6.40
  • Co-op Fairtrade Shiraz Rosé 75cl

    75cl · £13.27/L
    £9.95
  • Co-op Irresistible Chardonnay 75cl

    75cl · £17.60/L
    £13.20
  • Tilimuqui Malbec 75cl

    75cl · £17.13/L
    £12.85
  • Co-op Fairtrade Bonarda Blend 75CL

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Irresistible Fairtrade Organic Malbec 75cl

    75cl · £17.60/L
    £13.20
  • Co-op Fairtrade Colombard 75cl

    75cl · £9.73/L
    £7.30
  • Co-op Fairtrade Torrontes Chardonnay 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Fairtrade Carmenère 75cl

    75cl · £12.87/L
    £9.65
  • Co-op Fairtrade Merlot 75cl

    75cl · £14.67/L
    £11.00
  • Co-op Fairtrade Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £14.67/L
    £11.00
  • View Back to Routine ⏰☕

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo