Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Meal Deals & Bundles
    Meal Deals & Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cigarettes

  • JPS Superkings Real Blue 20

    20pk · £1.06 each
    £21.25
  • Lambert & Butler Original Silver 20

    20pk · £1.06 each
    £21.25
  • Sovereign Blue 20 Cigarettes

    20pk · £1.07 each
    £21.30
  • Marlboro Touch KS 20 Cigarettes

    20pk · £1.00 each
    £19.90
  • Benson & Hedges Blue 20 Cigarettes

    20pk · £0.95 each
    £19.00
  • Marlboro Gold Fine Cut Tobacco 30g

    30g · £1,155.00/kg
    £34.65
  • Sterling Dual 20 Cigarettes

    20pk · £1.15 each
    £22.95
  • Marlboro Gold KS 20 Cigarettes

    20pk · £1.31 each
    £26.15
  • Richmond Green Superkings

    20pk · £0.94 each
    £18.70
  • Benson & Hedges Superkings Blue 20 Cigarettes

    20pk · £1.08 each
    £21.65
  • Players JPS Real Red Superking Size

    20pk · £1.01 each
    £20.15
  • Chesterfield Bright 20 Cigarettes

    20pk · £0.92 each
    £18.45
  • Benson & Hedges Dual 20 Cigarettes

    20pk · £0.98 each
    £19.55
  • Richmond Original Superkings 5/20 Multipack

    100pk · £0.97 each
    £97.40
  • Lambert & Butler Original Silver 5 x 20 Cigarettes

    100pk · £1.06 each
    £106.00
  • Marlboro Gold KS 5 x 20 Cigarettes

    100pk · £1.31 each
    £130.55
  • Benson & Hedges Blue 5 x 20 Cigarettes

    100pk · £1.03 each
    £102.50
  • Benson & Hedges Gold MP 100

    100pk · £1.35 each
    £135.05
  • Silk Cut Purple 5 x 20 Cigarettes

    20pk · £6.47 each
    £129.40
  • Regal Blue 20

    20pk · £1.25 each
    £25.00
  • Silk Cut Silver 100 Cigarettes

    100pk · £1.29 each
    £129.40
  • Benson & Hedges Blue SK MP 100

    100pk · £1.03 each
    £102.50
  • Players JPS Real Red SKS 5/20 Multipack

    100pk · £1.00 each
    £100.40
  • Mayfair Superkings 20 Cigarettes

    20pk · £1.16 each
    £23.25
  • Embassy Signature Gold KS 5/20

    100pk · £1.06 each
    £106.25
  • Sterling Superkings Original Red 100 Cigarettes

    100pk · £1.00 each
    £100.00
  • Sovereign Superkings Blue 5 x 20 Cigarettes

    100pk · £1.01 each
    £100.95
  • Dunhill International 20 Cigarettes

    20pk · £1.37 each
    £27.30
  • Silk Cut Purple 100s

    20pk · £1.30 each
    £25.90
  • Sterling Superkings Blue 20 Cigarettes

    20pk · £1.14 each
    £22.75
  • Players JPS Real Red King Size 5/20 Multipack

    100pk · £1.00 each
    £100.40
  • Royals Red 20 Cigarettes

    20pk · £1.27 each
    £25.40
  • Embassy Filter 20

    20pk · £1.25 each
    £25.00
  • L&B Blue Original 5/20 Multipack

    100pk · £1.00 each
    £100.40
  • Superkings Original Black 20

    20pk · £1.25 each
    £25.00
  • Players Max

    20pk · £0.88 each
    £17.50
  • Mayfair 20 Gold Kingsize Cigarettes

    20pk · £0.85 each
    £17.00
  • Windsor Blue JPS Real Blue 20

    20pk · £1.07 each
    £21.35
  • Terea Mauve Wave

    20pk · £0.47 each
    £9.40
  • Chesterfield Red Superking 20 Cigarettes

    20pk · £0.92 each
    £18.45
  • L&B Blue Original 20 King Size

    20pk · £1.01 each
    £20.15
  • Benson & Hedges Sky Blue 20 Cigarettes

    20pk · £1.08 each
    £21.65
  • Rothmans Blue 20 Cigarettes

    20pk · £1.03 each
    £20.55
  • Rothmans Blue Superkings 20 Cigarettes

    20pk · £1.03 each
    £20.55
  • Players JPS Real Red King Size

    20pk · £1.01 each
    £20.15
  • Chesterfield Red KS 20 Cigarettes

    20pk · £0.92 each
    £18.45
  • Benson & Hedges Gold 20 Cigarettes

    20pk · £1.37 each
    £27.30
  • Mayfair King Size 20 Cigarettes

    20pk · £1.16 each
    £23.25
  • Chesterfield Blue KS 20 Cigarettes

    20pk · £0.92 each
    £18.45
  • Sovereign Superkings Blue 20 Cigarettes

    20pk · £1.07 each
    £21.30
  • View all (87)

Vapes & Tobacco Alternatives

  • Nicorette Invisi Patch Step 1 to 7 Patches Quit Smoking Aid 25mg

    7pk · £2.41 each
    £16.90
  • Nicorette Icy White Gum Pieces Quit Smoking Aid x210 2mg

    210pk · £0.13 each
    £27.65
  • Nicorette Icy White Gum Pieces Quit Smoking Aid x30 2mg

    30pk · £0.32 each
    £9.60
  • Sainsbury's + Healthcare Nicotine 2mg Lozenges 72 Lozenges

    72pk · £0.15 each
    £10.55
  • Sainsbury's + Healthcare Nicotine 4mg Lozenges 144 Tablets

    144pk · £0.14 each
    £19.85
  • Nicorette Quickmist Mouthspray Freshmint 1 Unit Quit Vaping Aid

    150pk · £0.18 each
    £27.05
  • Nicorette Quickmist Mouthspray Freshmint 2 Units Quit Vaping Aid

    300pk · £0.13 each
    £39.10
  • Sainsbury's Healthcare Nicotine Replacement 4mg Gum x96

    96pk · £0.16 each
    £15.25
  • Sainsbury's Healthcare Nicotine Replacement 2mg Gum x96

    96pk · £0.16 each
    £15.25
  • Sainsbury's + Healthcare Nicotine 2mg Lozenges 144 Tablets

    144pk · £0.14 each
    £19.80
  • Velo Tropical Ice 10mg

    1pk · £8.15 each
    £8.15
  • Nordic Spirit Regular Nicotine Pouches Spearmint 6mg

    1pk · £7.95 each
    £7.95
  • Nordic Spirit Nicotine Pouches Spearmint

    1pk · £7.95 each
    £7.95
  • Nordic Spirit Tropical Mix Strong Can 9mg Nicotine Pouch

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • Nordic Spirit Spearmint Extra Strong Nicotine Pouches

    1pk · £7.95 each
    £7.95
  • Nordic Spirit Frosty Mint Max

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • Velo Bright Spearmint Nicotine Pouches

    1pk · £8.15 each
    £8.15
  • Nordic Spirit Frosty Berry Extra Strong Nicotine Pouches

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • Nordic Spirit Sweet Mint Strong Nicotine Pouches

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • Nordic Spirit Sweet Mint Extra Strong Nicotine Pouches

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • Nordic Spirit Raspberry Nicotine Pouches

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • Nordic Spirit Raspberry Strong Nicotine Pouches

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • ZYN Mini Spearmint Nicotine Pouches 6mg

    1pk · £7.95 each
    £7.95
  • ZYN X-Low Mini 1.5mg Spearmint 10 Nicotine Pouches 4g

    10pk · £0.80 each
    £7.95
  • ZYN Mini Spearmint Nicotine Pouches 8g

    1pk · £993.75/kg
    £7.95
  • ZYN Regular Blackcurrant Frost Nicotine Pouches 13.5mg

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • ZYN Regular Menthol Ice Nicotine Pouches 13.5mg

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • Velo Cherry Ice 10mg

    1pk · £8.15 each
    £8.15
  • Velo Lime Flame Nicotine Pouches

    1pk · £8.15 each
    £8.15
  • Velo Tropical Mango Nicotine Pouches

    1pk · £8.15 each
    £8.15
  • Velo Tropical Ice Mini 6mg

    1pk · £6.35 each
    £6.35
  • Velo Freezing Peppermint Nicotine Pouches

    1pk · £8.15 each
    £8.15
  • ZYN Mini Cool Mint Nicotine Pouches

    1pk · £762.50/kg
    £6.10
  • ZYN Mini Black Cherry Nicotine Pouches 8g

    1pk · £993.75/kg
    £7.95
  • Velo Nicotine Pouches Ruby Berry 10mg

    1pk · £8.15 each
    £8.15
  • Fumi Fiery Mango Nicotine Pouches 14g

    1pk · £435.71/kg
    £6.10
  • Fumi Strawberry 4mg Nicotine Pouches 14g

    1pk · £435.71/kg
    £6.10
  • Velo Bright Spearmint Mini 4mg

    1pk · £6.35 each
    £6.35
  • Nordic Spirit Mint Extra Strong Nicotine Pouches

    1pk · £7.95 each
    £7.95
  • Nordic Spirit Forest Berries Strong Can 9mg Nicotine Pouch

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • Nordic Spirit Mint Regular Nicotine Pouches

    1pk · £7.95 each
    £7.95
  • Velo Crispy Peppermint Nicotine Pouches

    1pk · £8.15 each
    £8.15
  • Velo Freezing Peppermint Nicotine Pouches

    1pk · £8.15 each
    £8.15
  • Velo Freezing Peppermint Nicotine Pouches

    1pk · £8.15 each
    £8.15
  • Elfliq Watermelon Nic Salts 10ml 20mg/ml

    1pk · £4.00 each
    £4.00
  • Lost Mary BM6000 Blueberry Sour Raspberry Refillable Pod Kit 20mg/ml

    1pk · £9.40 each
    £9.40
  • Lost Mary BM6000 Cherry Ice Refillable Pod Kit 20mg/ml

    1pk · £9.40 each
    £9.40
  • Elfbar Pod Prefilled Pod Blueberry 20mg/ml

    1pk · £6.90 each
    £6.90
  • Lost Mary 2 Prefilled Pod BM600 Cherry Ice 20mg/ml

    2pk · £3.45 each
    £6.90
  • Vuse ePod Pods vPro Chilled Mint 6mg/ml

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • View all (190)

Rolling Tobacco

  • Riverstone Easy Rolling 30g

    30g · £1,055.00/kg
    £31.65
  • Sterling Essential Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,161.67/kg
    £34.85
  • Chesterfield Red Fine Cut Tobacco 30g

    30g · £1,038.33/kg
    £31.15
  • Benson & Hedges Blue Rolling Tobacco 50g

    50g · £1,153.00/kg
    £57.65
  • Embassy Signature Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,110.00/kg
    £33.30
  • L&B Blue Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,206.67/kg
    £36.20
  • Riverstone Easy Rolling 50g

    50g · £1,045.00/kg
    £52.25
  • Amber Leaf Original 30g

    30g · £1,341.67/kg
    £40.25
  • Amber Leaf Original 40g

    40g · £1,338.75/kg
    £53.55
  • Amber Leaf Original 50g

    50g · £1,335.00/kg
    £66.75
  • Sterling Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,206.67/kg
    £36.20
  • Golden Virginia The Original Includes Cigarette Papers 50g

    50g · £1,336.00/kg
    £66.80
  • Golden Virginia The Original Includes Cigarette Papers 30g

    30g · £1,343.33/kg
    £40.30
  • Gold Leaf JPS Quality Blend Includes Cigarette Papers 30g

    30g · £1,073.33/kg
    £32.20
  • Gold Leaf JPS Quality Blend Includes Cigarette Papers 50g

    50g · £1,090.00/kg
    £54.50
  • Sterling 50g

    50g · £1,196.00/kg
    £59.80
  • Golden Virginia Yellow Includes Cigarette Papers 30g

    30g · £1,275.00/kg
    £38.25
  • Cutters Choice Extra Fine 30g

    30g · £1,275.00/kg
    £38.25
  • Golden Virginia Yellow Includes Cigarette Papers 50g

    50g · £1,266.00/kg
    £63.30
  • American Spirit Blue 30g

    30g · £1,438.33/kg
    £43.15
  • Players JPS Easy Rolling Tobacco including Papers 30g

    30g · £1,163.33/kg
    £34.90
  • Benson & Hedges Blue Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,161.67/kg
    £34.85
  • Drum The Original Blue 30g

    30g · £1,376.67/kg
    £41.30
  • Sterling Rolling Tobacco Essential 50g

    50g · £1,160.00/kg
    £58.00

Accessories

  • OCB Virgin Slim + Tips

    32pk · £0.05 each
    £1.70
  • Rizla Regular Green Multipack 5 x 50s

    250pk · 0.96p each
    £2.40
  • OCB Premium Slim & Tips

    32pk · £0.05 each
    £1.75
  • Rizla Regular Green x50

    50pk · £0.01 each
    £0.50
  • Swan Extra Slim 120 Pre Cut Filter Tips

    120pk · £0.01 each
    £1.60
  • Swan Menthol Extra Slim 120 Pre Cut Filter Tips

    120pk · £0.01 each
    £1.60
  • Rizla King Size Slim Silver 32s

    32pk · £0.04 each
    £1.25
  • Rizla King Size Slim Blue 32s

    32pk · £0.04 each
    £1.25
  • Rizla Regular Blue x50

    50pk · £0.01 each
    £0.50
  • Swan Ultra Slim 126 Filter Tips

    126pk · £0.01 each
    £1.50
  • Rizla Regular Silver x50

    50pk · £0.01 each
    £0.70
  • Swan Slim 102 Pre Cut Filter Tips

    102pk · £0.01 each
    £1.40
  • Swan Crushball Fresh Burst Extra Slim 54 Capsule Filter Tips

    54pk · £0.03 each
    £1.65
  • Rizla Xtreme Flavour Infusion Mint

    1pk · £0.65 each
    £0.65
  • Cricket Outdoor & Home Refillable Firepower

    1pk · £3.80 each
    £3.80
  • Swan Slim Filter Tips x 165

    165pk · £0.79/kg
    £1.50
  • Cook's Matches The Original Kitchen Safety Matches

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Bar-Be-Quick Long Life Refillable Gas Lighter

    £3.00
  • Bryant & May Extra Long Matches

    45pk · £0.02 each
    £1.10
  • By Candlelight Candle Lighter Single

    1pk · £2.50 each
    £2.50
  • Poppell Electronic Lighters

    3pk · £0.73 each
    £2.20
  • Swan Universal Gas Lighter Refill 200ml

    1pk · £12.50/L
    £2.50
  • Bar-Be-Quick Safety Matches 10cm 50 Pack

    £1.50
  • Sainsbury's 32 Firelighters

    32pk · £0.12 each
    £3.75
  • Poppell Electric Lighter

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Rizla Xtreme Flavour Infusion Menthol

    1pk · £0.65 each
    £0.65
  • Evo Amber

    20pk · £0.38 each
    £7.50
  • Terea Amelia Pearl 20 Smartcore Sticks

    20pk · £0.47 each
    £9.40
  • Terea Twilight Pearl 20 Smartcore Sticks

    20pk · £0.47 each
    £9.40

Cigars

  • Royal Dutch Miniature Blue 20 Cigarillos

    20pk · £1.00 each
    £20.00
  • Sterling Dual cps Leaf Wrapped 20 Cigarillos

    20pk · £1.05 each
    £20.95
  • Royal Dutch Elite 5 Cigars

    5pk · £2.33 each
    £11.65
  • Sterling Dual Capsule Leaf Wrapped 10S

    10pk · £1.07 each
    £10.65
  • Royal Dutch Flame 10 Cigarillos

    10pk · £1.28 each
    £12.75
  • Henri Wintermans 5 Half Corona Cigars

    5pk · £5.16 each
    £25.80
  • Castella Classic Fine Cigars 10

    10pk · £2.54 each
    £25.40
  • Royal Dutch Miniature Yellow 20 Cigarillos

    20pk · £1.00 each
    £20.00
  • Signature Blue

    10pk · £1.26 each
    £12.55
  • Villiger Export Pressed Cigars 5 Pack

    5pk · £5.70 each
    £28.50
  • Hamlet Fine Cigars 10 Pack

    10pk · £2.35 each
    £23.50
  • Moments Blue 20 Cigars

    20pk · £1.01 each
    £20.20
  • Sterling Leaf Wrapped Dual Double Capsule 10S

    10pk · £1.08 each
    £10.80
  • View Offers

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo